T-shirt Portal Pisarski
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
Autor
T-shirt Portal Pisarski
oksana meyla Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd:
Dodane dnia 17-01-2010 13:39
Witam wszystkich-co powiecie na pomysł ,,T-shirt PP"? Każdy w użytkowników PP mógłby taki posiadać (logo PP oraz własny nick) dochód ze sprzedaży mógłby zostać przeznaczony na rozwój PP lub inny szczytny cel. Proszę, wypowiedzcie się i zapraszam do dyskusji ,,dygnitarzy PP"
Jak rozumiem musiałby się wypowiedzieć (wyrazić zgodę)Sagit, jako twórca PP.

Ps. Jeżeli poruszam temat, który już wcześniej był na forum to przepraszam z góry. Nie sprawdzałem.;)
Oksana Meyla
Do góry
Numer GG
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 17-01-2010 13:53
Ktoś by musiał kupić u ping pongów koszulki, zrobić projekt iść do firmy, która robi nadruki, zrobić zdjęcie koszulki umieścić reklamę na pp, konto swoje i zajmować się wysyłaniem koszulek do zamawiających. Czyli jakieś 3 dni roboty na początek, trochę wydatków z własnej kieszeni, i chęć do tego typu działalności.

Pomysł nie jest głupi, jak każdy pomysł który coś wnosi.
Do góry
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
oksana meyla Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd:
Dodane dnia 17-01-2010 14:08
Koszulki chciałbym aby jednak nie pochodziły od procesorów, myślałem raczej o porządnym, dobrym jakościowo t-shirtem pod względem materiału jak i nadruku. Mógłbym się podjąć zadania ale najwcześniej między 12-18.02 do tego potrzebowałbym gotowca-logo PP w pdf lub corelu. Potem musiałbym ustalić cenę nadruku, ponieważ każdy t-shirt będzie niepowtarzalny z uwagi na nick. Czekam na chętnych i może jakieś pomysły.
Oksana Meyla
Do góry
Numer GG
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-01-2010 15:36
Nie róbmy z portalu środku do zarobu :|
Do góry
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 17-01-2010 17:44
Jeśli ktoś ma ochotę wspomóc PP zapraszam tutaj

http://portal-pisarski.pl//forum/viewthread.php?forum_id=13&thread_id=516

Więcej informacji nie potrzeba. Jak ktoś zechce, wpłaci, jak nie - nie ma obowiązku. Wyciąganie kasy na koszulki i w pewnym sensie zobowiązywanie do zakupu jest trochę nie na miejscu. A jeśli koszulki będą wysokiej jakości, plus cena nadruku, dystrybucji, to moim zdaniem, lepiej całą kwotę wpłacić na konto PP. Pamiętajmy, że jest to Portal Pisarski, a nie Portal Biznesu.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
oksana meyla Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd:
Dodane dnia 17-01-2010 18:29
Przykro mi Elwira, że tak odczytałaś moje intencje. Nie ma mowy o wyciąganiu kasy, jeżeli nie ustaliliśmy czy i w ogóle T-shirt będzie. tak więc zachęcam cię byś nie dzieliła skóry na niedźwiedziu. ,, A jeśli koszulki będą wysokiej jakości, plus cena nadruku, dystrybucji, to moim zdaniem, lepiej całą kwotę wpłacić na konto PP." Czy możesz sprecyzować o jakich kwotach mówisz, bo ogólniki niewiele do pomysłu wnoszą przyznasz. Wszelkie koszty poniósłby nie kto inny jak ja(z wyjątkiem ceny wysyłki)Znam realia realizacji takiego pomysłu nie przedstawiałbym go gdybym nie był tego świadom. Pomysłem moim jest t-shirt a nie ,,wspomaganie PP" jedyne koszty w tym wypadku wysyłki po prostu zaproponowałem by przekazać na rozwój PP równie dobrze możemy je przeznaczyć na rozwój skansenu we Wdzydzach Kiszewskich. Tyle. Więc proszę na temat, który brzmi: ,,T-shirt PP" a nie wspomaganie finansowe PP.Pozdrawiam :)
Oksana Meyla
Do góry
Numer GG
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 17-01-2010 18:58
oksana meyla :) pomysl zly nie jest ale nie ekonomiczny :) bo tak na zdrowy rozsadek pomyslec to za duzo osob nie zna pp:) jakby kto kupywal to tylko my:) fakt faktem bylo by to reklama:) ale teraz kwestia czy takie propagowanie pp:) da jakies korzysci. Watpie....
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
Polter13 Użytkownik
  • Postów: 123
  • Skąd:
Dodane dnia 17-01-2010 19:06
Pomysł niezły, tylko to że każdy ma swój nick by się w ogóle nie opłacało. Jest też wiele trudności... mieszkamy w całej Polsce, a niektórzy nawet poza nią. Jak mamy to kupić i kto będzie sprzedawał?
Gdyby był jakiś fajny projekt tej koszulki, to jestem za :)
Do góry
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
oksana meyla Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd:
Dodane dnia 17-01-2010 19:20
Dokładnie. Pomysł jest nie ekonomiczny i nie o to chodzi aby był. Rzeczywiście chodzi o t-shirt dla użytkowników PP wraz z nickiem i ewentualnie z rangą (dla adminów) W końcu jesteśmy w domu-chodzi o propagowanie PP ale nie tylko.Bardziej chodzi mi o propagowanie pisania w ogóle wśród młodych i nie tylko. Pomyśl ilu młodych (myślących o pisaniu czy już piszących) zachęciłoby to do odwiedzenia witryny PP.
Oczywiście można wyjść z założenia, że każdy kto ma dostęp do neta znajdzie sam portal dla siebie. Ale nam powinno chyba zależeć aby był to akurat PP tak? Prezentujący moim skromnym zdaniem najwyższy poziom. Czekam wobec tego nadal na listę chętnych i może Sagit by się odezwał, było by miło.



No i jeszcze wniosek- dział PROMOCJA na PP przecież spełnia jakąś funkcję. Czyli zakładam, że zależy nam na promowaniu PP jak i przesłania, które ze sobą niesie...;)
Oksana Meyla
Do góry
Numer GG
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 17-01-2010 19:23
tak tak oksana ale teraz pomysl w druga strone:) przypuscmy ze taki mlody czlowiek bedzie chcial:) ta koszulke. przyjdzie na portal i sie rozczaruje bo cos mu moze nie odpowiadac i wtedy albo zacznie rozpowiadac ze sie nie oplaca albo bedzie wkurzony. I bedzie marudzil tak czy siak. Jak juz z tymi koszulkami to pierw nam:) bo wtedy kazdy gdzies by sie pokazal i moze ktos by sie zlapal:) a wtedy nie wiem jakby sie nowi pokazali:) i by sie podobalo:) to ewentualnie dalej sie bawic:) mi sie zdaje ze tak by bylo rozsadnie:) ale nie jestem pewien:)
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
Dzon Użytkownik
  • Postów: 224
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 17-01-2010 19:24
hmmm... a gdyby zrezygnować z tego nicka, to byłoby taniej i łatwiej, np. wtedy można mieć ewentualny zapas.Ja jestem za lepszą jakością.

Po pierwsze musi być projekt, wtedy można dalej coś organizować.
Ja chcę czarną albo brązową;-)
Do góry
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
oksana meyla Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd:
Dodane dnia 17-01-2010 19:26
Na początek myślę, że jestem w stanie ,,wyprodukować" od 10 do 20 szt. i wysłać pocztą do użytkowników(koszty przesyłki ponoszą odbierający).Potrzebuję jednak bazy-pliku z logo PP w pdf lub innym formacie -popracuję nad grafiką i nickiem,następnie akceptacja Sagita musiałaby wystąpić i lecimy. Zależy mi na jednym aby każdy nosił t-shirt (z przerwą na pranie);)
Oksana Meyla
Do góry
Numer GG
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
koriat Użytkownik
  • Postów: 102
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-01-2010 19:27
e... jeśli już musicie go mieć, to znajdzie jakiś sensowniejszy sposób lansowania się na mieście. naprawdę chodzilibyście z napisem "portal pisarski"? a może do razu "wielki artysta"? albo "jestem leszczem"?:rol:
Sólo una cosa no hay. Es el olvido.
Dios, que salva el metal, salva la escoria
y cifra en Su profética memoria
las lunas que serán y las que han sido.

Borges
Do góry
Numer GG
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
Dzon Użytkownik
  • Postów: 224
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 17-01-2010 19:28
Wielki Artysta... to jest dobre!!! Ja bym chciał taki dopisek... ooo!
Do góry
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 17-01-2010 19:31
tu nie chodzi o siebie:) tylko bardziej o portal:) koriat:) ja w sumie jestem za oksana meyla bo to zly pomysl nie jest a podejrzewam ze koszta takiej koszulki nie beda duze. Oksana ok zobaczymy co Sagit powie ale jakby co to pierwsze 10, 20 ale wiedz ze bedzie trzeba wiecej pewnie :) bo uzytkownikow jest troche!:)
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
oksana meyla Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd:
Dodane dnia 17-01-2010 19:34
Eviv-wiesz nie zależy mi na tym aby się ktokolwiek rejestrował na PP dla koszulki samej. Niech zobaczy koszulkę, wejdzie na portal, poczyta, może coś wrzuci swojego, to bardziej mam na myśli. Poza tym zawsze jest ryzyko, że nowi użytkownicy PP się rozczarują i odejdą i t-shirt ani w tym nie pomaga ani nie przeszkadza raczej.

Dzon- racja. Tyle, że najpierw chciałbym znać listę chętnych, potem co ma na ten temat Sagit do powiedzenia i dopiero wtedy poświęcę swój cenny czas na projekt koszulki i ewentualnie wrzucę go na PP a potem można przystąpić do dzieła.:p
Oksana Meyla
Do góry
Numer GG
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 17-01-2010 19:37
oksana ja wiem Tobie nie dla koszulki mi tez nie :) ale ludzie sa ludzmi:) a czlowiek to osobna sprawa:) ale jestem Za tym T-shirtem
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
oksana meyla Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd:
Dodane dnia 17-01-2010 19:40
Koriat - Powtarzam jeszcze raz nie chodzi o lansowanie siebie samego, przecież to absurd, ani nawet o lansowanie jako takie PP ale o lansowanie aktywności pisarskiej ludu. A jak ma PP portal być narzędziem, płaszczyzną, na której ta aktywność ludu się będzie realizować to chyba dobrze nie?



Koriat -od lansowania się jest youtube.pl a nie PP;)
Oksana Meyla
Do góry
Numer GG
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
koriat Użytkownik
  • Postów: 102
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-01-2010 19:51
jaki tam youtube, ja się lansuję na fejsbóku B)

ale nic nie poradzę, ten pomysł wywołuje u mnie złośliwy rechot. :shy:
Sólo una cosa no hay. Es el olvido.
Dios, que salva el metal, salva la escoria
y cifra en Su profética memoria
las lunas que serán y las que han sido.

Borges
Do góry
Numer GG
Autor
RE: T-shirt Portal Pisarski
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 17-01-2010 20:41
Oksana, chyba zatem nie zrozumiałam. Myślałam, że koszty całości ponosiłby kupujący. OK.

Ale ja takiej koszulki nosić nie będę. Z całym szacunkiem dla wytwórcy. No nie wyjdę na ulicę w koszulce bawełnianej. Mogę ją mieć pod swetrem albo w domu. Może lepiej jakieś ładne przypinki. Zawsze można takową umieścić na plecaku, torbie czy gdzie tam ktoś chce...
Do góry
Numer GG
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.