Krwawy diament
Portal Pisarski » Książki i Filmy » Filmy
Autor
Krwawy diament
Tyler Durden Użytkownik
  • Postów: 215
  • Skąd:
Dodane dnia 06-04-2007 22:22
Ostatnio oglądałem właśnie. Bardzo ciekawy, poruszający film. Naprawdę dobra rola DiCaprio. Niektórzy podchodzą do filmu z rezerwą, ale ten film na pewno jest wart obejrzenia. Temat filmu jest rewelacyjny. Polecam każdemu, kto jeszcze nie widział.
"It's only after you've lost everything that you're free to do anything."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Krwawy diament
bimber Użytkownik
  • Postów: 10
  • Skąd:
Dodane dnia 03-03-2008 20:27
taaa, też oglądałem. Klasyka w swoim gatunku, choć czasami nużący.
Do góry
Autor
RE: Krwawy diament
Arwena Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 04-03-2008 14:13
A ja nie :no:
Łapać wiosła! Nie mogą uciec:).
Do góry
Autor
RE: Krwawy diament
whitedream Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd:
Dodane dnia 26-04-2008 22:28
według mnie to tragedia, śmiertelnie nużacy, zawodzi odbiorcę, nie wnosi nic nowego. Całkowita strata czasu!

Nieco podobne do "To nie jest kraj dla starych ludzi" -> teoretycznie coś się w nim kryje, a praktycznie szkoda nerwów by się o tym przekonać
Do góry
Autor
RE: Krwawy diament
Tyler Durden Użytkownik
  • Postów: 215
  • Skąd:
Dodane dnia 26-04-2008 22:32
No nie zgadzam się. Film dobrze zrealizowany i bez wielu hollywoodzkich pierdół. Porusza wiele współczesnych problemów. Ja się nie nudziłem oglądając. Jeszcze raz powtarzam: DiCaprio zagrał świetnie!
"It's only after you've lost everything that you're free to do anything."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Krwawy diament
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-04-2008 10:46
Też nie widziałam ale po przeczytaniu recenzji śmiem twierdzić, że ciekawy jest. Wrzucę go sobie na listę.
Do góry
Autor
RE: Krwawy diament
whitedream Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd:
Dodane dnia 30-04-2008 21:59
Kto co woli... tylko się nie zawiedź
Do góry
Autor
RE: Krwawy diament
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 30-04-2008 23:49
Jeżeli się zawiodę to trudno... zawsze coś. Lepszy świadomy zawód niż poleganie na cudzej opinii.;)
Do góry
Autor
RE: Krwawy diament
paniscus Użytkownik
  • Postów: 151
  • Skąd: GOP
Dodane dnia 01-05-2008 09:54
Rewelacyjny film. Leonardo DiCarpio zagrał rewelacyjnie, moim zdaniem to jest jeden z najlepszych aktorów, chociaż jest nie doceniany. Akcja jest na bardzo dobrym poziomie.

Cytat:

Nieco podobne do "To nie jest kraj dla starych ludzi" -> teoretycznie coś się w nim kryje, a praktycznie szkoda nerwów by się o tym przekonać

to chyba mówimy o innym filmie, bo to są dwa różne filmy.
Ja też się nie nużyłem go oglądając. Mi bardziej przypominał "Wierny ogrodnik" też podobny temat afrykański.

Polecam!
idź wyprostowany wśród tych co na kolanach
wśród odwróconych plecami i obalonych w proch


Zanim się wypowiesz przeczytaj:http://www.portal-pisarski.pl/forum/viewthread.php?forum_id=13&thread_id=72
paniscus
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Krwawy diament
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-09-2008 14:15
Zgadzam się że film był bardzo dobry i że DiCaprio to dobry aktor. I wcale nie mówię tu o filmach "Titanic", "Romeo i Julia" czy "Niebiańska plaża" a raczej o właśnie "Krwawym Diamencie", "Infiltracji", "Aviatorze" czy "Złap mnie jeśli potrafisz". Najwidoczniej "Leoś" ciągle się źle kojarzy mimo że zagrał w kilku rewelacyjnych filmach.
...
Do góry
Autor
RE: Krwawy diament
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 16-09-2008 14:25
Mnie ten film też się podobał. Podobnie zresztą jak "To nie jest kraj dla starych ludzi". Uważam , że obydwa warto obejrzeć.
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Krwawy diament
monikaa86 Użytkownik
  • Postów: 20
  • Skąd:
Dodane dnia 11-11-2010 17:21
Generalnie gatunek filmu, za którym niespecjalnie przepadam - jednak "Krwawy diament" naprawdę mnie zauroczył. Świetna rola DiCaprio oraz problem poruszony w filmie sprawiły, że całość bardzo mi się spodobała i pozwoliła dojrzeć w diamentach nie tylko ich oszałamiające piękno, ale również coś więcej, co jest o wiele cenniejsze.
Do góry
Autor
RE: Krwawy diament
EdwardH Użytkownik
  • Postów: 71
  • Skąd: Соколка
Dodane dnia 01-12-2012 21:04
DiCaprio był świetny, sam film również jest dobry, no i daje nam ciekawy obraz afryki
edwardhorsztynski.blog.pl/ - mój blog
https://www.facebook.com/pages/.../234295336732681?ref=hl - mój fanpage
https://www.facebook.com/pages/.../128293687346723?fref=ts - fanage mojego zespołu
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Krwawy diament
Henseld Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 06-11-2013 08:56
Leonardo odegrał Swoją rolę pierwszorzędnie.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]