Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 29-06-2010 21:08
:)Sagit ja już poprosiłam Miladorke ,wkleiła już 5 w moim imieniu, mam ich trochę bo Abuś napstrykał ich sporo:);)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Krzysztofpnowak Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 29-06-2010 21:09
Asti, dziękuję za tłumaczenia na temat wlepiania obrazków. Prawdę powiedziawszy byłem pewien, że nie wiem o czym mówisz. Potem się okazało, że coś tam do mnie dotarło przez zwały tłuszczu. Jeden już wlepiłem.:uhoh:

Co do zdjąć - moich tam za bardzo nie ma, ale z drugiej strony... na którymś prawie cały kadr zająłem. Pewno się fotografowie bali, że im aparaty od takiej masy popękają.:smilewinkgrin:
auto
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 29-06-2010 21:30
Wrzuciłam pięć zdjęć - ostatniego jeszcze nie ma na wizji, ale pewnie niedługo się ukaże. :D
Swoją drogą zaczynam być specjalistką od zmniejszania panów (nie - panom, proszę niczego sobie nie wyobrażać). ;)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 29-06-2010 21:33
:)a to Ci by dopiero było gdybyś tak pozmniejszała panom to czego nie trzeba;):) - oj niegrzeczna zaczynam się robić, chyba warto na spoczynek się udać:);)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 30-06-2010 00:13
No, mareszcie znowu jestem, ale nogi i tak mnie bolą po tych 200km na piechotę... A teraz moje odczucia nt spotkania....
Po pierwsze: było nawet fajnie, ale czuję pewien niedosyt ( pewnie dlatego, że tak szybko musiałem odejść, ale i tak warto było przybyć).
Po drugie: od Szefa wiało taką tęsknotą, że aż mnie się to udzieliło ( musiałem poszukać zdjęcia i ... wcale mu się nie dziwię, tylko należy żałować, że nie poznałem osobiście).
Po trzecie: wciąż odnoszę nieodparte wrażenie, że przy osobistym poznaniu wszyscy zyskali i to sporo.
Po czwarte: ufff ale się rozgadałem...:smilewinkgrin::D:D
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Klatek Kluczowy Użytkownik
  • Postów: 374
  • Skąd: Tomaszów
Dodane dnia 30-06-2010 00:48
Właśnie zobaczyłam zdjęcia, niezły ze mnie leń na nich wychodzi : Ciągle siedzę i to w bogatym otoczeniu puszek po piwie :D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 30-06-2010 00:55
Klatuś, to nie lenistwo, to zamyślenie...:D
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Klatek Kluczowy Użytkownik
  • Postów: 374
  • Skąd: Tomaszów
Dodane dnia 30-06-2010 01:02
Ha ha :D
bardzo bym chciała, ale zawsze mogę udawać, że to sprawy duszy, a nie absolutnej niechęci do wysiłku :D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 30-06-2010 01:06
Ciii nie tak głośno, bo się wyda, żę jest nas już dwoje leniuchów na tym portalu...:smilewinkgrin:
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Klatek Kluczowy Użytkownik
  • Postów: 374
  • Skąd: Tomaszów
Dodane dnia 30-06-2010 01:08
nie leniuchów tylko myślicieli :lol:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 30-06-2010 01:13
Ups...:O Dzięki za poprawienie:D
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 30-06-2010 04:27
:)Potwierdzam Klateczek i Arkady to wielcy myśliciele:);) i nie potrzebują do tego piwa;), ale zalewajka Oke zrobiła swoje;)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 30-06-2010 08:48
Dobrze, że jednak ją trochę rozcieńczyłam. W pierwotnej wersji pewnie popadalibyśmy jak muchy przed 22 ;)
Do góry
Autor
RE: Sulejów, relacja i komentarze pozlotowe
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 30-06-2010 14:12
Ech, znowu dawno mnie tu nie było.
Mało czasu, więc na razie powiem tyle: bardzo się cieszę, że tak dobrze się bawiliście i że pomimo mojej nieobecności miałem swój skromny wkład w wybór miejsca zlotu ;) Rzeczywiście, zaczynam żałować, że mnie nie było. Ale nie zawsze dostaje się to, czego się chce. Może następnym razem.

Chyba dobrze, że jeszcze nie widziałem zdjęć, bo dalszego żalu chyba nie zniosę :lol:
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.