W co wierzysz?
Autor
RE: W co wierzysz?
Azazella Użytkownik
  • Postów: 458
  • Skąd: Gdziegownia
Dodane dnia 30-03-2010 19:13
Wierzę, że po śmierci nie ma niczego ani nikogo
wierzę, że pieniądze rządzą światem(mimo wszystko)
wierzę, że bezinteresowność i dobro są "na wymarciu"
wierzę w "koniec świata"
wierzę, że tę litanię mogłabym ciągnąć jeszcze długo, ale to nie ma sensu;)
To bezsensowne, antywychowawcze i niepedagogiczne.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: W co wierzysz?
askurr Użytkownik
  • Postów: 114
  • Skąd: Gdynia / Reda Rekowo
Dodane dnia 31-03-2010 00:55
Cytat:
miraeryka napisał/a:
askurr: :)

Dzięki Tobie wierzę teraz, że i miłe "słowo" można na tym portalu otrzymać:D
http://www.lastfm.pl/user/skurra

Nazywam się Skurzyński. Adrian Skurzyński.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: W co wierzysz?
miraeryka Użytkownik
  • Postów: 207
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 31-03-2010 14:16
:yes::yes::D
"Pamiętaj, musisz mieć kredens. Twój świat się zawali
a kredens jeszcze będzie stał. All you need is kredens
i dużo, dużo naczyń, które łatwiej zapełnić
niż pustkę."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: W co wierzysz?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 31-03-2010 15:14
miraeryka dodawaj chociaż jakieś słowo do emotki ;) to nie gg.
Do góry
Autor
RE: W co wierzysz?
miraeryka Użytkownik
  • Postów: 207
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 31-03-2010 16:25
TomaszObluda: Czasami wolę dodać ekspresywną emotkę niż banalne powtórzenie. hej.



Mam takie postanowienie, że będę mniej przekorna, dlatego:
Cieszę się:), że zostałam ładnie upomniana:D
"Pamiętaj, musisz mieć kredens. Twój świat się zawali
a kredens jeszcze będzie stał. All you need is kredens
i dużo, dużo naczyń, które łatwiej zapełnić
niż pustkę."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: W co wierzysz?
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 31-03-2010 16:37
Wierzę, że jeśli lubimy samych siebie, nawet największe życiowe porażki stają się łatwiejsze do przełknięcia.
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: W co wierzysz?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 31-03-2010 16:38
Cytat:
Wierzę, że jeśli lubimy samych siebie, nawet największe życiowe porażki stają się łatwiejsze do przełknięcia.
Ja też w to wierzę.
I mogę ci powiedzieć, że to się sprawdza. Bo lubię siebię i wszystkie porażki, jak do tej pory jakoś przełknąłem :D
Do góry
Autor
RE: W co wierzysz?
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 31-03-2010 16:57
U mnie też to się sprawdza, inaczej bym w to nie wierzyła ;)
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: W co wierzysz?
Ares Użytkownik
  • Postów: 332
  • Skąd:
Dodane dnia 31-03-2010 18:42
I jeszcze wierzę w to, że zawsze dla mnie jest okazja, żeby móc powiedzieć to, co najważniejsze.
Konieczność istnienia trudna jest do zniesienia...
Do góry
Autor
RE: W co wierzysz?
Cute Użytkownik
  • Postów: 121
  • Skąd: Zielona Góra
Dodane dnia 03-04-2010 19:55
Jak na razie wierzę w to, że któregoś dnia nareszcie uśmiechnę się bezwstydnie i odzyskam radość, sens w życiu...

Podobno wiara czyni cuda!
Najchętniej zamieniłabym się w grubego czarnego kota,
lecz zamiast na płocie, życie
przespałabym na Twoich kolanach...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: W co wierzysz?
ArienneMD Użytkownik
  • Postów: 89
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Dodane dnia 24-02-2011 22:09
Wierzę w ludzi, którzy ranią innych (bo może kiedyś się zmienią? )
Ktoś mi bliski powiedział kiedyś, że na całym świecie ludzie mówią "uśmiechnij się, jutro będzie lepiej", natomiast polska wersja tego przysłowia brzmi "uśmiechnij się, jutro będzie gorzej". W to wierzę i to stosuję w swoim życiu :D. Wbrew wszystkiemu mnie to pociesza :)
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu."
Do góry
Autor
RE: W co wierzysz?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 24-02-2011 22:24
Wierzę, że Małysz zdobędzie w Norwegii jakiś medal.
Do góry
Autor
RE: W co wierzysz?
Shortia Użytkownik
  • Postów: 149
  • Skąd: wszędzie
Dodane dnia 24-02-2011 22:35
Wierzę tylko i wyłącznie w istotę wyższą.
(Elwira tu na początku przestrzegała przed dyskusjami religijnymi, ale nic na to nie poradzę, że właśnie wierzę w to, co wierzę :))

Ludzie kłamią, są niekonsekwentni, nie można na nich polegać. Zwłasza na artystach :). Mówią wiele o uczuciach wyższych, ale jak przychodzi co do czego, to motają, miotają się, głównie myślą o sobie, o swojej wydumanej superwrażliwości (są wyjątki, ale nie będę wymieniać :)).
Kantor miał rację, zczeźnianie (?), a zwłaszcza powolne, może ich czegoś nauczyć. (Choć pewności, rzecz jasna, nie ma).
Do góry
Autor
RE: W co wierzysz?
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 24-02-2011 22:58
A ja wierzę w ludzi, w to, że mimo wszystko potrafią robić wiele wspaniałych rzeczy.
Może brzmi banalnie, ale gdyby tak nie było, już byśmy nie istnieli.

A i jeszcze wierzę w moc uśmiechu :) naprawdę.
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: W co wierzysz?
bassooner Użytkownik
  • Postów: 682
  • Skąd:
Dodane dnia 25-02-2011 00:14
czasami wierzę we wszystko, a czasami w nic.
wierzę w Boga i niech to będzie nawet ten surowy ale dobroduszny starzec, wierzę w ludzi i wierzyłem kiedy mnie kobieta okłamywała, wierzę w siebie, wierzę politykom, księdzu, pijakowi co żebrze o złotówkę na "chleb", wierzę że wygramy, choć na boisku baty i deklasacja, wierzę w prognozę pogody i że urodzaj na jabłka będzie i fiskusowi, że mnie okrada, bo to dla mojego dobra, wierzę w siebie... ale choćby jeden dzień wystarcza, bym o tym wszystkim zapomniał... ale na szczęście dość rzadko... bo wiara chyba cuda czyni... ;-)))
http://www.berbela.com/
Do góry
Autor
RE: W co wierzysz?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-02-2011 11:15
Ja wierzę w miłość.
Do góry
Autor
RE: W co wierzysz?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-02-2011 11:39
W Latającego Potwora Spaghetti. I dzisiaj mam dzień święty :D
Do góry
Autor
RE: W co wierzysz?
wierszokleta Użytkownik
  • Postów: 795
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 25-02-2011 11:42
Stwierdzam z przykrością że wierzę w coraz mniej i każdy dzień odbiera mi cząstkę tych marnych resztek które jeszcze mi pozostały.
" ... przyzna pan że kryje się coś niedobrego w mężczyznach którzy unikają wina, gier, towarzystwa pięknych kobiet i ucztowania ..."MISTRZ I MAŁGORZATA M.Bułhakow
Biada artystom na których nikt nie pluje
Lope de Vega
Do góry
Numer GG
Autor
RE: W co wierzysz?
biedronka_pospolita Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd:
Dodane dnia 25-02-2011 18:25
Cytat:
Azazella napisał/a:
Wierzę, że po śmierci nie ma niczego ani nikogo
wierzę, że pieniądze rządzą światem(mimo wszystko)
wierzę, że bezinteresowność i dobro są "na wymarciu"
wierzę w "koniec świata"
wierzę, że tę litanię mogłabym ciągnąć jeszcze długo, ale to nie ma sensu;)


Czyli masz pesymistyczne nastawienie do trwania:D

A ja wierze, ze ANIOLY SA WSROD LUDZI:yes:



Przepraszam, zapomnialam sie przywitac :)
WITAM:)
Od dzisiaj naleze do "Portalu pisarskiego", bo czasem korci mnie jakis duszek wewnetrzny lub zewnetrzny do wypisania zalow albo radosci :):)



Cytat:
wierszokleta napisał/a:
Stwierdzam z przykrością że wierzę w coraz mniej i każdy dzień odbiera mi cząstkę tych marnych resztek które jeszcze mi pozostały.



W coraz mniej ?
To jestes SZLACHETNYM CZLOWIEKIEM, bo MNIEJ znaczy WIECEJ :yes:

Ciekawa jestem tych RESZTEK, ktore Ci POZOSTALY ;);):yes:



Cytat:
Cute napisał/a:
Jak na razie wierzę w to, że któregoś dnia nareszcie uśmiechnę się bezwstydnie i odzyskam radość, sens w życiu...

Podobno wiara czyni cuda!


TO JEST KAPITALNE NASTAWIENIE DO ZYCIA.
NIGDY nie wolno tracic wiary ....



Cytat:
bassooner napisał/a:
czasami wierzę we wszystko, a czasami w nic.
wierzę w Boga i niech to będzie nawet ten surowy ale dobroduszny starzec, wierzę w ludzi i wierzyłem kiedy mnie kobieta okłamywała, wierzę w siebie, wierzę politykom, księdzu, pijakowi co żebrze o złotówkę na "chleb", wierzę że wygramy, choć na boisku baty i deklasacja, wierzę w prognozę pogody i że urodzaj na jabłka będzie i fiskusowi, że mnie okrada, bo to dla mojego dobra, wierzę w siebie... ale choćby jeden dzień wystarcza, bym o tym wszystkim zapomniał... ale na szczęście dość rzadko... bo wiara chyba cuda czyni... ;-)))


Politykom NIE WIERZE !!!!:D
Do góry
Autor
RE: W co wierzysz?
wioletta Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 25-02-2011 18:39


Dezyderata
Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu, pamiętaj jaki spokój może być w ciszy.

Tak dalece jak to możliwe, nie wyrzekając się siebie, bądź w dobrych stosunkach z innymi ludźmi.

Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchając też tego, co mówią inni: nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swą opowieść.

Jeżeli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie.

Ciesz się zarówno swymi osiągnięciami jak i planami. Wykonuj z sercem swą pracę, jakkolwiek by była skromna. Jest ona trwałą wartością w zmiennych kolejach losu.

Zachowaj ostrożność w swych przedsięwzięciach - świat bowiem pełen jest oszustwa. Lecz niech ci to nie przesłania prawdziwej cnoty; wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie jest pełne heroizmu.

Bądź sobą, a zwłaszcza nie zwalczaj uczuć; nie bądź cyniczny wobec miłości, albowiem w obliczu wszelkiej oschłości i rozczarowań jest ona wieczna jak trawa.

Przyjmuj pogodnie to, co lata niosą, bez goryczy wyrzekając się przymiotów młodości. Rozwijaj siłę ducha, by w nagłym nieszczęściu mogła być tarczą dla ciebie. Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności.

Obok zdrowej dyscypliny bądź łagodny dla siebie. Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki jaki być powinien.

Tak więc bądź w pokoju z Bogiem, cokolwiek myślisz o Jego istnieniu i czymkolwiek się zajmujesz i jakiekolwiek są twe pragnienia; w zgiełku ulicznym, zamęcie życia, zachowaj pokój ze swą duszą.

Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny...

Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy.

Dezyderata




:yes:pan Bóg jest we wszystkim .Jest w całości dobrze pojętej miłości.
Wie ten ,kto:yes: kto był u Niego na audiencji.
Pozdrawiam zdrowo myślących:D
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]