TOP-komentujący
Portal Pisarski » Inwencja Twórcza » Dyskusje Twórcze
Autor
RE: TOP-komentujący
teresa481014 Użytkownik
  • Postów: 196
  • Skąd:
Dodane dnia 29-08-2008 09:07
Ginger - Źle napisałam: komenują nieważni i jedna lub dwie osoby.
Rzeczywiście - zabrzmiało nieładnie - to nie w takim znaczeniu chciałam dodać komentarz - o "TOP-komentujący".
Przepraszam Wszystkich.
To nieważni - miało być; Nieważnych.komentują nieważnych(mało znaczących) i tylko jedna lub dwie osoby.(tak ,jest tak - ktoś dokonuje podziału - ja nie).
Czy to dobrze - nie wiem - może tak zostać.
Ja zwyczajnie kocham pisać, chciałabym to robić długo(może coraz lepiej(?) i oczekuję na każdy komentarz i albo weznę go pod uwagę, albo nie.
Jeszcze raz przepraszam.
Wciąż jestem
Do góry
Numer GG
Autor
RE: TOP-komentujący
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 29-08-2008 10:35
Hmpf... Tak czy inaczej, zabrzmiało nieładnie. A ja bywam w gorącej wodzie kąpana ;)

Moje komentarze bywają uznawane za nieważne. Hmm... A ja się tak staram :p
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: TOP-komentujący
teresa481014 Użytkownik
  • Postów: 196
  • Skąd:
Dodane dnia 29-08-2008 11:11
Nieważni - to o mojej osobie.
Ty przecież jesteś ważną i doskonale o tym wiesz.
Komentuj lubie dobre(nie przemądrzanie się) komentarze . bo one jakby na to nie patzył - uczą.
Duża buźka.
Wciąż jestem
Do góry
Numer GG
Autor
RE: TOP-komentujący
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 29-08-2008 14:35
tereso, Ty również jesteś ważna. osoba, która pozwoliła sobie na napisanie takich słów jest zazdrosna. i tyle. przeciez gdyby nie Twoja osoba tutaj, nie byłoby tak kolorowo w galeri zdjęć czy rysunkach. ;) podziwiam Cię za to ;) no a Twoj omentarze zawsze są miłe. gdy ktoś skrytykuje na maxa Ty zawsze dodasz otuchy ;)

wydjaę mi się, ze najbardziej boję się komentarzy Afternoona. w moją stronę od jego osoby wieje chłodem. jakoś tak ozięble pisze, co myśli. a nie myśli zbyt czesto dobrze. :p

lubię czytać komentarze malpicy. choc czasem denerwuje mnie to, ze nie wystawia ocen. napisze, że jest dobrze, ale pożądnie skrytykuje i co wtedy? praca się w końcu podobała czy nie?
zbigneiw-n faktycznie specjalizuje sie w technicznych sprawach ;) dobrze > bo takich nam tu tez potrzeba ;)

no i komentarze moich znajomych na portalu. znają mnie i wiedzą [przewaznie] do cczego odnosi się konkretny wiersz, zwrotka, wers. :p
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: TOP-komentujący
teresa481014 Użytkownik
  • Postów: 196
  • Skąd:
Dodane dnia 29-08-2008 15:16
Właśnie, powinniśmy mieć więcej wyobrazni - to najpiękniejsza rzecz na świecie - nie można jej dotknąć, ale trzeba ją mieć.
Może właśnie wyobraźnia mnie gubi - myślę, że inni też widzą to co ja - tak jednak nie jest.
To też dobrze - nie możemy być jednakowi.
Czesto napisany już tekst poprawiam:żeby był napisany stylistyczne gramatycznie - szkoda ze nie można potanczyć słowem!
W tańcu jest tyle kroków, a tu: dwa, trzy:stylistycznie,gramatycznie, ortografcznie - a gdzie dusza?
Wciąż jestem
Do góry
Numer GG
Autor
RE: TOP-komentujący
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-08-2008 15:35
niom, ocena nie jest nigdy adekwatna;)
Do góry
Autor
RE: TOP-komentujący
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 29-08-2008 15:40
w tańcu bardziej emocje.. ;)
ale faktycznie. w wierszu są ograniczenia. czasem jednak wysarczy spojrzeć głębiej ;) właśnie wydaje mi się tereso, że na Twoje prace trzeba tak patrzeć. szukać w nich emocji, chili. ;)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: TOP-komentujący
teresa481014 Użytkownik
  • Postów: 196
  • Skąd:
Dodane dnia 29-08-2008 15:48
Pewnie tak
Wciąż jestem
Do góry
Numer GG
Autor
RE: TOP-komentujący
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-08-2008 18:27
WholeTruth, nie wystawiam ocen, bo to nie praca domowa z języka polskiego, tylko wiersze, poezja (przynajmniej niektóre z wklejanych tu tekstów przypominają wiersze ahahahah ;) uważam, że oceny są pomyłką, jeżeli chodzi o wiersze.

wolę przeczytać komentarz, zwłaszcza taki, który wskaże mi, co się podoba, co się nie podoba, co czytelnik rozumie czy nie rozumie, uwagi, odczucia itp. itd., bo to są jakieś wskazówki dla mnie. i uważam, że trzeba mieć dystans zarówno do siebie, jak i do swoich tekstów i komentarzy "czytaczy". czytać za to uważnie i wyciągać wnioski, bo dzięki temu człowiek się uczy (o ile chce się uczyć, oczywiście).

pozdrowionka :smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: TOP-komentujący
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-08-2008 18:32
WholeTruth poświęca wiele uwagi na wiersze, komentuje chyba wszystkie, to bardzo cieszy

tycenaka uważam za speca od "języka polskiego" i ważne są dla mnie jego uwagi jeśli chodzi o sprawy czysto językowe, bo wiem, że są oparte na wiedzy

wiele uwagi wierszom poświęca małpica, jej komentarze są adekwatne do poziomu wierszy, jest szczera i wie co pisze

zbiew_n - można się spodziewać dogłebnej analizy, jeśli dany wiersz o zainteresuje

szkoda, że nie wszyscy pojawiający się na forum i publikujący nie komentują równie często :) tego mogę tylko sobie i wam życzyć, no i samej też się starać
Do góry
Autor
RE: TOP-komentujący
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 29-08-2008 21:16
Cytat:
WholeTruth poświęca wiele uwagi na wiersze, komentuje chyba wszystkie, to bardzo cieszy
>> do tego potrzebuję tylko chęci. a ostatnio mam lenia. :p

lubię Wasza poezję. :D
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: TOP-komentujący
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 01-09-2008 18:11
w sumie wzięłam pod uwagę tylko tych komentujących, którzy zaglądali do moich tekstów i coś tam pod nimi wpisali :)
ale jak powiedziałam, z czasem może moja lista TOP-komentujących się rozrośnie ;)

WholeTruth, w sumie to potrzeba i chęci i czasu. u mnie już teraz z czasem będzie bardziej krucho, niestety ;)

Do góry
Autor
RE: TOP-komentujący
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 01-09-2008 23:03
Ja już chyba gdzieś kiedys wspominałam, że najcenniejsi komentatorzy dla mnie, to ci, którzy zajmują się poezją i są redaktorami na tym portalu. oni mają najadekwatniejsze i najcelniejsze uwagi;)
Do góry
Autor
RE: TOP-komentujący
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 01-09-2008 23:57
Świadczy to o wysokich kompetencjach administratrów lub o wysokim stężeniu wazeliny na forum. Jedno z dwóch. :yes:
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: TOP-komentujący
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 02-09-2008 09:01
dlaczego tak uważasz? nikomu nie chcę sie podlizać, zwisa mi to, czy będe lubiana czy nie... zależy mi na dobrych i rzeczowych opiniach, a takie własnie dostaję od redakcji... czy to takie wazeliniarstwo?!
Do góry
Autor
RE: TOP-komentujący
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 02-09-2008 09:15
ludziska nie macie co robić? nie kłóćta się, do komentowania marsz! :D
Do góry
Autor
RE: TOP-komentujący
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 02-09-2008 09:47
No właśnie. Nie kłóćmy się. Ja wcale tak nie uważam. Tak mi się tylko napisało, co się pomyślało, ale skoro mówisz, to co mówisz teraz, to nie pozostaje mi nic innego, jak się cieszyć.
Nie miałem pojęcia, kto najlepiej komentuje wiersze. Rzadko tam zaglądam.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: TOP-komentujący
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 05-09-2008 16:53
jeśli tylko mam chwilę przeglądam wiersze, które już skomentowałam. czytam komentarze pierdziela i, choc czasem nie rozumię do czego się odnoszą, również uważam, ze raczej wie, co pisze.. ;)

a administratorzy to swoją drogą. ;) skoro dodaja poezję i potrafią doradzić, by było lepiej, to trzeba szanować i brać pod uwagę ich opinie. ;)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: TOP-komentujący
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 06-09-2008 11:27
lubię czytać komentarze od Tomiego, Konstantego i ZbigniewaN, znam ich troszeczkę i sa bardzo wrażliwymi ludźmi;) takie też mają komenty.
Do góry
Autor
RE: TOP-komentujący
alleluja con Użytkownik
  • Postów: 141
  • Skąd: Bruksela
Dodane dnia 07-09-2008 10:49
Z tego co zaobserwowałam (przez ten krótki czas), to komentujących można podzielić na kilka grup:
- ci którzy komentują intuicyjnie, na zasadzie: to mi się podoba, to nie; to mnie "rusza", to nie,
- ci bardzo uważni i szczegółowi (zwracają uwagę na przecinki i literówki),
- ci którzy krytykują chyba dla samej krytyki (może żeby podbudować własne ego),
- ci którzy naprawdę znają się na rzeczy i udzielają cennych wskazówek, nie obrażając przy tym nikogo (niestety mniej liczna grupa),
- ci którzy piszą niebanalne, dowcipne nieraz i sporo wnoszące komentarze,
wymieniłam oczywiście te "grupy" według mojej subiektywnej oceny;)
Jeśli chodzi o konkretnych komentujących, to osobiście lubię czytać komentarze: zapomina, zbigniewaN, pierdziela (trochę sarkastyczne, ale ciekawe i w gruncie rzeczy trafne komentarze), malpicy...być może kogoś przegapiłam, ale te osoby jako pierwsze przyszły mi na myśl:)
Wszystko, co dźwigasz, uzbroiłaś w ból -
To, co zakrywasz, w posępną odwagę.
A jesteś ogród. W tobie panny nagie,
Twarze młodzianków rozpęknięte wpół

(Nauka chodzenia S. Grochowiak)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]