Portal Pisarski na YouTube
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
sisey Użytkownik
  • Postów: 133
  • Skąd: wciąż w drodze
Dodane dnia 21-11-2010 15:16
Bry, kochani, zagłaszczecie się na smierć. :) Wystawiamy nosy za PP i a poziom, to jednak wizytówka portalu, nas. Najszybsza możliwa odpowiedź co tu robimy. Izoldo jesteś przemiła, albo wzięłaś lekcej dyplomacji. Po góralicy spodziewałem się raczej: "Green co to ma być?"
No łapki mi opadły, kiedy włączyłem i nic nie rozumiem, litości. No dobra zrozumiałem ostatni wyraz :( W tej sytuacji cieszę się, że Twój tomik jednak w wersji papierowej w moich łapkach.

Mam prośbę/propozycję: poproszę wersję surową tego nagrania, wav, mp3 czy co tam... może jakoś to uzdatnię i odeślę. Adres skrzynki jest w profilu.

Tym swoim ciepłym głosem, seksownym mruczeniem, robiąc wiatr rzęsami... błagam, dajcie mi wreszcie posłuchać wierszy, albo sobie uszy wydłubię. Chyba nie odkrywam Ameryki, że wiersz czytany, to nowe pole do interpretacji, a tu co?

Miłego wszystkim życzę,

sisey lekko rozpaczliwy.
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 21-11-2010 15:38
Cytat:
Marat napisał/a:
Może coś się pojawi wnet mojego na youtubowym kanale portalu, choć nie są to typowe filmy literacko/poetyckie, ale zainteresowanych zapraszam do większego wyboru, tutaj:

http://vimeo.com/dakunin/videos

pozdrawiam :)



Tia... Jeśli Marat nie straci do mnie cierpliwości i nie stwierdzi, że on z debilem współpracować nie będzie, to będziemy mogli pochwalić się jego twórczością na naszym kanale...
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Izolda Użytkownik
  • Postów: 300
  • Skąd: podgórska
Dodane dnia 21-11-2010 17:30
Drogi Kolego sis – nic się, jak widzę, nie zmieniło. Ty jesteś maruda, a ja entuzjastka.

Spojrzałam na nagłówek i zaraz miałam skojarzenie:
No nie płacz tak drogi kolego
Przecież nie stało się nic złego
I nie pisz więcej tych smutnych wierszy...


... tylko oczywiście naucz nas lepiej nagrywać, np. poinstruuj jak nie robić wiatru rzęsami? Czytać z zamkniętymi oczami? Uczyć się na pamięć? Może być zawodne, w sytuacji podwyższonego stresu łatwo o pomyłkę.

A tak poważnie, wydaję mi się, że po prostu masz głośniki do dupy, bo w moich (spodziewam się, że dobrej klasy) słuchawkach każde słowo green jest zrozumiałe. Co prawda brzmi rzeczywiście jak z puszki, ale nie miałam kłopotu z treścią zarówno tego, jak i innych nagrań.


"Ludzie sobie żyją. Nie wiadomo po co. Nie wiadomo dlaczego. Wszystko jakoś samo się dzieje. Rozumiesz coś z tego?"
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 21-11-2010 18:37
No to ja jeszcze takie podsumowanie tygodniowe:
1. Kamila Gołębiowska (Esy Floresy) - Kiedy w drodze do piekła spotykasz ogień
2. msh - Lenistwo (czyta Izolda)
3. sisey - Czas nas minął
4. Aneta Rzepka (Elwira) - Nieme tango
5. Małgorzata Krupińska-Cyprysiak (green) - Dojrzewanie
6. sisey - Taka chwila
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 21-11-2010 20:17
Dawno mnie na forum nie było. Teraz trafiłem tutaj. Dobry pomysł z tymi nagraniami. A czy ja mogę cosik poczytać do majkrofołnu?
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 21-11-2010 20:21
Każdy może, a my jesteśmy ciekawi każdego głosu :)
Musisz tylko mieć zgodę autora tekstu, który czytasz (prawa autorskie). Ja czekam i czekam na tę zgodę... ech...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 21-11-2010 20:23
Hmm, najszybciej będzie poczytac coś swojego, choć z drugiej strony nie ma się czym chwalić. Ale mam pewien pomysł... Dzięki, Elwiro.
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 22-11-2010 09:21
No to czekam :)

A dzisiaj będzie coś z trochę innej bajki :)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
sisey Użytkownik
  • Postów: 133
  • Skąd: wciąż w drodze
Dodane dnia 22-11-2010 12:08
Izoldo słyszliwa, odpowiedź jest prosta: wszystko zrozumiałaś bo bliżej serwera siedzisz. Sprzętu siem nie czepiaj. O mały włos, a by mnie wydziedziczono z powodu jego ceny. :rip:

Darek, wiem, chcesz przeczytać rozkład jazdy po niemiecku! :D (Coś wygrałem?)

Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 22-11-2010 20:57
Sisey, wygrałeś... rozkład jazdy po niemiecku.
Poczytam, ale dopiero w niedzielę dam radę czasowo. :shy:
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Marat Użytkownik
  • Postów: 64
  • Skąd:
Dodane dnia 22-11-2010 22:47
Absolutnie się nie denerwuję, pomogę na ile mogę. Choć jak pisałem akurat chasydzi - których chciałeś the best są nieliteraccy do końca.
Możesz dać linka do mojej miniatury "Chasydzi"
Udało się edytować i wstawić?
pozdrawiam :)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 22-11-2010 23:03
Tajemnicą moją, julassa i, niestety, Burego jest, co mój @%^#&* komp przy tym filmie wyrabiał... Nie jestem pewna, czy przy okazji trochę nie siadła jakość... Ale się uparłam, bo to smaczny kąsek i mam nadzieję na więcej. Teraz już sobie lepiej poradzę ;)

Autora filmu strasznie przepraszam za moją nieporadność i dziękuję za cierpliwość.

A teraz zapraszam na prawdziwą perełkę :)

http://www.youtube.com/user/PortalPisarski?feature=mhum
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 22-11-2010 23:41
Bardzo ciekawy dokument.
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
julanda Użytkownik
  • Postów: 386
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 23-11-2010 00:14
Jestem w szoku i nie mogę z niego wyjść! Potrzebuję chyba reanimacji! Zgłaszam postulat, aby sisey natychmiast zmienił avatar! To ja przez rok myślałam, że to nicpoń i chuligan, a to poważny gość i w takim razie chyba będzie jak najbardziej na miejscu, jak będę mówić Pan Sisey. Taki głos! Serio, poważny pan, to ja Pana Siseya jeszcze posłucham na dobranoc. ;)
"Poezja jest snem śnionym w obecności rozumu." Tommaso Ceva

Dozgonnie wdzięczna Szaremu Kotu zza rzeki o imieniu Szakal...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Marat Użytkownik
  • Postów: 64
  • Skąd:
Dodane dnia 23-11-2010 00:31
Dzięki za starania i udało się..
Powtórna kompresja mocno obniża jakość obrazu, i mam wrażenie, że minimalnie rozciąga obraz w poziomie, ale obejrzeć się da :)
Jak ktoś chciałby lepszą jakość to zawsze jest też na Vimeo.

pozdrawiam

P.S

Co do Siseya (wątek wyżej) - to ja tak podejrzewałem :)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 23-11-2010 00:41
Tak...
dopiero to odkrylam. Lepiej pozno, niz wcale. Ludzi poznawac mozna na rozne sposoby: tutaj po tym jak pisza, jak wypowiadaja sie pod tekstami innych, jakie fotki dodaja; jak chca, zeby ich inni widzieli. Teraz mozemy sie uslyszec, a to moze byc duzym zaskoczeniem, bardzo pozytywnym. Przyznaje racje julandzie, ze sisey ma glos "radiowy" :) Piekne wykonanie z pieknym podkladem muzycznym.
Pozdrawiam czytaczy i sluchaczy :)
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-11-2010 08:00
Cytat:
Marat napisał/a:
Powtórna kompresja mocno obniża jakość obrazu, i mam wrażenie, że minimalnie rozciąga obraz w poziomie, ale obejrzeć się da :)


Żeby to tylko powtórna kompresja... :| Ja i tak spróbuję jeszcze raz powalczyć z tym filmem, ale na kompie w pracy. Mniej fochów strzela.



To jeszcze raz, dla tych, co dopiero wstają. Dzisiaj w programie Marat, albo raczej jego film :)

http://www.youtube.com/user/PortalPisarski?gl=PL



No i zachęcam nowe osoby, jak widać, pole do popisu jest :)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
sisey Użytkownik
  • Postów: 133
  • Skąd: wciąż w drodze
Dodane dnia 23-11-2010 10:54
Wszystkich zaskoczonych słuchawców/ki wyprowadzam z błędu - mam x@$%naście lat, a głos, to mi z powodu anginy się tak...

Marat chwila, tałes mnie się zamyślił. Korzystając z okazji: w filmiku (ten z wagonem i sprzedawcą) fonia powala, drzwi skrzypią jakby do piekła prowadziły. Gdzieś znalazł taki szrot?
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 23-11-2010 15:16
Marat... no, super :)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-11-2010 19:22
Dzisiaj wcześniej i bezproblemowo :)

http://www.youtube.com/user/.../7UESotGPik8

A jutro postaram się trochę poprawić jakość maratowego filmu...
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]