imiona dla kota
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: imiona dla kota
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 25-07-2010 21:44
Cytat:
koriat napisał/a:
Ale najlepiej tradycyjnie, Azor :p

W sumie to ciekawe imię dla kota.;)

Nie wiem, jak to się stało, ale jakiś milion lat temu brat nazwał naszego "Pardziak". Nie wiem, co to imię oznacza i chyba wolę nie wnikać.
Kiedy ja, kilka lat temu miałam kotkę, nazwałam ją Czita - na cześć tej małpki Tarzana.:)
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: imiona dla kota
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 26-07-2010 10:34
Moja kocica nazywała się Paranoja :D
...a zwykle mam tak, że wymyślam jakieś piękne imię, które potem kompletnie nie pasuje do zwierzaka i w konsekwencji całkiem spontanicznie zaczyna się go wołać jakimś odpowiednim dla niego imieniem, które niestety zazwyczaj zbyt dostojne nie jest.
(Tym sposobem pewnie nigdy nie będę miała żadnego Yoricka.)
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: imiona dla kota
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 26-07-2010 13:37
Kotkę nazwałabym Flaszka albo Whisky a kota na przykład Rum, Frodo albo Brysiek.:D
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: imiona dla kota
Tomi Użytkownik
  • Postów: 170
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 26-07-2010 17:14
Mam śliczną koteczkę, niebieską brytyjkę i wołam do niej: Neska! :D
Dziewictwo jest najbogatszym skarbem dziewczyny, ale trudno jest długo bronić skarbu, do którego wszyscy mężczyźni mają klucz.

Bassompierre
Do góry
Numer GG
Autor
RE: imiona dla kota
Emily Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Luben/Breslau
Dodane dnia 26-07-2010 19:05
Uwielbiam nadawać imiona kotom :D z tym, że bardzo nie lubię tych najbanalniejszych typu Mruczek, Puszek, Łatek etc. i zawsze szaleję. Więc był już Hamlet, Dante, Hermes, Zeus, Apollo, Cynamon, Imbir, Karmel, Ofelia, Scarlett, Otello, Pedra, Queen Elizabeth, Jazon i inne w podobnym stylu. (mam styczność z wieloma wiejskimi kotami, a nazywam prawie każdego, którego spotkam ;))
I tak większość reaguje na "chodź", "kici kici" albo gwizdanie, zamiast na imię :D
Myślę, że najwięcej ciekawych pomysłów można znaleźć w mitologiach.
niechaj cię pochłonie morze sargassowe

zanurkuj w wątpiach
Do góry
Numer GG
Autor
RE: imiona dla kota
nkowalczyk07 Użytkownik
  • Postów: 35
  • Skąd:
Dodane dnia 27-07-2010 18:02
dziękuje za propozycje :D nazwałam ją STELLA
Do góry
Autor
RE: imiona dla kota
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 27-07-2010 18:28
Też nieźle, jest taka nazwa piwa.:D
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: imiona dla kota
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-07-2010 10:26
dla Kota - KOT

dla Kici - KICIA ;)
Do góry
Autor
RE: imiona dla kota
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 28-07-2010 11:47
Cytat:
nkowalczyk07 napisał/a:
mam pomysł!!!
administratorzy przenieśli moje dwa tematy o kotach do kosza pt. ,,KOTOMANIA" i ,,KOTOMANIA2". Zakazali mi tworzyć tematy o kotach bo dwa tematy o nich to za wiele,a zatem przetwórzmy ten temat na temat pt. Kotomania.Będzie jeden temat o kotach więc administratorzy powinni być zadowoleni:p


Pamiętam, że już był jeden temat o kotach jakiś czas temu :) radzę poszukać
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: imiona dla kota
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-07-2010 12:12
Był taki temat, ale już jest w archiwum, z racji tego, że umarł. Jego temat brzmiał: Koty - w życiu, w przysłowiach, powiedzeniach, ale również w literaturze


Cytat:
nkowalczyk07 napisał/a:
mam pomysł!!!
administratorzy przenieśli moje dwa tematy o kotach do kosza pt. ,,KOTOMANIA" i ,,KOTOMANIA2". Zakazali mi tworzyć tematy o kotach bo dwa tematy o nich to za wiele,a zatem przetwórzmy ten temat na temat pt. Kotomania.Będzie jeden temat o kotach więc administratorzy powinni być zadowoleni:p


To nie forum o kotach. Mam dwa koty, ale nie widzę powodu do pisania o nich na forum literackim, no chyba, że w wierszach, albo opowiadaniach czy innych formach prozatorskich.

Ten temat również zostanie zamknięty, jeśli użytkownik nkowalczyk07 nie przestanie zachowywać się nieregulaminowo. Jeśli zasady panujące na tym portalu nie odpowiadają Twoim oczekiwaniom, może warto pomyśleć nad założeniem własnego forum, na własnych zasadach, nkowalczyk07? Bo inaczej wygląda to mniej więcej tak: Przychodzę w gości do Ciebie, ale to ja ustalam zasady w Twoim domu. Zaprosiłabyś kogoś takiego do siebie? Zastanów się.
Do góry
Autor
RE: imiona dla kota
nkowalczyk07 Użytkownik
  • Postów: 35
  • Skąd:
Dodane dnia 28-07-2010 16:28
dwa tematy to było dla was za dużo ograniczyłam siędo jednego też zle zastanów sie czy ci coś pasuje:lol:
Do góry
Autor
RE: imiona dla kota
Azazella Użytkownik
  • Postów: 458
  • Skąd: Gdziegownia
Dodane dnia 28-07-2010 16:54
nkowalczyk, nie chodzi o to, że ograniczyłaś się do tego tematu, nikt też nie chce Ci robić na złość. Szalona napisała, że podobny wątek już był i umarł śmiercią naturalną - ludzie z czasem przestali się w nim odzywać. Po co tworzyć multum takich samych/podobnych tematów, które i tak zostaną zapomniane? Malpica ma rację. Pojawił się ten temat i zaraz mieliśmy Kotomanię 1 i 2, które z czasem rozrosłyby się do kotomanii 15/20/...- załóż własne forum, to nie jest trudne, płacić też nie trzeba. Możesz też poszukać już istniejącego - na pewno ktoś podziela Twoją pasję;)
To bezsensowne, antywychowawcze i niepedagogiczne.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: imiona dla kota
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-07-2010 17:24
Cytat:
nkowalczyk07 napisał/a:
dwa tematy to było dla was za dużo ograniczyłam siędo jednego też zle zastanów sie czy ci coś pasuje:lol:


Radzę ważyć słowa. To przydatna umiejętność. Zachowania rodem z piaskownicy nie są tutaj mile widziane. Mam na myśli również pw z "odgrażaniem się". Chcesz pobyć na portalu dłużej, dostosuj się do zasad tutaj panujących. Wybór należy do Ciebie.
Do góry
Autor
RE: imiona dla kota
nkowalczyk07 Użytkownik
  • Postów: 35
  • Skąd:
Dodane dnia 28-07-2010 19:12
azazzzelo
mylisz się, ja założyłam ten post Kotomania. tematt był świeży i nie miał dnia i Sagitarus go skasował ja zdenerwowana że dwa tematy o kotach to za dużo więc stworzyłam Kotomanie2
Do góry
Autor
RE: imiona dla kota
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 28-07-2010 19:21
Temat został założony w celu uzyskania pomocy w wyborze imienia. Imię zostało kociakowi nadane, więc spełnił już swoją rolę.

Zachęcam, przed założeniem jakiegokolwiek kolejnego tematu, do przejrzenia uważnie forum i proszę o nie powielanie, bo to wbrew Netykiecie i tym samym Regulaminowi Portalu.

Myślę, że dalsze, nic nie wnoszące dyskusje w tym temacie nie mają sensu. Zamykam.
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]