Dzień Dybry
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Dzień Dybry
Gadget Użytkownik
  • Postów: 59
  • Skąd: לובלין
Dodane dnia 22-12-2011 14:17
Wiem że jest za późno na powitańczy temat gdyż na PP siedzę już jakiś czas ale ze względu na to że dziś obchodzi swoje urodziny Silvus osoba słynąca z zamiłowania do wyszukiwania innych błędów postanowiłam nadrobić swoje zaległości i sprezentować mu ten oto naostrzony błędami temat

Będzie jeszcze po niemiecku to samo również z błędami

Ich weiß, es ist zu spät, um auf dem PP wiederholt, weil ich für einige Zeit sitzen, aber aufgrund der Tatsache, dass heute seinen Geburtstag feiert mit einer berühmten Person Silvus Liebe zu anderen Fehler habe ich beschlossen, mit denen sie ihre Zahlungsrückstände, und spenden Sie finden es geschärft Fehler wie diesem Thema

A oto post właściwy;

Witam Wszystkich, Mam na imie dominika jestem studentką kierunku: TAKIEGO I TAKIEGO tam. Kocham pisanie tak samo jak kocham pieski zwłaszcza te pluszowe byleby nie wypchane wypchane są tak samo blee jak blee jest twórczość Stephani Majer. Liczę na duuużo komentarzyków i nowych przyjaciół.


...

Mam wrażenie, że ten dowcip o wiele lepiej prezentował się w planach, ale z moimi pracami jest dokładnie tak samo, także przynajmniej nikt nie zarzuci mi braku konsekwencji w mych poczynaniach.
"Dojrzałość – powiada Bokonon – jest gorzkim rozczarowaniem, na które nie ma lekarstwa, chyba że uznamy za jakieś lekarstwo śmiech."
Do góry
Autor
RE: Dzień Dybry
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 22-12-2011 14:26
Gadget - jestem z Tobą :)
i ja sama chciałam być skrytykowana przez Silvusa... może założę podobny temat? :rol:

Ciebie bardzo przyjemnie mi powitać :) grono Twoich przyjaciół szybko będzie rosnąć - ja chętnie się dołączę. :)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Dzień Dybry
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 22-12-2011 18:21
Ojej. Jestem zaszczycony posiadaniem tematu mi dedykowanego (nawet, gdy tylko Ukradkiem) jako prezent (Prezent). (Chyba nikt inny nie dostaje takich na urodziny?) :shy:

Nie chcę mówić nic, ale zamiłowanie do mojej krytyki robi się perwersyjne. Tak.
Auf Deutsch selbst geschrieben? (Mein ich nicht.)

Rozumiem swoje zadanie bojowe (żeby sens był awansem, parafrazując PFK) wypunktowaniem przekłamań? Przekonanie o mojej wspaniałości było chyba jednak zbyt (, tudzież) wygórowane (tzn. pewnie nie (na pewno nie), ale muszę tak pisać, by nie było, że puszę się :smilewinkgrin: ), gdyż bowiem ponieważ bo niemiecki-m dawno oglądał, nad błędami posiedzieć ein bisschen muszę.

A polskie? Ortograficzne: 7, interpunkcyjne: 16, składniowe: 1, semantyczne: 1 (choć prawdopodobnie 2). ;)



Więc trochę posiedziałem, i błąd: po jak najdokładniejszym przetłumaczeniu, uznaję, że z dużym prawdopodobieństwem napisać mogłaś to ty. ;) (Nawet nie staram się wypisywać błędów.) Tłumaczenie:

Wiem, że jest za późno, wokół na PP powtórzony, ponieważ ja siedzieć na jakiś czas, ale z uwagi na to, że dziś obchodzi swoje urodziny ze sławną osobą, Silvo, zamiłowanie do innych błędów postanowiłam, z którymi oni jej zaległości płatnicze, a oddają uważać to wyraźny błąd, jak tego tematu. (błędy ortograficzne poprawione)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]