Ogłoszenia matrymonialne
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 14-01-2010 20:04
No niestety nie jest pięknie, muszę się zgodzić. A właściwie wg mnie nie jest też brzydko, jest normalnie. Czyli ciekawie. Ludzie nie tyle zachowują się źle, co naturalnie. I to jest w nich tak interesujące. Co by to było gdyby wszyscy działali racjonalnie, przewidywalnie i tak jak chciał Chrystus. Taki to nasz gatunek. Skomplikowany ;)
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-01-2010 20:09
Tomasz, będziemy się dłużej znać, to w końcu zauważysz, że ja rzeczywiście mam zawsze rację :)
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-01-2010 23:08
Oke Mani:
Cytat:
Serio uważasz, że kobiety wolą przebywać w towarzystwie kobiet ładniejszych od siebie?


"Brzydkie" raczej unikają "lasek". Nie chcą być porównywane.
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 15-01-2010 08:07
Cytat:
kmkmk napisał/a:
Oke Mani:
Cytat:
Serio uważasz, że kobiety wolą przebywać w towarzystwie kobiet ładniejszych od siebie?


"Brzydkie" raczej unikają "lasek". Nie chcą być porównywane.


Dla mnie to oczywista oczywistość, no ale profesorowie Tomasza wiedzą o życiu więcej :)
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 15-01-2010 10:27
Czy musicie offtopować każdy temat? Koniec dyskusji. Przypominam główny post tematu.


Cytat:
Afternoon napisał/a:
w związku z nagłym zapotrzebowaniem na platońską "drugą połowę jabłka" postanowiliśmy (wespół z Pawłem znanym jako pw) założyć wątek dotyczący spraw damsko-męskich ;)
Wszelkie kandydatki do tytułu żony lub narzeczonej, czy też dziewczyny(ang. girlfriend) lub też kandydatów dla pań które się tu wpiszą z checia poszukiwań, prosimy o wpisywanie się w tym oto miejscu.
A więc, startujemy!!! :p;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Niko Użytkownik
  • Postów: 12
  • Skąd: Kwidzyn
Dodane dnia 15-01-2010 12:54
Moim skromnym zdaniem z obserwacji lub tez z autopsji kogoś kto za niespełna 6 miesięcy będzie miał 25 lat sprawa wygląda tak : w różnych grupach społecznych, subkulturach, mniejszościach ten watek ma się nijak do zamiarów czy też dążeń samych zainteresowanych. Potrzebny jest po prostu kop w tyłek najlepiej z wyskoku i z półobrotu, wiadomo wszem i wobec, że zdarzają się wielkie i piękne miłości stawiane na różnych fundamentach ( zaraz mi ktoś wyskoczy " co ty wiesz o życiu ?! " ;] ) czy to będzie jak tu zostało wspomnie oparte o bezkres konwersacji którym można by obdzielić setki innych par, czy też o namiętność spalająca dwoje ludzi do szpiku kości, to wszystko jest raczej sporadyczne ... .Tak naprawdę większość stara się na próżno albo brak jest jakiejkolwiek inicjatywy, cholernie to smutne ale skutki widać ostatnimi czasy nad wyraz wyrażnie. Porozbijane małżeństwa, aborcje itd. ... .
Wreszcie samo ocena ;P ... ja tu nie błyszcze na tle swoich własnych słów przykładem, chociaż usprawiedliwień i argumentów mógłbym kilka przytoczyć to nie ma sensu, bo sam w tym temacie jestem próżny i " nijaki ".

Pozdrawiam
Gdy błękit nieba w podmorskich głębiach się skryje, me uczucie w toń bicia serca wejdzie jak sztylet ... .

Written by Niko
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
EurydykaIII Użytkownik
  • Postów: 30
  • Skąd: Radom
Dodane dnia 08-02-2010 18:55

"Ale Zaduś też nie zawsze był taki, jak teraz
Kiedyś był piękny i młody. Fakt. Ale teraz jest doświadczony. Należy słuchać starszych, wiedzą co mówią. Kobiety i faceci, kiedy chodzi o związki są wredni, złośliwi i wyrachowani. I jeśli nie nadążysz, nie masz szans na szczęście smiley i udany związek. Trzeba kłamać, oszukiwać i zdradzać. Bo lepiej być złym w związku, niż ofiarą."cyt. Nie chciałabym ofiary, ani pantoflarza, ale dlaczego od razu zdrajcę, kłamcę i oszusta?Ooo, nie!:no:
Eurydyka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
bozka Użytkownik
  • Postów: 17
  • Skąd: Sosnowiec
Dodane dnia 20-02-2010 18:04
trafiłam tu przypadkiem, ale jak już to napiszę słów kilka-
otóż możemy robić co chcemy, podrywać, zdobywać, uprawiać seks , udawać zakochanie- być nieszczęśliwi z powodu nieodwzajemninionej ... i nic

a jeżeli masz szczęście to spadnie na ciebie Wielka Prawdziwa
w najmniej oczekiwanym momencie- i nic wtedy nie będzie się liczyć- godziny wpatrywania w telefon, zamieniać się będą w minuty, przestanie się liczyć cokolwiek oprócz niego lub niej
później radość śmiech seks- zajmować będzie 80% każdej doby- i może to trwać i trwać- jednak nie wszystkim jest to dane- chociaż wcale nierzadko się zdarza, czasem nie podejmiemy ryzyka i tracimy szansę...

to proszę do kolejki- bo moja strzała wycelowana

pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia w poszukiwaniu Szczęścia:):p:yes:
Milczenie, przyjaciel który nigdy nie zdradzi.
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 21-02-2010 00:13
Ostatnio nudzi mi się z Samuelową i zgłaszam ochotę na skok w bok :)
Jestem inteligentny i przystojny. Będzie też władza i pieniądze.
Nie piję i nie palę.
Wytrzymam wszystkie Twoje głupie gadki i nie będę się irytował na widok Twoich idiotycznych psiapsiółek.
Umiem robić naleśniki.
Mam hobby: zbieram znaczki pocztowe.
Noszę druciane sweterki.
Mam okulary, siedzę w bibliotekach i zajadam się pasztetową.

(PS.
fajny wątek, a ruski oligarcha rządzi!!!!)
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
bozka Użytkownik
  • Postów: 17
  • Skąd: Sosnowiec
Dodane dnia 26-02-2010 22:19
Samuelu- to miejsce dla wolnych ciałem i duchem a u Ciebie ślubna jest więc nic z tego- pa pa:no::lol:
Milczenie, przyjaciel który nigdy nie zdradzi.
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2010 23:05
Samuel nudzi się z Samuelową?:|
To dopiero jest dziwne...
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 27-02-2010 00:34
No i macie. Wchodzę na portal pisarski, patrzę na forum ---> "Ogłoszenia matrymonialne". I ile wizyt? 1003 xD
Co za towarzycho :D
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 27-02-2010 01:33
Cytat:
bozka napisał/a:
to proszę do kolejki- bo moja strzała wycelowana


Bozka, to ja nadstawię serce a Ty strzelaj... tylko wiesz, zadbaj i o drugą strzałę, żeby dobrze trafiła :yes:
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 27-02-2010 02:21
Cytat:
SzalonaJulka napisał/a:
Cytat:
bozka napisał/a:
to proszę do kolejki- bo moja strzała wycelowana


Bozka, to ja nadstawię serce a Ty strzelaj... tylko wiesz, zadbaj i o drugą strzałę, żeby dobrze trafiła :yes:


Szalonka, jak znam życie, to druga strzała trafi Twojego konia! :lol:
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 27-02-2010 08:36
:)Bozka ,a może we mnie trafisz, bo Julki konia to szkoda;)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 27-02-2010 11:30
ok, znowu jestem wolny w każdym tego słowa znaczeniu, ogłaszam się :p moje gabaryty: jestem mężczyzną :smilewinkgrin: jeśli chcecie więcej informacji wyślijcie SMS o treści JAKUB TO MOJE MARZENIE na mój numer telefonu a się dowiecie wszystkiego innego :D

aby dostać mój numer telefonu wyślijcie SMS o treści CHCĘ JEGO NUMER na numer telefonu mojego brata, on z pewnością go wam da bo mnie tak lubi że na pewno mi pomoże w takiej podbramkowej sytuacji

aby dostać numer telefonu mojego brata... :lol:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 27-02-2010 15:35
Płeć męska. Bez zahamowań, bez uprzedzeń, bez zasad, bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy. Oferuję niezapomniane chwilę ze mną. Obiecuję zero zobowiązań i zero odpowiedzialności. :)
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 27-02-2010 15:35
Cytat:
Miladora napisał/a:
Cytat:
SzalonaJulka napisał/a:
Cytat:
bozka napisał/a:
to proszę do kolejki- bo moja strzała wycelowana


Bozka, to ja nadstawię serce a Ty strzelaj... tylko wiesz, zadbaj i o drugą strzałę, żeby dobrze trafiła :yes:


Szalonka, jak znam życie, to druga strzała trafi Twojego konia! :lol:

I w tym szkopuł... nie jestem zoofilką i wolałabym samczyka własnego gatunku B)
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 27-02-2010 15:37
Szalona masz do wyboru, mnie Jakuba i Samuela, nad czym się jeszcze zastanawiać.

Obiecuję, że będę cię wielbił, uwielbiał, przytakiwał i mówił wszystko co chcesz usłyszeć. Obiecuję pełne oddanie, i zero szczerości:D
Do góry
Autor
RE: Ogłoszenia matrymonialne
bozka Użytkownik
  • Postów: 17
  • Skąd: Sosnowiec
Dodane dnia 27-02-2010 15:43
Widzę , że chętnych na miłość na portalu nie brakuje- ale by moja strzała trafiła zgodnie z Waszymi gustami- to może najpierw pobuszujcie np. http://www.amorki.info/add.php?l=pl- nie żebym polecała, ale jak już znajdziecie obiekt godny Was wtedy wstrząsnę szklaną kulą, parę zaklęć wypowiem cicho- i już....:smilewinkgrin:
powodzenia:yes:
Milczenie, przyjaciel który nigdy nie zdradzi.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.