Co głupiego zrobiliście?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Ita Mrozna Użytkownik
  • Postów: 103
  • Skąd: Białystok
Dodane dnia 30-01-2009 21:23
Cytat:
soczewica napisał/a:wczoraj - tak na temat rzeczy, które tylko mmi się prztrafiają, zacięłam się nożykiem do tape. i nic w tym dziwnego, ale sposób - otóż, zamykałam go i wtedy trochę skóry mi się w niego wcięło.
na szczęście nie boli - tylko krew była wszędzie.


Nieźle :) Ja kiedyś niechcący wbiłam sobie nożyczki w dekolt, na szczęście płytko - do dzisiaj mam bliznę :D
Jedyny świat, jaki istnieje, znajduje się za naszymi oczami.
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 31-01-2009 05:29
Cytat:
Lidka napisał/a:
:lol: kurczę, nie piszcie już bo może /a nóż faceci pomyślą że jakieś głupie jesteśmy ;)
<to żart abstrakcyjny>


aaa! nuż!
hehe
mi to nie przeszkadza, jeśli facet nie potrafi rozróżnić rzeczywistej głupoty od zwykłego gapiostwa, roztrzepania i zamyślenia, to nie jest wart poznania wszystkich moich zalet :p
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
DamianMorfeusz Użytkownik
  • Postów: 556
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 31-01-2009 10:27
Głupie żarty się mnie trzymały ostatnio. Chodzimy sobie z piesą. Sonia pokonuje dzielnie przeszkody, a moja towarzyszka - A. radzi sobie z nimi troszkę słabiej. - Patrz, Sonia przeszła! - mówię, chcąc zmotywować A. - Czy ja ci przypominam Sonię? - pyta. Zatrzymałem się, patrzę na jej twarz, na Sonię, na twarz, na Sonię, na twarz... w końcu mówię - Czekaj, szukam różnic :D

A wczoraj próbowałem A. zabić bryłą lodu, która przymarzła do jeziora, niestety za słabo. Kopnąłem bryłę, a ta drapieżnie rzuciła się na piszczel dziewczyny :D

Wędrówki po lasach i polach z kobietą są specyficzne. Wolniejszy marsz, zatrzymywanie się przed przeszkodami, czy omijanie ich kilometrowym łukiem mi nie przeszkadza. Ale co miałem wymyślać na pytania typu - A dlaczego tutaj leży śnieg, a tam nie? Dlaczego tutaj jest lód, a tam nie ma? Skąd tu się wziął na środku pola plastikowy klocek? - Powoli staję się specjalistą w wymyślaniu teorii o przemieszczających się płytach tektonicznych, które powodują wibracje pod ziemią, przez co śnieg topi się szybciej, a miejsca ośnieżone wskazują na występowanie podziemnych zimnych żył wodnych, które utrzymują minusową temperaturą i dzięki temu śnieg na powierzchni :D
"Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie" - Peter Drucker
"Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość?
A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?" - George Bernard Shaw
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Ajza Użytkownik
  • Postów: 47
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 31-01-2009 11:49
Kiedyś siedzę sobie z moim dzisiejszym chłopakiem na chodniku (wtedy dopiero zaczynaliśmy być razem) i nagle niespodziewanie zadaje mi pytanie: Podoba ci się coś we mnie?
A ja mu na to: Nie, ale podobają mi się twoje oczy. Zawsze podobały mi się brązowe oczy.
Odpowiedział mi: Tak? No bo ja mam niebieskie.
Byłam na tyle bezczelna, że wybuchnęłam śmiechem po tym jak mi powiedział. Oczywiście ploty poszły dalej i wkrótce wszyscy moi znajomi wyśmiewali się z mojego podrywu.:D
Mówiąc nawet najmądrzejsze prawdy nigdy nie przekrzyczę tłumu!
Śmierć przychodzi szybko bez ówczesnych zaproszeń!
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Albino Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 31-01-2009 20:34
Ja ostatnio pisałem pikantne smsy do jak mi się zdawało mojej koleżanki, jednak okazało się że przy zapisywaniu numeru pomyliłem się o jedną cyferka i zamiast do niej wiadomości trafiały do kolesia :D na dodatek okazało się że nawet go znam :D. Taka mała wpadka :p:D
jazda ;]
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 27-02-2009 13:00
Wczoraj znalazłam w sklepie pralinki takie z metra, po pięć złotych za sto gram. No to wzięłam torebeczkę i ładuję - kilka takich, kilka takich... Potem z moim D. wcinaliśmy w samochodzie po drodze do domu. Daję mu taką śliczną rozgwiazdę w białej posypce, a D. krzywi się i pluje. Okazało się, że lukrecja nie była w cukrze, tylko w soli... Bleee!
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
wierszokleta Użytkownik
  • Postów: 795
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 27-02-2009 13:39
Co głupiego zrobiliście? Ale w tym tygodniu czy w ogóle? bo jak w ogóle
to nie chcę mi się pisać posta o pojemności Encyklopedii Brytanika.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 03-03-2009 16:14
To powiedz, co głupiego dało Ci się zrobić w tym tygodniu. Ja tu na bieżąco uzupełniam :D



Właśnie... Ostatnio postanowiłam wydrukować coś (czyjeś opowiadanie, ale nie pamiętam, czyje), włączam drukarkę, klikam drukuj... I nic. Konsternacja, tudzież lekkie przerażenie. Idę powoli do Właściciela Laptopa i Drukarki, i mówię, że zepsułam, że nie drukuje, że nie chciałam i że przecież nic nie zrobiłam. Właśnie... Tam był pies pogrzebany. Żeby drukarka chciała współpracować, należy ją do komputera podłączyć... Odczułam zakłopotanie i ulgę, z przewagą tego drugiego.

Jakaż była moja satysfakcja, kiedy kilka dni temu Właściciel Laptopa i Drukarki zrobił to samo :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 03-03-2009 16:47
No to ja Ci gratuluję z całego serca :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 03-03-2009 17:23
Hmpf... Takie rzeczy się zdarzają... Ale przecież trzeba się cieszyć drobiazgami też ;)
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 03-03-2009 17:51
Cytat:
ginger napisał/a:
Właśnie... Ostatnio postanowiłam wydrukować coś (czyjeś opowiadanie, ale nie pamiętam, czyje), włączam drukarkę, klikam drukuj... I nic. Konsternacja, tudzież lekkie przerażenie. Idę powoli do Właściciela Laptopa i Drukarki, i mówię, że zepsułam, że nie drukuje, że nie chciałam i że przecież nic nie zrobiłam. Właśnie... Tam był pies pogrzebany. Żeby drukarka chciała współpracować, należy ją do komputera podłączyć... Odczułam zakłopotanie i ulgę, z przewagą tego drugiego.

my jednak ginger, mamy ze sobą dużo wspólnego...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
kasia Użytkownik
  • Postów: 44
  • Skąd:
Dodane dnia 03-03-2009 19:10
Ja jestem tak bardzo nieśmiała, że nawet jak podoba mi się chłopak to nie umiem mu tego okazać.Jak go widzę to plącze mi się język i wydaje mi się, że gadam same głupoty. Postanowiłam więc napisać do niego na gg (bo wiedziałam, że nie mam mojego numeru ), ale w efekcie końcowym i tak nie przyznałam sie kim jestem ani o co mi chodzi. Szczyt głupoty;) Może pomożecie mi przełamac nieśmiałośc i coś doradzicie?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
voice Użytkownik
  • Postów: 512
  • Skąd: Żary
Dodane dnia 03-03-2009 19:31

Ja bym musiała dłuuuuuuugo wymieniać...:D
...Mad Tea Party...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 03-03-2009 19:33
Cześć, Kasiu! :)
Po pierwsze to się przyznaj, kim jesteś. ;)
Po drugie to... nie wiem, co po drugie. :rol: Może ktoś inny coś Ci doradzi.
Do góry
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 03-03-2009 19:51
Ja mojego złapałam na "biedną, nie potrafiącą dać sobie rady z przeciwnościami losu dziewczynkę", co w praktyce oznaczało, że nad jeziorem majtnęłam nogą na pomoście, wrzuciłam buta do wody i zażądałam ratunku :bigrazz:

Hmm... Nie wiem, czy to na wszystkich działa...

Cytat:
my jednak ginger, mamy ze sobą dużo wspólnego...

Musimy porównać nasze drzewa genealogiczne :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 03-03-2009 21:24
Cytat:
kasia napisał/a:
Szczyt głupoty;) Może pomożecie mi przełamac nieśmiałośc i coś doradzicie?

pomyśl sobie, że tak naprawdę mało kto pamięta o twoich potknięciach...
[też jestem chorobliwie nieśmiała, ale ludziom, którzy znają mnie dłużej, trzeba o tym przypominać...]<br><br><br><br>
Cytat:
voice napisał/a:
Ja bym musiała dłuuuuuuugo wymieniać...:D

mamy dużo czasu...
ja bym też jeszcze mogła dużo wymieniać.
ostatni numer:
była u mnie moja kuzynka. wypiłyśmy po lampce wina, rozmowa się kleiła doskonale, zadzwonił do drzwi sąsiad.
jako, że w domku, w którym mieszkam nie ma wynajmu sprzątaczek, myjemy klatkę schodową - co tydzień przedstawiciel innego lokalu. w soboty. wypada raz na cztery tygodnie, że niby my. słowo "niby" jest kluczowe.
a ten sąsiad zawsze przychodzi nam o tym przypomnieć, bo ja zwykle odwlekam do dwudziestej [kiedy to zamykane są na klucz drzwi wejściowe], po czym zapominam [albo jestem tak wykończona, że mi się nie chce nawet samca molestować, żeby umył...]
zaczął coś mówić, więc ja: sorki, zaraz umyję znowu zapomniałam!
blondyna oczywiście: ja idę z tobą, co będę sama siedzieć.
ona zamiatała, ja umyłam, pies miał ubaw.
dzwonię do mojego: czemu mi nie powiedziałeś, że jest nasza kolej na mycie?
a on ze śmiechem: kochanie, ale myłem dwa tygodnie temu, a poza tym dziś jest wtorek!
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 03-03-2009 21:47
Ostatnio do mojej bardzo dobrej koleżanki z uporem maniaka mówiłam per Kinga - ta małpa zielona nie zwróciła mi uwagi, bo chciała sprawdzić, kiedy się zorientuję, co wyrabiam, w końcu nie wytrzymała i ryknęła śmiechem. Zgłupiałam i wreszcie do mnie dotarło, więc z przerażaniem w oczach stwierdziłam:
- Ojeja, zapomniałam jak masz na imię... Przepraszam Madziu, możesz mi przypomnieć?
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
kasia Użytkownik
  • Postów: 44
  • Skąd:
Dodane dnia 04-03-2009 19:03
Z tym przyznaniem się to chyba nie jest dobry pomysł, bo wyszłabym na idiotkę. A ginger może to nawet dobry pomysł, ale jakby to powiedzieć ten chłopak jest lubiany przez dziewczyny i one mu to bardzo dosadnie okazują, ale ja tak nie potrafię i nie lubię:(
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 05-03-2009 17:26
nie wiem czy to głupie czy nie ale byłem wkurzony, szedłem sobie i zobaczyłem butelkę po piwie, rzuciłem ją żeby się wyżyć trafiłem w drut elektryczny nad torami pociągowymi a butelka ładnie się rozsypała na maczek :D taka ciekawostka z mojego życia
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co głupiego zrobiliście?
Azazella Użytkownik
  • Postów: 458
  • Skąd: Gdziegownia
Dodane dnia 09-03-2009 09:48
hmmm może zacznę od największej głupoty. Złożyłam papiery na uczelnię w "Medalikowie", a mogłam na lepszą uczelnię w stolicy, teraz czekają mnie przenosiny i mnóstwo nadrabiania:/
Jakubie mialam podobna wpadke. Będąc jeszcze u siebie na wsi, grałam w piłkę z braćmi, kopnelam ja tak wysoko, że uderzyła w druty elektryczne...przez pół godziny nie było prądu. Piłki już też nie(dziwne prawda:D). Zgodziłam sie na publikację mojego opowiadania i nic z tego(chyba) nie wyszło...
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.