Czapki z głowy, zlot majowy.
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 06-05-2012 18:14
Ja (x 2 ;) ) również jakoś trafię. Trzeba będzie niedługo ustalić godzinę spotkania itd., prawda?
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 06-05-2012 19:14
Ja też trafię :)

Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 06-05-2012 20:16
ja nie mam pojęcia czy się doprowadzę na miejsce. może mnie ktoś skądś zabierze? albo chociaż strzelajcie w niebo tymi, no, flarami<?> :p help? :rol:
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 06-05-2012 20:18
Mój przyjazd jest niestety niepewny. I to bardziej w stronę nie, niż pewny :rip:
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 06-05-2012 22:27
Skoro Tomasz będzie okupował stoliki, to ja mogę po kogoś gdzieś podjechać. Ale umawiać się konkretnie będę dopiero w tym tygodniu, w którym będzie zlot.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
Nalka31 Użytkownik
  • Postów: 879
  • Skąd: Syreni Gród
Dodane dnia 09-05-2012 07:27
Ja nadal podtrzymuję, że będę. Do 18.05 (piątek) będę niedostępna jeśli chodzi o net, więc jeśli nastąpią jakieś zmiany to powiadomię jak wrócę do świata. W razie co jak ktoś będzie się dobijał o telefon, czy zabranie, to też dopiero wtedy się odezwę.

Jeśli chodzi o dojazd do Wieżycy, to nie ma problemu z Centralnego tak na zaś. Każdy jeden tramwaj , który idzie na Pragę 9, 25, 24, 22, 7, 8 do przystanku Muzeum Narodowe, a potem prosto piechotą w stronę Wisły jakieś 100 metrów. Knajpa jest po prawej stronie do kierunku jazdy. To samo dotyczy autobusów przystanek Muzeum Narodowe w Al. Jerozolimskich.

Pozdrowionka cieplutkie dla Wszystkich. :):):) A ja odpływam. :lol:
Wiatr kroczy moim śladem. Nie, nie kroczy. To ja jestem Wiatr.

Nie mam na imię NATALIA ;)

http://zwiatrem-podwiatr.blogspot.com/

www.e-gify.pl/gify/lokomocja/statki/statki7.gif
Do góry
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 09-05-2012 11:06
Najbliżej jednak jest pociągiem. Uwielbiam pociągi, bo nie stoją w korkach :)

Ok, a konkretnie, gdyby ktoś potrzebował dotransportowania na miejsce albo chciał wcześniej zobaczyć coś konkretnego, to piszcie na PW. Publicznie numeru nie podam, chociaż i tak mam go zamiar zmienić. Właściwie całą sobotę jestem dyspozycyjna tak to sobie ładnie załatwiłam. Ostatecznie mogę z Tomaszem okupować stoły w knajpie.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
julanda Użytkownik
  • Postów: 386
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 09-05-2012 15:35
A ja wpadam tu zobaczyć, czy w ogóle ktoś będzie. Raczej wcześniej nie dam rady nikogo wspomóc odbiorem, dowozem itp., bo jeśli mam mieć siłę na spotkanie, muszę odpocząć. ;) Ale, jakby jednak ktoś miał się zgubić, czy potrzebować lokalnego wsparcia, to służę, na pw mogę podać nr telefonu. :)
"Poezja jest snem śnionym w obecności rozumu." Tommaso Ceva

Dozgonnie wdzięczna Szaremu Kotu zza rzeki o imieniu Szakal...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
Abi-syn Użytkownik
  • Postów: 1458
  • Skąd: Mazowsze
Dodane dnia 09-05-2012 17:07
Cholerka, 120 kilometrów od celu spotkania ze Wspaniałymi ludźmi, także literatami, wiem, wiem, byłem na jednym, "cudne manowce" - za klasykiem klasyków - SDM, i ta atmosfera ...

W moim mieście w tym czasie powstaje grupa literacka, mamy spotkanie, lokalny patriotyzm musi być górą.

Komentarz piszę dlatego, żeby zachęcić jeszcze nie zdecydowanych do, naprawdę niezapomnianych przeżyć, które zostaną z tymi, co przyjadą na zlot.

Pozdrawiam wszystkich obecnych na spotkaniu, mam też nadzieję, że wspomnicie też i o tych, którzy, z różnych przyczyn, nie mogli się z Wami spotkać.

Pozdrawiam
Wadą ideału jest to, że jest ideałem, cóż, ja nim nie jestem, więc ..., jestem bez wad
Do góry
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 10-05-2012 20:38
Godziny, mhm.
Ja będę okoł 16.00 aby zająć miejsca. Myślę, że 17.00 to dobra pora, chyba, że ktoś pojawi się wcześniej, będę czekał.
Do góry
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-05-2012 08:34
Ja może pojawię się chwilę wcześniej, ale obaczymy. To jeszcze tyle czasu...
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 16-05-2012 09:21
Z przykrością muszę Was powiadomić, że niestety, nie przyjadę na zlot. Miałem poważny wypadek w pracy i na dniach bedę miał operację oka. Jestem niepocieszony, bo wiele sobie obiecywałem po tym spotkaniu. Wypada mi tylko życzyć Wam wspaniałej pogody i dużo wrażeń. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Do góry
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 16-05-2012 09:52
Szkoda, Darksiu, ale teraz najważniejsze, żeby operacja się powiodła (na pewno tak będzie :)).
Ściskam kciuki, trzymaj się :).
Do góry
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 16-05-2012 11:27
Jeszcze na pewno będzie okazja od spotkania :)
Również trzymam kciuki za pomyślność operacji.
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 16-05-2012 14:32
Dziękuję serdecznie. Wypijcie zimne piwko za mnie. ;)
Do góry
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 16-05-2012 18:10
:)
Do góry
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 16-05-2012 21:15
Szkoda Darksio. Wypijemy twoje zdrowie koniecznie :) Trzymaj się.
Do góry
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
Dagil Użytkownik
  • Postów: 119
  • Skąd:
Dodane dnia 16-05-2012 21:20
Witam! Jeżeli się pozbieram z lekkiego przeziębienia (chyba się uda), będę na zlocie. Niestety nie Wszystkich znam, dlatego pytam, czy na zajętym stole będzie jakiś znak rozpoznawczy, np. napis: ZLOT lub PP, albo coś tam, coś tam?
Bardzo mi przykro, że Darksia spotkało dalekie w skutkach zdarzenie. Niech operacja się udaje, a Ty Darksio wracaj do zdrowia! Przed zlotem przeczytałam, co umieściłeś na PP i chciałam Cię poznać. Może uda się innym razem. Narazie poddaj się leczeniu. Pomyślności.
Do góry
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 16-05-2012 21:28
No co Ty :D ja będę :D znakiem rozpoznawczym :) Wyślę Ci fona na pw, jak mnie nie znajdziesz to możesz dryndnąć :D
Do góry
Autor
RE: Czapki z głowy, zlot majowy.
Dagil Użytkownik
  • Postów: 119
  • Skąd:
Dodane dnia 16-05-2012 22:33
Tomek, rozbawiłeś mnie do łez. Najwyraźniej umknęła Ci wiedza o moich latach, a to oznacza, że połowy słów, których użyłeś w zdaniu, nie znam. Jednak jestem inteligentną dziewczynką, więc jeżeli mi wyślesz fona na pw i jeżeli osoba mi towarzysząca będzie miała fona (bo ja nie mam), to drynknę. Musisz tylko zaznaczyć, że masz dobry humor, bo ja do ponuraków nie podchodzę.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.