Jak przyjemnie czytać?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
Autor
Jak przyjemnie czytać?
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-06-2007 23:00
Większość z was pewnie tej opcji nie dostrzegło. Na samym dole przy artykule jest malutka drukareczka. Zalecam kliknięcie na ten przycisk. Wtedy pojawi nam się biała strona z wyraźną, dużą czcionką na białym tle co znacznie ułatwia zgrabne czytanie :)

Pozdrawiam.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 05-12-2007 18:28
Właśnie, ale dobrze że powiedziałes :p Tak to bym sie dowiedziała o tym dopiero wtedy kiedy chciałabym sobie coś wydrukowac :p Kliknęłabym tam i zonk :p

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
lina_91 Użytkownik
  • Postów: 1289
  • Skąd:
Dodane dnia 05-12-2007 21:31
Ja tam jak drukuję, to zawsze wklejam do worda. Tak z przyzwyczajenia. Ale dzięki za wyjaśnienie :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 05-12-2007 23:01
Taa.. Trzeba mieć papier jeszcze i tusz :). Ja wolę z kompa czytać- mniej drzewek na sumieniu.
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 07-12-2007 13:39
Ja jednak preferuję papier i jak nie mam jak druknąć, tom nieszczęśliwy wielce...
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 07-12-2007 14:59
ja bym już połowę lasu wyciął jakbym wszystkie czytane teksty na portalu drukował :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 07-12-2007 15:21
No to na pewno :p A przecież musimy uważać na nasze kochane lasy, których niestety nie jest juz zbyt wiele a nadal maleją.

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
SmiercWFilizance Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2009 12:50
Oszz Ty, czekam na dzień Ziemi :)
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-02-2009 13:28
ja lubię w wannie czytać, w gorącej wodzie. Z kompem było by trudno. poza tym oglądałem niedawno program, o produkcji papieru w Norwegii. lasy się nie zmniejszają,a produkują coraz więcej. Nawet się zwiększyły od czasów II wojny światowej. To kwestia mądrej gospodarki leśnej. Nie zabraknie nam papieru.Tylko kartony i inny papier wyrzucajcie do odpowiednich pojemników, to też pomorze. I nie rezygnujmy z papierowych książek, apeluję, błagam w imię tradycji pisarskiej.
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2009 14:17
Nie lubię czytać z komputera. Każdą nową książkę traktuję, jak skarb - wącham, pieszczę, czasami nawet całuję ;) , w związku z czym, ważny jest dla mnie bezpośredni kontakt z tym "dziełem sztuki" w oprawie.
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
SmiercWFilizance Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2009 14:27
A ja lubię :D
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-02-2009 14:55
Cytat:
Nie lubię czytać z komputera. Każdą nową książkę traktuję, jak skarb - wącham, pieszczę, czasami nawet całuję
coś w tym jest :D
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
kuros Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 26-02-2009 15:43
A co myślicie o czytaniu książek w postaci ebooków na telefonie? Obecnie przeczytałem jedynie 20pare pozycji tak, ale uważam, że jest to bardziej komfortowe np. w autobusie czy w szkole pod ławką, bo zajmuje znacznie mniej miejsca. Minusem jest niestety to, że szkodzi to oczom, ale chyba nie bardziej niż komputer, prawda? :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2009 15:47
kuros dla mnie to jakaś bzdura. Jestem staroświecka :lol:
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2009 21:08
Mój brat namiętnie słucha książek na odtwarzaczu mp3 i w sumie do autobusu czy w jakąś pieszą trasę to jest wygodniejsze. Jednak nie do każdego dociera treść, kiedy ktoś mu czyta. Ja książkę muszę przeczytać sama, a dziwnym trafem, najlepiej mi idzie w pociągach.
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 26-02-2009 21:43
Cytat:
A co myślicie o czytaniu książek w postaci ebooków na telefonie?


ja często czytam Wasze opowiadania i forum w telefonie. czasem nawet komentuję, odpisuję, a nawet rozmawiam z Wami na shoutboxie. :)
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
wierszokleta Użytkownik
  • Postów: 795
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 26-02-2009 23:07
Ja muszę mieć papierową książkę i wygodne łóżko do czytania!
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 26-02-2009 23:14
Ja muszę mieć literki poskładane w słowa. Obojętnie gdzie. Obojętnie, na czym. Najlepiej, żeby z sensem :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
SmiercWFilizance Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2009 23:16
A ja tak sobie po cichu, w duchu myślałam że najlepiej jak ktoś Ci czyta :smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Jak przyjemnie czytać?
wojtyna Użytkownik
  • Postów: 17
  • Skąd: Głogów/Poznań
Dodane dnia 26-02-2009 23:27
Książka w tradycyjnym wydaniu i komplet, wystarczających na długo przekąsek - to moja recepta na naprawdę przyjemne czytanie.
Nie oznacza to oczywiście, że lektura z wykorzystaniem monitora jest zła. Ciekawy tekst, a w tle jakiś kojący kawałek, może Windy Wagner. Mhmmm to równie przyjemna perspektywa.
Co do e-booków na komórce i mp3 nie jestem przekonany. Próbowałem parę razy, ale przy równoczesnym czytaniu i klikaniu gubię wątek ;)
Do góry
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.