Portal Pisarski na YouTube
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 25-08-2011 20:34
Julass, nie baw się w pośrednika, bo to dziecinada. Jeśli Oke chce mi coś powiedzieć, to może to zrobić sama. Pamiętacie, jak w dzieciństwie się kłóciliście? "Powiedz jej, że...", "A ode mnie powiedz..." Pitu pitu jak koleżanki mojej córki w piaskownicy.

Cytat:
Niby właśnie z czego rezygnuje?


Właściwie to ja nie wiem, formalnie ma focha. Każdy może mieć gorszy dzień, ale szum robicie Wy.

Cytat:
Kurczę, Portal Pisarski to wspaniałe "miejsce", ale weźcie stańcie przed lustrerm i się ogarnijcie czasem, tak po chłopsku. To tylko portal społecznościowo-kulturalny, z tego nawet nikt nie zarabia kasy, chyba, że o czymś nie wiem

Weźmy zajmijmy się kulturą, sztuką, fajną działalnością, imprezami i dobrą zabawą, a nie jakimiś śmiesznymi sprzeczkami.

To do mnie? Nie przypominam sobie, żebym się z kimś sprzeczała. Bo trudno sprzeczać się z kimś, kto deklaruje, że portal byłby fajniejszy beze mnie. Byłby. Proszę. To co? Mam walnąć focha? A może zaraz się dowiem, że pogrywki Oke to moja wina?

Do góry
Numer GG
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 25-08-2011 20:39
Cytat:
To do mnie?
A dlaczego tak myślisz? To do wszystkich. Jak zauważyłaś
Cytat:
Wy.
Więc napisałem do onych. Nie róbmy off topu. Chyba, że będzie kisiel ;)www.photojournalist.pl/photo/thumb/news/2011-01-20%20walki%20w%20kislu%20oleju%20blocie%20%20i%20pianie%20pj/DYBA2469.jpg Ja od razu mówię, nie walczę.

Ale ogólnie robi się śmiesznie :)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 25-08-2011 21:11
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Kurczę, Portal Pisarski to wspaniałe "miejsce", ale weźcie stańcie przed lustrerm i się ogarnijcie czasem, tak po chłopsku. To tylko portal społecznościowo-kulturalny, z tego nawet nikt nie zarabia kasy, chyba, że o czymś nie wiem ;)


Eee no, na pewno nie wiesz o wielu rzeczach...;)

Cytat:
Weźmy zajmijmy się kulturą, sztuką, fajną działalnością, imprezami i dobrą zabawą, a nie jakimiś śmiesznymi sprzeczkami.


Nie zauważam jakiejś poważnej sprzeczki. Osobiście wyjawiam troskę o to, KTO będzie dalej tę JuTubową niwę prowadził.



Co do kisielu to interesująca propozycja!
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 25-08-2011 22:26
Cytat:
A dlaczego tak myślisz?

Bo wcześniej cytowałeś mój post, a jestem tak zmęczona, że już prawie śpię.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-09-2011 18:13
Od dzisiaj wszystkie sprawy YouTube przejmuje julass, bądźcie dla niego mili, bo potrafi być wredny ;)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Abi-syn Użytkownik
  • Postów: 1458
  • Skąd: Mazowsze
Dodane dnia 13-09-2011 18:44
Oke, powiedz jak...

( może być ... )
Wadą ideału jest to, że jest ideałem, cóż, ja nim nie jestem, więc ..., jestem bez wad
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-09-2011 21:03
Bardzo :)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
julanda Użytkownik
  • Postów: 386
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 15-09-2011 12:00
:( Oke? Ode mnie w podziękowaniu za to "do teraz" wielki wirtualny bukiet kwiatów! A pachną, że ach! Ścisk i buziaki! Dużo naturalnej słodyczy i energii do działania tam, gdzie będzie doceniona. A Tobie niech się buzia śmieje jak najsłoneczniej!
Mam nadzieję, że julass znajdzie czas, faceci raczej mają go mniej na dodatkową pracę, dziś pracuje się głównie na chlebuś i masełko, :( To i dla julassa kop energetyczny! :D
"Poezja jest snem śnionym w obecności rozumu." Tommaso Ceva

Dozgonnie wdzięczna Szaremu Kotu zza rzeki o imieniu Szakal...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Kushi Użytkownik
  • Postów: 932
  • Skąd: Kraina marzeń
Dodane dnia 15-09-2011 17:15
Oke nie zostawiaj nas...bez Ciebie kanał PP na youtubie to już nie to samo:(
Mam nadzieję, że jednak szybko z powrotem zaczniesz na nim działać:):) No i dzięki Ci wielkie za pomoc przy wszelkich nagraniach...:)
A julassowi podobnie jak julanda...życzenia powodzenia i kop energetyczny:D:D
Muzyka dodaje skrzydeł, zwłaszcza wierszom
http://www.youtube.com/watch?v=wOvN0Ek3Qrk
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 15-09-2011 18:41
Nie Kushi, ja się żegnam z PP na stałe. Redakcja dała mi do zrozumienia, że jako osoba głośno wyrażająca swoje niezadowolenie stanem rzeczy, jestem tu bardzo niemile widziana :) Także jak ktoś ma do mnie jakąś sprawę, to ma czas do niedzieli rano, bo potem moje konto znika z PP :)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
julass Użytkownik
  • Postów: 1107
  • Skąd: Północne Doki
Dodane dnia 15-09-2011 22:07
kopa to wy powinniście dostać na rozpęd do nagrywania:p:p:p:p
przecinki są homo
_________________________________
Ach, gdyby zamiast być piekłem, świat był ogromną niebiańską odbytnicą...
Lautreamont
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 15-09-2011 22:16
Ja jutro się wezmę, o.;)
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Kushi Użytkownik
  • Postów: 932
  • Skąd: Kraina marzeń
Dodane dnia 15-09-2011 22:45
E tam, Oke do niedzieli jeszcze się namyślisz żeby zostać:):):yes:
No i patrzcie jak julass ruszył do boju:D:D, się już nagrań nie może doczekać:D:p
Muzyka dodaje skrzydeł, zwłaszcza wierszom
http://www.youtube.com/watch?v=wOvN0Ek3Qrk
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Wiolin Użytkownik
  • Postów: 49
  • Skąd: inowroclaw
Dodane dnia 16-09-2011 01:22
Oke...nie wygłupiaj się...To Ty jesteś tu podporą YT.....moją również....Wiem że nie wolno nikogo zatrzymywać na siłę, ale są wyjątki...Kilka ostro powiedzianych słów, to jeszcze nie powód do tak daleko idącej decyzji. Cokolwiek jednak się stanie, to Tobie w sprawie muzyki zawdzięczam najwięcej....Twoja cierpliwość wobec ucznia nieuka, nie miała końca....Myślałem że razem jeszcze powojujemy.....Oke......Pozdrawiam ze łzą w oku.
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
julanda Użytkownik
  • Postów: 386
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-09-2011 07:01
[i]Kochani!
Cokolwiek, jakkolwiek było, proszę:
przeprośmy się za wszystko, co zdarzyło się w słowach, może naszej wyobraźni.
Spróbujmy wyobrazić sobie PP bez Oke?
Jak?
Nie ma takiej opcji, nie istnieje. Może nie ma ludzi niezastąpionych, ale bez Oke nasz mały, wirtualny świat nie będzie taki sam. Już PP jest inne, jakby nie te barwy budzi w przestrzeni, chłodnieje...
Złapmy się wszyscy za ręce, tak wirtualnie, poczujmy, że nam razem dobrze, możemy tworzyć, cieszyć się.

Oke, przecież my Cię tu wszyscy kochamy! Z Twoim pięknym temperamentem, energią - proszę za wszystkich, zostań z nami - nie likwiduj konta! Potrzebują Cię wszyscy, tego jestem pewna!
[/i]
"Poezja jest snem śnionym w obecności rozumu." Tommaso Ceva

Dozgonnie wdzięczna Szaremu Kotu zza rzeki o imieniu Szakal...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 16-09-2011 07:02
:)Oke bo jak nas zostawisz to Ci powiem, że nie masz serca, a to nieprawda, bo ja je doskonale już nie raz słyszałam, a jest wyjątkowe- no i proszę Cię weź odpowiedzialność za odczucia , które budzisz w innych:yes: chcesz, żeby Wiolinek rozpłynął nam się we łzach- zresztą jak widać nie tylko on:yes: przecież ten tu temat Ty stworzyłaś - matka nie zostawia dziecka w potrzebie:yes: wiesz, że szanuję Twoje decyzje- ale tej nijak nie potrafię zrozumieć:(
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
julanda Użytkownik
  • Postów: 386
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-09-2011 07:11
wracam do mojego wpisu jak wyżej: Cokolwiek, jakkolwiek było, proszę: (...)

(Pokuś, Oke ma Serce, tego jestem pewna!)
"Poezja jest snem śnionym w obecności rozumu." Tommaso Ceva

Dozgonnie wdzięczna Szaremu Kotu zza rzeki o imieniu Szakal...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-09-2011 08:16
Wiecie, ja po prostu za dobrze znam administrację i bardzo dobrze wiem, jakby wyglądało tutaj moje życie, gdybym została :) Portal dał radę bez Valdensa, Ginger i Miladory, to bez Oke też da :) Ja już nawet domyślam się, jak jestem nazywana w redakcyjnych kuluarach, jest takie ładne określenie na tych, co kwestionują kompetencje redakcji i działanie portalu :] Dla mnie Sagit jest bogiem i jak mówi mi, że działam na szkodę portalu, to ja mu wierzę, a za bardzo kocham PP, żeby mu szkodzić.

Zresztą przecież ja nie umieram, wszyscy macie ze mną kontakt poza PP i jak ktoś chce go dalej podtrzymywać, to nie mam nic przeciwko :)
Do góry
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
julanda Użytkownik
  • Postów: 386
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-09-2011 10:57
A ja znam ludzi, wiem, czym jest życie, zmęczenie, cywilizacja, która zabija dobre mądre instynkty, a uczy reakcji, którymi się ranimy, jak na prawdziwej wojnie.
Oke, nie likwiduj konta! Prosimy. Czas się zmienia i my wszyscy.
Naprawdę tekst portalowej piosenki pisałam świadomie...

Jeśli szukasz miejsca w sieci, to polecam!
Zajrzysz do nas, już zostaniesz na PP,
choćbyś znalazł jakiś powód, by narzekać,
to po chwili ze wszystkimi śmiać się chcesz!


Nie znikaj. Buziaki!

"Poezja jest snem śnionym w obecności rozumu." Tommaso Ceva

Dozgonnie wdzięczna Szaremu Kotu zza rzeki o imieniu Szakal...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Portal Pisarski na YouTube
julass Użytkownik
  • Postów: 1107
  • Skąd: Północne Doki
Dodane dnia 05-10-2011 21:29
starym okeowym zwyczajem zapowiadam na wkrótce nowe nagranie...
dokładnie kiedy to nie powiem bo się muszę naumieć programu do obrazków:)
przecinki są homo
_________________________________
Ach, gdyby zamiast być piekłem, świat był ogromną niebiańską odbytnicą...
Lautreamont
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]