Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 27-06-2010 22:07
Jadwigo pamiętaj o tańcu :)
Ołowiany ty i nie wylewny ;) coś podobnego.
Krzysztofie Sagit narzucał tempo, a ja piłem z żalu,że Mateusz wygrywał w la bulle ;)
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 27-06-2010 22:15
:)Pamiętam;):):) Tomku i stwierdzam oficjalnie, że masz nie tylko jaja, ale i duszę:)
Ołowiany Twój zapach chyba jest jeszcze bardziej intensywniejszy od mojego - wiem, że wiesz co to znaczy ;):)
Krzysiu dla Ciebie mogę zawsze czytać potrafisz słuchać:);)
:):):)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Krzysztofpnowak Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 27-06-2010 22:26
:yes:
skoro wszyscy dotarli - dodam, że Darek wykazał sie wspaniałym wyczuciem chwili i dowiózł mnie do piotrkowa wprost w objęcia KLIMATYZOWANEGO autobusu
a ja prosto z podróży poszedłem do sąsiada poprosić go o pożyczenie sprężyny do sedesu, bo ma dłuższą od mojej, zastałem go wystrojonego i w towarzystwie prawnuczek tudzież reszty - słowem facet miał imieniny. to się nazywa WYCZUCIE CHWILI



Łatwo jej mówić - dobrze wie, że mam za daleko i jej nie zmuszę. :bigrazz:

Tomek się nie domyślił, że kiedy fanki chciały go rozbierac to po to, aby zachować kawałek koszulki na smutne chwile w życiu:yes: słowem, że go uwielbiają i chca sobie taki łaszek schować pod poduszka:bigrazz:
auto
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-06-2010 22:54
Nie Mateusz, tylko Mariusz :)
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 27-06-2010 22:59
:lol: nie mogę zapamiętać jego imienia. W sumie nie wiem, dlaczego. Nie pierwszy raz mnie poprawiasz.
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Klatek Kluczowy Użytkownik
  • Postów: 374
  • Skąd: Tomaszów
Dodane dnia 27-06-2010 23:00
Aż się zdziwiłam, że wszyscy już tutaj coś dodali :)
ach ta tęsknota :p,
A, a teraz już wiem, ze Oke ma bardzo piękne włosy!
Obawiam się tylko, ze jak na Portal wejdą zdjęcia z urodzin to mogę zapragnąć zmienić image , będę się ukrywać :D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-06-2010 23:02
Co wam powiem, to wam powiem, ale Klatek z samego rana, zaraz po wyjściu z łózka to niesamowity widok :D
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 27-06-2010 23:11
Przecież, ona miała doczepione włosy Astiego. :p

Joanno a jak chcesz zmieniać image? Co takiego na tych zdjęciach jest :D



Joanno, a może chcesz zmienić nick, na Dziecko :smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-06-2010 23:15
Nie, to wszystkie kobiety na portalu musiałyby taki nosić...

A Ty miałeś zmienić na Tomasz "Spolegliwy" Obłuda :D
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Klatek Kluczowy Użytkownik
  • Postów: 374
  • Skąd: Tomaszów
Dodane dnia 27-06-2010 23:27
O! Z tym dzieckiem to się muszę zastanowić :D
A zdjęcia to tajemnica, to jest właśnie ta nowa kampania zachęcająca do wstąpienia do portalu :p
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Abi-syn Użytkownik
  • Postów: 1458
  • Skąd: Mazowsze
Dodane dnia 27-06-2010 23:48
taaaak:
no bo ten co miał najdalej i odjechał najpóźniej - Abi - syn dotarł do serca dzikiej krainy ( nie mylić z u`krainą )
miodzio, cudo fest:
I zaplątał mi się wątek między tam tam ami a śpiewem zakonników wybrzmiewający między przepięknym Klasztorem Cystersów.

Zdjęcia, i owszem dodam, lecz nie teraz:
p`Adam po tych paruset kilometrach, po których Jagiełło na Grunwald się wybierał. Stamtąd, czyli z Sulejowa, zjawił się ok 300 km dalej ok 15 lipca ...
- nie do końca, ale padły:
Abi



ps:
Oke, zmień awatar, zdecydowanie jesteś ładna !
( fest Dziewczyna, ludziska, pozory, w tym awatary, kłamią !)
Wadą ideału jest to, że jest ideałem, cóż, ja nim nie jestem, więc ..., jestem bez wad
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 28-06-2010 06:21
:)no dobra teraz czas na moje świeże spojrzenie, które przywiozłam w kieszonce z Sulejowa:) a wiecie, że ja z niej wyciągam dla Was co mam najlepsze:) a więc trochę tu zabazgram:yes::

ad1) Krzyś facet o specyficznym poczuciu humoru:yes: o sercu Krzysia z Kubusia Puchatka i dziwne on naprawdę nie wiedział, że pachnie poezją, a pachnie, oj pachnie:)

ad2) Arkaduś czuli Krecik ukochany potrafi robić niespodzianki, zaskakuje, prawdziwy doktor habilitowany i nie musi przy tym okazywać dyplomu:lol: dziewczyny on kradnie buziaki na zawołanie:)

ad3) Abuś - ooo dużo by pisać, ale tak krótko - wielkie serce do którego warto wejść, choć na chwilę:):lol:

ad4) Tomek o jjjjj - jaja ma do samej ziemi:), i nie taki spolegliwy nawet po zalewajce Agatki nie da je sobie amputować;):yes:

ad5) Ołowiany - nie ma serca z ołowiu to już wiem na pewno:yes:jego serce jest mięciutkie i ślicznie pachnie- tylko nie zdążyłam sprawdzić, czy to zasługa mydełka czy jakiegoś innego aromatu:lol:

ad6) a mówiłam, mówiłam, że Oke to piękność nie tylko od zewnątrz, ale i od środka powaliła facetów jednym ciosem na kolana;):) komary z nią nie miały szans:)

ad7) Szuirad och ten to zniewala swoim wewnętrznym spokojem i równowagą, a przy tym wykazuje się taka praktycznością, oj kobitki takiego mieć w zasięgu reki i już po życiowych problemach:yes:

ad8) Klateczek najpiękniej wygląda w porannym słońcu z pustym żołądkiem:);) duszyczka towarzystwa, a przy tym taka mięciutka:):yes:

ad9)Asti oj nie potrzebuje dowodu na to, aby potwierdzić swoją dojrzałość, równy partner w rozmowach:yes: romantyk , romantyk:yes:

ad10) Jakub och rosły facet:yes: o miłym usposobieniu - kobiety tak po cichu rzeknę, że być morze to rosną ręce przyszłego ginekologa;)

ad11)Sagit - oj ten to urokiem zewnętrznym rzuca na kolana, a inteligencją grzeszy - ale to już wiecie:yes: chyba nie muszę Was do tego przekonywać;)

ad12) Poke prosta w obsłudze - spójrz jej w oczy, uśmiechnij się i poczujesz jaka potrafi być prawdziwa:)



Kochani wszystko co napisałam to moje spojrzenie:yes: być może nieco wykrzywionym okiem pełnym od wzruszeń, ale jedno wiem na pewno - moje serce już macie w garści:):yes:
Serdeczności z mojej kieszonki na każdą chwilę:)
Dziękuję Wam a każde wzruszenie, za każdy dotyk serca, za każdy uśmiech i za to że jesteście:):):):):):)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-06-2010 08:40
Przepraszam, ja nikogo na kolana nie rzucałam. Sami klękali. A właściwie tylko jeden :]
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Nalka31 Użytkownik
  • Postów: 879
  • Skąd: Syreni Gród
Dodane dnia 28-06-2010 10:50
Choćby nawet to był tylko jeden, znaczy się Poke jak zwykle mówi prawdę i dla każdego moc ciepłego słowa. :D
Wiatr kroczy moim śladem. Nie, nie kroczy. To ja jestem Wiatr.

Nie mam na imię NATALIA ;)

http://zwiatrem-podwiatr.blogspot.com/

www.e-gify.pl/gify/lokomocja/statki/statki7.gif
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 28-06-2010 10:59
No, no, wygląda na to, że świetnie się bawiliście. :D
Fajnie mieliście. Jak będę starsza to nie, nie będę piosenkarką, tylko przyjadę do Was na taki zlot. :)

Dawać zdjęcia!
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-06-2010 13:03
Zabawa była ekstra. Gorzej ze spaniem, bo Abi strasznie chrapał, a Poke w środku nocy (czyli koło 7 rano) tarabaniła śmietnikami... ;)
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 28-06-2010 13:10
:)no nie ja tylko wyrabiałam swoje mięśnie;);):)których poczciwiny Tomasz tak się bał:lol:
Ale to nie Abi chrapał tylko Ołowiany;)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
bosski_diabel Użytkownik
  • Postów: 370
  • Skąd: od morza do Tatr
Dodane dnia 28-06-2010 13:19
najważniejsze, że się udało podziękowania dla organizatora/ów/ za rok mamy pełny jubileusz 5- lecie więc czas już myśleć...oj będzie się działo, pozdrawiam bossko:)
...jeśli chodzi o miłość jestem dachowcem
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Asti Użytkownik
  • Postów: 809
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 28-06-2010 13:31
Zlot naprawdę świetny, bardzo dobrze się bawiłem, intelektualnie i nie tylko.

Podziękowania za atmosferę i przeżycia należą się wszystkim sprawcom, a więc wszystkim zlotowiczom. Poke ma w sobie chyba obserwatorski zmysł psychologa, bardzo trafne charakterystyki :)

Teraz czas na litanię zlotową (śpiewać charakterystycznym, podwyższonym głosem) :
Oke której likier był tak wyśmienity jak i jej towarzystwo - Dzięki składamy
Poke za wzruszające recytacje wierszy i dużo wewnętrznego ciepła - Dzięki składamy
Klatkowi za to że wytrzymywał nocne dyskusje ze mną i nie wstrzymywał lawiny moich słów (mógłbym wybuchnąć od przesytu) - Dzięki składamy
Tomaszowi za to, że nie pokazał klaty ale rozbierał nas swoim błyskotliwym dowcipem - Dzięki składamy
Abi-synowi za równie dobre, co nieprzyzwoite żarty i anegdotki - Dzięki składamy
Arkademu za masę dobrego humoru, otwartości i ciekawych opowieści - Dzięki składamy
Ołowianemu za rozświetlanie mroków nocy nobliwą biżuterią i świetne dotrzymywanie kompanii (miał pecha że go polubiłem ;) ) - Dzięki składamy
Szuiradowi - za bycie siłą spokoju i uważnym, acz cichym słuchaczem - Dzięki składamy
Jakubowi - za pokazanie, że w Łodzi wcale nie jest tak źle, bo są małe kary za nieposłuszeństwo wobec MPK (naprawdę dodało mi to otuchy) i towarzyszenie w całej wyprawie - Dzięki składamy
Krzysztofowi - za to że się (w)stawił i dotrzymywał do końca kroku
Sagitowi - (last but not least) za to że wytrzymał z nami i miał siły rozmawiać i stawiać czoła mojej nadpobudliwości, gdy inni dawno polegli - Dzięki składamy
Alleluja! B)

Szczególne podziękowania należą się sulejowskim psom, za otwarcie na drugiego człowieka i prawdziwą polską gościnność :rip:
Jeszcze tam wrócę z Chińczykami!

Jeśli kogoś pominąłem lub paskudnie zbluźniłem przeciw niemu, przyjmę wyzwanie i pojedynek (parę kul na ubitej ziemi).

Do tych co nie byli - naprawdę żałujcie i warto pojawiać się na Zlotach. Spotkało mnie miłe zaskoczenie, jak rzadko się zdarza.
Ludzie potrafią niekiedy posuwać się do takich oszustw.
Śpiewają nie swoje pieśni, nie wiedząc nawet, o czym one mówią.

Create your own reality
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Klatek Kluczowy Użytkownik
  • Postów: 374
  • Skąd: Tomaszów
Dodane dnia 28-06-2010 17:29
Ło matko kochana, jaka litania! Asti może ty się mijasz z powołaniem i powinieneś zmienić strój na sutannę, albo od razu lepiej na aureolę :D:D

A ja bywam bardzo cierpliwa kiedy nie mam już siły gadać :smilewinkgrin:
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]