Maraton komentatorski - podsumowanie
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 09-08-2011 18:04
Gratuluję, nie ma na was mocnych :-)
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 09-08-2011 18:08
Ja też gratuluję wytrwałym! Brawa wielkie!
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 09-08-2011 19:04
Podziękowania uśmiechnięte za gratulacje :)
I dziękuję maratończykom za wspólne pokonywanie trudów i mozołów międzyliterkowych. W takim przyjaznym towarzystwie biegnie się lżej :)

A co do nagrody dodatkowej... Niefajnie wyszło... A może to pomyłka?
Do góry
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 09-08-2011 19:17
Ufam, że koledzy redaktorzy z działu prozy rzetelnie ocenili maratończyków. I wiem, że poza wytrwałością istotna była dla nich forma, więc proszę o uszanowanie tejże decyzji.
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
julass Użytkownik
  • Postów: 1107
  • Skąd: Północne Doki
Dodane dnia 09-08-2011 19:20
ja tam nie ufam nikomu:P
przecinki są homo
_________________________________
Ach, gdyby zamiast być piekłem, świat był ogromną niebiańską odbytnicą...
Lautreamont
Do góry
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 09-08-2011 19:23
Nie proszę Ciebie o zaufanie a uszanowanie decyzji.;)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 09-08-2011 19:34
Nasze głosowanie odbyło się tak, jak zapowiedzieliśmy, po zakończeniu pierwszego etapu. W maju to było. Nie wiedzieliśmy wtedy, kto dotrze aż tak daleko. I nie możemy zmieniać raz podjętej decyzji tylko dlatego, że tak wyszło. Gra jest gra. Bo po co mielibyśmy wtedy głosować?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
julanda Użytkownik
  • Postów: 386
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 09-08-2011 19:43
Bardzo serdecznie i ja gratuluję, co prawda nie zrozumiałam, co z Maxi? Ode mnie dla Niej też serdeczne brawa! :)
P.S. Już wiem! ;)
"Poezja jest snem śnionym w obecności rozumu." Tommaso Ceva

Dozgonnie wdzięczna Szaremu Kotu zza rzeki o imieniu Szakal...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 09-08-2011 20:04
Dziękuję, Julando :)

Elwi, Esy, ja nie neguję decyzji, zadałam pytanie, bo zdało mi się to dziwnie wyglądające.
Nie wiedziałam, że będzie brany pod uwagę tylko tydzień pierwszy. Myślałam, że całokształt będzie się liczył, bo sposób komentowania może się zmienić podczas trzech miesięcy.

Pozdrawiam zmierzchnie.
Do góry
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 09-08-2011 20:13
Wasinko, w głosowaniu wzięliśmy pod uwagę komentarze wszystkich osób, które weszły do drugiego etapu. Tak jak zapowiedzieliśmy, szanse były równe dla wszystkich, więc i długość biegu nie ma tu nic do rzeczy. Wyników głosowania nie mogę zmienić, bo byłoby to nieucziwe wobec kolegów z redakcji i innych osób, które biegły w maratonie.

Jeśli zaś chodzi o Maxi, to mogę jej zaoferować nagrodę od siebie, prywatną. Z sympatii. Jeśli zechce ją przyjąć.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
Azazella Użytkownik
  • Postów: 458
  • Skąd: Gdziegownia
Dodane dnia 09-08-2011 20:16
Uff to dobiegliśmy;). Było lepiej niż sie spodziewałam. Podziękowania za gratulacje:)
To bezsensowne, antywychowawcze i niepedagogiczne.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 09-08-2011 20:38
Nie gratulowałam wam jeszcze tutaj:) Wielkie brawa. Dla mnie wszyscy jesteście zwycięzcami. Cieszę się, że miałam tę okazję biec z Wami:)
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-08-2011 20:51
Gratuluję zwycięskim maratończykom!
Rzeczywiście niefortunnie wyszło, że z czterech osób, które wytrwrwały do końca akurat trzy zostały wybrane po pierwszym etapie do nagrody dodatkowej. Taki zbieg okoliczności. Ale pragnę podkreślić, że komentarze Maxi stawały sie coraz dojrzalsze i coraz bardziej niezależne, co samo w sobie jest istotną wartością. Właśnie ten rozwój jest największą nagrodą, jaką zdobyła dzięki maratonowi.
Do góry
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-08-2011 21:52
A ja z radością widzę, że niektórych maratończyków nic nie powstrzyma przed komentowaniem :D



(Ale już mam na Was haka, w następnej edycji mnie tak nie podejdziecie ;) )
Do góry
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 09-08-2011 22:14
Wow! To koniec? Jakoś pusto teraz będzie bez czekania kto dobiegnie... ;) Gratuluję wszystkim razem i z osobna! Wspaniale, że tyle wytrwaliście, podziwiam Was! :)
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
MaximumRide Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd: Żychlin
Dodane dnia 09-08-2011 22:29
Hola hola.
Proszę tu tak nie jeździć po moim temacie. :)
Ja się naprawdę nie gniewam.
Jestem jeszcze młoda, bo mam tylko szesnaście lat.
Do tego jestem osobą dość skrytą ale bardzo lubiącą czytać.
Cieszę się, że wzięłam udział, bo poznałam wiele wspaniałych tekstów.
A niektóre tasiemce naprawdę już pokochałam i jestem stałą czytelniczką.
Wiem, że na początku moje komentarze nie były zbyt dobre. Ale ciągle sie rozwijam. A zawsze mi mówiono, że nie mam swojego zdania.
Ten maraton był dobrą lekcją i aż się uśmiecham na wspomnienia, jak to kombinowałam, żeby tylko nie odpaść i iść dalej (nawet będąc na biwaku pod namiotami a potem obozie nad morzem).
Naprawdę dziękuję wszystkim za dobrą zabawę i wiele wartościowych tekstów. Bo sama też mogłam się sprawdzić.
A z komentowania nie zrezygnuję. Przynajmniej przez wakacje. Bo potem liceum i będzie dużo nauki.
Ale przyszły lekarz (może:)) musi być oczytany. Więc napewno będę wpadać. I sama też coś może skrobnę.

Pozdrawiam i dziękuję:)
Przecie każda książka jest żywym stworzeniem... Każda ma duszę i każda ma serce.
Autor: Kornel Makuszyński, Szatan z siódmej klasy
Do góry
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 09-08-2011 22:45
Bo nieważne, jaka byłaś wczoraj. Ważne, kim się stajesz na skutek obcowania ze światem i jego darami.;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
MaximumRide Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd: Żychlin
Dodane dnia 09-08-2011 23:13
Dziękuję bardzo.
Ja ostatnio mam straszne problemy z obcowaniem ze światem.
Wszystko mi się na głowę sypie...
Ale trzeba iść do przodu.
A tak w ogólę, to bardzo ciekawy blog. Wrócę jutro to poczytam. A okładka i tytuł najbliższej książki bardzo mi się podobają.

Pozdrawiam:)
Przecie każda książka jest żywym stworzeniem... Każda ma duszę i każda ma serce.
Autor: Kornel Makuszyński, Szatan z siódmej klasy
Do góry
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-08-2011 23:58
No kochani, tak to nie będziemy robić. Wczoraj dopiero mówiłam, że biegniecie kiedy robimy - ci co nie biegną - takie różne rzeczy, urlopy, praca... A dziś - że nie, że koniec, i już... Czy ktoś to w ogóle z nami - kibicami uzgadniał? Biegliście tyle miesięcy, to dalibyście radę... A, że niby redakcja, że to ONI (wiecie) zdecydowali i całą przyjemność zabrali i Wam i nam. Ech. Cóż pozostaje. Gratulacje, podziękowania i na ręce kwiaty, tudzież okłady na oczy, bo to raczej one w tym biegu najbardziej ucierpiały. Pozdrawiam, machając z daleka przygotowanym tasiemcem do komentowania... Gratulacje :yes: B)
Do góry
Autor
RE: Maraton komentatorski - podsumowanie
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 10-08-2011 00:44
Ja już widzę pustkę bez komentujących w Maratonie:(
Ale że Maxi ma 16 lat?!!! Nawet przez głowę mi nie przeszło! Dobra robota, Maxi!
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]