Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 02-07-2010 09:23
Tu żadnych deklaracji nie składam. Chętnie bym się wybrał, ale to będzie zależało od wielu czynników. Na pewno jeśli wypadnie weekend 11-12 to mnie nie będzie tym samym głosuję za weekendem 18-19
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 02-07-2010 17:09
Głosowanie na termin;
18/19 wrzesień.
1. Tomasz Obłuda (czyli ja)
2.Poke Kieszonka
3. Malaszka
4. tycenak
5. bury-wilk

11/12 wrzesień
1. Jakub
2. Tomasz
3. Malaszka
4.Poke Kieszonka

Miejca;
1. Wrocław (na razie wszystkim pasuje.
2. Kraków
Do góry
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 03-07-2010 05:11
:)a Oke, przecież Ona gdzie też deklarowała się po drodze:);)
no i Wierszuś, Max, to przecież Wasze miasto, rzucam Wam rękawice - który zdoła ja podnieść;)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 03-07-2010 07:42
Oke powiedziała, że jak wygra Wrocław, to zależnie od terminu może pojechać. Ale mamy propozycję Krakowa, więc różnie może być. Większość podejmie decyzje. Aczkolwiek, na ten dzień, ja jestem za Wrocławiem, bliżej mam, a to też ładne miasto.
Do góry
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 03-07-2010 15:00
Ja też głosuję za Wrocławiem obiema rękami! :)
Do góry
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 03-07-2010 15:09
Również zdecydowanie byłbym za Wrocławiem :)
Do góry
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 03-07-2010 15:28
Cytat:
O to plan działania;
1. Do 18. lipca zgłaszamy miejscowości. Reklemujemy je, zachwalamy i co tam chcecie. Radzę jednak zgłaszać miejsca, które chociaż trochę znamy. Miło by było.

2. Głosowanie powiedzmy do 8 sierpnia.

3. Głosowanie na termin. Można zacząć już teraz. Głosujmy do 22 sierpnia. Później powiedzmy do 31 sierpnia zrobimy ostateczne głosowanie, polegajace na wpłacie zaliczek. Ponieważ, chcemy aby brali udział w głosowaniu ci co chcą i mogą jechać.

Uwaga!!! Osoby, które nie chcą jechać, mają 14 lat i wiedzą, że nie mogą, lub nie wiem mają inne powody niech nie głosują. Mamy zlot w Poznaniu i Warszawie można wpaść na godzine i wrócić do domu, wypad z noclegiem wymaga trochę wysiłku.

Wszelkie głosowania są jawne, więc niech biora w nich udział osoby, które będą zainteresowane. Dziękuję

Głosowanie na termin;
18/19 wrzesień.
1. Tomasz Obłuda (czyli ja)
2.Poke Kieszonka
3. Malaszka
4. tycenak
5. bury-wilk

11/12 wrzesień
1. Jakub
2. Tomasz
3. Malaszka
4.Poke Kieszonka

Miejca - propozycje;
1. Wrocław
2. Kraków
Do góry
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
koriat Użytkownik
  • Postów: 102
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 04-07-2010 13:18
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Miejca;
2. Kraków


To nawet ja bym się przypałętał B)
Sólo una cosa no hay. Es el olvido.
Dios, que salva el metal, salva la escoria
y cifra en Su profética memoria
las lunas que serán y las que han sido.

Borges
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 05-07-2010 18:13
No to ja składam taka bardziej konkretna propozycje co do terenów wrocławskich: Sobótka. Godzinę jazdy autobusem, a na taki dwudniowy zjazd nadaje się chyba idealnie. Co prawda jeszcze nigdy tam nie byłam, ale większość moich znajomych jeździ co jakiś czas i są zachwyceni. Co do noclegów to widziałam, że oferta jest dosyć bogata i raczej nietrudno byłoby coś znaleźć, a zawsze mogę podjechać i sprawdzić jak to na miejscu wygląda.

Strona gminy http://www.sobotka.pl/atrakcyjnosc_gminy.html


www.sobotka.pl/gallery/na_szlakach/dolek_miejsce_piknikowe_przy_sksm-sobotka_zachodnia_1.jpg

www.sobotka.pl/gallery/na_szlakach/sleza_na_szlaku._fotd.pawlowski.jpg

www.sobotka.pl/gallery/zabytki/rzezby_kultowe_muzeum.jpg
Do góry
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 05-07-2010 18:20
Propozycje;
1. Wrocław
2. Kraków
3. Sobótka pod Wrocławiem.

Ja na razie jestem za Sobótką. Podoba mi się. Poza tym, Oke jest na miejscu i jeśli trzeba może ogarnąć pewne sprawy.
Do góry
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 05-07-2010 18:26
No jeśli myślimy o takim zlocie jak w Sulejowie, to Sobótka byłaby lepszym rozwiązaniem. Bo w samym Wrocławiu, to raczej jakaś knajpa. Myślę, że o Sobótce to Mario Pierro miałby więcej do powiedzenia.
Do góry
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 05-07-2010 18:55
jeśli będzie to w pasującym mi terminie to jestem za czymś takim jak w Toruniu na terenie Wrocławia :) i można by uskutecznić jakieś zwiedzanie zamiast knajpy koniecznie :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 05-07-2010 20:16
No Oke nie była w Toruniu, to nie wie jak tam było. Zwiedzanie ok, jeśli wygra Wrocław, ale lokal też musi być, ja muszę zatańczyć z Poke.
Do góry
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 05-07-2010 20:18
lokal na wieczór a zlot zaczynamy pewnie ok. 14 czyż nie? :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 05-07-2010 20:23
No dlatego ja byłbym za zwiedzaniem. Rozgościć się, iść w miasto, coś zjeść, wrócić do miejca zamieszkania, wprawić się i w miasto. :)
Do góry
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
mandragoraa Użytkownik
  • Postów: 46
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 05-07-2010 20:25
A ja jestem za Krakowem, choć do Wrocławia chętnie bym się wybrała ponownie.
Do góry
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 05-07-2010 21:41
Cytat:
Oke_Mani napisał/a:
No jeśli myślimy o takim zlocie jak w Sulejowie, to Sobótka byłaby lepszym rozwiązaniem. Bo w samym Wrocławiu, to raczej jakaś knajpa. Myślę, że o Sobótce to Mario Pierro miałby więcej do powiedzenia.


No, miałbym:) Jest tu spory kawałek lasu, gdzie można narobić sporo hałasu :D

Trochę poważniej: dla "górali" pobliska Ślęża nie powinna stanowić problemu, ot pagórek 718 m, ale i mniej zaprawieni w wędrówkach na pewno by się nie rozczarowali. Widok bardzo fajny: przy dobrej pogodzie od Góry Sowie i Wałbrzyskie i miasta Dzierżoniów, Świdnica z jednej oraz cały Wrocław z drugiej strony. I Sobótka, choć nieco zasłonięta mniejszymi pagórkami. Jak ktoś by miał trochę więcej sił - wszak można się wcześniej odpowiednio "odżywić" ;) - polecam też Radunię. Mniejsza, ale chyba z jeszcze lepszym widokiem.

Oczywiście w okolicy - zwłaszcza pomiędzy miastem a lasem - jest kilka miejsc, gdzie można zrobić ognisko, nie mówiąc już o grillu. Tylko trzeba by się zaopatrzyć wcześniej, bo do miasta kawałek jednak jest, a w najbliższym Domu Turysty "Pod Wieżycą" drogo.

Sprawa noclegów - dla wielu najważniejsza - o ile wiem, nie przedstawia się zbyt optymistycznie, ale jeszcze sprawdzę szczegóły. W samym mieście możliwości są właściwie trzy: wspomniane "Pod Wieżycą" paradoksalnie może być najlepsze jeśli chodzi o noclegi właśnie, bo odkąd pamiętam to na spożywce oni sobie zawsze solidnie odbijają; w Rynku mamy Hotel Niedźwiadek (ceny też jeszcze sprawdzę); a od lat kilku Ślęża Pension, choć to raczej głównie dla osób z grubymi portfelami, co widać tutaj: http://pensionatsleza.pl/?go=cennik ale jeśli kilka tutejszych osób takowy portfel posiada, to czemu nie? Najwyżej umówilibyśmy się, gdzie i kiedy się spotykamy...

Zresztą, nie jest powiedziane, że musielibyście nocować w samej Sobótce, okoliczne wioski też mają całkiem niezłą ofertę i jak się domyślam, jest taniej a w zamian trochę lepsza atmosferka.

Nie jest też wykluczone połączenie takiego zlotu z wrocławskim. Jeśli by to wypaliło, proponuję kolejność PKS Sobótka -> zakupy, krótkie zwiedzanie -> Ślęża, ewent. Radunia -> miejsce noclegu, grill/ognisko -> PKS Sobótka -> Wrocek ;) Oczywiście szczegóły mogłyby się zmienić, ale ogólnie kolejność Sobótka -> Wrocław wydaje mi się lepsza, bo ci co już wrócą z "wycieczki" będą pewnie trochę zmęczeni :D, a Wrocek to akurat w drodze powrotnej. Poza tym do Wro mogłyby też przyjechać osoby nie zainteresowane ofertą sobótczańską. No i co Wy na to?




P.S.

Cytat:
Oke_Mani napisał/a:

www.sobotka.pl/gallery/na_szlakach/dolek_miejsce_piknikowe_przy_sksm-sobotka_zachodnia_1.jpg

www.sobotka.pl/gallery/na_szlakach/sleza_na_szlaku._fotd.pawlowski.jpg

www.sobotka.pl/gallery/zabytki/rzezby_kultowe_muzeum.jpg


Pierwszego miejsca jakoś nie mogę skojarzyć, drugie, hm, widziałem wiele podobnych, natomiast te pomniki to rzut beretem od mojej chałupy :)

P.S. 2 Miałem to wszystko napisać dużo wcześniej, bo mnie Oke na facebooku ustrzeliła, ale do kompa nagle dosiadła się siostra, która jak na złość najadła się w lesie jakichś jagód i dopiero po fakcie chciała sprawdzić, czy to nie są te "wilcze" :lol: I tym optymistycznym akcentem kończę pierwszą promocję mojej mieścinki jako miejsca spotkania ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 05-07-2010 22:49
Cytat:
Nie jest też wykluczone połączenie takiego zlotu z wrocławskim. Jeśli by to wypaliło, proponuję kolejność PKS Sobótka -> zakupy, krótkie zwiedzanie -> Ślęża, ewent. Radunia -> miejsce noclegu, grill/ognisko -> PKS Sobótka -> Wrocek Oczywiście szczegóły mogłyby się zmienić, ale ogólnie kolejność Sobótka -> Wrocław wydaje mi się lepsza, bo ci co już wrócą z "wycieczki" będą pewnie trochę zmęczeni , a Wrocek to akurat w drodze powrotnej. Poza tym do Wro mogłyby też przyjechać osoby nie zainteresowane ofertą sobótczańską. No i co Wy na to?
Niech pomyślę. Dojazd do samego Wrocka kilka godzin, powrót z Wrocławia kolejne kilka godzin. Ok, przypominam sobie jak organizacyjnie wygladał zlot w Toruniu i w Sulejowie. Osoby pojawiały się co kilka godzin. Mhm. Organizacyjnie nie do udźwignięcia. Musi być jedno miejsce gdzie się wszyscy spotkamy. I musimy w tym miejscu przebywać najmniej 2, 3 godziny (wersja optymistyczna). Wg mnie nie ma szans.
Zobaczcie jak niewiele osób udźwignęło Sulejów.
Nie będę mówił o Toruniu, bo tam byli zawodowcy, więc nie ma co porównywać frekfencji.
Moim skromnym zdaniem należy się skupić na jednym miejscu, do którego jest możliwy dojazd.
Do góry
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 07-07-2010 20:13
:);)więc Wrocław, Wrocław Tomasz;):):) roztańczymy się przy lustrzanej fontannie:):)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Pożegnanie sezonu - zlot wrześniowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 07-07-2010 21:41
Lubię tę fontannę. Możemy zatańczyć obok :) nie ma problemu.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]