Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z cytatem"
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z cytatem"
MarcinD Użytkownik
  • Postów: 397
  • Skąd: SCI
Dodane dnia 16-08-2007 16:06
Regulamin Konkursu Fotograficznego "Zdjęcie z cytatem"

1.Jedynym organizatorem Konkursu Fotograficznego "Zdjęcie z cytatem" jest Portal Pisarski.

2.W konkursie może wziąć udział każdy aktywny użytkownik w/w portalu, przy czym za aktywnego użytkownika bierze się takiego, który zalogował się na stronie Portalu więcej niż jeden raz, przy czym członkowie Administracji Portalu również mogą brać udział w konkursie.

3.Zadaniem uczestników konkursu będzie przygotowanie zdjęcia fotograficznego (o tematyce dowolnej) ilustrującego wybrany przez autora zdjęcia dowolny cytat.

4.Zdjęcia, jakie zostaną dopuszczone do konkursu muszą spełniać następujące wymagania:
a)użytkownik zgłaszający zdjęcie konkursowe musi być jego autorem;
b)niedopuszczalne są zdjęcia "ściągnięte z Internetu" bądź też uzyskane z innych źródeł niż fotografia wykonana własnoręcznie przez użytkownika zgłaszającego zdjęcie;
c)zdjęcie wysłane na konkurs nie może być opublikowane wcześniej bez zgody Administracji Portalu.

5.Publikacja zdjęć konkursowych odbywa się na poniższych zasadach:
a)każdy z użytkowników może opublikować JEDNO niepublikowane dotychczas zdjęcie;
b)autor zdjęcia chcąc opublikować swoje zdjęcie dodaje po prostu swoją pracę do galerii na stronach Portalu Pisarskiego, wybierając specjalny, konkursowy album o nazwie "Zdjęcie z cytatem";
c)niedopuszczone są inne formy publikacji zdjęcia konkursowego - zdjęcia umieszczone na internetowych galeriach takich jak na przykład Fotosik.pl zostaną odrzucone;
d)Podczas zgłaszaniu zdjęcia autor zobowiązany jest w jego opisie umieścić miejsce, datę oraz godzinę zrobionej fotografii.

6.Wszelkie pytania, wątpliwości, uwagi należy umieszczać w tym temacie, pod regulaminem.

7.Data rozpoczęcia oraz zakończenia konkursu:
a)za dzień rozpoczęcia konkursu uznaje się dzień publikacji Newsa dotyczącego Konkursu Fotograficznego;
b)zdjęcia można zgłaszać do dnia 31-go sierpnia 2007 roku;
c)po 31 sierpnia 2007 roku zdjęcia dodane do albumu konkursowego będą usuwane;
d)do 14 września 2007 będzie czas na oceny, przy czym każdy użytkownik ma prawo oddać JEDEN głos na każdą z prac;
e)niedopuszczone jest ocenianie własnego zdjęcia.

8.Zasady oceniania zdjęć konkursowych:
a)z przyczyn technicznych poza "zwyczajnym" ocenianiem każdy z uczestników zostawiających ocenę proszony jest o podanie jej również w komentarzu pod zdjęciem przy zachowaniu standardowej skali ocen;
b)przy sumowaniu ocen za każde ze zdjęć brane będą pod uwagę OCENY UMIESZCZONE W KOMENTARZACH, a nie oceny podane przez wybór opcji pod zdjęciem - wynika to z przyczyn technicznych.


9.Nagrody oraz wyróżnienia:
a) pierwszą z nagród w konkursie będą przygotowane przez Sagitariusa specjalne "userbary" czyli paski, jakie można umieścić w podpisie na forum. Paski będą informowały o wzięciu udziału w konkursie oraz o zajętym miejscu;
b) drugą nagrodą i bezdyskusyjnie najcenniejszą będzie własna satysfakcja oraz uznanie kunsztu fotograficznego autora zwycięskiego zdjęcia;
c) nagrodą specjalną będzie dodatkowa, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju ranga, jaką otrzyma użytkownik, którego zdjęcie zostanie uznane za najlepsze.

Myślimy, że jest o co walczyć, więc życzymy raz jeszcze powodzenia i niech wygra ten, którego zdjęcie najbardziej się spodoba ;)

Administracja Portalu
Do góry
Autor
RE: Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z cytatem"
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-08-2007 21:08
Skoro wszystko jasne nie pozostaje nic innego jak chwytać Wam za aparaty i do dzieła :) myślę, że konkurs spotka się z pozytywnym odzewem - w końcu poetom fantazji nie brakuje ;)
Do góry
Autor
RE: Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z cytatem"
Rusma Użytkownik
  • Postów: 43
  • Skąd:
Dodane dnia 18-08-2007 12:49
Co jak co ale taiego konkursu nie przepuszczę :D
Do góry
Autor
RE: Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z cytatem"
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 20-08-2007 15:35
na ile dopuszczalna jest ingerencja w zdjęcie w jakimś programie graficznym?:) można robić jakiś "twórczy retusz"?
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z cytatem"
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 20-08-2007 16:19
Lepiej żeby zdjęcie było "żywcem" wyciągnięte z aparatu... ma zadecydować pomysł a nie umiejętności obróbki :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z cytatem"
AnotherGirl Użytkownik
  • Postów: 46
  • Skąd: Tarnowsie Góry
Dodane dnia 26-07-2008 13:30
A ja nie mam dobrego aparatu :( marzy mi się taki z wielgachnym obiektywem ;)
Wanting to be someone else is a waste of the person you are.
Do góry
Autor
RE: Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z cytatem"
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 26-07-2008 14:04
spróbuje swoich sił :)
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z cytatem"
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 26-07-2008 14:26
ale ten konkurs już się dawno chyba skończył :D
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z cytatem"
linkin Użytkownik
  • Postów: 56
  • Skąd: brzuch sylvi plath.
Dodane dnia 26-07-2008 14:28
e tam. już rok temu. ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z cytatem"
AnotherGirl Użytkownik
  • Postów: 46
  • Skąd: Tarnowsie Góry
Dodane dnia 26-07-2008 17:50
acha :D
Wanting to be someone else is a waste of the person you are.
Do góry
Autor
RE: Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z cytatem"
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 26-07-2008 21:41
omg! :lol: tak to jest jak sie na daty nie patrzy... :D
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z cytatem"
AnotherGirl Użytkownik
  • Postów: 46
  • Skąd: Tarnowsie Góry
Dodane dnia 27-07-2008 00:59
detal ;D
Wanting to be someone else is a waste of the person you are.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]