Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 03-09-2010 23:07
Ach, Darxx, rozumiem!;-) Myślałam po prostu, że to jakiś techniczny trik, który pozwala tekstom do tej kategorii wchodzić bezpośrednio od nas:) Przepraszam za kłopot.
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 03-09-2010 23:07
ależ przecież ja nie mam pretensji :) tylko odpowiadam spalonce na pytanie :)
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 03-09-2010 23:13
Kochani, to nie jest automat. Teksty zgłoszone ktoś musi dodać na portal, człowiek, nie automat. Na pewno przy pierwszym spotkaniu z komputerem, bo pewnie nawet nie wiecie, Elwira, bo to Elwira wstawia co rano teksy prozatorskie, otóż wspomniana Elwira wstawi wasze teksty, spokojna głowa. A tymczasem dajmy odpocząć, wszak to koniec tygodnia, każdy ma prawo do chwili wypoczynku. Wy śpicie jeszcze nieraz rano, a teksty wchodzą i to wcale nie jest automat, tylko żywy człowiek za tym stoi.
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
bosski_diabel Użytkownik
  • Postów: 370
  • Skąd: od morza do Tatr
Dodane dnia 03-09-2010 23:14
nie biorąc udziału w konkursie ...na teksty patrzymy /msz/ obiektywniej, powiem za innymi faktycznie poziiom zareprezentowany jest bardzo dobry, ciekawe sytuacje, spostrzeżenia.
Mam już swój wytypowany :)
...jeśli chodzi o miłość jestem dachowcem
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 03-09-2010 23:17
No tak - za "chwilę" wyniki:)
Darxx, ogólnie wiem o administracji prozy i portalu w ogóle, wprowadziłam niepotrzebne zamieszanie przez własny chwilowy brak logiki w myślach i za to przepraszam.
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 03-09-2010 23:22
Bosski, bardzo się raduję, że osoby nie zainteresowane również czytają i typują. To dla mnie ogromna radość.
:)



Spalonko, Green.
Ja tylko wyjaśniam wszelkie wątpliwości. Od tego tu jestem. :)
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
bosski_diabel Użytkownik
  • Postów: 370
  • Skąd: od morza do Tatr
Dodane dnia 03-09-2010 23:25
[quote]darxx1 napisał/a:
Bosski, bardzo się raduję, że osoby nie zainteresowane również czytają i typują. To dla mnie ogromna radość.

no to dodam, że zrbiłeś to profesjonalnie :) a proza też mnie interesuje, coś tam niecoś dodałem, dodam, ;) pozdrawiam
...jeśli chodzi o miłość jestem dachowcem
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 03-09-2010 23:31
Informuję, że teksty konkursowe znajdują się obecnie w poczekalni i rzeczywiście zostaną dodane poza kolejnością przez właściwego Redaktora w tym wypadku prozy, zatem proszę o cierpliwość.:)

Odnośnie poruszanej wcześniej przeze mnie kwestii, to nie widzę przeszkód, by Jury obradowało wcześniej i podjęło decyzję, ale jej nie ogłaszało, a poczekało z tym na wybór publiczności. I wówczas dopiero poinformowało o swojej decyzji jak i o decyzji publiczności, więc nie widzę problemu, o którym wspominasz Darksiu.:)
Odnośnie zaś kwestii TWA jeśli nie Ty, to ja powiem, że i PP niestety wolne od niego nie jest, chociaż na pewno i to stwierdzam z całą mocą, jest mniej odczuwalne niż na innych portalach. Staramy się przeciwdziałać temu i liczę na to, że nowe narzędzia w nowej odsłonie skutecznie nas Administratorów w tym będą wspierać. Jednak jak niemal we wszystkim chodzi o czynnik ludzki, a zatem, największym wsparciem dla nas jest postawa wszystkich użytkowników, a zatem w tej walce liczymy na Waszą pomoc.;)
Stąd mój wcześniejszy post i raczej luźna sugestia niż krytyczna uwaga, więc Darksiu nie okopuj się tak.;)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 03-09-2010 23:41
Eseczko, jedno tylko mam do dodania. To, co proponujesz wydłużyłoby konkurs ponad wszelką miarę. I tak autorzy bardzo musieli sie uzbroić w cierpliwość. Starałem się nie odwlekać wyników. Pozdrowionka. Nie okopuję się, staram się wyjaśnić wątpliwości, bo to jestem winny kazdemu pytającemu. Miłego weekendu. :)
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Daniel Madej Użytkownik
  • Postów: 734
  • Skąd:
Dodane dnia 03-09-2010 23:44
Ja myślę, że równoległość dobrze byłoby zastosować w kolejnej edycji konkursu. Teraz wolałbym (i jest to moje bardzo subiektywne zdanie) żeby wszystko przebiegło tak, jak było zapowiadane od początku. Czyli wyniki 5 września, potem głosowanie publiczności oraz komentarze jurorów. Myślę, że głosowanie publiczności to i tak zabawa jest i nigdy nie da się uniknąć jakichkolwiek sugestii.
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 04-09-2010 11:20
Zgadzam się z Tobą, Daniel. W przyszłości można pomyśleć, dać krótszy termin. To jest moja pierwsza inicjatywa, trzeba się uczyć na błędach. Więc, jeśli nie będzie zgrzytu, może jeszcze coś pomyślę. Na razie przerosło to moje oczekiwania, ale staram sie panować nad sytuacją, a czy to mi sie udaje, ocenicie sami.
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 04-09-2010 11:50
Mnie się wydaje, że wszystko przebiega sprawnie i poprawnie, a że nie tak, jak niektórzy by chcieli... Bywa :) Księga skarg, próśb, życzeń i zażaleń zostanie pewnie uwzględniona, a ja sama mam kilka pomysłów na nowe konkursy portalowe. Może zdążę je zrealizować :)

Tymczasem informuję, że teksty konkursowe, które znalazłam w poczekalni są już na portalu. W imieniu autorów i organizatora konkursu zapraszam do czytania i komentowania.



Oto link, pod którym można znaleźć prace.

http://portal-pisarski.pl/articles.php?cat_id=112
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 04-09-2010 13:51
Oczywiście. Następnym razem uwzględnię wszelkie uwagi odnośnie organizacji i postaram się ulepszyć konkurs. Bardzo Ci dziękuję, Elwiro, robisz kawał dobrej roboty. :)



Mam newsa!!!
Nasz portalowy kolega Bosski diabeł napisał wiersz i zadedykował go uczestnikom niniejszego konkursu! Wiersz ma tytuł "Opuszkami gładzę twój sen".
Zapraszam do lektury!
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 04-09-2010 18:05
Przeczytałam wszystkie piętnaście dostępnych tekstów tu na portalu. Pod każdym starałam się zostawić ślad po sobie mniej lub bardziej konstruktywny.;) Czekam na pozostałe siedem.:D



Aaa, zapomniałam dodać spośród tych przeczytanych mam też już swoje faworyty.:D
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 04-09-2010 18:30
Esko, masz swoje faworyty? :O ;)
Resztę tekstów możesz tymczasem przeczytać na stronce Darksia.
Pozdrawiam serdecznie :)
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 04-09-2010 18:32
Dzięki, Eseczko, kawał dobrej roboty!
Do góry
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 04-09-2010 18:35
Nie, nie za leniwa jestem. Poczekam na te tutaj, zresztą w poczekalni kolejne trzy. <uchyla rąbka tajemnicy>B)

Tak, Wasionko mam.;)



Darksiu, a no kawał, bo zajęło mi to jakieś pięć godzin z małymi przerwami.;)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 04-09-2010 21:26
miałem początkowo problem z dodaniem ale w końcu znalazłem kategorie w spisie przy normalnym dodawaniu tekstu :smilewinkgrin: więc i mój czeka :yes:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 04-09-2010 21:28
Ja rozkładam sobie na raty, ciesząc się, że nie musiałam tych tekstów weryfikować :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs "Miłość w cyberprzestrzeni"
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 04-09-2010 21:38
O tak. Elwi. Jakby Ci spadły dwadzieścia trzy teksty do weryfikacji na raz... Siąść i płakać. :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?