PREZYDENT NIE ŻYJE
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
kwiat_kalafiora Użytkownik
  • Postów: 31
  • Skąd: Gdynia
Dodane dnia 11-04-2010 13:03
To też racja. Nie chodziło mi o to, że byi nie zastąpieni, nie wiem czy można tak o kimkolwiek powiedzieć. Raczej o ogólną sytuację, która zwyczajna nie jest i troche czasu zajmie politykom doprowadzenie państwa do normalnego biegu.
Państwo może nie, ale ludzie odczytują to jako tragedię. Mnie też w gardle ściska, chociaż nie wszystkich lubiłam. Ale jest kogo żałować.
"Przykro mi, Galahadzie, czy jak Ci tam, ale najwidoczniej trafiłeś nie na tę Panią, co trzeba.
Ja niczego nie rozdaję. I nie pozwalam sobie odebrać.
Żeby wszystko było jasne."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-04-2010 13:48
Cytat:
Szkoda ludzi, ale państwo na tym raczej poważnie nie ucierpi.


Żarty sobie robisz?

- zginęło w ciągu jednego dnia dowództwo sił lądowych, powietrznych i morskich - nie mów, że to się da zastąpić tak raz-dwa, bo tak po prostu nie jest
- zginęło 2 kandydatów na Prezydenta (z czego jeden obecny Prezydent) a za 2 miesiące mają odbyć się wybory - kto w nich wystartuje i jak ma się odbyć normalna kampania?
- zginęło 13 posłów i 3 senatorów,
- największa partia opozycyjna poniosła kolosalne straty, które być może kompletnie ją rozbiją

To jest sytuacja strasznie trudna dla państwa i tyle.

Cytat:
Niech mu ziemia lekką będzie, ale jakoś nad 80-ma ofiarami cotygodniowego szaleństwa na drogach, nikt nie płacze i nie robi cotygodniowej żałoby narodowej.


Jakkolwiek brutalnie by to nie zabrzmiało, to śmierć śmierci nierówna. Trudno żebym się przejął równie mocno śmiercią Prezydenta i wypadkiem jakiegośtam Jana Kowalskiego. Tutaj zginęli ludzie bardzo ważni dla całego państwa i dlatego powinno to "ruszać" wszystkich Polaków.
Do góry
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Victor Użytkownik
  • Postów: 709
  • Skąd:
Dodane dnia 11-04-2010 13:56
Cytat:
- zginęło w ciągu jednego dnia dowództwo sił lądowych, powietrznych i morskich - nie mów, że to się da zastąpić tak raz-dwa, bo tak po prostu nie jest

Tak nasi rządzący to kompletni kretyni -_-' Jesteśmy przygotowani na śmierć prezydenta, ale jeszcze lepiej jesteśmy przygotowani na śmierć szefa sztabu generalnego i innych dowódców wojsk.

Cytat:
- zginęło 2 kandydatów na Prezydenta (z czego jeden obecny Prezydent) a za 2 miesiące mają odbyć się wybory - kto w nich wystartuje i jak ma się odbyć normalna kampania?

Och, rzeczywiście "normalnej" kampanii będzie nam brak. -_-'
Wygrany wcześniej był oczywisty - z pewnością wygrałby Komorowski.

Cytat:
- zginęło 13 posłów i 3 senatorów,

Co ma znaczenie dla kraju, bo.... ?

Cytat:
- największa partia opozycyjna poniosła kolosalne straty, które być może kompletnie ją rozbiją

Większość Polaków ucieszyła by się (patrząc na sondaże) gdyby tak się stało. Teraz oczywiście wsz. są smutni, bo zginęli ludzie, ale według większości PiS na Polskiej scenie politycznej broi, a nie robi.

Cytat:
To jest sytuacja strasznie trudna dla państwa i tyle.

A najlepsze lody to Big Milki i tyle.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
nkowalczyk07 Użytkownik
  • Postów: 35
  • Skąd:
Dodane dnia 11-04-2010 14:02
nie bał się mówić o Katyniu,
nie bał się wytykać z gardła Puttinowi słowa ,,przepraszam'',
za te czyny zapłacił najgorzszą karą:uhoh:
Do góry
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Victor Użytkownik
  • Postów: 709
  • Skąd:
Dodane dnia 11-04-2010 14:07
1. Kto go niby ukarał?
2. Ile razy twoim zdaniem Putin powinien przepraszać za to co zrobił Stalin?
3. Jakich przeprosin oczekujesz? Putin ma buty Tuskowi wylizać?
Już Gorbaczow przyznał że to ZSRR -_-'
4. Rosjanie w obliczu tej tragedii zachowują się idealnie, nie wiem czy można im coś zarzucić.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-04-2010 14:08
Cytat:
Ale Kaczyński zapewne uparcie pragnął zdążyć nagadać na Rusków pod Katyniem i rozkazał lądować.


Naprawdę, trochę więcej dystansu do tego, co słyszyszy z ust Palikota i Niesiołowskiego

Cytat:
Jesteśmy przygotowani na śmierć prezydenta, ale jeszcze lepiej jesteśmy przygotowani na śmierć szefa sztabu generalnego i innych dowódców wojsk.


Aż żal bierze. Co z tego, że uda się znaleźć zastępców? Zginął Szef Sztabu, który był na tym stanowisku 4 lata i skoro taki urząd zajmował, to znaczy że był w polskim wojsku najlepszy i znał się na tym, co robił. Nigdy wcześniej się coś takiego nie wydarzyło, aby w ciągu jednego dnia zginęło całe dowództwo, to jest katastrofa i nie ma o czym mówić. Czy śmierć gen.Sikorskiego nie było szokiem i katastrofą? A co, nie miał zastępców? Gdzie i kiedy coś takiego się wydarzyło wcześniej?

Cytat:
Och, rzeczywiście "normalnej" kampanii będzie nam brak. -_-'


Jeśli nie będzie ci brak normalnej kampanii, to widocznie nie dorosłeś do demokracji, bo ona polega na walce i ścieraniu się przeciwników politycznych. W tej sytuacji de facto nie będzie z kogo wybierać.

Cytat:
Co ma znaczenie dla kraju, bo.... ?


Kolejny raz: jeśli nie ma dla ciebie znaczenia, że giną posłowie, to znaczy, że chyba kompletnie nic z tej polityki nie rozumiesz.

Cytat:
Większość Polaków ucieszyła by się (patrząc na sondaże) gdyby tak się stało.


Kolejny raz katastrofalna głupota. Demokracja polega na tym, że istnieje partia rządząca i silna opozycja, która rządowi patrzy na ręce. W obecnej sytuacji opozycja jest rozbita. Poza tym: większość ludzi nie ma żadnych poglądów tylko powtarza to, co wmawiają im media. Kaczyński był atakowany non stop, gdyby zapytać przeciętnego Polaka właściwie co ma mu do zarzucenia, wysłuchalibyśmy zbioru jakichś banałów i idiotyzmów.

Cytat:
A najlepsze lody to Big Milki i tyle.


Jeśli nie rozumiesz powagi tej sytuacji, to się trochę zastanów nad sobą i tym co się dzieje, zamiast pisać głupoty i totalnie się ośmieszać.

Cytat:
3. Jakich przeprosin oczekujesz? Putin ma buty Tuskowi wylizać?


O, i znowu się ośmieszasz :) Poczytaj może jakie jest stanowisko władz rosyjskich w sprawie skargi rodzin katyńskich do ETPC, a potem gadaj o tych wszystkich pięknych gestach ze strony Rosji, o jakich się nasłuchałeś w tv :)
Do góry
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Victor Użytkownik
  • Postów: 709
  • Skąd:
Dodane dnia 11-04-2010 14:19
Cytat:
Czy śmierć gen.Sikorskiego nie było szokiem i katastrofą? A co, nie miał zastępców? Gdzie i kiedy coś takiego się wydarzyło wcześniej?

To do mnie te pytania? No to czytaj ze zrozumieniem, nie twierdzę że to nie była katastrofa - twierdzę że nie spowoduje to kryzysu w państwie Polskim, nie będzie z tego powodu większych kłopotów.

Cytat:
Co z tego, że uda się znaleźć zastępców?

Nie znaleźć bo są oni wyznaczeni od dawna.

Cytat:
Zginął Szef Sztabu, który był na tym stanowisku 4 lata i skoro taki urząd zajmował, to znaczy że był w polskim wojsku najlepszy i znał się na tym, co robił.

Aha -_-'
1. Spodziewasz się inwazji, że tak ważni są dla ciebie dowódcy wojska?
2. A to że Kaczyński był prezydentem oznacza, że nie było w Polsce lepszego kandydata? Proste myślenie.
3. "Zastępca" nie tylko nie musi być gorszy, może być nawet lepszy.

Cytat:
Jeśli nie będzie ci brak normalnej kampanii, to widocznie nie dorosłeś do demokracji, bo ona polega na walce i ścieraniu się przeciwników politycznych.

Kto ma bardziej rozwiniętą demokrację, my czy amerykanie? No to teraz sobie porównaj jak wygląda kampania u nich, a jak wygląda u nas.
Poza tym nie jestem największym zwolennikiem demokracji.

Cytat:
Kolejny raz: jeśli nie ma dla ciebie znaczenia, że giną posłowie, to znaczy, że chyba kompletnie nic z tej polityki nie rozumiesz.

Zastanowiłem się nad tym i masz rację tych 13 posłów będzie mi strasznie brakować - zapewne teraz spadnie PKB, tysiące ludzi straci pracę, pogorszy się sytuacja NFZ i przez 10 lat nie znajdzie się nikt na ich miejsce. Pewnie podwyższą podatki!

Cytat:
Demokracja polega na tym, że istnieje partia rządząca i silna opozycja, która rządowi patrzy na ręce. W obecnej sytuacji opozycja jest rozbita.

Patrzy na ręce, a nie związuje.

Cytat:
O, i znowu się ośmieszasz Poczytaj może jakie jest stanowisko władz rosyjskich w sprawie skargi rodzin katyńskich do ETPC, a potem gadaj o tych wszystkich pięknych gestach ze strony Rosji, o jakich się nasłuchałeś w tv

W dupie mam oficjalne stanowisko władz rosyjskich w sprawie skargi rodzin katyńskich. Nie wiem jaki to ma związek z tym co napisałem na temat lizania butów przez Putina.
Skoro Putin ma przepraszać za ZSRR, i Stalina to może my mamy przepraszać za Piłsudskiego*?

*Wiem że nasz dyktator był stosunkowo łagodny, ale jest się za co wstydzić.

EDIT:
Cytat:
Poza tym: większość ludzi nie ma żadnych poglądów tylko powtarza to, co wmawiają im media.

A TVP jest pro PO'wskie twoim zdaniem? Radio Maryja? Trwam?

Cytat:
Jeśli nie rozumiesz powagi tej sytuacji, to się trochę zastanów nad sobą i tym co się dzieje

Jak rozumiesz tyle co pokazujesz to się poważnie zastanów nad sensem swojego istnienia.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 11-04-2010 15:00
Cytat:
Anub1s napisał/a:
Cytat:
A nie służył?


Chyba nie zrozumiałeś.


Chodzi mi o to, że mówienie o nim (właśnie) teraz dobrze nie jest jakimś szczególnym absurdem. ;)
Do góry
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 11-04-2010 15:05
Apeluję o spokój i jakieś ludzkie zachowanie w obliczu tego, co się stało.
Zginęli LUDZIE. Oni mieli rodziny, przyjaciół, zajmowali wysokie stanowiska w państwie. Sami wybraliśmy prezydenta, a teraz psioczycie? Hej, trochę ogłady jakiejś. Victor, to głównie do Ciebie.
Wiem, nie ma ludzi niezastąpionych ,ale przecież zastępca może być tak samo lepszy jak gorszy.
Świat nam współczuje, przywódcy państw mówią, że współczesna historia nie widziała takiej tragedii, a Wy prowadzicie dyskusje na poziomie "jak nie ci, to inni, może będzie lepiej"?
Oby było lepiej, chociaż wątpię, z takim podejściem społeczeństwa.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Victor Użytkownik
  • Postów: 709
  • Skąd:
Dodane dnia 11-04-2010 15:14
Cytat:
Zginęli LUDZIE. Oni mieli rodziny, przyjaciół, zajmowali wysokie stanowiska w państwie.

Wiem i dlatego jest mi ich szkoda, odczuwam smutek. I co teraz? Mam w każdym poście stawiać - :( ?

Cytat:
Sami wybraliśmy prezydenta, a teraz psioczycie? Hej, trochę ogłady jakiejś. Victor, to głównie do Ciebie.

1. Ja na niego nie głosowałem.
2. Uważaj bo Anb1s zaraz będzie ci tłumaczył na czym polega demokracja.
3. Staram się odseparować od niektórych bezsensownych ludzkich zachowań. Np. Mów o kimś dobrze po jego śmierci. Zresztą trudno ocenić kiedy już można o kimś mówić - poszedłem za Zadystą ;)

Cytat:
Świat nam współczuje, przywódcy państw mówią, że współczesna historia nie widziała takiej tragedii,

Bo to jest tragedia. To znaczy że od teraz mam być hipokrytą i pisać tylko jaki to Kaczyński wielki nie był? Mogę nie postować - ok, tylko czekam na kolejną "błyskotliwą" odpowiedź Anub1sa. Wtedy jednak coś naskrobię.
(Swoją drogą co do wielkości to bym się kłócił, np. WTC było moim zdaniem większą katastrofą)
Cytat:
Wiem, nie ma ludzi niezastąpionych ,ale przecież zastępca może być tak samo lepszy jak gorszy.

Możesz to jakoś Anb1sowi przeliterować?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-04-2010 16:04
Z wawelskiej wieży smutno uderza Zygmunta dzwon. W piątą rocznicę śmierci Papieża w Katyniu zgon. Za Prawą Polskę, za Sprawiedliwą-śmierć wzięła żniwo.
Do góry
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 11-04-2010 16:05
Czy nie macie wrażenia, że takie dyskusje są w dzisiejszym dniu, co najmniej niestosowne. Czy nie można po prostu pochylić czoła nad ludzką tragedią, nad cierpieniem bliskich tych 96 osób, którzy odeszli?

Bez względu na poglądy polityczne, na wiarę, na odczucia patriotyczne, czyjaś śmierć jest chyba dostatecznym powodem, aby zamilknąć, choć na kilka dni.
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Victor Użytkownik
  • Postów: 709
  • Skąd:
Dodane dnia 11-04-2010 16:10
Cytat:
Bez względu na poglądy polityczne, na wiarę, na odczucia patriotyczne, czyjaś śmierć jest chyba dostatecznym powodem, aby zamilknąć, choć na kilka dni.

Zatem milcz całe życie.

Cytat:
Czy nie macie wrażenia, że takie dyskusje są w dzisiejszym dniu, co najmniej niestosowne.

Dobra, daj mi znak jak już będą stosowne na PW.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-04-2010 17:19
Cytat:
twierdzę że nie spowoduje to kryzysu w państwie Polskim, nie będzie z tego powodu większych kłopotów.


To zależy co uważasz za kryzys. W pewnym sensie można tak to nazwać, może nie ekonomiczny, ale polityczny z pewnością

Cytat:
1. Spodziewasz się inwazji, że tak ważni są dla ciebie dowódcy wojska?


A jak dla normalnego człowieka wojsko może nie być ważne? Mega kompromitacja, może pousuwaj swoje poprzednie posty, bo tak zostanie wstyd na całe wieki.

Cytat:
2. A to że Kaczyński był prezydentem oznacza, że nie było w Polsce lepszego kandydata? Proste myślenie.


Być może nie rozróżniasz sposobu wyboru prezydenta od Szefa Sztabu - nie zdziwiłbym się patrząc na poziom twoich wypowiedzi.

Cytat:
3. "Zastępca" nie tylko nie musi być gorszy, może być nawet lepszy.


Może. Ale do znalezienia następców i ich ogarnięcia się na stanowisku potrzeba czasu.

Cytat:
No to teraz sobie porównaj jak wygląda kampania u nich, a jak wygląda u nas.


Porównałem. U nich jest sto razy ostrzejsza.

Cytat:
zapewne teraz spadnie PKB, tysiące ludzi straci pracę, pogorszy się sytuacja NFZ i przez 10 lat nie znajdzie się nikt na ich miejsce


Jeśli dla ciebie jedynym miernikiem sytuacji w państwie jest PKB i stopa bezrobocia, to gratuluję "dojrzałości".

Cytat:
Patrzy na ręce, a nie związuje.


Wyjedź na Kubę. Tam jest łagodna kampania, a i opozycja rządzącym nie przeszkadza.

Cytat:
Nie wiem jaki to ma związek z tym co napisałem na temat lizania butów przez Putina.


Ma cholerny związek. Bo jak możesz mówić, że Putin nie musi tyle razy przepraszać za Katyń, skoro w oficjalnym dokumencie jego rząd stwierdza, że nie ma nawet dowodów, że polscy oficerowie zostali zabici?

Cytat:
Skoro Putin ma przepraszać za ZSRR, i Stalina to może my mamy przepraszać za Piłsudskiego*?


O, proszę, już cały twój "geniusz" z ciebie wychodzi :) Piłsudski dyktator, Stalin też, i Hitler. Wszyscy do jednego worka, a co! Stalin wymordował miliony ludzi, w wyniku zamachu majowego zginęło kilkadziesiąt osób, ale co tam!

Cytat:
A TVP jest pro PO'wskie twoim zdaniem? Radio Maryja? Trwam?


A jaka niby jest TVP? Wbrew temu co czytasz w swoich gazetkach, żadnych treści patriotycznych tam nie ma. Program Wildsteina o 23, filmy dokumentalne o Katyniu o 24, po puszczeniu filmu o Jaruzelskim wywalono za karę odpowiedzialną za to osobę... Faktycznie sama propaganda nacjonalistyczna!

Cytat:
Jak rozumiesz tyle co pokazujesz to się poważnie zastanów nad sensem swojego istnienia.


Jeśli nadal upierasz się w swoich bzdurnych tezach, to znaczy że jesteś na poziomie jakiegoś dziecka z podstawówki, które nie wie co się dzieje dookoła.

Cytat:
2. Uważaj bo Anb1s zaraz będzie ci tłumaczył na czym polega demokracja.


No bo ty tego nie rozumiesz widocznie.

Cytat:
Mów o kimś dobrze po jego śmierci


A kto ci każe mówić o nim dobrze? Śmieszne jest raczej to, że ty nie potrafisz pewnie nie powiedzieć o nim nic konstryktywnego oprócz tego, co wyczytałeś w jakichś propagandowych gazetkach. I insynuacji, że Kaczyński jest odpowiedzialny za całą tę tragedię, co jest już mega przegięciem pały.

Cytat:
Możesz to jakoś Anb1sowi przeliterować?


No naprawdę, aż żal bierze. Śmierć przywódców politycznych i wojskowych kraju jest tragedią dla państwa, niezależnie od tego, czy są zastępcy czy ich nie ma, z tego prostego powodu, że musi upłynąć sporo czasu, aby wszystko wróciło do zachwianego tą katastrofą porządku. I naprawdę, ogarnij się trochę człowieku, bo to już jest jakaś farsa w twoim wykonaniu.
Do góry
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 11-04-2010 17:37
Nie wiem ja Ty to robisz Anub1s, ale gdzie nie zaczniesz pisać, to zaraz się robi nieprzyjemna dyskusja i łapanie za słówka.

Powściągnijcie emocje. Proszę.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 11-04-2010 17:39
Cytat:
Almari napisał/a:
80% społeczeństwa śmiało się z kaczyńskiego a teraz wielka żałoba. Masowa hipokryzja. To prawda że jest to tragedia, ale niech milczą ci co życzyli mu przez cała kadencje jak najgorzej.


Hipokryzja? A może ludzki odruch? Kiedy umiera ktoś bliski, kochany przez nas, wtedy jest to naszą tragedią, osobistym bólem, zadrą na każdym następnym dniu.
Ale gdy umiera ktoś, kogo się nie trawiło, a ja Kaczyńskiego i Kurtyki znieść nie mogłam, to pozostaje żal - że pomimo tego, iż życie ludzkie jest takie krótkie, dałam się ponieść nienawiści.

Jasne, za dwa, trzy dni mi przejdzie ten żal.

A tak, lekko nie na temat, to w sumie dzięki temu nie byłam wczoraj wcale zdenerwowana przed ślubem. Nie mówię, że dla uspokojenia mnie warto było, ale...
We wszystkim szukam plusów.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-04-2010 17:42
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
Nie wiem ja Ty to robisz Anub1s, ale gdzie nie zaczniesz pisać, to zaraz się robi nieprzyjemna dyskusja i łapanie za słówka.

Powściągnijcie emocje. Proszę.


A to moja wina? Jak można pisać takie głupoty, że nic się nie stało, bo są zastępcy, a cała katastrofa to wina Kaczyńskiego, który miał taki charakter?
Do góry
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 11-04-2010 17:44
Anub1s, ale nie oburzaj się tak bardzo na te bzdury, skoro, jak sam uważasz, są bzdurami tylko. Po prostu - więcej dystansu, tylko o to proszę. Unikniecie osobistych wycieczek i już.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Victor Użytkownik
  • Postów: 709
  • Skąd:
Dodane dnia 11-04-2010 17:45
Wyrywasz zdania z kontekstu, pieprzysz bzdury, masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i nie opanowałeś podstawowych zasad dyskusji. Mam nadzieję że to będzie mój ostatni post, w tym temacie bo naprawdę nie ma sensu tłumaczyć idiocie, że jest idiotą.

Cytat:
To zależy co uważasz za kryzys. W pewnym sensie można tak to nazwać, może nie ekonomiczny, ale polityczny z pewnością

A no tak! To ty miałeś swoją własną definicję "ironii" jakiś czas temu... teraz chcesz stworzyć własną definicję kryzysu?

Cytat:
A jak dla normalnego człowieka wojsko może nie być ważne? Mega kompromitacja, może pousuwaj swoje poprzednie posty, bo tak zostanie wstyd na całe wieki.

Człowieku w tej samej linijce piszesz o kompromitacji i się kompromitujesz -_-' Jak dla "normalnego człowieka" może być ważne wojsko? Zresztą nie ważne:
1. Skoro cie mamusia kultury nie nauczyła to ja ci powiem - nie powinno się odpowiadać pytaniem na pytanie.
2. Zaczynam odnosić wrażenie, że kompromitacja w twoich oczach mi pochlebia.
3. Tak, nasze wojsko na chwilę obecną nie ma większego znaczenia. Jest potrzebne, ale z powodu śmierci dowódców żadne państwo nas nie podbije.

Cytat:
Być może nie rozróżniasz sposobu wyboru prezydenta od Szefa Sztabu nie zdziwiłbym się patrząc na poziom twoich wypowiedzi.

Być może rozróżniam, ale to był tylko przykład. Spytaj kogoś mądrzejszego co to jest, nie będę cię wszystkiego uczył - to że ktoś piastuje JAKIEKOLWIEK stanowisko nie znaczy, że nie ma w kraju lepszej do tego osoby. Niby oczywiste, a ty tego nie rozumiesz.

Cytat:
Może. Ale do znalezienia następców i ich ogarnięcia się na stanowisku potrzeba czasu.

Już ci to napisałem, ale nie dotarło.
1. ZASTĘPCY BYLI USTALENI JUŻ DAWNO TEMU
2. SĄ TO FACHOWCY KTÓRZY ZNAJĄ PRZEPISY, SWOJE OBOWIĄZKI ITP.

Cytat:
Porównałem. U nich jest sto razy ostrzejsza.

Ekhem - "Czyżby Polska nie dorosła do demokracji?"

Cytat:
Jeśli dla ciebie jedynym miernikiem sytuacji w państwie jest PKB i stopa bezrobocia, to gratuluję "dojrzałości".

Jeśli dla ciebie pudelek to najlepsza rasa psa to gratuluję "gustu". Czy gdziekolwiek napisałem coś takiego? Nie. Ale jakbyś miał mi podać, dlaczego brak któregoś z tych posłów miałby poważnie wpłynąć negatywnie na sytuację Polski, to...?

Cytat:
Wyjedź na Kubę. Tam jest łagodna kampania, a i opozycja rządzącym nie przeszkadza.

Brawo! "Sensowna" wypowiedź na "poziomie", będzie nam ich zapewne brakować, gdy nie będzie "normalnej" kampanii, a ty za chwilę zapewne stwierdzisz, że wiesz COKOLWIEK na temat zasad dyskusji.
Aha, byłbym zapomniał - Wyjedź do U.S.A tam mają lepszą "normalniejszą" kampanię od nas.

Cytat:
O, proszę, już cały twój "geniusz" z ciebie wychodzi Piłsudski dyktator, Stalin też, i Hitler. Wszyscy do jednego worka, a co! Stalin wymordował miliony ludzi, w wyniku zamachu majowego zginęło kilkadziesiąt osób, ale co tam!

A z ciebie po raz kolejny wychodzi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, zacytuję sam siebie:
Cytat:
Wiem że nasz dyktator był stosunkowo łagodny, ale jest się za co wstydzić

Jak nie rozumiesz to zawołaj kogoś dorosłego niech ci wytłumaczy słowo pisane.

Cytat:
A jaka niby jest TVP? Wbrew temu co czytasz w swoich gazetkach, żadnych treści patriotycznych tam nie ma. Program Wildsteina o 23, filmy dokumentalne o Katyniu o 24, po puszczeniu filmu o Jaruzelskim wywalono za karę odpowiedzialną za to osobę... Faktycznie sama propaganda nacjonalistyczna!

Jest ktoś mądry niech mu wytłumaczy, że pieprzy od rzeczy. Jakich gazetkach? Jakich treści nacjonalistycznych? O czym ty pier***lisz? Jak ty piszesz tu cokolwiek skoro czytać nie potrafisz?

Cytat:
Śmieszne jest raczej to, że ty nie potrafisz pewnie nie powiedzieć o nim nic konstryktywnego oprócz tego, co wyczytałeś w jakichś propagandowych gazetkach. I insynuacji, że Kaczyński jest odpowiedzialny za całą tę tragedię, co jest już mega przegięciem pały.

"Konstryktywnego" to może rzeczywiście nic nie powiedziałem - bo wydawało mi się że nie o tym konkretnie mowa, ale w twoim świecie może tak.
Nie wiem skąd wiesz jakie gazety czytam, ale nie dziwię się że zazdrościsz mi um. czytania. Też bym zazdrościł gdybym nie umiał i wsz. w koło zarzucał, że sami myśleć nie umieją tylko "czytają co za durnie, fuj". "Insynuacje" jeszcze chyba nigdzie w oficjalnym medium się nie pojawiły, to moje własne domysły.

Cytat:
A kto ci każe mówić o nim dobrze?

Dokładnie ci sami ludzie którzy zabraniają pluć na krzyż.

Cytat:
Śmierć przywódców politycznych i wojskowych kraju jest tragedią dla państwa, niezależnie od tego, czy są zastępcy czy ich nie ma, z tego prostego powodu, że musi upłynąć sporo czasu, aby wszystko wróciło do zachwianego tą katastrofą porządku.

Po raz kolejny (i chyba ostatni bo to nie ma sensu, nie dociera po prostu) piszę ci - TAK TO JEST TRAGEDIA. <chlip><chlip> <buu>, <buu> Starczy?

Cytat:
Nie wiem ja Ty to robisz Anub1s, ale gdzie nie zaczniesz pisać, to zaraz się robi nieprzyjemna dyskusja i łapanie za słówka.

Zapewne dlatego że mu sie znaczenia słówek mieszają.

Cytat:
A to moja wina?

Skądże znowu! To wina wsz. innych bo to wsz. inni twoi dyskutanci są głupi. Ty się jeden mądry uchowałeś.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: PREZYDENT NIE ŻYJE
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 11-04-2010 18:00
Cytat:
Victor napisał/a:
pieprzysz bzdury, masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i nie opanowałeś podstawowych zasad dyskusji. Mam nadzieję że to będzie mój ostatni post, w tym temacie bo naprawdę nie ma sensu tłumaczyć idiocie, że jest idiotą.



Dobra, dosyć. Od tego momentu kazda osobista wycieczka kończy się ostrzeżeniem, jak nie rozumiecie po dobroci.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?