Ogłoszenia matrymonialne
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 14-01-2010 16:08
Cytat:
Stare greckie przysłowie mówi o ludziach nieurodziwych: "potwór na zewnątrz, potwór w środku" i jest w tym jakaś psychologiczna prawda
Oczywiście bo potwór na zewnątrz, jest tak bardzo sfrustrowany, że rodzi się w nim nienawiść i gniew, żal. Staje się potworem wewnętrznym. Piękni ludzie mają piękne serca, bo świat jest dla nich łaskawszy.
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-01-2010 17:53
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Piękni ludzie mają piękne serca, bo świat jest dla nich łaskawszy.


Że co? :| Tomasz, chyba gorszej bzdury jeszcze nie powiedziałeś.
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 14-01-2010 18:02
Oke tego uczą na psychologii społecznej. To żadne odkrycie. Polega to na tym, że ludzie ładni są lepiej postrzegani, lepiej traktowani, co za tym idzie życie jest dla nich w jakiś sposób przyjemniejsze. Czyli nie są tak bardzo sfrustrowani, jak ci brzydsi. Odnoszą więcej sukcesów, itd. Może piękne serce, to zbyt górnolotne określenie, ale są mniej zawistni i mniej złośliwi. To jak z biednymi i bogatymi. Biedni są najbardziej zawistni, bogaci o tym nie myślą. Popatrz np na bajki, dlaczego księżniczki, które są piękne są dobre, a brzydkie są złe. Ludzie tak to widzą, a oczekiwania tworzą często rzeczywistość. Zdarzają się oczywiście wyjątki. To nie jest bzdura, bo potrafię to uzasadnić, oczywiście pewnie i tak będziesz myślała inaczej.
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-01-2010 18:05
Może to było aktualne w średniowieczu...
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 14-01-2010 18:12
Cytat:
Może to było aktualne w średniowieczu...
Aktualne obecnie także. Zrobienie takich badań jest strasznie proste. I nawet na głupich zajęciach studenci są sprawdzani na tą okoliczność. Jest taki test na gwiazdę socjometryczną, strasznie łatwy, możemy zrobić na urodzinach PP będzie zabawa :D, i zawsze najbardziej lubiana okazuje się osoba atrakcyjna. Bo osoby ładne są pewne siebie, przez co bardziej otwarte. Nie dostrzegasz tego? Bywają też często próżne, ale każdy ma wady. Ładnych się krytykuję, i czuję wobec nich czasem niechęć, ale ostatecznie jeśli masz wybór chcesz się z ładnymi trzymać.
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-01-2010 18:23
Nie dostrzegam i w ogóle ciężko mi w to uwierzyć :|



To chyba dotyczy tylko relacji mężczyzna-kobieta, że faceci wolą trzymać z tymi ładnymi, choćby były wrednymi sukami. Może tak to brzmiało?
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 14-01-2010 18:33
Cytat:
To chyba dotyczy tylko relacji mężczyzna-kobieta, że faceci wolą trzymać z tymi ładnymi, choćby były wrednymi sukami. Może tak to brzmiało?
Także. Może przede wszystkim. Oczywiście mam na myśli obie płcie, bo widziałem na własne oczy jak dziewczyny potrafiły się poniżać przed bardzo przystojnymi facetami, i nie widzę w tym nic złego. Ale to ogólna zasada. Gdyby było inaczej w filmach dla facetów, główni bohaterowie nie musieliby być przystojni. Tak już świat skonstruowany, że więcej przyjemności sprawia nam przebywaniu wśród ładnych rzeczy, a nie brzydkich. Zresztą nie rozumiem, na jakiej podstawie ludzie mieliby ochotę przebywać wśród brzydkich? Niby dlaczego? Bo chyba nie uważasz, że wszyscy są tak racjonalni i wspaniałomyślni, że patrzą przede wszystkim na to co człowiek ma wewnątrz siebie. To byłaby ziszczona utopia.
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-01-2010 19:05
Tomasz... W jakim świecie Ty żyjesz? :|

Serio uważasz, że kobiety wolą przebywać w towarzystwie kobiet ładniejszych od siebie?
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-01-2010 19:09
Zadus, zlituj się, ile razy jeszcze będziesz nam ten tekst przypominał przy każdej okazji?
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 14-01-2010 19:14
Cytat:
Serio uważasz, że kobiety wolą przebywać w towarzystwie kobiet ładniejszych od siebie?
Nie mam pojęcia czy sprawia im to przyjemność, ale wiem, że przebywają. I brzydkie, chyba, że są strasznie wygadane, wtedy bywają złośliwe, są niezwykle miłe dla ładniejszych koleżanek. Nie wiem, co siedzi w głowie kobiet, ale nie wierzę, że wszystkie są na tyle puste, aby czuć zwierzęcą zawiść wobec ładniejszych koleżanek, tylko dlatego, że są ładniejsze. Ale muszę ci przyznać rację, że wasze zachowania są bardziej skomplikowane od naszych, męskich i to nie koniecznie jest komplement.

Zresztą, moje obserwacje nie są w pełni reprezentatywne, tak jak i twoje nie są.
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-01-2010 19:16
Oczywiście, że moje są. A kobiety są zawsze zawistne o urodę.
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 14-01-2010 19:18
Przyznam ci rację, ze względu na to, że jesteś kobietą.
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-01-2010 19:20
Oj, Tomasz, mi sie coraz bardziej wydaje, ze Ty masz 15 lat :) Twoja dziecięca naiwność jest rozbrajająca :)
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 14-01-2010 19:24
Cytat:
Oj, Tomasz, mi sie coraz bardziej wydaje, ze Ty masz 15 lat Twoja dziecięca naiwność jest rozbrajająca
Kochanie piszę, ci to czego uczą profesorowie, uważasz ich za 15latków? Jesteś więc geniuszem. Oczywiście w zamian nie podajesz żadnych argumentów. Mówisz tak, bo tak. Dlatego muszę ci przyznać rację.



Zapomniałem, masz jeszcze jeden argument uśmiech. Uśmiech i tak, bo ja tak mówię, argumenty we wszelkich dyskusjach. Jak mam wyglądać na starszego wobec takiego geniuszu. Platon wydałby się przy tobie dzieckiem. Bo tak.
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-01-2010 19:27
Sorry, ale nie mogę poważnie traktować wypowiedzi kogos, kto ma w avatarze Szatana Serduszko :lol:
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 14-01-2010 19:30
ależ iskrzy, będzie coś z tego w końcu;):lol:
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-01-2010 19:32
kto się czubi ten się lubi ;)
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 14-01-2010 19:38
Ja zdecydowanie ponad lubienie stawiam rozmowę. A bez argumentów, nawet najbardziej absurdalnych nie ma rozmowy. A wracając do tematu, bo mi się myśl urodziła. Spotykać się można z kimś, kto nie pasuje mentalnie, osobowościowo, bo związki nieformalne łatwo zerwać, ale brać ślub z kimś, z kim nie można rozmawiać, to musi być samobójstwo emocjonalne. Lepiej się zakochiwać racjonalnie i nie śpieszyć się do ślubu. ;)
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 14-01-2010 19:45
Cytat:
Tomek, zejdź na ziemię. Jeszcze się nie przekonałeś, że naukowcy to najbardziej infantylna społeczność, oderwana od rzeczywistości ?
Możliwe, ale różnią się tym, od pewnych ludzi, że uzasadniają swoje zdanie.
Zadysto, uważam, że masz teraz czerwone majtki na sobie. Dlaczego? No bo ja tak uważam. Powiesz, że nie masz? A ja mówię, że masz. Bo ja mam rację, bo ty masz w avatarze dziecko z papierosem, nie możesz mieć racji. Aha i jeszcze powiem ci to - :D
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 14-01-2010 19:56
Cytat:
Laleczka najpierw nasącza się jak ta gąbka... Słowami słyszanymi od mamusi:
- "Cacy, cacy - jakaś ty śliczna księżniczka".
Od papy:
- "Niunia, niunia, laleczko ty moja i oczko w głowie tatusia".
A i babcia swoje trzy grosze dołoży:
- "Wnusiu ty moja kruszynko i perełko".

A potem chłopcy, ci mali już w przedszkolu podglądają, najpierw nieśmiało w toalecie. Łapią za warkoczyki, potem pchają swoje brudne łapska między nogi i za cipkę. A kiedy już wyklują się cycuszki - to cycuszki też się wytarmosi.

I rośnie takie CUDO w przekonaniu, jakie ono ma na sobie smakowite kąski, o które samcze półgłówki biją się i próbują coś uszczknąć od najmłodszych lat.
A jak upłynie parę latek, CUDO wyhoduje na sobie te smakowite kawałki. Okryje je w szmatki kolorowe, czapeczki, haleczki, figi, szpileczki, pończoszki, a potem zaczyna się powoli unosić... I unosić... I unosić...

Czasami zdarzy się, że pęknie ten nadęty balonik, jak mu ktoś szpileczkę wsadzi. A wtedy już nieszczęście na resztę życia gotowe. Bo jak szpileczka mała i damska, to jest wbita odpowiednio do konkretnego przypadku w najczulsze miejsce. Np.: w oponkę na brzuszku, albo grubą łydkę, czy obwisły jakiś tam fragment białka. Szpileczka taka kłuje i jątrzy się zadzior w psychice laleczki.

A jak szpileczka męska i duża, to nieszczęście jeszcze większe. Bo to zaraz brzuszek duży i zdeformowany i rozstępy jak cholera. Nie mówiąc już o innych deformacjach na całe życie. A wtedy ten nieszczęśnik, co jest temu winien, cierpieć będzie za winy swoje aż po klimakterium. Każdy jego wspólny dzień będzie jak ten kolejny gwóźdź do trumny.

Czasami zdarza się, że samiec to wytrzyma i przeżyje. Ale tylko dzięki swojej perfekcyjnej znajomości materiałów budowlanych, bo wie, co to np. botox, silikon czy lifting.
Ale przecież mówisz konkretnie i szczegółowo. I co do tej konkretnej wypowiedzi, nie jestem wstanie powiedzieć, że nie masz racji. Chociaż nie muszę się z nią zgadzać. Trudno mi powiedzieć cokolwiek.

Odnosiłem się do Oke, która nie powiedziała nic, to znaczy powiedziała, że nie mam racji. Dlaczego? Bo ona tak mówi.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?