Jak przyjemnie czytać?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
kuros Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 27-02-2009 09:00
no fakt, mi się klawisze w moim poprzednim se starły przez czytanie ;) Oczywiście najlepsze są książki w pełnym tego słowa znaczeniu (dwie tekturki i między tym parę kartek), mimo wszystko nie zawsze są pieniądze, a nawet przestrzeń do czytania ;p
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 27-02-2009 09:38
Najlepiej mi się czyta w pozycji horyzontalnej
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-02-2009 10:18
a mi wisząc głową w dół z lampy, której trzymam się dużym palcem lewej nogi. Dużym palcem prawej nogi przewracam sobie strony.:bigrazz:

a tan seriusli to najlepiej poziomo, jak już wspomniał Jack. :yes:
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
SmiercWFilizance Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 27-02-2009 11:10
Kiedyś jak byłam w Irlandii, idąc przez główną ulicę Galway zobaczyłam faceta który stał, ubrawny w garnitur i czytał Pismo Święte. Wiecie zdarzało się, że ktoś wrzucił mu jakieś drobniaki, ale najbardziej mi było go żal jak szli tacy nie wiem, blokerso coś i wrzucali mu kapsle. Widać to nie taki zły pomysł na zarobek, bo starczyło na garnitur, u fryzjera nie był od lat - pewnie i teraz nie poszedł, wolał na organy dać - oj tam taki sobie człowiek czynu, chyba. :smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 27-02-2009 11:43
Cytat:
kmkmk napisał/a:
Nie lubię czytać z komputera. Każdą nową książkę traktuję, jak skarb - wącham, pieszczę, czasami nawet całuję ;) , w związku z czym, ważny jest dla mnie bezpośredni kontakt z tym "dziełem sztuki" w oprawie.

oj, tak, uwielbiam zapach książek, aczkolwiek nie wydaje mi się, żeby obecnie był taki jak kiedyś...
czytać lubię oczywiście w toalecie. i w pracy. kiedys lubiłam w autobusie, ale od dwóch lat mam chorobę lokomocyjną. no i obowiązkowo przy jedzeniu. oczywiście jest to niehigieniczne, zwłaszcza, jeśli książka przeszła już przez pozostałe wcześniejsze miesjsca, ale cóż - przyjemności sobie nie odmawiam...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
SmiercWFilizance Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 27-02-2009 11:48
soczewica napisał/a
oj, tak, uwielbiam zapach książek, aczkolwiek nie wydaje mi się, żeby obecnie był taki jak kiedyś...

Teraz książkim chińskim gównem "pachną", za przeproszeniem. ;)
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-02-2009 12:42
Cytat:
Teraz książkim chińskim gównem "pachną", za przeproszeniem.

nie spotkałem się. Poza tym, polskich książek w PRC nie drukują.:lol:
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
Sissi Użytkownik
  • Postów: 168
  • Skąd: Gdzieś w Polsce ;)
Dodane dnia 27-02-2009 12:54
Moim ulubionym miejscem na czytanie jest okno w moim pokoju. Oczywiście w dzień. Poza tym kubek gorącej herbaty, albo czekolady i jak to się mówi "nie ma mnie" ;)
"Gdyby mi kazały wyroki ponure,
na ziemi się meldować, by drugi raz żyć,
chciałbym starą z mundurem wdziać na siebie skórę
Po staremy wojować, kochać się i pić" - Bolesław Wieniawa-Długoszowski "Ułańska jesień"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 27-02-2009 13:18
zdecydowanie najlepiej czyta mi się leżąc w moim łóżeczku :D chociaż ostatnio nie umiem się za bardzo na czytaniu skupić, łatwo mnie rozprasza to co mnie otacza
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
SmiercWFilizance Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 27-02-2009 13:40
al_qubain napisał/a
nie spotkałem się. Poza tym, polskich książek w PRC nie drukują.:lol:

Nie znasz dnia ani godziny nim zaczną :yes:


Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 01-04-2009 18:20
www.technotalks.com/wp-content/uploads/2009/02/amazon_kindle_2.jpg

Coraz fajniejsze te czytniki e-booków, no nie? :yes:
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 01-04-2009 19:00
Pierwszy raz widzę coś takiego, ale i tak nie oddałabym za to książki z jej szelestem stron... ;)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
nod Użytkownik
  • Postów: 33
  • Skąd:
Dodane dnia 01-04-2009 20:29
Cytat:
Miladora napisał/a:
Pierwszy raz widzę coś takiego, ale i tak nie oddałabym za to książki z jej szelestem stron... ;)

Ja również pierwszy raz widzę i również nie wyobrażam sobie, aby coś takiego miało zastąpić mi książkę. Takie wynalazki są fajne, jeśli miałyby zwiększyć liczbę czytanych książek. Z drugiej jednak strony, jeśli kogoś stać na taki sprzęt, to i stać by go chyba było, aby kupić sobie coś w księgarni.
Zapraszam do mojego świata:
http://zapisanestronice.blogspot.com/
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
Floydzislav Użytkownik
  • Postów: 66
  • Skąd:
Dodane dnia 01-04-2009 22:57
Ja najczęściej czytam na leżąco, w łózko, rzadziej na kanapie... Na siedząco tylko wtedy, gdy czytam z komputera, i to nie zawsze
"nie ma ciemnej strony Księżyca... tak na prawdę jest cały ciemny"

tDSotM - PF - 1973
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
minojek Użytkownik
  • Postów: 73
  • Skąd:
Dodane dnia 10-05-2009 18:42
Dzięki, wygodniej się czyta.
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
voice Użytkownik
  • Postów: 512
  • Skąd: Żary
Dodane dnia 10-05-2009 18:48
ja ostatnio siadam na parapet :) pije czekoladę i czytam w parku też jest miło :)
...Mad Tea Party...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 10-05-2009 19:04
Cytat:
Sissi napisał/a:
Moim ulubionym miejscem na czytanie jest okno w moim pokoju. Oczywiście w dzień. Poza tym kubek gorącej herbaty, albo czekolady i jak to się mówi "nie ma mnie" ;)

ja do czytania muszę mieć coś do jedzenia...
:)
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.