Piąte urodziny Portalu
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 20-06-2011 21:38
Elwiro, to super!
No ja chyba też z Wami będę, to będzie mój pierwszy raz. :) Też nie mogę się doczekać, by Was poznać. Fajnie, że Oke wspomniała o tym bilecie podróżnika, super rzecz. A oni chyba umyślnie w informacji nie mówią o tym, żeby jak najwięcej człowiek płacił. Takie mam czasem wrażenie... :confused:
Jeśli chodzi o nocleg, ja mieszkam u kolegi. Chętnie bym też kogoś wzięła tam, ale z tego, co wiem to ledwo znajdzie się coś dla mnie, hee... :D Dobra rzecz, mieć znajomości. A w ogóle może ktoś jedzie skądś tam przez Rzeszów do Krakowa? Albo na tej trasie? ;)
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Izolda Użytkownik
  • Postów: 300
  • Skąd: podgórska
Dodane dnia 20-06-2011 21:54
Na dzień dzisiejszy jeszcze jedzie.
Z samego Resovia City. Tym kilka minut po 11
W profilu mam maila, pisz.
"Ludzie sobie żyją. Nie wiadomo po co. Nie wiadomo dlaczego. Wszystko jakoś samo się dzieje. Rozumiesz coś z tego?"
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 20-06-2011 22:53
No tak, na tę chwilę jest 50% szans, że się pojawię. Może się uda.:) W każdym razie bliżej określę się w następnym tygodniu, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli.
W razie czego, też wybieram się raczej pociągiem.
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 20-06-2011 23:08
Zawsze, wysyłam ci kilka dobrych duszków, aby się udało ;) Musisz być.
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 21-06-2011 07:41
Elwirko oczywiście, że zdasz ktoś kto tyle wie o przecinkach nie może nie zdać ;) Ja będę w Krakowie o 13.18 więc to raczej nie ten pociąg:(. W sprawie kajut dzwoniłam ciężko w tym terminie. Nawet powiem, że wydzwoniłam wczoraj resztę minut i jak jest wolne miejsce to przekracza moje możliwości.
Znalazłam Pensjonat http://www.24gh.pl/lokalizacja.htm zrobiłam sobie już rezerwację, bo blisko wszystkiego gdzie muszę być.
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 21-06-2011 09:29
Akurat na egzaminie nie będą pytać o przecinki, o nich bardzo chętnie bym opowiedziała, szczególnie komuś, kto ma o interpunkcji takie pojęcie jak przeciętny użytkownik PP ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 21-06-2011 15:11
Pisałam w sensie, że ktoś kto wie tyle o przecinkach musi mieć ogromną wiedzę na temat reszty świata ;).
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 21-06-2011 15:20
Nie musi ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 21-06-2011 15:26
No to się skup Elwirko, a nie na PP całe dnie;). Ucz się, ucz, bo wiesz...do egzaminu i zlotu coraz bliżej. Jak nie zdasz to może lepiej porzucić edukację niż nie jechać na zlot :D.
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 21-06-2011 21:05
:( ach ja też bym tak z Wami chciała, ale muszę się obyć tym razem ze smakiem - ale jakby co to duchem będę z Wami:yes::yes::yes:
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
bosski_diabel Użytkownik
  • Postów: 370
  • Skąd: od morza do Tatr
Dodane dnia 21-06-2011 22:47
szkoda:( miłoby było ...tu mówię za całą "bandę"
...jeśli chodzi o miłość jestem dachowcem
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Kushi Użytkownik
  • Postów: 932
  • Skąd: Kraina marzeń
Dodane dnia 23-06-2011 23:45
No to kiedy zaczynamy odliczanie do zlotu?:D
Muzyka dodaje skrzydeł, zwłaszcza wierszom
http://www.youtube.com/watch?v=wOvN0Ek3Qrk
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 24-06-2011 12:27
Niestey, Iusva cuum nie będzie mógł dotrzeć na zlot. Serdecznie przeprasza.
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 24-06-2011 13:01
A ja mam pytanie czy ktoś robi tak jak ja czyli nie bierze noclegu i po zlocie idzie czekać do rana na pociąg? :p chyba że zlot potrwa krócej niż do północy to bym pojechał już pociągiem o 0:51 do Wrocka :)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 24-06-2011 16:04
Ja tak myślę, że jeśli będę jechać, to bez noclegu, bo wydanie 100 zeta za możliwość pięciu godzin snu to chyba jednak za dużo... Jakby coś, to możemy kogoś miejscowego zabrać i pozwiedzać miasto. Tylko czy to nie będzie niebezpieczne? Bo jakoś nie mam ochoty na bójki...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 24-06-2011 16:11
Jakby co to ja będę wracać w niedzielę o 7 rano Intergio. Współtowarzysze podróży mile widziani :)
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 24-06-2011 16:44
To ja się pytam czy ktoś z Was mieszka na trasie Łódź Kraków, bo jeśli byliby chętni to mogę zabrać samochodem 2 albo 3 osoby. Oczywiście, odwiozę po zlocie, bez względu na godzinę. Jak jest ktoś zainteresowany to zapraszam, bo faktycznie szkoda mi trochę kasy.
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 24-06-2011 23:37
No, to ja oficjalnie: nie dojade. Bardzo zaluje, ale sila wyzsza. Bawcie sie dobrze i zrobcie mase fotek, zebym miala co ogladac!
Pozdrawiam serdecznie przyszlych zjazdowiczow.
Kurcze, ale mi smutno:(
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 25-06-2011 11:24
Szkoda że Cię nie będzie, oby się już nikt więcej nie sypnął.

A ja oficjalnie już mówię że będę musiał wracać tym pociągiem w nocy z przesiadką we Wrocławiu o którym pisałem wcześniej gdyż jadę na małe tournee po Europie za Limp Bizkit, Lipsk 4 lipca na pewno a może i na spontanie jeszcze Wiedeń dzień później :p mam nadzieję że ktoś mnie wsadzi w odpowiedni nocny autobus na dworzec żebym się nie zgubił :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 25-06-2011 16:57
Czy ktoś będzie jechał z Warszawy i wracał zaraz po zlocie? Bo ja się na nocleg nie piszę, a sama w nocy jechać trochę się boję. Przeglądałam połączenia i:

TLK jest ze Wschodniego o 8:22, w Krakowie 13:45
i powrotny, też TLK 1:17 w Warszawie o 6:49
Całość podróży 69 zeta.
Jeśli ktoś byłby chętny, proszę o info.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]