Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 30-11-2009 22:17
Cytat:
Victor napisał/a:
Właściwie to dzieciątko będzie całkiem niezłe jeśli dodać mu przydomek "Jezus" ;)

w końcu nikt nie musi wiedzieć, że to dziewczyna :p
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 01-12-2009 01:07
Cytat:
Victor napisał/a:
Victor - nr.1
TomaszObłuda - nr.2
JanE - nr. 3


Biorąc pod uwagę liczbę kobiet na portalu chyba jednak zmienię avatar. Ten miał oddziaływać na prymitywne męskie instynkty, ale mało tu mężczyzn. ;)

Ustalmy że avatar można zmieniać dopóki nie rozpocznie się głosowanie.
Gdyby były jakieś sprzeciwy piszcie w temacie to nie zmienię mojego - jeśli nie to może zmienię go jutro.


Victorku - ustal definitywnie termin tego konkursu "od - do" i podaj w pierwszym czy drugim poście, żeby nie było wątpliwości... :D
Jednym słowem, napisz regulamin, a jeżeli miałbyś z tym problemy, to odgap z Głosowania na dowcipną wypowiedź. ;)
Nie widzę niczego złego w zmianie avatara, lecz od momentu, gdy zostanie zgłoszony do konkursu i zapisany, proponuję już go nie zmieniać.
A jak Wy myślicie? :D
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 01-12-2009 09:37
Avatar bedzie w kinach, gorąco polecam :))
Do góry
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
Victor Użytkownik
  • Postów: 709
  • Skąd:
Dodane dnia 01-12-2009 16:29
Wkleiłem regulamin* w pierwszego posta, wklejam i tu.

Zgłoszenia do 18 grudnia - wyniki 24 grudnia.
Każdy chętny może raz oddać TRZY głosy. Wyglądać ma to mniej więcej tak:
1. Nr.1(Victor, czyli ja) - 3 punkty ;)
2. Nr.x(obojętnie kto) - 2 punkty
3. Nr.y (obojętnie kto) - 1 punkt.
Wygrywa osoba która uzbiera największą ilość punktów.
Głosujemy w tym temacie, tylko raz i nie powinno się edytować posta z głosami.


*Skromny bo skromny, ale jaki pan taki kram, a wydaje mi się że wszystko jest jasne. Teraz.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 01-12-2009 16:36
Widzę, że robi się niepotrzebny offtop, dlatego odrórnie zaprowadzam porządek.

Regulamin konkursu na najlepszy avatar świąteczny:
1. Avatary świąteczne najpierw zakładamy, a później zgłaszamy swój udział w konkursie.
2. Od organizatora Viktor) zależy, czy wpisze avatar na listę.
3. Propozycje zgłaszamy do 18 grudnia.
4. Później następuje głosowanie na najlepszy świąteczny avatar. Będzie ono trwało do 24 grudnia do godziny 17:00.
5. Później organizator (Viktor), bądź wyznaczona przez niego osoba zliczy głosy i przedstawi wyniki głosowania.
6. Uczestnicy zabawy zobowiązani są do noszenia zgłoszonych avatarów do 31 grudnia, kiedy to mogą je zmienić na sylwestrowe. :)
7. Nagrodą w konkursie jest satysfakcja.

Poprawki, zastrzeżenia i wątpliwości do regulaminu może wprowadzać organizator (Viktor).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 01-12-2009 16:57
Nad tą nagrodą w konkursie to warto się jeszcze zastanowić;)
Viktor, może jako organizator wystąpisz z jakąś propozycją? :)
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
Victor Użytkownik
  • Postów: 709
  • Skąd:
Dodane dnia 01-12-2009 18:49
Cytat:

Poprawki, zastrzeżenia i wątpliwości do regulaminu może wprowadzać organizator (Viktor).

Brak zastrzeżeń szanowna pani moderator!
Cytat:

Viktor, może jako organizator wystąpisz z jakąś propozycją? smiley

Oczywiście! W nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca wręczę sobie wielki, zimny kufel... kakao. ;)
A jeśli wygra ktoś inny przeczytam wszystkie jego teksty jak złe by nie były! To jest dopiero poświęcenie! :lol: (nie będę wystawiał negatywnych ocen, co nie znaczy że będę wystawiał jakieś pozytywy)

A poza tym osoba która wygra będzie mogła się tym szczycić przez caaaały rok. Aż nie zrobimy powtórki.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 01-12-2009 19:37
Elwira napisała:

Cytat:
4. Później następuje głosowanie na najlepszy świąteczny avatar. Będzie ono trwało do 24 grudnia do godziny 17:00.


To przecież ma być avatar świąteczny, w dodatku w Wigilię ludzie nie będą mieli czas na głosowanie, dlatego proponuję jeszcze zastanowić się nad terminem... ;)
Moja sugestia:
Zgłoszenia do 20-go grudnia. Głosowanie po Świętach - 27-go grudnia.
Przez dwa dni, żeby większa liczba osób mogła to uczynić.
Zamiast punktów proponuję dać każdemu po dwa głosy, jak w Dowcipach - jest prostsze i sprawdziło się.
Gdyby uczestników było mało, wtedy dać punkty, ale tylko po trzy dla każdego - 2pkt. za I m. i 1 pkt. za II miejsce.
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 01-12-2009 19:44
Daty i sposób głosowania są Viktora, chociaż ja też bym wolała, żeby to było 26 albo 27. Ale nie ingerujmy mu za bardzo, to jego konkurs.

Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 01-12-2009 19:44
Popieram Miladorę, szczególnie w sprawie dnia głosowanie. 24 grudnia napewno będzie mi trudno wejść na PP
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 01-12-2009 19:57
Cytat:
Elwira napisał/a:
Daty i sposób głosowania są Viktora, chociaż ja też bym wolała, żeby to było 26 albo 27. Ale nie ingerujmy mu za bardzo, to jego konkurs.


My pomagamy, Elwirko... :D
Może nie mieć jeszcze wprawy w sprawach organizacyjnych i dlatego dobrze jest porozmawiać o tym... ;)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
Victor Użytkownik
  • Postów: 709
  • Skąd:
Dodane dnia 01-12-2009 20:08
Ta zorganizowanie głupiej zabawy na forum jest bardzo skomplikowane ;)

Już się gubię.

Serio - mi nie zależy ustalcie sobie to jak chcecie, Elwira może bez problemu zmienić regulamin w pierwszym poście, a mnie to wcale nie ruszy.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 01-12-2009 20:18
Ok, bo robi się bałagan. Skoro Viktorowi jest obojętne, zmieniam regulamin.

Regulamin konkursu na najlepszy avatar świąteczny:

1. Avatary świąteczne najpierw zakładamy, a później zgłaszamy swój udział w konkursie.
2. Od organizatora (Viktor) zależy, czy wpisze avatar na listę.
3. Propozycje zgłaszamy do 20 grudnia.
4. Później następuje głosowanie na najlepszy świąteczny avatar. Będzie ono trwało od 21 grudnia do 27 grudnia do północy. (Sposób głosowania ustalimy z organizatorem na PW i podamy we właściwym czasie)
5. Później organizator (Viktor), bądź wyznaczona przez niego osoba zliczy głosy i przedstawi wyniki głosowania.
6. Uczestnicy zabawy zobowiązani są do noszenia zgłoszonych avatarów do 31 grudnia, kiedy to mogą je zmienić na sylwestrowe.
7. Nagrodą w konkursie jest satysfakcja, chyba że przyjdzie nam do głowy lepszy pomysł, wtedy się o nim dowiecie.

Poprawki, zastrzeżenia i wątpliwości do regulaminu może wprowadzać organizator (Viktor).

Wszystkich zapraszamy do zabawy. Listę uczestników sporządzi Viktor.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 01-12-2009 21:59
A gdzie mozna wrzucać avatary ? Bo mam ze setkę :smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 01-12-2009 22:09
Wybierasz jeden, zakładasz i piszesz w tym temacie, że zgłaszasz go do konkursu.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 02-12-2009 09:25
Proszę, to avatar do konkursu:)
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 02-12-2009 16:23
jeszcze bym w regulaminie dla zasady dodał że nie można głosować na siebie ;) tak tylko w kwestii formalnej żeby nie było później że ktoś wygrał o 1 punkt który dostał od siebie :p
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
AmIam Użytkownik
  • Postów: 254
  • Skąd:
Dodane dnia 02-12-2009 16:27
Albo, żeby się nie okazało, że każdy dostał po jednym głosie.;)
"Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: jakie tu mają niedobre jedzenie, a druga dodaje: no i w dodatku takie małe porcje. To samo myślę o życiu. Jest pełne bólu, cierpienia i nieszczęść, a na dodatek tak szybko przemija." - Woody Allen
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 02-12-2009 16:35
akurat nie brałem pod uwagę tego że każdy zagłosowałby na siebie ale że znalazłyby się cwaniaki które podliczyłyby sobie głosy a potem skorzystały z luki w regulaminie i oddały głos na siebie :yes: tylko nie wiem po co skoro nagrodą jest satysfakcja :p

albo ja bym w nagrodę dał temu komuś zająca wielkanocnego z czekolady przebranego za Mikołaja :D jak to w Lidlu czasem się trafia :smilewinkgrin:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Najlepszy świąteczny avatar - wyniki
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 02-12-2009 17:35
Łoto moja łoferta pikniuśkiego ławatara w promocji:

influx.pl//linki/avatar/3998.gif
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.