siemka:)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
siemka:)
Mariush Użytkownik
  • Postów: 8
  • Skąd: Końskie
Dodane dnia 29-05-2011 13:34
Hej:)..mam na imię Mariusz i chciałbym się podzielić z wami moimi wypocinami:)..na co dzień układam zadania szaradziarskie (krzyżówki, wirówki itp) dla ogólnopolskiego wydawnictwa oraz pracuję w lesie..niezły kontrast, prawda?:)..interesuje mnie prawie wszystko..od muzyki do polityki..mieszkam w Końskich w woj. świętokrzyskim..myślę że dam radę w miarę szybko się tutaj zaaklimatyzować ale wybaczcie ewentualne potknięcia na początku..pozdrawiam:)
Do góry
Autor
RE: siemka:)
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 29-05-2011 13:36
Miło powitać wśród nas. Zadam standardowe pytanie proza czy poezja? A może jedno i drugie?
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: siemka:)
Mariush Użytkownik
  • Postów: 8
  • Skąd: Końskie
Dodane dnia 29-05-2011 17:03
poezja w 99%..ale może kiedyś skuszę się na jakieś opowiadanko:)..właściwie ciężko to nazwać poezją..w większości są to romantyczne wiersze o czytelnej formie..jeśli się komuś spodobają to fajnie:)
Do góry
Autor
RE: siemka:)
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 29-05-2011 17:03
Zatem do zobaczenia między wierszami.;)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: siemka:)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 29-05-2011 20:34
Gruess dich!

W lesie, hm... zapewne w bardzo odpowiedzialnym wymiarze ratujesz ginącą populację nader niesamowitego któregoś ze szczepów wieloporka gwiaździstego?

Wracając do błędów - jak ja zwykle: u ciebie to aż trzeba wyróżnić kategorie:
1) gdyby tego jednego przecinka nie było, mógłbym ci zaliczyć, że nie stawiasz przecinków, prócz w wyliczeniach; tylko początek tekstu piszesz wielką literą, kropki zamienione na Dwukropki Poziome, tylko w środku tekstu; więc błędów: 2;
2) kropki można także zaliczyć (znaczy braki znaczy), toteż błędów: 11;
3) wielką literę można również zaliczyć (znaczy braki znaczy), tak więc błędów: 19.
Do góry
Autor
RE: siemka:)
angi_e Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd:
Dodane dnia 29-05-2011 22:36
Hi, byłam tam u Ciebie kiedyś na koloniach, pamiętam jak przez mgłę, że tam zielono...witam
„Przychodzi kiedyś taki czas, gdy trzeba albo srać albo oswobodzić wychodek.”
- Andrzej Sapkowski (z książki Pani Jeziora)
Do góry
Autor
RE: siemka:)
Tukas Użytkownik
  • Postów: 22
  • Skąd: Gdynia
Dodane dnia 29-05-2011 23:33
@Silvus
Mam nadzieję, że jaja sobie robisz z tymi błędami...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: siemka:)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 29-05-2011 23:49
A jak wolisz?
Do góry
Autor
RE: siemka:)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-05-2011 23:52
Cytat:
Silvus napisał:
W lesie, hm... zapewne w bardzo odpowiedzialnym wymiarze ratujesz ginącą populację nader niesamowitego któregoś ze szczepów wieloporka gwiaździstego?


Tu oczywiście nie brakuje przecinka. Ani jednego. Dziwnie mało zapytujące pytanie w ogóle.

Cytat:
Wracając do błędów - jak ja zwykle: u ciebie to aż trzeba wyróżnić kategorie:


"Ciebie" małą literą, bo przecież tyle błędów robi, że się nie należy inaczej. No i przecinków tyle, ile trzeba ;)
Do góry
Autor
RE: siemka:)
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 29-05-2011 23:59
Witaj księżycowo. Rozgość się :)
Pozdrawiam z uśmiechem.
Do góry
Autor
RE: siemka:)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 30-05-2011 00:02
Czyżbyś, Ekszynie, dziwił się? :) Wyjaśniam: zwyczajem mam wytykanie błędów w pierwszym poście witających (lub witanych, zależnie od punktu siedzenia), patrz: moje poprzednie witania.

A u mnie przecinków zapewne nie brakuje, choć mógłbym się zgodzić, że być mogłyby powinnieć. A ciebie z małej, gdyż takowy-ż styl mam.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]