Portal Pisarski na YouTube
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Izolda Użytkownik
  • Postów: 300
  • Skąd: podgórska
Dodane dnia 16-11-2010 18:39
Dziękuję bardzo Spaloniczko, green i Wasinko.

To jest Izolda z cyklu: "schowaj kobieto ciupagę i mów do mnie łagodnie". Takim teatralnym szeptem czytam bajki i msha, ale kiedyś jak na Was huknę... ;)
"Ludzie sobie żyją. Nie wiadomo po co. Nie wiadomo dlaczego. Wszystko jakoś samo się dzieje. Rozumiesz coś z tego?"
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-11-2010 19:58
Liczę na to, że macie już następne pomysły, a i zachęcam tych, którzy jeszcze nie próbowali swoich sił :)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 16-11-2010 22:27
Oczko, a Ty sama?:)
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-11-2010 22:30
A ja jeżdżę na Czytania :bigrazz: Mam już dwa przeczytane teksty, a w Poznaniu będą kolejne dwa i nawet jeden wiersz :)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 16-11-2010 22:56
Nokaut;)
Ale Poke też jeździ i też nagrywa:>
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
sisey Użytkownik
  • Postów: 133
  • Skąd: wciąż w drodze
Dodane dnia 17-11-2010 10:39
Właśnie posłałem dwa swoje wierszydła. Miłego słuchania. :D

PS. Szanowni autorzy, dbajcie o jakość dźwięku. Wiersz Boskiego (i nie tylko) ledwo zrozumiały. Potraktowanie jakimś filtrem odszumiającym, to nie tak hop - strasznie masakruje.

kłaniam, sisey marudny
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-11-2010 11:01
czekamy ;)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 17-11-2010 11:06
No, Sisey...
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Izolda Użytkownik
  • Postów: 300
  • Skąd: podgórska
Dodane dnia 17-11-2010 11:16
Ciekawe sis, czy to, co posłałeś znamy z zeszłego roku, czy nóweczki nam dałeś?
"Ludzie sobie żyją. Nie wiadomo po co. Nie wiadomo dlaczego. Wszystko jakoś samo się dzieje. Rozumiesz coś z tego?"
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
sisey Użytkownik
  • Postów: 133
  • Skąd: wciąż w drodze
Dodane dnia 17-11-2010 12:07
Izoldo, tak masz rację, to stare teksty. Zamieszczam je na prośbę Oke. Na nowe trzeba będzie zaczekać, aż uporam się z rzeczywistością mniej wirtualną. Jestem perfekcjonistą, więc "popeliny" nie zamieszczę.

Drobna uwaga. Jeżeli to możliwe, to nagraj ponownie tekst msh. Podkład jest wyraźnie za głośny. Czytasz delikatnie i słowa giną pośród dźwięków, a szkoda.

I pytanie: Czy przeróbka do formatu flash, rozumiem że z kompresją, nie wpływa na końcowe brzmienie? Oke, to chyba do Ciebie? Masz oryginały, porównaj.

miłego, sisey, wam

Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Izolda Użytkownik
  • Postów: 300
  • Skąd: podgórska
Dodane dnia 17-11-2010 12:34
Chyba niemożliwe. Ale na przyszłość się poprawię.:)
"Ludzie sobie żyją. Nie wiadomo po co. Nie wiadomo dlaczego. Wszystko jakoś samo się dzieje. Rozumiesz coś z tego?"
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 17-11-2010 13:14
W końcu mogłam odsłuchać Iz, rzeczywiście momentami przygłusza muzyka, ale naprawdę fajnie Ci to wyszło.:)

I czekamy na Siseya <zaciera łapki>:D
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-11-2010 13:49
Cytat:
sisey napisał/a:

I pytanie: Czy przeróbka do formatu flash, rozumiem że z kompresją, nie wpływa na końcowe brzmienie? Oke, to chyba do Ciebie? Masz oryginały, porównaj.



Flash? :|
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
sisey Użytkownik
  • Postów: 133
  • Skąd: wciąż w drodze
Dodane dnia 17-11-2010 15:21
Ua, wybacz zapomniałem się przez chwilę. A to portal artystów, nie geeków. :)

Kawonaławowo: posyłam nagrania audio w formacie "mp3" ale na YT pojawiają się wszelkie pliki przerobione do formatu VIDEO tego od firmy Adobe, czyli z rozszerzeniem "flv" (pełna nazwa flash). Zrozumiałem że "gdzieś" zachodzi konwersja. Może nawet automatycznie (w uproszczeniu). Oba formaty są stratne, czyli pakują pliki do mniejszego rozmiaru, kosztem jakości. Myślę, że teraz moje pytanie jest teraz jasne. Do odpowiedzi wystarczy ucho i coś więcej niż plastikowe brzęczydełko. :)

Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 17-11-2010 15:39
Cytat:
sisey napisał/a:
Właśnie posłałem dwa swoje wierszydła. Miłego słuchania. :D

PS. Szanowni autorzy, dbajcie o jakość dźwięku. Wiersz Boskiego (i nie tylko) ledwo zrozumiały. Potraktowanie jakimś filtrem odszumiającym, to nie tak hop - strasznie masakruje.

kłaniam, sisey marudny

Drogi Sisey - rozumiem, że to odnosi się do mnie, bo ja czytałam wiersz Bosskiego, rzeczywiście jakość mogłaby być lepsza:yes:, ale wiesz jak człowiek czasami się porwie do czegoś to o pewnych rzeczach zapomina:yes:, a potem już jest za późno - no cóż wypada mi teraz tylko Bosskiego przeprosić, bo nie tak miało być, jego wiersz zasługuje na solidne wykonanie:yes: - dlatego dziękuję Ci za marudzenie:yes: - skutecznie podciąłeś skowronkowi skrzydełka;) - na razie zamierzam zaprzestać czytania i posłucham innych może uda mi się osiągnąć w końcu taki efekt jaki zamierzałam:yes: - tylko błagam Cię oszczędź uwag dla Oke i Juliasa - bo oni naprawdę robią wszystko, aby było dobrze - dodatkowo poświęcają przecież swój wolny czas:yes::)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-11-2010 16:55
Cytat:
sisey napisał/a:
Ua, wybacz zapomniałem się przez chwilę. A to portal artystów, nie geeków. :)

Kawonaławowo: posyłam nagrania audio w formacie "mp3" ale na YT pojawiają się wszelkie pliki przerobione do formatu VIDEO tego od firmy Adobe, czyli z rozszerzeniem "flv" (pełna nazwa flash). Zrozumiałem że "gdzieś" zachodzi konwersja. Może nawet automatycznie (w uproszczeniu). Oba formaty są stratne, czyli pakują pliki do mniejszego rozmiaru, kosztem jakości. Myślę, że teraz moje pytanie jest teraz jasne. Do odpowiedzi wystarczy ucho i coś więcej niż plastikowe brzęczydełko. :)



Nie lubię, jak masz mnie za idiotkę :) Ja je przerabiam na wmv. Nawet jeśli jest jakaś różnica, to nie do usłyszenia w moich całkowicie standardowych głośnikach :)



Poke, marudzenie Siseya jedno, a nasze możliwości drugie. Ja nie mam zamiaru zaprzestać wrzucania nagrań tylko dlatego, że sklecam je na badziewnie prostym programie i tak samo Ty nie powinnaś przestać czytać tylko dlatego, że masz taki sprzęt jaki masz, bo wydaje mi się, że w Twoim wypadku to tylko i wyłącznie o ten sprzęt się rozchodzi. Wiesz dobrze, że czytasz bez zarzutu :)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
julass Użytkownik
  • Postów: 1107
  • Skąd: Północne Doki
Dodane dnia 17-11-2010 17:51
tak jest... sisey nie "marudź" bo od tego ja tu jestem:)
jak coś ci za bardzo szumi i trzeszczy to też możesz się pobawić oryginalnymi dźwiękami:)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-11-2010 18:01
Panie i Panowie, oto Sisey od lepszej (mniej marudzącej) strony :)

http://www.youtube.com/user/PortalPisarski?feature=mhum

Zapraszam :)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 17-11-2010 18:09
:)no i brawo Sisey:yes: - teraz wiem, że będę uczyć się od mistrza:yes:
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-11-2010 18:42
sisey
WOW kopara mi opadła
niesamowity głos i wykonanie:bigrazz:
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.