Piąte urodziny Portalu
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 11-06-2011 21:59
Mickiewicz nocą w Krakowie recytuje "Pana Tadeusza". Sama słyszałam.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 12-06-2011 09:38
http://www.zasypiam.pl/noclegi-krakow/.../1
Jeżeli jeszcze ktoś szuka noclegów, to alternatywa dla hotelu.
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 12-06-2011 10:22
Ja zawsze śpię tutaj (czerwona kafka), jak już jadę do Krakowa i chcę nocleg:

http://www.trzykafki.pl
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-06-2011 08:45
Coraz bliżej... Jak mamy zwiedzać Kraków nocą, to po co komu nocleg ;).
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Scheina Użytkownik
  • Postów: 74
  • Skąd: Nakło nad Notecią
Dodane dnia 13-06-2011 15:41
Sprawdzam sobie rozkład jazdy do Krakowa i... ciężko. Albo przez Łódź albo przez Warszawę. :| Prawdopodobnie będę w Krk po 13. Późniejsze pociągi przyjeżdżają za późno.
Wolność polega na tym że ludzie nie boją się śmierci. Ani w ogóle niczego. Dlatego są gotowi zapłacić za wolność najwyższą cenę.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 16-06-2011 18:35
Cytat:
JaneE napisał/a:
To ja mam pytanie, czy ktoś będzie chętny na nocleg? Bo już chyba nażywszy czas coś zarezerwować.

Może trochę późno ale dopiero teraz wracam po okresie sesji :) ja jestem chętny na nocleg, a jak za późno to przenocuję na dworcu albo pojadę pociągiem w nocy jakimś ;) tylko czy ktoś coś załatwia i czy są chętni? :)

Ja mam 2 pociągi do Krakowa w tym samym czasie mniej więcej, tylko teraz pytanie, czy jedzie ktoś z Poznania i okolic? I po drugie, wsiada ktoś do pociągu do Krakowa w Łodzi o 9:45? :D albo we Wrocławiu o 8:21? :p bo od tego uzależniam którym pociągiem pojadę, jak się nikt nie odezwie to jadę przez Wrocław bo taniej o 2zł za normalny więc przy zniżce zyskam aż całą złotówkę :p

W Krakowie też po 13 więc może zgadajmy się wstępnie gdzieś tam żeby się nie nudzić do tej 15 i wspólnymi siłami jakoś trafić? :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Kushi Użytkownik
  • Postów: 932
  • Skąd: Kraina marzeń
Dodane dnia 16-06-2011 19:58
A propo urodzin.... czy na zlocie zapowiada się jakiś tort i jakieś uczczenie tegoż wydarzenia?:D:D;)

Acha... czy hostele lub hotele lepiej zarezerwować teraz czy można ewentualnie dwa dni przed? Chyba jakiegoś dużego zagęszczenia w hostelach na początku lipca nie będzie:uhoh: :)? Pytam na wszelki wypadek:)
Muzyka dodaje skrzydeł, zwłaszcza wierszom
http://www.youtube.com/watch?v=wOvN0Ek3Qrk
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-06-2011 07:23
Jakub ja jadę z Łodzi i to tym pociągiem :D, Ciocia Almari ma czekać na dworcu, więc nie będzie nudno. Co do noclegu to może zdecydujmy wszyscy który hostel żeby było raźniej. A tak z ciekawości ile kosztuje bilet jak ktoś wie, bo jakoś mi to umknęło?

Pytanie ważniejsze od tortu ;) do Sagita czy w tej knajpie wolno palić?
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-06-2011 08:01
Jakub - A nie macie pociągu, tak żebyście byli gdzieś około 14.30 w Krakowie :D?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 17-06-2011 08:10
A kto mi powie jak daleko jest z Krakowa Płaszowa do Głównego?

czy ewentualnie można dojechać komunikacją miejską?
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-06-2011 08:30
ja takiego pociągu nie mam mam PKS, ale będę jechała dwa razy dłużej. Almari luzik, będziemy w Krakowie o 13.58 to pół godziny tylko a jak nie to się puszcze w miasto ;)
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-06-2011 08:43
Spoko, nie ma problemu ;)

green - jakieś 5 min góra 8. Ale mpk można dojechać spokojnie, tylko nie wiem czy coś jedzie bezpośrednio na dworzec.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 17-06-2011 08:49
W takim razie mogę jechać tym pociągiem z przesiadką ewentualnie późniejszym.

To ja pewnie będę o 17 lub 18.
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-06-2011 08:52
To będziemy czekać :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 17-06-2011 08:53
:)

super, to bardzo pozytywna wiadomość :)
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-06-2011 08:57
Znaczy się chodziło mi o to, że będziemy czekać w knajpie, ale nie ma problemu. Ja mogę wyskoczyć na dworzec :smilewinkgrin:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 17-06-2011 09:04
Dam sobie radę i czekajcie w knajpie :)
pozytywne będzie to że w ogóle będziecie czekać ;)
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-06-2011 09:05
No, skoro się zadeklarowałaś, że przyjedziesz bez colta, to będziemy :D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 17-06-2011 09:07
:smilewinkgrin:
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 17-06-2011 09:25
Jeśli chodzi o knajpę to mam nadzieję że palić nie można. Dym papierosowy sprawia że zaczynam się dusić, o ile na dworze jakoś go znoszę gdy muszę, o tyle w pomieszczeniu zamkniętym jest tragicznie i jedynym ratunkiem jest wstrzymywanie na czas palenia oddechu lub płytkie oddychanie :p więc ustawa antynikotynowa jest dla mnie zbawienna ale znając Sagita wybrał taką gdzie palić można bo on tej ustawy nie lubi (co rok temu na urodzinach ewidentnie było widać podczas dyskusji :D ) :bigrazz:

Co do pociągów, z tego co widzę to mój pociąg przez Łódź to zajeżdża o 13:18 a nie 13:58 więc ja już nie wiem czy to ten sam pociąg teraz :p a przez Wrocław jest o 13:11. Późniejszy jest o 16:08 na miejscu więc zbiórka o godzinę za wcześnie :p

A nocleg, myślę że ktoś mógłby to już zacząć ogarniać. Jak się ktoś za to weźmie to miejsce dla mnie proszę pewnikiem rezerwować bo znikam do wtorku znowu i nie będę mieć okazji się upomnieć :p
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?