Co głupiego zrobiliście?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 06-07-2008 11:29
historyjka s załatwianiem swoich potrzeb w ch/haszczch? proszę bardzo. ja na codzień mam takie przygody.

wybrałam się kiedyś z moją kochaną ekpią do kina. jechaliśmy 1,5 godz autobusami. w jedną i w drugą stronę. wiadomo, w kinie wszyscy siorpaliśmy Cole.. ja też. nie mogłam być gorsza, choć wcale za nią nie przepadam. :p
koniec filmu. poszłam do łazienki z kumpelą. załatwiłyśmy to co miałysmy i podążamy na przystanek autobusowy. okazało się, że trzeba czekać z pół godz. na dworze zimno. no i chyba to spowodowało, że mi znów się zachciało. i wiedziałam, że inaczej umrę, jeśli się nie załatwię.
wyrwałam koleżankę krzycząc : w krzaki.! szybko.!
ona była w szoku. cała ekipa z resztą była w szoku.
poszłam pod latarnie. bo tam najciemniej ;) gdy zaczęłam się załatwiać A. mi krzyczy. pies! ludzie! zbieraj się!
szybko wciągnęłam gacie. no i przyjechał autobus..
półtorej godz jechalismy na dworzec. ja myślałam, że mi pęcherz pęknie. ból nieziemski. poważnie. na dworcu się okazało, że już nie ma żadnego autobusu do mojej wsi. a na pociąg trzeba by było czekać jeszcze pół godz.
ale przyszło zbawienie. przyjechał po nas rodzic od A. [kocham go!]
mimo to. nie umiałam w domu zasnąć. z bólu...
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Konstancja P Użytkownik
  • Postów: 12
  • Skąd: Olsztyn
Dodane dnia 07-07-2008 07:56
Cytat:
DamianMorfeusz napisał/a:
Cytat:
Joanna napisał/a:
A ja dzisiaj zapomniałam o ręcznym hamulcu i pojechałam sobie ,,piszcząc "B)

Moja znajoma przejechała w ten sposób spory kawał, zachodząc w głowę, dlaczego do diaska samochód nie chce się przyzwoicie rozpędzić :D

A ja kiedyś kazałam się pchać, bo mi siadł akumulator.Paru chłopa zaparło się i pchało, gdy zauważyłam czemu tak ciężko idzie puściłam hamulec ......samochód zapalił, a ja tylko pomachałam z daleka chłopakom, nie miałam odwagi spojrzeć im prosto w oczy



Mam jeszcze jedna historię z samochodem. Przejechałam kiedys na kapciu 15 kilometrów, zastanawiając się czemu mnie tak ściąga na środek drogi.Dopiero 1 km przed domem domyśliłam się,że to dętka, wyszłam z samochodu i sprawdziłam kciukiem, czy w zapasowym kole jest powietrze. Kciuk przeskoczył mi w stawie, a ja do dziś mam tam zgrubienie. A wiecie że feldze nic się nie stało ,bo po oponie to ślad nie został.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-07-2008 09:17
WholeTruth - skąd ja to znam :D miałam podobną przygodę przy okazji wyjazdu do Oświęcimia w 6 klasie podstawówki. Nie byłam się załatwić cały dzień :D jak dojechałam do domu to myślałam, że pęknę w środku :D
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 07-07-2008 21:01
Cytat:
LittleRedRose napisał/a:
Nie byłam się załatwić cały dzień :D jak dojechałam do domu to myślałam, że pęknę w środku :D



przyznaj... jaki to ból :p
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Draculina Użytkownik
  • Postów: 43
  • Skąd: Jasło
Dodane dnia 08-07-2008 15:48
zjadłam całą paczkę Pringles'ów cebulowych w aucie, jak jechaliśmy do babci... babcia otwiera drzwi, a ja CHLAST!!! NA DYWAN!!!;)
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 09-07-2008 00:41
Chciałem posłuchać radia obok samochodu, ale niestety pozostawiłem włączoną stacyjkę... efekt rozładowany akumulator po paru godzinach (radio może być załączone, ale bez stacyjko)... Dobrze, że miałem przewody do odpalania i w pobliżu było inne auto... Człowiek uczy się całe życie (chyba, że ma sklerozę).B)
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
AnotherGirl Użytkownik
  • Postów: 46
  • Skąd: Tarnowsie Góry
Dodane dnia 30-07-2008 15:53
ostatnio? Pływając w stawiku z kumpelą gadałyśmy dość głośno konkretne rzeczy ;) a że woda niesie... cała plaża słyszała nasze "rozmowy" :smilewinkgrin:
Wanting to be someone else is a waste of the person you are.
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
faith Użytkownik
  • Postów: 771
  • Skąd: Szprotawa/Zielona Góra
Dodane dnia 30-07-2008 17:44
ciekawa jestem co to były za 'konkretne rzeczy' :p
Jest nas sosen w lesie wiele,
jeśli umiem to się z nimi rozdarciem dzielę.
Bywają sosny, co się wiatrom nie skłonią,
ale mój pień wiotki, wiatr zwykł kłaść go dłonią.


Lao Che
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 30-07-2008 23:02
Najgłupsze...

może to wejście po pijaku na baaardzo wysoki i baaardzo wąski most kolejowy i uciekanie przed pociągiem

może to sikanie stojąc w oknie szkolnym na 1. piętrze

może to całowanie się na środku drogi ekspresowej w nocy, za górką i zabawa: przejedzie nas coś w końcu czy nie?

może to wybicie szyby w biały dzień i znalezienie się w centrum uwagi przechodniów. ot tak ze złego humoru

może to wdrapywanie się na strych opuszczonego zamczyska pełnego dziur

może to wchodzenie na spadzisty dach trzypiętrowego internatu po barierce, jakoś w oparciu o komin i picie tam piwa

może to zgubienie się na wycieczce w nocy w środku Berlina

może jeżdżenie i gubienie się na wyciecze w kijowskim metrze, bez planu miasta i wysiadanie wg. widzi mi się

może to łapanie traktora na stopa i picie w kabinie z przygodnym rolnikiem

może rozpoczęcie studiów prawniczych tylko dlatego, że nie wiedziałem na co iść i palenie głupa wśród ludzi w garniturach

może to danie do zrozumienia nauczycielce na koniec szkoły, że zawsze ją miałem w dupie...

może...

;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 31-07-2008 10:04
Niezła litania :D Ubawiłem się czytając.. prosimy o więcej :D
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
AnotherGirl Użytkownik
  • Postów: 46
  • Skąd: Tarnowsie Góry
Dodane dnia 31-07-2008 14:49
Faith lepiej nie będę tego powtarzać :D m. in. obgadywanie całej plaży B)
Wanting to be someone else is a waste of the person you are.
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
DamianMorfeusz Użytkownik
  • Postów: 556
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 31-07-2008 17:23
Samuel Niemirowski, genialne przygody :) Może masz ich więcej? ;)
"Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie" - Peter Drucker
"Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość?
A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?" - George Bernard Shaw
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 31-07-2008 19:53
Jasne. Te to takie przypomniane w 5 minut... a jakbym powspominał... :) he, pamietam jak zdałem z 3 do 4 podstawówki i starsi powiedzieli, że już jestem młodzież to moge się z nimi napić. Od 9 roku życia mówiłem, że to dla ojca. Potem mówili, że nauczyciel we wsi wpadł w alkoholizm.

Kiedyś nawet chciałem założyć blog o różnych życiowych swoich wypadkach, ale pomyślałem, że za dużo. W sumie to nie miałem czasu na wpisywanie tego.

Chociaż może to już nie kwalifikuje się jako 'głupie', raczej jako 'śmieszne' odwalanie, tudzież obserwowanie innych śmiesznych ludzi. Raczej mało w tym wpadki, raczej jakieś takie zamiłowanie do urozmaicania sobie życia.

W poniedziałek jechałem nawet na stopa na przyczepie, o:
http://www.onephoto.net/info.php3?id=527779

Bynajmniej znam pewną osobę, poważną matkę i kobietę, która mnie bije na głowę jeżeli chodzi o schematy :D Ja łapałem na stopa traktor i przyczepę, jej się zdarzyło nawet drezynę i helikopter ;-)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 02-08-2008 07:12
Masz ciekawe zdjęcia. Zachęcam do publikacji u nas :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 02-08-2008 11:31
Zdjęcie faktycznie ciekawe. I te idealnie białe skarpetki, czyściochu :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 02-08-2008 12:39
przeglądam fotki. ciekawe. pokaż je nam > urzytkownikom portalu.. ;)

a przygody rzeczywiście fascynujące.. :D
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 02-08-2008 13:07
Zostałem Administratorem Portalu Pisarskiego.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
milla Użytkownik
  • Postów: 135
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 02-08-2008 14:19
JOanno, zrobiłam to samo. PO piecioletnim niejeżdżeniu pojechałąm sobie do sklepu i dopiero odpinajac pas, zobacyzłam zaciagniety ręczny:D Ale chyba nie do końca, bo nawet ładnie sobie jechał:)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Vanillivi Użytkownik
  • Postów: 1049
  • Skąd:
Dodane dnia 02-08-2008 23:51
Ja jakiejś takiej wyjątkowo żenującej wpadki nie miałam, ale kiedyś np. zamyślona czekałam na tramwaj. nagle spostrzegłam, że już jest, i trzeba wsiadać, bo zaraz odjedzie. Weszłam do środka i wracam do rozmyślań. Kiedy tramwaj dojeżdżał do pierwszego przystanku zdałam sobie sprawę, że budynki, które mijamy jakby nie te. Wtedy zdałam sobie sprawe, że oczywiście pomyliłam numer tramwaju.
Innym razem, podczas pobytu w Niemczech w pubie podeszłam do kumpla z Polski i zaczynam do niego gadać . On patrzy na mnie trochę zdiwiony i wyłupia oczy. Po chwili zdałam sobie sprawę, że nawijałam do nieg po niemiecku.
http://www.cala-reszta-nocy.blogspot.com Mój blog o życiu, podróżach i pisaniu.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 10-08-2008 23:19
Wyszedłem z kolegami po rusztowaniu na szczyt wieży kościelnej około 1 w nocy. (Nielegalnie oczywiście :p) Widok przepiękny :D
wiktororzel.pl
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.