Co głupiego zrobiliście?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-01-2009 18:25
Cytat:
Gadam z kotem lub psem, kiedy akurat jakaś opiniotwórcza osoba wchodzi i to widzi

...ja gadam z laptopem, nawet ochrzciłem go Maniek, wkurza mnie gość czasami.:yes: Czasem się odezwę do framugi gdy ta mnie bezczelnie zaatakuje. Zdarza się pogadać z tym i owym, jedyny problem (a może i nie) że nie odpowiadają. :yes:
Nie wiem czemu.
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
kalka3dbms Użytkownik
  • Postów: 22
  • Skąd:
Dodane dnia 23-01-2009 18:31
Ja kiedyś miałam wrażenie, że pies powiedział do mnie "Cześć" i tak się przy tym upierałam, że chyba wszyscy pomyśleli "Odbiło jej"
hahah
Kalka 3d bms
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 23-01-2009 18:39
Oczywiście, że rozmawiam z moimi psami - co w tym dziwnego? przecież tak miło pogadać z kimś sympatycznym i inteligentnym :)

al_qubein, mój komputer wabi się Misiek...
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 23-01-2009 19:06
Nie mam wprawdzie psa, ale za to gadam z cudzymi...
Ostatnio na mojej ulicy przypałętał się taki sympatyczny do mnie i chciał, żebym odprowadziła go do domu. No to zapytałam - gdzie?
Pies zaprowadził grzecznie do zamkniętej bramy, oparł łapkę i powiedział - tutaj. Więc zadzwoniłam...
Tyle razy mnie to już spotkało, że chyba w psim świecie musiały być jakieś przecieki, że rozumiem ich mowę i latają do mnie ciągle... :D
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 24-01-2009 14:32
Cytat:
SzalonaJulka napisał/a:
Oczywiście, że rozmawiam z moimi psami - co w tym dziwnego? przecież tak miło pogadać z kimś sympatycznym i inteligentnym :)

no, właśnie! one też potrafią mówić! nawet próbują po ludzku...



Cytat:
SzalonaJulka napisał/a:

al_qubein, mój komputer wabi się Misiek...

a mój to "p*olony, ru*any w d*ę grat". niestety dogorywa. płakałam przez niego częściej, niż przez facetów.



Cytat:
VivaLaVida napisał/a:
Cytat:
soczewica napisał/a:
heh, na szczęście? nie lubisz się śmiać z siebie?

Trudno powiedzieć :smilewinkgrin:

no, ja uwielbiam. myślę, że gdyby nie przypadki, w jakie się sama ładuję, miałabym o połowę powodów do śmiechu mniej.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 24-01-2009 15:16
Co głupiego?... Od pewnego czasu moje życie to jedna wielka głupota... Może czas to zmienić i wrócić do normalności... Za stary chyba jestem żeby tak długo to ciągnąć... Wypadałoby tylko dodać: Przepraszam...B)
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
bassooner Użytkownik
  • Postów: 682
  • Skąd:
Dodane dnia 24-01-2009 20:13
Ja pewnego razu... oj dawno to temu było - tak zalałem pałę z Bronkiem z wieczora, że zaspałem na teatralny wyjazd do Holandii na miesięczne tournee.
Nie muszę dodawać, że wtedy jeszcze w ogóle nie było komórek, a miesięczny wyjazd zasilał studenckie wydatki na rok.
No i pogoniłem ten autobus z Poznania do Świecka by TAXI... ;-)))
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 26-01-2009 21:26
Cytat:
Przez jakiś tydzień czy dwa nie mogłam spojrzeć szefowi w oczy pomimo, że był miły. (Może nie zauważył?)


dziewczyny, nie łudźcie się, że faceci zwracają uwagę na takie rzeczy, jak sweterek na prawej albo lewej stronie. Lidko, nie zdziwiłbym się, gdyby ten szef nie zauważył, że masz ten sweterek na nogach, a spodnie na rękach.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 26-01-2009 21:43
Cytat:
Lidka napisał/a:
Sweterek mam ubrany na lewą stronę!!!

Co to znaczy?
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 26-01-2009 22:16
Zdarzyło mi się na rozmowę kwalifikacyjną przylecieć zziajana, kulejąc i triumfalnie ściskając w dłoni obcas od buta, który właśnie po drodze utknął mi w szynie tramwajowej i musiałam go w pocie czoła, powodując lekki zator na ulicy z tej szyny wyrywać, gdyż buty były nowe i szkoda by było ich nie naprawić.
Ale to już wypadek losowy, a nie głupota :) niemniej miałam "wejście smoka"
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Ita Mrozna Użytkownik
  • Postów: 103
  • Skąd: Białystok
Dodane dnia 26-01-2009 23:21
Jak się upiję to robię głupie rzeczy, aż mi wstyd. Czasami...

Rok temu pojechałam z rodzinką na biwak nad Orzysz. Pech chciał, by na Wyspie Róż odbywała się wówczas jakaś gówniana impreza typu disko... Woda niesie dźwięk aż na działki. ŁUP, ŁUP, ŁUP... Przewracam się, zgrzytam zębami, no nie mogę... W końcu złażę z pryczy, wkładam gumiaki ojca, prawie wypadam z baraku i hajda na Sopliców! Po drodze rzucałam kamieniami w przydrożne kible, aż w końcu jakaś baba zaczęła mnie gonić i wyzywać od łajz :) Potem dotarłam na brzeg jeziora, wlazłam po kolana w wodę, rozdarłam się na cały głos, żeby wyłączyli tę cholerną muzykę i zaczęłam puszczać wiąchy. W końcu brat mnie znalazł i przyprowadził "do domu".
Co dziwne, do dziś nie czuję się głupio, wspominając o tym, jestem wręcz z siebie dumna z tego powodu :p
Jedyny świat, jaki istnieje, znajduje się za naszymi oczami.
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Ita Mrozna Użytkownik
  • Postów: 103
  • Skąd: Białystok
Dodane dnia 27-01-2009 23:50
Nie no, Lidka - przez Ciebie tarzałam się przez pięć minut po dywanie i toczyłam pianę z ust. Zabiję! :p
A serio, porównanie "piękna jak tysiąc róż" w odniesieniu do mnie jest czynem nie tyle błędnym, co całkowicie bezmyślnym :lol: A facet śpiewał beznadziejnie. I matka go śmiesznie ubrała.
Ale dzięki za dedykację, chciałaś dobrze... :p
Jedyny świat, jaki istnieje, znajduje się za naszymi oczami.
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Ita Mrozna Użytkownik
  • Postów: 103
  • Skąd: Białystok
Dodane dnia 28-01-2009 00:42
Dobra... Tym razem Ci się upiekło... :p

Wracając do tematu, przypomniała mi się rzecz nie tyle głupia, co dziwna...
Na wakacjach moja plastyczka zorganizowała plener w Klepaczach (takie zadupie koło mojego zadupia, czyli Starosielc), w domu znajomego, który wyjechał na parę dni. Dom był cały dla nas, w sumie było nas cztery osoby: plastyczka, jej koleżanka, ja, moja córka Annarchia (starsza ode mnie zresztą) oraz kot. Dwa dni rysowania...
Pod wieczór koleżanka wybyła, kot gdzieś uciekł, a Annarchia, ja i plastyczka zaczęłyśmy się potwornie nudzić.
Wtedy w oko wpadły nam trzy didgeridoo, które pan domu beztrosko zostawił w kącie...
Oczywiście rzuciłyśmy się na nie i zaczęłyśmy grać. Potem zgasiłyśmy światło. Odjazd, i to bez narkotyków. Doszło do tego, że plastyczka poleciała do kuchni, wróciła z garnkami i zaczęła robić za perkusję :p
Piękne to było...
Jedyny świat, jaki istnieje, znajduje się za naszymi oczami.
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Ita Mrozna Użytkownik
  • Postów: 103
  • Skąd: Białystok
Dodane dnia 28-01-2009 01:04
Lidka, kiedy robili mi to zdjęcie, to ja nie byłam pewna nawet tego, czy ja to ja :p To po studniówce było.
Jedyny świat, jaki istnieje, znajduje się za naszymi oczami.
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Ita Mrozna Użytkownik
  • Postów: 103
  • Skąd: Białystok
Dodane dnia 28-01-2009 01:23
Wyraża...? Chyba kaca :p
Jedyny świat, jaki istnieje, znajduje się za naszymi oczami.
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Ita Mrozna Użytkownik
  • Postów: 103
  • Skąd: Białystok
Dodane dnia 28-01-2009 01:35
A jak ma wyglądać? Niczym taniec w kwiatach? :p

Kończmy już ten offtop w Offtopie, proponuję założyć temat Rozmowy niekontrolowane :)
Jedyny świat, jaki istnieje, znajduje się za naszymi oczami.
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Takeda Użytkownik
  • Postów: 11
  • Skąd: Radom
Dodane dnia 28-01-2009 07:36
Najgłupsza rzecz w moim życiu... I zarazem największy błąd... Odszedłem ze Storytellers.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 28-01-2009 12:09
Jedną z najgłupszych rzeczy, jaka mi się przypomina, to łamanie palucha swojemu koledze. Najpierw w kuchni - sokowirówka na stół, palec na ten otwór i... łamanie tym "popychaczem" owoców. Nie udało się, więc kamień, a potem młotek (ale z podkładką z deseczki, żeby nie zrobić miazgi)... Kumpel nie chciał wracać z przepustki do woja, bo umówił się z jakąś laską na sobotę, na dyskotekę. :yes::lol:
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Ita Mrozna Użytkownik
  • Postów: 103
  • Skąd: Białystok
Dodane dnia 28-01-2009 12:41
Cytat:
valdens napisał/a:
Jedną z najgłupszych rzeczy, jaka mi się przypomina, to łamanie palucha swojemu koledze. Najpierw w kuchni - sokowirówka na stół, palec na ten otwór i... łamanie tym "popychaczem" owoców. Nie udało się, więc kamień, a potem młotek (ale z podkładką z deseczki, żeby nie zrobić miazgi)... Kumpel nie chciał wracać z przepustki do woja, bo umówił się z jakąś laską na sobotę, na dyskotekę. :yes::lol:


Sokowirówka... niezłe :lol:
Mój ojciec w imadle łamał palce kolegom ;p
Jedyny świat, jaki istnieje, znajduje się za naszymi oczami.
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 28-01-2009 14:31
Kiedyś na jakims wyjeździe świąteczno-sylwestrowym nie było w zasięgu lodówki, a wiadomo - nie ma nic gorszego niz ciepłe piwo. Więc przy 15 - 20 stopniowym mrozie mieliśmy w pokoju cały czas otwarte okna, byle tylko piwo było zimne.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?