Sala samobójców
Portal Pisarski » Książki i Filmy » Filmy
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: Sala samobójców
Druus Użytkownik
  • Postów: 211
  • Skąd: Tanger
Dodane dnia 23-12-2012 15:28
Sagitarius napisał:
Tak, masz rację. Róbmy tylko filmy o głodujących dzieciach. Tak się składa, że mam młodsze rodzeństwo i czasami zdarza mi się jechać w autobusie z dzieciakami z podstawówki, gimnazjum. Słyszę o czym rozmawiają.




Chyba nie będziemy się licytować co kto widział, co kto słyszał, bo pewnie moglibyśmy tak do nowego roku. Ty znasz moje zdanie na temat rzeczonego filmu, ja znam Twoje i chyba to nam wystarczy. Pozdrawiam.
Straciłem kontakt z rozumem.
Do góry
Autor
RE: Sala samobójców
Henseld Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 06-11-2013 08:57
Film pokazujący prawdę, jakie niedowartościowana jest dzisiejsza młodzież.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sala samobójców
Emily Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Luben/Breslau
Dodane dnia 06-11-2013 11:00
Henseld napisał:
Film pokazujący prawdę, jakie niedowartościowana jest dzisiejsza młodzież.


50/100 lat temu nikt w przedziale wiekowym 13-19 nie miał problemów zbliżonych do problemów Dominika? (wiadomo, że nie da się przełożyć sytuacji z filmu wprost, ale rdzeń pozostaje ten sam - nastolactwo to trudny okres w życiu niezależnie od czasów, w których się egzystuje).
niechaj cię pochłonie morze sargassowe

zanurkuj w wątpiach
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sala samobójców
fatal Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 27-01-2014 14:38
Film wydał mi się niekonwencjonalny... Taki nijaki, ale młode pokolenie może z niego wynieśc wiele dobrego.
Do góry
Autor
RE: Sala samobójców
Marcingollub Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 04-03-2014 11:55
10/10. Przede wszystkim za to że skierowany jest do młodzieży i do rodziców. Daje wiele do
myślenia. Ukazuje problemy, które tak naprawdę otaczają nas w życiu codziennym, np.
myśli samobójcze, uzależnienie od internetu, brak czasu dla dzieci przez rodziców,
zagubienie nastolatków i szukanie przez nich najprostszej drogi ucieczki.

Kielce instalacje gazowe kurtki skórzane damskie
Do góry
Autor
RE: Sala samobójców
Seweryn Użytkownik
  • Postów: 54
  • Skąd: Gliwice
Dodane dnia 04-03-2014 23:40
Ale w tym filmie w ogóle nie chodzi o uzależnienie od internetu, chodzi o zagubienie i otępienie mikroświatami, takie same mogą oferować sekty religijne lub "złe towarzystwo". Zgadza się: jest skierowany do rodziców...twardogłowych, debili pochłoniętch swoimi koncepcjami, a to że granica wieku, poniżej którego nikt nie rozumie, że spoleczeństwo się zmienia, to inna sprawa.
Do góry
Autor
RE: Sala samobójców
MajkaK Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 18-06-2014 16:44
A mnie film nie powalił na kolana, nic specjalnego ale to może przez to ze nie lubię internetów tak więc chyba nie mogłabym się uzależnić - ps. pracuję przy kompie i mam dość po 8 h siedzenia zeby jeszcze w domu siedzieć.
Do góry
Autor
RE: Sala samobójców
kuros Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 24-06-2014 21:08
Moim zdaniem film bardzo dobry i powinien oglądnąć go każdy. Przede wszystkim ze względu na pewne elementy młodzieżowego wykluczenia i zamknięcia się w sobie, co może doprowadzić do różnych rzeczy.
Zapraszam na mojego bloga poświęconemu finansom osobistym i szeroko pojętemu rynkowi finansowemu http://pelnakiesa.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sala samobójców
portalSci-Fi Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd:
Dodane dnia 06-03-2015 18:10
rany ,,, od czasu obejrzenia tego filmu, kontroluje i swoje i domowników buszowanie po sieci, tym bardziej nastolatków... w szkoła powinni tym straszyc
Do góry
Autor
RE: Sala samobójców
Tenebris Użytkownik
  • Postów: 168
  • Skąd: Świecie
Dodane dnia 06-03-2015 18:43
Niestety, jak by na to nie patrzeć, problem jest dość realny. I to nie tylko sekty, czy "złe towarzystwo". Świat komputerowy, internet i takie rzeczy to ucieczka od problemów, które czasem przerastają. Nie ukrywajmy, że każdy lub prawie każdy przed czymś ucieka w inny świat. Dla niektórych takim światem będzie ten wykreowany poprzez pisanie. W filmie tak wyszło, że była to akurat gra. I niestety bardzo łatwo się zatracić, ciężko jest natomiast się wydostać z tego bezpiecznego świata, który się stworzyło. Trzeba mieć sporo szczęścia.
"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką."
Do góry
Autor
RE: Sala samobójców
specjaliscifinansowi.pl Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 27-10-2015 16:36
Jeżeli ktoś szuka filmu na wieczór z rodziną to zdecydowanie odradzam, jeżeli chce obejrzec rzeczywistośc pokazaną w inny sposób to zdecydowanie film warty uwagi
Zajmujemy się udzielaniem kredytów dla osób prywatnych, firm i rolników. Fachowe doradztwo i 100% zadowolonych klientów to nasze główne atuty. Zapraszamy do odwiedzenia specjaliscifinansowi.pl
Do góry
Autor
RE: Sala samobójców
roksa1993red Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd: Gryfów Śląski
Dodane dnia 03-08-2016 11:11
Mi sie nie spodobał ten film... średni... ;/
Do góry
Autor
RE: Sala samobójców
KatarzynaKonopkaChludzinska Użytkownik
  • Postów: 246
  • Skąd:
Dodane dnia 13-01-2017 23:20
Po obejrzeniu "Sali samobójców" przyznam się, że nawet ucieszyłam się z tego, że jestem kim jestem i jestem w takim środowisku, jakim jestem. Najbardziej chyba po scenie studniówki- w prestiżowej sali, a podczas której główny bohater dobrze bawi się tylko w chwilach, gdy pije alkohol. A potem całkowicie zatopił się w wirtualnym świecie, bo materialnie miał wszystko, ale emocjonalnie nie miał nic.
Do góry
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]