Brutalna Prawda :D
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Azazella Użytkownik
  • Postów: 458
  • Skąd: Gdziegownia
Dodane dnia 11-07-2010 08:28
Pokunia - wstaje bardzo wcześnie i lubi jagodzianki z mlekiem(mniam)
To bezsensowne, antywychowawcze i niepedagogiczne.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 18-07-2010 21:57
Azazella lubi pizzę agrigento i męczą ją dzieci:)
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Azazella Użytkownik
  • Postów: 458
  • Skąd: Gdziegownia
Dodane dnia 18-07-2010 22:20
Spalona ma 160 cm, a na awatarze brata z jego ślubną:)
To bezsensowne, antywychowawcze i niepedagogiczne.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 30-07-2010 09:53
Azazella - z każdym dniem wiem o niej coraz więcej. Zdradzę Wam, że ma wiewiórkowe włosy i twierdzi zupełnie nie wiadomo dlaczego, że ma masę kompleksów. Nie znajduję dla nich uzasadnienia.:)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Vulpes Użytkownik
  • Postów: 546
  • Skąd: Zator
Dodane dnia 30-07-2010 14:40
Esy ma fajny podpis. Najpierw filozofia a później informacja o uzbrojeniu (umie połączyć kosę i mazaki - dla mnie bomba). Poza tym to administratorka - współczuję, pewnie ma w diabły pracy. Nie wierzy w opętanie i czasem bierze wszystko dosłownie.
Wróciłem. Kurczę, wiele tu się zmieniło od ostatniej wizyty.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
kresowiak Użytkownik
  • Postów: 351
  • Skąd: Gdzieś na Kresach
Dodane dnia 30-07-2010 14:43
Vulpes - boję się samego jego avatara, gość jedną nogą w świecie fantastycznym (nie wiem skąd takie przekonanie) a jedną w Portalowym, wygląda mi na młodego, odważnego, trochę niepewnego w pisaniu - jeden z ludzi, których kojarzę z widzenia, głównie na forum.
Do góry
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 30-07-2010 14:46
Gawędziarz - ciągle wydaje mi się, że wchodzi na portal z własnego świata, w którym czas zatrzymał się wiek temu...
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 30-07-2010 14:57
spalonapustka, mieszka w Ciechanowie, promuje piwo Ciechan, w piaskownicy wyszło że wpasowuje się w mój ideał kobiety :smilewinkgrin: poza tym dorównuje Wolterowi B)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 30-07-2010 15:06
...wzrostem;)

Jakub - duży chłopiec, ponoć mało mówi, ale dużo pisze, grzecznie bawi się w piaskownicy i zna masę medycznych ciekawostek.:)
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Azazella Użytkownik
  • Postów: 458
  • Skąd: Gdziegownia
Dodane dnia 30-07-2010 17:02
Spalona - lubi lody tiramisu ale nie przepada za żonatymi facetami
To bezsensowne, antywychowawcze i niepedagogiczne.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Deidre Użytkownik
  • Postów: 316
  • Skąd: Kalety
Dodane dnia 30-07-2010 17:26
Azazella - jest tu już od przeszło roku, a zauważyłam ją dopiero kilka dni temu.
Lubi Japonię (to teraz takie modne), ma śliczny avatar. :D
Go back to the caves with your Bible.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 30-07-2010 17:31
Deidre - w sumie od niedawna ją widuję, chociaż na portalu zjawiła się dużo wcześniej niż ja. Lubi surrealistyczne klimaty.;) I na razie, to tyle co mogę o niej powiedzieć.:)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 30-07-2010 17:49
Esy, wyglądała na offtopową użytkowniczkę na forum (jest taka kategoria, wiecie o kim mówię), ale gdy została adminem strasznie pozytywnie mnie zaskoczyła w tej kwestii. Takich nam trzeba.
Do góry
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 30-07-2010 18:41
Tomasz, człowiek chcący zatrudnić jak najwięcej urzędników ale nie chce na nich płacić :D poza tym tak kocha literaturę że chce za wszelką cenę ją promować :) aha, i najlepszy zlotowicz tego portalu z niego :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Klatek Kluczowy Użytkownik
  • Postów: 374
  • Skąd: Tomaszów
Dodane dnia 30-07-2010 23:54
Jakub - przyszły pa lekarz ( wiem, wiem, wszyscy to piszą, ale to prawda! )który wydaje się nieśmiały i bardzo inteligentny, umie słuchać i trafnie komentować, jak już mówiłam jest gorącokrwisty i nie jest mu zimno przy 9 stopniach Celsjusza, a! i nie lubi wódki ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 31-07-2010 03:29
Klatek - wbrew pozorom (avatar, rodzaj męski nicku) to dziewczyna :D umie dyskutować, będzie studiować w Łodzi :yes:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 31-07-2010 03:41
Jakub wielki i silny facet z łatwością nosi kobiety takie jak ja:lol: na rękach;), ma czasowe kłopoty ze snem ale i wielkie ciepłe serce, to dobrze wróży na przyszłość dla jego profesji - no i dobrze , że jest wielki, bo za wielkie serce przyjdzie mu zapłacić, jest takie przysłowie jak masz wielkie serce, wróć miękkie to musisz mieć twardą(tak nieładnie nie będę mówić)cztery litery:yes::lol:
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 31-07-2010 10:29
to będę musiał iść na siłownie zrobić jakieś dobre ćwiczenia na pośladki :lol:

Poke - mistrzyni recytowania, ma piękny wzrost, dba o to by dzieci zdobywały wiedzę i promuje wśród nich literaturę niekoniecznie taką jaka jest w programie ale w taki sposób żeby przekonać je do czytania za co należy jej się wielki szacunek :yes:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Azazella Użytkownik
  • Postów: 458
  • Skąd: Gdziegownia
Dodane dnia 31-07-2010 11:27
Jest tak wyskoki, ze mógłby grać w koszykówkę - ma 192cm wzrostu. Mało sypia i lubi siedzieć przy kompie
To bezsensowne, antywychowawcze i niepedagogiczne.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 31-07-2010 13:13
Azazella - podobno mnie lubi bo grałem (a może nawet gram) na basie :bigrazz: chciała jechać na Woodstock więc musi słuchać dobrej muzyki :D w przeciwieństwie do mnie jest niska i należy do "kobietek" :smilewinkgrin:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.