My na fotografiach czy fotka.PL
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 13-10-2010 19:40
Aniu a może ty się zgłoś? Skąd inąd wiem, że coś wiesz o fotografiach. Co Ty na to? Obgadajcie to z adminami, jakieś kryteria i będzie git? mhm
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 13-10-2010 19:51
Ło matko, ależ ja tych zdjęć nawrzucałem :D Dobrze, że Sagit mnie ostatnio powstrzymał, bo brnąłbym dalej :p

Na swoją obronę mam tylko to, że nie natrafiłem na żadne uregulowania, w tej kwestii, a jak już sie rozbrykam, to i tygrysek tak nie bryka :p
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
milosz95 Użytkownik
  • Postów: 34
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 19:53
No cóż, nazwa mówi sama za siebie - "My na fotografiach", więc zdjęcia z nami tam trafiają, a regulacją musi się zająć Redakcja.
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 13-10-2010 20:03
Hmm.. ja mogła bym się tym zając. Nie obiecuje, ze codziennie miała bym czas ale w weekendy raczej udało by mi się nadrobić jakieś ewentualne nieobecności w tygodniu. Tylko ja jestem raczej osoba krytyczną więc moje rządy były by ostre XD

Jak na razie walczę z Sagitem o własna galerię i jakoś nie idzie :no: Znaczy niby wszystko załatwione, a galerii wciąż bark :(

Poza tym wolała bym, żeby sami admini mi to zaproponowali. Jak wyrażą zainteresowanie to ja się chętnie zgodzę.
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 20:52
Ja o ile się nie mylę wrzuciłam 5:

na pierwszym był mój pies - którego tam omyłkowo umieściłam ^^
na drugim, z lodem na buzi
na trzecim w skalnym mieście
na czwartym mój własny cień
a na piątym cała gęba ;)

Jak bym wiedziała, że te ze ścianą są takie modne to bym wstawiła :D a tak serio, sądzę, że ograniczenie do jednego na osobę byłoby właściwe.

Dlaczego więc wstawiłam 5 a nie 1?? To poste. Z tego samego powodu dla którego wstawiam tutaj swoje wiersze, a nie chowam do szuflady. Jestem ekshibicjonistką :D

Powiem szczerze, że chętnie bym nawet te fotki usunęła - np. psa, ale jako że nie mam możliwości edycji własnych zdjęć (:no: )musicie się z nimi męczyć. ;)
Jak dla mnie można nawet usunąć cały dział - bo w sumie po co to komu?
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 20:53
DB, wstawiłaś siedem, jak dobrze pamiętam dzisiejsze liczenie ;)
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 20:57
haha no to nieźle
a jakie dwa przegapiłam?? :uhoh:

:/

Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 21:00
Jedno takie zwyczajne i jedno z golfem na twarzy :)
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 21:04
Już wiem!!
zapomniałam o tym z golfem i o tym z chustką na głowie :D

No to znaczy, że lubię się obnażać bardziej niż myślałam ;)
Choć te fotki świadczą raczej o umiejętności żartowania z siebie, ale nie oszukujmy się - to też jest LANS :yes:
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 21:05
Wiesz, do Burego i tak Ci daleko, ale on jest tu dłużej :D
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 21:10
To nie moja wina, bo jakby nie było takiego działu, to bym nie wstawiała i nawet nie pomyślała o tym ;)

Nie chcę robić off topu, ale jak myślicie, czemu ludzie się lansują? Bo chcą pokazać siebie, czy dlatego, że to możliwość udawania kogoś innego?
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 21:40
To zależy, w jaki sposób się kto lansuje. Ja myślę, że ten fotkowy lans, to albo ktoś ma bardzo wysokie mniemanie o sobie, albo wprost przeciwnie i przy każdej okazji szuka jakiegoś potwierdzenia, ze jednak jest dobrze, bo ktoś napisze komentarz: jesteś piękna.
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 21:42
nie wiem która opcja bardziej przygnębiająca :/
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 21:45
Obydwie upierdliwe dla otoczenia :D
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 13-10-2010 21:48
można by w zasadzie takie coś zrobić, jedna fotka na osobę i żeby można było to jakoś połączyć żeby było ją widac w profilu :) to by mogło być dobre rozwiązanie i macie mój głos poparcia :yes:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
bassooner Użytkownik
  • Postów: 682
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 21:49
Cytat:
Durna_Baba napisał/a:
To nie moja wina, bo jakby nie było takiego działu, to bym nie wstawiała i nawet nie pomyślała o tym ;)

Nie chcę robić off topu, ale jak myślicie, czemu ludzie się lansują? Bo chcą pokazać siebie, czy dlatego, że to możliwość udawania kogoś innego?


i tak.. i tak... a może i być tak, że chcą pokazać siebie takimi jakimi chcieliby być w swoich marzeniach, czyli o ten ociupinek lepszymi, czyli;
- młodszymi (tu wkleja się zdjęcia z młodości albo z oddali),
- bogatszymi (zdjęcia w pożyczonym na jazdę próbną samochodzie, albo super knajpie, zamku, pałacu, pod palmą w palmiarni),
- ładniejszymi (zdjęcia retuszowane lub odpowiednie pozy maskujące ewentualne krzywe nogi, obwisły brzuszek, czy braki w uzębieniu),
- cenionymi (czyli "chwalimy się";),
- dobrymi (za wyjątkiem andrzeja i samuela), czyli słodkopierdzące wyrazy twarzy, maślane oczka, niewinne uśmieszki,
- mądrymi (za wyjątkiem mnie), czyli "ą" "ę" "pierdnę przez bibułkę"

i tak dalej i tak dalej, ale taka już nasza ludzka natura, że w sumie jesteśmy z siebie zadowoleni, ale można by ciut coś tam podretuszować... ;-)))
http://www.berbela.com/
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 21:50
Oke pytam oficjalnie
do jakiego rodzaju lansu ja się zaliczam?? :smilewinkgrin::smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 21:54
Ja cały czas myślę :D

Bass, a jak byś nazwał lans Durnej i Burego? :)



Ja myślę, że Durna i Bury to się zaliczają do antylansu ;)
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2010 21:55
Bury stosuje metode Lancelota - lans a lot :D
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]