Połączenie ze storytellers.pl
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
Połączenie ze storytellers.pl
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 07-10-2007 18:18
Temat powraca. Raczej nie uda nam się opłacić serwera a ja nie chcę już dalej tego ciągnąć - po prostu nie umiem sprostać własnym wymaganiom i waszym. Idee są dwie. Portal się rozpada, lub zamieszczamy linka do nowego portalu gdzie się na nowo spotykamy.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Afternoon Użytkownik
  • Postów: 705
  • Skąd: Warszawa : Katowice
Dodane dnia 07-10-2007 18:54
Cytat:
zamieszczamy linka do nowego portalu gdzie się na nowo spotykamy.


o co w tym chodzi, mój Drogi?
Do góry
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 07-10-2007 20:31
po prostu rejestrujemy się gdzie indziej.. przez jakiś czas na tym portalu istniał by link przekierowywujący a po wygaśnięciu domeny upadł.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 07-10-2007 22:19
czyli poprostu byłby inny adres a ci sami ludzie mogliby działac? dobrze rozumiem czy nie?

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 07-10-2007 22:31
tak. Niestety twórczość trzeba by było publikować od nowa.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
lina_91 Użytkownik
  • Postów: 1289
  • Skąd:
Dodane dnia 08-10-2007 14:16
No wlasnie, bo kiedy ostatnio padl serwer na ''moim'' portalu, na Grocie Zielonego Smoka, stracilam wszystko. Sagit, jesli dojdzie do przeniesienia, ostrzeglbys ludzi, wyslal jakiegos pw czy cos...

Maurice - lepiej? lepiej, ze tylko pare ludzi czy o co chodzi, bo nie rozumiem
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 08-10-2007 15:15
Hmm chyba nie za dobrze ze tlyko kilka... chciaż ja tez praktycznie nic nie napisałam, chociaz mam sporo rzeczy ale jakos tak nie mam czasu ostatnio na przepisywanie tego ale kiedys sie zbiore i przepisze :) Ale wydaje mi ise że lepiej by było gdyby wiecej osób sie udzielało czyż nie?

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-10-2007 15:17
już teraz proponowałbym kopię zapasową waszych utworów :]
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 08-10-2007 15:19
Hmm niektórym to ja wspólczuje... Tyle tu tego mieli i to wszystko teraz przenosic na nową stronę...

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 09-10-2007 10:16
Sagitarius, jeśli chodzi o to, czy spełniasz nasze wymagania, to moim zdaniem spisujesz się świetnie. No, ale to moje zdanie, nie mogę się wypowiadać za wszystkich.
Połączenie ze storytellers.pl, to jak dla mnie dość mroczna wizja, ale podkreślam dla mnie, bo moja przygoda z tym portalem zaczęła się nad wyraz nieszczęśliwie - publikacją "Ewangelii Gwałtu". Dostałem za nią niezłe baty i do dziś traktują mnie, jak trendowatego :( (chociaż nie do końca rozumiem tamtych ludzi, bo ni stąd, ni zowąd dziś wszystkie trzy części "Ewangelii..." znajdują się na storytellersowej TOP 10 )
Cholera, cieszyłbym się, gdyby portal-pisarski.pl przetrwał :(
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
lina_91 Użytkownik
  • Postów: 1289
  • Skąd:
Dodane dnia 09-10-2007 20:53
Ja również, choć teraz dręczy mnie co innego: skoro w planach jest przeprowadzka, czy jest sens dodawania nowych utworów?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 09-10-2007 21:04
Myslę że zalezy to od tego, kiedy ta przeprowadzka ma się odbyc :p Też chciałabym żeby przetrwała stronka, mimo że dużo tu nie pisałam ale bardzo mi się podoba :)

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 10-10-2007 16:33
to ja może zadam pytanie, które się tutaj nie pojawiło - co jest dość zadziwiające i sugeruje pesymizm użytkowników :)
czy da się jakoś uniknąć upadku pp? jeśli tak to co...? sprecyzujcie w czym leży problem, a rozwiązania można wtedy poszukać.
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 11-10-2007 16:46
Hmm... może uda się to jakoś dźwignąć. W weekend zakręce się konkretniej w okół tej sprawy. Pasowałoby aby ktoś udostępnił konto, na które wpłacało by się kasę za domenę. Ktoś przez maila zgłosił się z propozycją reklamy, więc całkiem możliwe, że niedługo portal sam będzie na siebie zarabiał :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Vanillivi Użytkownik
  • Postów: 1049
  • Skąd:
Dodane dnia 12-10-2007 00:43
Byłoby dobzre, bo przywiązałam się już do portalu poetyckiego., mimo iż może nie jest on najnizszych lotów. Chciałabym, żeby portal przetrwał. Przeniesienie się na storytellers.pl może być zawsze jakąć alternatywą, jednak dla niektórych osób, które tak jak ja niedysponują zbyt dużą ilością czasu, wklejanie wszystkiego od nowa może być bardzo uciążliwe, cześc utworów , autorów, którzy już tutaj nie zagladają może przepaśc, tak jak i komentarze, bo nie wyobrażam sobie, wpisywania wszystkich komentarzy od nowa. Dobrze by było jednak spróbować poszukac jakichś możliwości finansowania, np. poprzez zamieszczenie reklam czy dobrowolne wpłaty na konto. Poza tym spróbuję jeszcze podpatrzeć, jak inne portale rozwiązują tego typu problemy, może uda się coś od nich ściągnąc. :)
http://www.cala-reszta-nocy.blogspot.com Mój blog o życiu, podróżach i pisaniu.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
lina_91 Użytkownik
  • Postów: 1289
  • Skąd:
Dodane dnia 12-10-2007 14:17
Chcialabym...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Jagiello Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Bochnia
Dodane dnia 12-10-2007 14:35
no krótka piłka, sagit dał dupy jak mało kto. ludzie się zżyli z portalem, udostępniali swoją część, tę głębszą część, a tu superadmin mowi nam "dzieki za współprace ale nie chce mi sie z wami gadać idźcie sobie do innego portalu i w ogóle c*uj wam wszytskim w d*upe" fajnie było ale sie skończyło"

whatever works
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 12-10-2007 14:47
No nie chodzi o to! Przeciez to nie jego wina! moze mógłbys tak nie jeździć po ludziach tylko jeżeli naprawde Ci zależy na dalszym funkcjonowaniem tej storny to mógłbys sie wykazać jakąś pomoca a nie tylko zjechać w tym przypadku sagita ;/ Jesteś nieco nie w porzadku wiesz? Poza tym że ponajeżdżasz na ludzi, raczej w niczym nie pomoże, a już na pewno nie w ratowaniu strony. =/

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 12-10-2007 15:10
Sprawa jednak nie prezentuje się tak źle. Przez czas kiedy nie będzie nas stać na domenę będzie funkcjonować adres pisarski.webd.pl - opłaty serwera są tanie - to jestem w stanie sam utrzymać, ale na domenę nie mam funduszy.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Jagiello Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Bochnia
Dodane dnia 12-10-2007 15:37
superadmin który sam się szczycił ze jest superadminem upadł. starcił twarz. padł jak żołnierz twarzą w ciemne błoto.
whatever works
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]