This is Sulejów!
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
Autor
This is Sulejów!
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 23-06-2012 13:42
Taki tytuł, bo dla niektórych warunki sulejowskie mogą się wydawać spartańskie.

Pytanie, czy w tym roku robimy tam zlot?

Ja mówię krótko, trzeba rezerwować najmniej trzy tygodnie wcześniej.
Proponuję koniec lipca. Są chętni? Ale tu trzeba być konkretnym, bo to nie wypad do pubu, tylko operacja odrobinkę bardziej rozbudowana.
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
julanda Użytkownik
  • Postów: 386
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 23-06-2012 14:15
Jak to spartańskie? Nie damy rady? Teoretycznie mam urlop w końcu lipca, jeszcze nie mam planów (bo nie mam na plany; ), ale w tym roku sobie obiecałam, że będę. Tylko to tak naprawdę pora mocnych urlopów i burz! :uhoh:
"Poezja jest snem śnionym w obecności rozumu." Tommaso Ceva

Dozgonnie wdzięczna Szaremu Kotu zza rzeki o imieniu Szakal...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: This is Sulejów!
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 23-06-2012 14:45
Cytat:
Jak to spartańskie? Nie damy rady?
Cóż, ja dałem dwa razy radę i mi się podobało. Są łóżka z czystą pościelą, jest ciepła woda, jest prąd, dach nad głową. W ramach dodatkowych luksusów jest też bar, gdzie można się kawy napić, coś zjeść. Ogólnie rzecz biorąc, jak na kempingu.
Ja, Poke, Jakub, Oke byliśmy więcej niż raz, i nam się podobało. Jednak ostrzegam, że to nie Ritz.

Cytat:
Tylko to tak naprawdę pora mocnych urlopów i burz!
ah, no niestety nigdy nie jest idealnie. Ostatnio był wrzesień, niby po sezonie, a i tak ciężko było z terminem.

Zawsze są sesje, matury, urlopy, urodziny, chrzty, pogrzeby, odwiedziny cioci, czy praca, nigdy wszystkim nie będzie pasowało. Ja od, któregoś zlotu doszedłem do wniosku, że nie ma się co tym przejmować, bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

Mimo wszystko myślę, że może się zlot odbyć i, że może być fajnie :)



To foty z pierwszego http://www.portal-pisarski.pl/photogallery.php?album_id=33 i drugiego http://www.portal-pisarski.pl/photogallery.php?album_id=44 zlotu. To strona ośrodka http://www.osirvictoria.oit.pl/

A to link do przygotowań w ramch II Sulejowa http://www.portal-pisarski.pl/forum/viewthread.php?forum_id=32&thread_id=1899 jest sporo informacji.



aha i jeszcze Krzysiek Nowak był dwa razy :)
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
Elatha Użytkownik
  • Postów: 141
  • Skąd: Jaworzno
Dodane dnia 24-06-2012 10:18
Chętnie odwiedzę Sulejów, jeśli można :). Podoba mi się miejsce i aż tak daleko nie mam :).
... Widzicie różne rzeczy i pytacie: dlaczego takie są? Natomiast ja marzę o rzeczach, których nie ma i pytam: dlaczego by nie miały zaistnieć? ... - George Bernard Shaw
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 24-06-2012 10:42
Cytat:
jeśli można
No właśnie nie wiem :rol: liczyłem, że akurat ty się nie zgłosisz :shy:

mhm No dobra, zastanowiłem się, możesz wpaść ;)

Do zobaczenia :smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 24-06-2012 11:32
tylko w grę wchodzi ten jeden termin? czy będzie coś do wyboru?:)
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
MamaMuchomorka Użytkownik
  • Postów: 187
  • Skąd: Nibylandia
Dodane dnia 24-06-2012 14:36
No to my jedziemy znaczy się ja i moja szwagierka... albo coś tam :D Sulejów blisko :D
Bardziej od wariatów, żal mi jedynie idiotów
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 24-06-2012 19:16
Cytat:
tylko w grę wchodzi ten jeden termin? czy będzie coś do wyboru?
Nie podałem przecież terminu ;) Koniec lipca to nie musi być ostatni weekend tego miesiąca, może być też początek sierpnia. Narazie patrzę ilu chętnych, bo nie wiem ile domków będziemy potrzebować. Wtedy zadzwonię i zapytam jak z miejscami, bo bywa różnie przecież.
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
Elatha Użytkownik
  • Postów: 141
  • Skąd: Jaworzno
Dodane dnia 25-06-2012 10:21
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
No właśnie nie wiem :rol: liczyłem, że akurat ty się nie zgłosisz :shy:

mhm No dobra, zastanowiłem się, możesz wpaść ;)

Do zobaczenia :smilewinkgrin:


Naprawdę? :D Ale Twoja chwila zawahania podwoiła moją obecność :). Nie przyjadę sama :lol:.
... Widzicie różne rzeczy i pytacie: dlaczego takie są? Natomiast ja marzę o rzeczach, których nie ma i pytam: dlaczego by nie miały zaistnieć? ... - George Bernard Shaw
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 25-06-2012 14:54
:)JA WIADOMO TRADYCJA TOMASZ:)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: This is Sulejów!
Abi-syn Użytkownik
  • Postów: 1458
  • Skąd: Mazowsze
Dodane dnia 25-06-2012 22:04
kaska, powiedz, jaka kaska...
Wadą ideału jest to, że jest ideałem, cóż, ja nim nie jestem, więc ..., jestem bez wad
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 01-07-2012 09:29
1.Tomasz
2.Julanda
3.Elatha
4.MamaMuchomorka
5.Szwagierka
6.Poke


To już w sumie skład na domek.

Dziś finał Euro, a jutro jak ochłonę po zwycięstwie Azzurrich zacznę planować konkretnie, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
Elatha Użytkownik
  • Postów: 141
  • Skąd: Jaworzno
Dodane dnia 01-07-2012 10:30
Tomaszu, nie będzie łatwo pokonać Hiszpanów. Mnie już teraz nosi, a przecież w trakcie meczu nie będzie lepiej :lol:. Ale miejmy nadzieję, że Squadra ma jeszcze siły na zdobycie pucharu :).

A do listy proszę dopisać mojego męża :).

Pozdrawiam :).
... Widzicie różne rzeczy i pytacie: dlaczego takie są? Natomiast ja marzę o rzeczach, których nie ma i pytam: dlaczego by nie miały zaistnieć? ... - George Bernard Shaw
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 01-07-2012 10:53
1.Tomasz
2.Julanda
3.Elatha
4.Mąż
5.MamaMuchomorka
6.Szwagierka
7.Poke


Cytat:
Ale miejmy nadzieję, że Squadra ma jeszcze siły na zdobycie pucharu

Spokojnie
gfx.gaminator.tv/data/news/2013/13898.2.jpg
Super Mario da radę ;)
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
Elatha Użytkownik
  • Postów: 141
  • Skąd: Jaworzno
Dodane dnia 01-07-2012 11:06
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Super Mario da radę ;)


:lol: Oby tylko dzisiaj nie strzelił jakiegoś focha. A tak poza tym jest ok :). Cassano czuwa :). Ja mam wielki sentyment do ekipy, gdzie grali Del Piero i Inzaghi ;).
... Widzicie różne rzeczy i pytacie: dlaczego takie są? Natomiast ja marzę o rzeczach, których nie ma i pytam: dlaczego by nie miały zaistnieć? ... - George Bernard Shaw
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
MamaMuchomorka Użytkownik
  • Postów: 187
  • Skąd: Nibylandia
Dodane dnia 05-07-2012 12:06
Czy Tomasz załamał się po Euro, bo to już 5, a konkretów brak? B)
Bardziej od wariatów, żal mi jedynie idiotów
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
Elatha Użytkownik
  • Postów: 141
  • Skąd: Jaworzno
Dodane dnia 05-07-2012 12:45
Miejmy nadzieję, że Tomasz wróci. Ja też od dziecka kibicuję Włochom, ale przełknęłam tę porażkę. Nie pierwsza ona i nie ostatnia w ich karierze.

Tomaszu, wróć! :D Możemy wspólnie napisać list do Squadry i jasno dać im do zrozumienia, że popsuli nam humor swoim finałowym występem ;). A Balloteliemu wyślemy więcej niebieskich pasków, które nakleja sobie na plecy. Może chłopakowi brakło ich na finał i stąd przegrana B).
... Widzicie różne rzeczy i pytacie: dlaczego takie są? Natomiast ja marzę o rzeczach, których nie ma i pytam: dlaczego by nie miały zaistnieć? ... - George Bernard Shaw
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
MamaMuchomorka Użytkownik
  • Postów: 187
  • Skąd: Nibylandia
Dodane dnia 05-07-2012 13:20
Dobrze byłoby gdyby wrócił, bo sprawdzałam kilka ośrodków i na samą sobotę i niedzielę o rezerwację ciężko, albo ceny kosmiczne.:shy:
Bardziej od wariatów, żal mi jedynie idiotów
Do góry
Autor
RE: This is Sulejów!
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 05-07-2012 19:59
Zawsze można przyjechać do Łodzi, w Łodzi ceny są całkiem niezłe (podobno najtaniej w całej Polsce) i do Sulejowa blisko, więc jakby na to nie patrzeć, prawie jak Sulejów. ;)
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: This is Sulejów!
MamaMuchomorka Użytkownik
  • Postów: 187
  • Skąd: Nibylandia
Dodane dnia 06-07-2012 12:11
:yes: dobrze mówisz :yes:
Bardziej od wariatów, żal mi jedynie idiotów
Do góry
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]