Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 01-09-2010 22:26
Ja też widzę błędy.
Niektóre zdania napisałabym inaczej.
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 01-09-2010 22:27
Cholera - jak można tu wybrać najlepszą pracę?:) Nie zazdroszczę jurorom.
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 01-09-2010 22:34
Tak, dla mnie prawie wszystkie zasługują na najwyższą ocenę. :)

Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 01-09-2010 23:18
Przeczytalam wszystkie prace i musze przyznac, ze bycie jurorem nie jest latwym zadaniem:(
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
anna nawrocka Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd: Zawidów
Dodane dnia 01-09-2010 23:28
jednak zdążyłam ;)
pisząc posta (pierwszego), przestaję być "martwą duszą"

czytam prace i zaczynam typować.

ze swojej strony chcę podziękować Green za linka z informacją o konkursie i potężną dawkę mobilizacyjną :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 01-09-2010 23:32
Witaj, "niemartwa duszo" zatem ;) Dobrze, że się objawiłaś :)
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 02-09-2010 10:53
Cytat:
anna nawrocka napisał/a:
jednak zdążyłam ;)
pisząc posta (pierwszego), przestaję być "martwą duszą"

czytam prace i zaczynam typować.

ze swojej strony chcę podziękować Green za linka z informacją o konkursie i potężną dawkę mobilizacyjną :)


cieszę się, że zdążyłaś :) im więcej nas tym lepiej zabawa ciekawsza.

A Jury bardziej zapracowane :)

Avatarek jeszcze poprosimy.

Przepraszam za tego off topa.
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 02-09-2010 13:20
Łyknęłam wszystkie opka - wyrównany i wysoki poziom (tylko moje mi się nie podoba) - nie mam pojęcia na które zagłosować :uhoh:
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 02-09-2010 19:58
Mam nadzieję, że nikt z zainteresowanych nie ma kłopotu z dotarciem do tekstów.
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 02-09-2010 20:28
Tak się zastanawiam, czy nie prościej byłoby umieścić teksty tutaj, na forum w postach naprzemiennych. Jeden Ty, Darku, drugi ja (alfabetycznie według tytułów albo w kolejności wysłania). Można założyć osobny temat i tam byłyby tylko te teksty, bez możliwości dyskusji. A komentowalibyśmy po umieszczeniu ich na portalu. Wydaje mi się, że i dostęp lepszy i (przepraszam) grafika. Co o tym myślisz?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 03-09-2010 13:47
Miałem różne pomysły i dylematy. Mam nadzieję, jednak, że jak na amatorsko zrobiony konkurs, zdałem egzamin, a jeśli nie, to nie zabiorę się już więcej za "prywatną inicjatywę".
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 03-09-2010 14:58
Moim zdaniem nie ma problemu z dotarciem do tekstów. Grafika też przypadła mi do gustu :)

Darxx, spisałeś się świetnie, czego dowodem jest ilość nadesłanych prac :)
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 03-09-2010 15:27
Cytat:
JaneE napisał/a:
Moim zdaniem nie ma problemu z dotarciem do tekstów. Grafika też przypadła mi do gustu :)

Darxx, spisałeś się świetnie, czego dowodem jest ilość nadesłanych prac :)



Też tak uważam, a frekwencja w tym konkursie może tylko o tym świadczyć. Zwłaszcza, że ten konkurs z pozoru jest tylko łatwy.

Brawo za tę "prywatę". :)
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 03-09-2010 15:31
Drogie Panie!
Potraficie podnieść człowieka na duchu, ot co!
Dziękuje za dobre słowo!
:):yes:
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
sisey Użytkownik
  • Postów: 133
  • Skąd: wciąż w drodze
Dodane dnia 03-09-2010 15:51
W końcu i ja dopadłem - idę czytać! Chociaż i tak wiem, że moja jest najlepsza. Nie ważcie się tego umieszczać na forum, toż komentarze byłby nieuniknione! Dajmy szansę komisji. Z drugiej strony jak zainteresować publiczność głosowaniem, kiedy tekstów nie widzą? Nie chciałbym żeby wszystko rozstrzygnęli miedzy sobą autorzy. Taa... zjeść kanapkę i mieć ją nadal.

pzdr. wszystkich, z lekkim przymrużeniem oka, sisey

PS. Darek strona full wypas, tylko szyberdachu brakuje :D





Cytat:
Esy Floresy napisał/a:
W sumie fajny pomysł z głosowaniem publiczności, ale moim zdaniem ogłoszenie wyników Jury i publiczności powinno nastąpić równolegle, tak by nie sugerować się wyborem Jury.;) I w sumie szkoda, że ujawnione zostały nicki - moim zdaniem ciekawiej byłoby głosować na anonimowe teksty.;)
W każdym razie jak zdążę to wszystko przeczytać, wezmę udział w głosowaniu. :)


Zgadzam się z EF w całości: Anonimowo i równolegle. Myślę że przy kolejnych okazjach jest to warunek do spełnienia.
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 03-09-2010 16:10
Świetna to lektura:) Okazuje się, że o miłości w cyberprzestrzeni można co najmniej na dwadzieścia trzy sposoby;)
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 03-09-2010 22:44
Cytat:
sisey napisał/a:
W końcu i ja dopadłem - idę czytać! Chociaż i tak wiem, że moja jest najlepsza. Nie ważcie się tego umieszczać na forum, toż komentarze byłby nieuniknione! Dajmy szansę komisji. Z drugiej strony jak zainteresować publiczność głosowaniem, kiedy tekstów nie widzą? Nie chciałbym żeby wszystko rozstrzygnęli miedzy sobą autorzy. Taa... zjeść kanapkę i mieć ją nadal.

pzdr. wszystkich, z lekkim przymrużeniem oka, sisey

PS. Darek strona full wypas, tylko szyberdachu brakuje :D





Cytat:
Esy Floresy napisał/a:
W sumie fajny pomysł z głosowaniem publiczności, ale moim zdaniem ogłoszenie wyników Jury i publiczności powinno nastąpić równolegle, tak by nie sugerować się wyborem Jury.;) I w sumie szkoda, że ujawnione zostały nicki - moim zdaniem ciekawiej byłoby głosować na anonimowe teksty.;)
W każdym razie jak zdążę to wszystko przeczytać, wezmę udział w głosowaniu. :)


Zgadzam się z EF w całości: Anonimowo i równolegle. Myślę że przy kolejnych okazjach jest to warunek do spełnienia.


Ponieważ już drugi raz został podniesiony problem równoległego ogłoszenia wyników, pragnę wyjaśnić tę kwestię. Głównym celem konkursu było głosowanie jury. Żeby zapewnić więcej emocji i zabawy, postanowiłem zaangażować wszystkich chętnych portalowiczów. Dlatego wolałem aby to właśnie jury nie sugerowało się punktowaniem publiki. Ponadto, aby publiczność mogła głosować w czasie, kiedy jury oceniałoby prace, potrzeba by było wystawiać je od razu. Moim celem było nieujawnianie prac do czasu zamknięcia ich przyjmowania do konkursu. Dlaczego? Otóż dlatego, żeby konkurenci, którzy przysłali prace później nie mogli podpatrzyć co napisali autorzy, którzy przysłali wcześniej. To daje jakąś ocenę i przez to przewagę, w moim odczuciu nie jest to sprawiedliwe. Daje wgląd w to co napisała konkurencja, ale konkurencja już niekoniecznie taki wgląd miała, gdyż wysłała pracę wcześniej. Jeżeli wysyłamy pracę do obojętnie jakiego wydawnictwa na konkurs, nie znamy prac innych uczestników, nie widzę powodu, aby tu było inaczej. Co do anonimowości, to chyba potrafimy być obiektywni, prawda? I znajomość nicków nie przeszkodzi nam należycie ocenić prace, czyż nie? Gdybym bawił się w anonimowość, przyznałbym tym samym, że na portalu panuje TWA, a może nawet kilka takich towarzystw? Wystawiając prace z nickami zakładam, że na naszym kochanym portalu, takich ugrupowań nie ma i że u nas są WYŁĄCZNIE obiektywni i niezależni członkowie portalowego społeczeństwa. Mam nadzieje, iż wyjaśniłem wątpliwości. Dziękuję.



Uwaga!!!
Dzięki uprzejmości administracji, została utworzona specjalna kategoria konkursowa dla "Miłości w cyberprzestrzeni": http://www.portal-pisarski.pl/articles.php?cat_id=112
Tam możemy zapoznać się z tekstami konkursowymi, wystawianymi już przez samych autorów. Wszyscy biorący udział w konkursie zostali poinformowani o takiej możliwości. Z uwagi na to, iż nie wszyscy jednak biorą na poważnie udział w konkursie, a nawet są delikatnie mówiąc niechętnie nastawieni, żeby nie być bardziej dosłownym, a także nie wszyscy śledzą na bieżąco sprawy konkursowe oraz wiadomości do nich wysyłane, może się zdarzyć, że nie wszystkie teksty trafią do powyższej kategorii. Są dwadzieścia trzy teksty zgłoszone do konkursu, jeśli tyle nie będzie na portalu, to oczywiście w dalszym ciągu są dostępne w tym miejscu: http://dariusznowak.webpark.pl/konkurs.html
Bardzo dziękuję administracji za umożliwienie przeprowadzenia konkursu i za daleko idącą współpracę. Życzę wszystkim powodzenia.
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 03-09-2010 22:56
Teksty "wchodzą" automatycznie?
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 03-09-2010 23:03
Chyba nie, bo ja już swój wkleiłam a jeszcze go nie widać.
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 03-09-2010 23:04
Teksty wchodzą. Bez czekania w poczekalni, ale na Boga, miejcie na uwadze życie prywatne naszej wspaniałej administratorki od prozy. Nie zawsze, w każdej chwili, jest przy komputerze. Na pewno wstawi na portal wszystkie zgłoszone teksty, bez poczekalniowej kolejki. :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]