Połączenie ze storytellers.pl
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 12-10-2007 18:41
Ciągnąc Twoje porównanie, przynajmneij stara się podnieść! I nie odgryza Ci się głupimi odzywkami. Ma klase! A nie jak TY obraża ludzi. Bo tak naprawdę to nie o to w tym wszystkim chodzi. Przecież to miała być wspólnota poetycka, a nie kółko wzajemnego wyzywania się nie sądzisz?
Co Ci dają te wyzwyska i szydzenie? Czujesz się lepszy? Bardziej dowartościowany? Hmm ciekawy sposób...:sourgrapes:
A odpowiedz szczerze zależy Ci na dalszym funkcjonowaniu tej strony? Bo widzę że chyba nie za bardzo.

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Jagiello Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Bochnia
Dodane dnia 12-10-2007 19:08
no lepsze chyba kółko wzajemnego wyzywania i szydzenia niż jak do tej pory kółko wzajemnego adorowania. dlaczego portal upada? no bo nei ma dyskusji twórczych na poziomie. a jak ktoś już krytykował no to grzecznie Admin wywalał. niech sobie portal funkcouje jak najbardziej bo też jest w nim troche mnie.

byłby ruch gdyby sie coś działo a tak jak to wyglada. Maur pisze wszystkim ze swietne albo ze mu sie cos tam wspomina dzieki temu wierszowi tylko po to zeby mu ktos dobrze ocenił jego tworczosc. takie liuzanie dupy na oczach wszytskich.
ludzie komentarze na poziomie dziecka z podstawowki np "irytujace"
"hmm ciekawa" świetne zdejcie. miły obraz ładne kaczki. no sorry . zero analizy. nic glebokiego.

whatever works
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 12-10-2007 19:13
Trochę racji w tym jest, dlatego powinieneś zrozumieć moje wątpliwości odnośnie dalszego funkcjonowania portalu :]
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 12-10-2007 19:18
Może i w niektórych sytuacjach się z Toba zgadzam ale powtarzam w NIEKÓTRYCH. Ja staram się być obiektywna, jak mi coś nie pasuje czy mi sie nie podoba to mówię to prosto w twarz.
Ale podporządkuj wszystkich do jednej grupy ok? ludzie się od siebie różnią, a Ty nawet nie dajesz im szansy na wykazanie się, bo jak widzę, z góry zakładasz że jak się komuś coś (może nawet wiele rzeczy) podoba i to napisze, a tobie się nie podoba, to znaczy że liże dupe? hmm... uważam że nie zawsze tak musi być. Ale cóż... W jednym się z tobą zgodze. Lepiej dostać poważna, czasami raniącą krytykę, ocenę i wiedzieć co się robi źle, niż wiecznie być chwalonym aż w końcu pewnego razu się zdziwi bo ktoś tam mu powiedział w końcu prawde.

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Jagiello Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Bochnia
Dodane dnia 12-10-2007 19:18
próbuje się podnieść? włąsnie widzie
whatever works
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 12-10-2007 19:22
Czyli chyba jednak odnaleźliśmy się w tej sprzeczce. Każdy chyba teraz przytaknie słowom Jagiello że "lizanie dupy" jest tu nie potrzebne. Lepsza jest szczera prawda co nie? Przynajmniej tu się zgodze.

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Jagiello Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Bochnia
Dodane dnia 12-10-2007 19:33
po to są takie portale chyba żeby sie sprawdzić. obadać poziom. najbardziej mnie niszczy portal www.pisze-wiersze.pl tak jak sie napisze taki oto wiersz:

"dwa budynki
trzy wydziały
polibudy
świat to cały"

albo

"spotkałem Cię o zmroku
było tak namiętnie
słońce prażył mocno
a letni śnieg
opadał jak ten kwietniowy wiatr
i pamiętaliśmy o sobie
o... nie ma Cię
odeszłaś
moja jedyna druga połowo
kiedy będziesz znów tu
zajrzyj proszę
i zawołaj o czas stanie
jak drabina jakubowa
w mitycznych czynach
platonicznego ideału"

wymyślane teraz
jak bym takie coś umieśćił na pisze-wiersze.pl uznanno by mnie za wieszcza. wykonamy eksperyment. skopiuje to i umiesze na pisze-wiersze.pl

to co sie tu dzieje na pp dąży włąsnie do czegoś takiego.
a poziom byl tu momentami wysoki.
whatever works
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 12-10-2007 19:39
Ja się tematyki wierszy nie podejmuje. Jakiś czas temu wycofałem się z tej sfery :]
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Jagiello Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Bochnia
Dodane dnia 12-10-2007 20:03
no i co podniecasz sie ze ja francuskeigo w ogoel nie umiem a Ty napisales pare słwo w tym jezyku i co? stanął Ci? stary wszystkie laski Twoje!!!
whatever works
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Vanillivi Użytkownik
  • Postów: 1049
  • Skąd:
Dodane dnia 12-10-2007 23:45
No niestety, poziom na tym portalu fakktycznie do najwyższych nie należy. jest co prawda pare osób, które stara się żeby go podwyższyć, ale wiele osób tylko nawzajem wychwala swoją twórczość. Ale to nie o to, chodzi, zeby teraz się braząć kto jest winny, tylko trzeba konstruktywnie myśleć, jak tą sytuację zmienić
http://www.cala-reszta-nocy.blogspot.com Mój blog o życiu, podróżach i pisaniu.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Jagiello Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Bochnia
Dodane dnia 13-10-2007 11:36

spierdalaj
whatever works
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 13-10-2007 11:51
podsumowując, Jagiello w złości obraża ludzi, co wcale nie jest miłe i jest nie na miejscu, bo nie o to chodzi. Mimo to w złości wypowiada swoje zdanie na temat oceniania twórczości (że jest pusta, bezsensowna, itp. bo wszyscy wszystkim mówią ze pisza wspaniałe wiersze itd.) Niektórzy (w tym także ja) zgadzają się poniekąt z jego słowami, i uważają że naprawdę powinniśmy oceniac szczerze a nie jak to powiedział Jagiello "lizać im dupy".
Ok. To spoko. Tylko moze się nie wyzywajmy? Oceniajmy szczerze ale kulturalnie. Bez wyzwysk i przeklenstw. No bo jakby wyglądał komentarz w stylu: "Jesteś pojebanym dupkiem, nie podoba mi się ten pieprzony wiersz, bo jest kurwa hujowy" =/ No chyba nie bardzo (bardzo przepraszam za te przekleństwa ale chciałam dać przykład).

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Kabuki Użytkownik
  • Postów: 60
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 13-10-2007 11:52
A jaka partię popiera Jagiełło? ;P
You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope some day you'll join us
And the world will be as one
Do góry
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Jagiello Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Bochnia
Dodane dnia 13-10-2007 12:18
żadną Maur coś pieprzy
whatever works
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 13-10-2007 12:56
partii to chyba tu nie ma :p Nie róbmy z siebie polityków i tak mamy sporo brechtów z naszym rządem :p A parodia parodii raczej nie wyjdzie :p

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Jagiello Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Bochnia
Dodane dnia 13-10-2007 15:11
Parlament upadł, Portal Pisarski upadł :p
whatever works
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2007 17:18
Nie no mnie ręce opadają jak to czytam... :/
Do góry
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 13-10-2007 17:44
Dyskusja nabrała nieprzyjemny wydźwięk, dlatego proponowałbym o zachowanie kultury w swoich wypowiedziach :)

Z góry przepraszam za mój pesymizm, którym pewnie, co nieco poniektórych zaraziłem. Będzie dobrze - przetrwamy :D Popytam brata, powinien mi udostępnić konto, wypłacimy się z domeną...będziemy zarabiać na reklamach i w ogóle będzie zajebiście :p
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Jagiello Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Bochnia
Dodane dnia 13-10-2007 18:48
przecież ja Cię nie obraziłem. Ty mnie teraz obrażasz.
whatever works
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Połączenie ze storytellers.pl
Vanillivi Użytkownik
  • Postów: 1049
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2007 19:28
Proponuję wszystkim się uspokoić, bo poprzez obrażanie siebie nawzajemniczego sie nie osiągnie.
http://www.cala-reszta-nocy.blogspot.com Mój blog o życiu, podróżach i pisaniu.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]