Piąte urodziny Portalu
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Kushi Użytkownik
  • Postów: 932
  • Skąd: Kraina marzeń
Dodane dnia 19-06-2011 15:49
Euridice im nas więcej tym lepiej:):D
Muzyka dodaje skrzydeł, zwłaszcza wierszom
http://www.youtube.com/watch?v=wOvN0Ek3Qrk
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 19-06-2011 16:13
Zazdroszczę i żałuję. Będziecie się pewnie świetnie bawić. :)
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Kushi Użytkownik
  • Postów: 932
  • Skąd: Kraina marzeń
Dodane dnia 19-06-2011 16:16
Oj Tomku ja już nie mogę się doczekać:)
Ale na pewno jakoś kiedyś uda się zrobić taki zlot, żeby większość mogła na nim być:)
Ale muszę powiedzieć, że im bliżej zlotu tym większa trema...no ale nie jestem z tym sama jest jeszcze MamaMuchomorka no i Euridice dołączyła to już nas trzy co się stresują:D:D;):lol:
Muzyka dodaje skrzydeł, zwłaszcza wierszom
http://www.youtube.com/watch?v=wOvN0Ek3Qrk
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 19-06-2011 16:24
Cytat:
Ale na pewno jakoś kiedyś uda się zrobić taki zlot, żeby większość mogła na nim być
Z tego co widzę, będzie to największy zlot od czasu III urodzin PP. Bardzo dużo osób. I chyba poznałem na żywo mniej niż połowę,a to już dziwne :uhoh:
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 19-06-2011 18:36
Tomasz, a Ciebie nie będzie? :p
Nie martw się, nadrobisz straty... ;)

Kushi - to jak tyle nas się już stresuje to może razem rozładujemy ten stres? ;)
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Kushi Użytkownik
  • Postów: 932
  • Skąd: Kraina marzeń
Dodane dnia 19-06-2011 19:10
Euridice:D;):lol:
Muzyka dodaje skrzydeł, zwłaszcza wierszom
http://www.youtube.com/watch?v=wOvN0Ek3Qrk
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 19-06-2011 19:37
Mhm, to do mnie trzeba nadrabiać, nie sądzę, aby ktoś był na większej ilości zlotów, niż ja. Ale mogę się mylić.
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 19-06-2011 20:55
Tociu, oprócz Wielkiego Szefa, chyba nikt...
Może i ja wpadnę... hmmm:D
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 19-06-2011 22:11
Tomku, nawet tego nie podważam. Wiem, że prawie chyba zawsze byłeś. Miałam na myśli, że to jedno sobie jeszcze nadrobisz. :) :p
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 19-06-2011 22:21
No mam nadzieję. Na VI wpadnę, nawet jakbym miał wyjść ze skóry. Zazdroszczę wam :)
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 20-06-2011 09:08
Oj... To lepiej zostań w skórze. ;) My Ci też Tomaszu zazdrościmy, że zawsze byłeś. :)
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 09:13
Coraz bliżej...Stres mnie opuścił, teraz nie mogę się doczekać. Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze. No i co jedzie ktoś jeszcze pociągiem przez Łódź?
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
slonecznywers Użytkownik
  • Postów: 36
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 09:52
:( ja jednak nie dam rady dolecieć, Mam moja nie da rady mieć wolnego terminu, a mnie samej nie puści, więc życzę udanej imprezy, pozdrawiam wszystkich.
nie rzucać się w o- czy ?
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
anna nawrocka Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd: Zawidów
Dodane dnia 20-06-2011 10:29
kusząca inicjatywa... lata swietlne nie byłam w Krakowie :-)
nie zapisue się na żadną z list, będę w kontakcie z greenką, kto wie... kto wie...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Dagil Użytkownik
  • Postów: 119
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 11:59
Pytanie do Sagitariusa - Jaki jest (przynajmniej w zamyśle) program spotkania poza zabawą u Kota? Co przewidzieliście dla osób, które będą w Krakowie pierwszy raz?
Osobiście znam to miasto jak własną kieszeń. Mieszkam w Katowicach, dlatego mogę przyjechać i wyjechać bez problemu. Chętnie poznałabym ludzi portalu, ale chyba nie pasuję do młodego towarzystwa. Zgrzybiałą staruszką nie jestem, jednak nie do wszystkich zabaw się palę. Pomyślałam, że może ktoś z uczestników będzie chciał usłyszeć coś o Krakowie z czasów Piwnicy pod baranami. Mogłabym tu i tam zaprowadzić, coś pokazać, coś opowiedzieć. Wszystko zależy od programu, no i od uczestników, czy będą chcieli się tylko bawić czy może przy okazji coś zwiedzić.
Daj znać, a przy okazji powiem, że wybraliście fatalny termin. Kraków w okresie wakacji nie jest Krakowem. Przeżyłam to rozczarowanie na własnej skórze. Chciało mi się płakać i wyć, tak było pusto i obco.
Kłaniam się pięknie i zostaję z nadzieją, że chociaż pod pomnikiem kogoś poznam - Da
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 20-06-2011 12:05
Na zlotach PP nie ma znaczenia wiek. Chyba nawet portalowe zatargi znikają, kiedy widzi się człowieka, bo mimika i prawdziwy uśmiech naprawdę zmieniają relacje.

JA tam bym chętnie pozwiedzała, posłuchała opowieści, ale pewnie nie uda mi się być. Tym bardziej żałuję :( No, chyba że stanie się cud.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Dagil Użytkownik
  • Postów: 119
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 12:45
A teraz o spotkaniu. Szkoda, że nie możesz się zjawić. Aż sprawdziłam, skąd jesteś. Czytałam o propozycji spotkania w Rembertowie, tym we wrześniu. Ja czas mam, tylko nie wiem do czego mogę być przydatna, no i nocleg. Pieniędzy na warszawskie hotele nie mam, a rodzina powymierała. A może Ty wpadniesz na pomysł poznania Katowic i ewentualnego wspólnego wypadu do Krakowa lub np. do Wisły. Mieszkam sama, spanie będzie, ale o czym ja piszę.
Miło, że się odezwałaś. Przyjemności - Da
Kilka pierwszych zdań mi uciekło, nie wiem dlaczego. Były nieistotne. Narazie tyle, może się jeszcze spiszemy.
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 20-06-2011 13:13
Jeżeli o mnie chodzi, to nie tylko w braku czasu jest problem, ale też w cenach biletów PKP. Co do zlotu, to właśnie na tym wszystko się rozbija. Ktoś kiedyś pisał coś o biletach terminowych, ale nie mogę informacji znaleźć. Może jak jeszcze istnieję takowe, to coś wyskubię i będę na zlocie. Ostatecznie jedno krzesło w knajpie pewnie się znajdzie i bez zapowiedzi ;)

A cen hoteli u nas są też fajne... Cóż, jeśli dojdzie do spotkania, to będziemy myśleć o noclegach. Ja sama nie mieszkam, ale może uda się coś załatwić.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 13:21
Sprawdzałam też bilety weekendowe. Kosztuje 99 zł i obowiązuje od piątku od 18 do 6 w poniedziałek. Możesz wtedy jeździć po całej Polsce w drugiej klasie. Z łodzi na jedno wychodzi czy taki czy normalne, ale może się przydać taka informacja. Dodam tylko,że pięć lat temu taka przyjemność kosztowała 50 zł.
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 13:31
Hmmm... Ja jeżdżę zazwyczaj na bilecie podróżnika, on kosztuje 69 zł.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]