Co głupiego zrobiliście?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
faith Użytkownik
  • Postów: 771
  • Skąd: Szprotawa/Zielona Góra
Dodane dnia 24-06-2008 12:19
Cytat:
isa napisał/a:
zaczęłam uczyć się języka, który zrozumie tylko ok 16mln ludzi na świecie :-)



to akurat nie jest głupie :) ja bym się cieszyla, że jestem wśród nielicznych :p

a jaki to język?
Jest nas sosen w lesie wiele,
jeśli umiem to się z nimi rozdarciem dzielę.
Bywają sosny, co się wiatrom nie skłonią,
ale mój pień wiotki, wiatr zwykł kłaść go dłonią.


Lao Che
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Konstancja P Użytkownik
  • Postów: 12
  • Skąd: Olsztyn
Dodane dnia 24-06-2008 20:12
RE: Co głupiego zrobiliście?

Napisałam pod wierszem LittleRedRose że jej wiersz jest do niczego, i teraz mi głupio. A wiersz akurat mi się nie podobał, ale przecież nie musiałam tego pisać, Druga głupia czynność to to że teraz o tym piszę.:lol::smilewinkgrin:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
faith Użytkownik
  • Postów: 771
  • Skąd: Szprotawa/Zielona Góra
Dodane dnia 25-06-2008 13:51
Kiedyś stojąc w pewnym sklepie z odzieżą z zainteresowaniem przeglądałam wiszące na wieszakach spodnie. W pewnym momencie podeszła do mnie sprzedawczyni z pytaniem, czy szukam czegoś dla siebie. Odpowiedziałam, że tak, po czym ona spojrzała na mnie z politowaniem i zaprowadziła do innej części sklepu mówiąc: - Te są męskie, proszę pani :)

cudownie się czułam :p
Jest nas sosen w lesie wiele,
jeśli umiem to się z nimi rozdarciem dzielę.
Bywają sosny, co się wiatrom nie skłonią,
ale mój pień wiotki, wiatr zwykł kłaść go dłonią.


Lao Che
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 25-06-2008 14:10
W gimnazjum uczyła mnie niemieckiego nauczycielka - postrach szkoły, nawet dyrektor jej się trochę bał. Była ładna, po 30stce, miała poczucie humoru i potrafiła nauczyć, ale miała wielkie wymagania i fochy. Jak miała dobry humor, potrafiła rozmawiać z nami całą lekcję o wszystkim, tylko nie o niemieckim, za to jak humor nie dopisał... Normalnie strach się bać.
Kiedyś przyszła na lekcję wkurzona niesamowicie, nie pamiętam już dlaczego. Cała klasa siedziała cicho, dosłownie baliśmy się oddychać. Pytała nas, trochę pokrzyczała, w końcu usiadła za biurkiem i zapytała: "Czy wy się mnie boicie?". Oczywiście cisza. Miałam pecha siedzieć w pierwszej ławce. Popatrzyła na mnie i pyta jeszcze raz: "Aniu, czy ty się mnie boisz?". Przerażona, odpowiadam "Nie..." (bo cóż innego mogłam powiedzieć). A ona jak się zaczęła śmiać, a cała reszta klasy po chwili wahania razem z nią. Do końca lekcji, co na mnie spojrzała, to zaczynała się śmiać. Wychodzimy z klasy, i pytam koleżanki, o co chodziło. A ona mi mówi, że kiedy mówiłam "nie", kiwałam głową na "tak", i to z wielkim przekonaniem.
Długo się jeszcze ze mnie śmiali, ale jestem pewna, że dzięki temu kilka osób uniknęło jedynek...
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-06-2008 14:34
No to widzę, że zrobiłas dobry uczynek:) uchroniłaś kilka osób i uświadomiłas profesorkę;)
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 25-06-2008 14:39
Bardzo się starałam... ;)
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
DamianMorfeusz Użytkownik
  • Postów: 556
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 25-06-2008 16:19
Ale się uśmiałem z tego, Ginger :)
Parę tygodni temu pomyślałem - a wykąpię się w morzu, woda nie będzie chyba aż taka straszna. Rozbieram się szybko, żeby się nie rozmyślić, wbiegam do wody - no szok - dość ciepła - no to nura!
Pływam, pływam, cały happy, wychodzę - a koledzy - Ty w okularach pływasz? - Nie, tam położyłem.
Przeszukaliśmy wszystko wokół, bo im nie wierzyłem. Wbiegłem w okularach, dałem nura - i zgubiłem je :) Nic nie poczułem, nie zorientowałem się, kompletnie nic, zero.
No to narzeczona kupiła na podstawie rachunku takie same dioptrie, antyrefleks, trochę inne oprawki i wysłała pocztą. No i oczywiście strajk poczty :) Tydzień bez okularów :)
"Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie" - Peter Drucker
"Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość?
A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?" - George Bernard Shaw
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 26-06-2008 12:35
Heh, dobre ginger :D

Z takich ostatnich wpadek to chyba słońce...tak mnie spaliło, że ledwo mogę na krześle usiąść :D
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 26-06-2008 14:33
Hmm... Ja kiedyś wykazałam się inteligencją niebywałą, zasypiając na plaży. Co prawda posmarowałam się kremem - obok siedziała mama i sama zaczęłaby mnie smarować, więc nie miałam wyjścia - ale leżałam tak sobie na brzuchu ze trzy godziny. Wieczorem wracaliśmy do domu, to ciężko mi się w samochodzie siedziało. A jak już dotarłam do łóżka, to spędziłam w nim trzy dni, bo nóg w kolanach nie mogłam zginać. O efektach specjalnych, typu niesamowite pieczenie i wymioty nie muszę chyba wspominać... A przejście się do łazienki było nie lada wyzwaniem.
Ale za to jak mi przeszło, miałam ślicznie cały tył opalony :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-06-2008 15:54
wymioty? od opalania?
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 26-06-2008 16:01
Od za dużej ilości słońca... Jakiś udar miałam... Więc nie polecam spania na plaży bez wielkiego parasola... ;)
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-06-2008 18:36
A ja dzisiaj zapomniałam o ręcznym hamulcu i pojechałam sobie ,,piszcząc "B)
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
DamianMorfeusz Użytkownik
  • Postów: 556
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 28-06-2008 12:38
Cytat:
Joanna napisał/a:
A ja dzisiaj zapomniałam o ręcznym hamulcu i pojechałam sobie ,,piszcząc "B)

Moja znajoma przejechała w ten sposób spory kawał, zachodząc w głowę, dlaczego do diaska samochód nie chce się przyzwoicie rozpędzić :D
"Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie" - Peter Drucker
"Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość?
A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?" - George Bernard Shaw
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-06-2008 13:37
Nigdy nie zapomnę o hamulcu ręcznym:) Nim ruszę, będę miała przed oczami DamianaMorfeusza i jego szeroki uśmieszek;) a pod nim słowo- hamulec! B) Pozdrawiam ciepło:)
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-06-2008 13:48
Cytat:
Konstancja P napisał/a:
RE: Co głupiego zrobiliście?

Napisałam pod wierszem LittleRedRose że jej wiersz jest do niczego, i teraz mi głupio. A wiersz akurat mi się nie podobał, ale przecież nie musiałam tego pisać, Druga głupia czynność to to że teraz o tym piszę.:lol::smilewinkgrin:


:D bez przesady, pisać należy to, co się uważa ;)
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 28-06-2008 22:59
Podpadłem Administratorowi... no, jednemu z... i gryzłem się, ale mi przeszło... za stary jestem żeby się wszystkim przejmować... wyrzucą to wyrzucą... w tym wieku z człowieka poety się już jie zrobi (a może po 27 latach spędzonych pod ziemią nie jest się już człowiekiem)... udawanie 15 - latka przestało mnie bawić ( czytaj od tyłu) ... a poza tym chyba wypiłem zbyt wiele miejscowego specyfiku i mam wszystko.... I ZROBIŁ KTOŚ COŚ GŁUPSZEGO?..
LITTEREDROSE podoba mi się Twoja myśl przewodnia: "bez przesady, pisać należy to, co się uważa"... jest przednia...:)B)B)B)
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Tomi Użytkownik
  • Postów: 170
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 29-06-2008 00:21
A mnie się przypomniał 'numer' mojej sąsiadki, która w pośpiechu wsiadła do auta zapominając o pozostawionej na dachu misce ze śliwkami. Z racji tego, że jeździła mało agresywnie, powiedziałbym nawet gapowato, udało jej się z tymi śliwkami podróżować kilka kilometrów. Dodam, że kierowcy z naprzeciwka dawali jej znaki świetlne - ona jednak jechała i jechała. Az dotarła do stacji paliw, wysiadła i jakież było jej zdziwienie kiedy zobaczyła michę na dachu...:p Być może to zbieg okoliczności, jednak nie zdradzę jaki miała kolor włosów...;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 30-06-2008 00:45
Gratuluję Lino... pielęgnuj to uczucie... Może wystarczy na sto lat... Mojej miłości minęło dopiero 25...B):yes:



Pardon, to nie jest głupie...Głupie chyba jest to, że o tym piszę...:O
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 05-07-2008 21:39
Mi się dzisiaj przypomniało, jak byłam ze znajomymi w filharmonii, jeszcze jak do liceum chodziłam. Pełna kultura, szpilki i garnitury, siedliśmy sobie grzecznie. Dochody z koncertu były przeznaczone na schronisko, w sumie grali ciekawie, tylko co utwór wychodziła na środek pani i dziękowała wszystkim obecnym i nieobecnym. Nudna była niesamowicie.
Siedziałam obok mojej przyjaciółki najlepszej, która w pewnym momencie się do mnie nachyla i bardzo cichutko mówi: "Ale głowa mnie boli". Coś w tym było, więc odpowiadam: "Mnie też".
Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy na tą jakże naturalną odpowiedź A. zareagowała zduszonym śmiechem i łzami płynącymi po policzkach. I co na mnie spojrzy, to dusi się bardziej. W końcu jej przeszło, a zapytana, co jej odbiło, wytłumaczyła, że nie powiedziała "Głowa mnie boli", tylko "Ale ona pierdoli"...
Znów byłam obiektem radości ogólnej przez dłuższy czas, ale wiecie, z tym też można nauczyć się żyć... :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 06-07-2008 10:24
heheheh tak tak ale ja np nie lubie jak się przesłyszę :p Faktycznie można nauczyć się z tym żyć:) I to wcale nie jest takie straszne :D

Może to nie jest jako takie straszne czy śmieszne ale wczoraj, kiedy wracałam z Hrubieszowa z koncertu wszystkim tak strasznie się chciało sikać że stanęliśmy na przystanku autobusowym i w krzaczki :D Pech chciał że chaszcze (mam nadzieję że nie przez samo "h"? :D) które tam rosły sięgały mi niemalże do szyi :p Najgorsze było to że pokrzywa owinęła mi się (nie wiem jak ja to zrobiłam) wokół ramienia.
Efekt? Cały łokieć mnie parzy jak... No :) Najgorsze ze w zgięciu to mam takie bąble że co tylko lekko zegnę rękę to myślę że ta ręka odpadnie :p

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]