Co ostatnio oglądaliście?
Portal Pisarski » Książki i Filmy » Filmy
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 22-02-2009 15:00
dziesięciominutowy "9"...
bomba...
czekam na pełnometrażowy, chociaż z trailera wnioskuję, że zupełnie inny klimat...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 24-02-2009 08:43
Transfer - nawet nawet
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 24-02-2009 08:58
23 - ;) Trochę głupie było to liczenie, że z Bóg wie czego da się, mnożąc, dzieląc i pierwiastkując znaleźć liczbę ową. Czekam aż Carrey wreszcie zagra kogoś normalnego, tu była lekka zapowiedź.

Ja widziałem "Prestiż" lubię Christiana Bale, polubiłem Chuckmana, jako Volverine mnie nie przekonywał. film dość zaskakujący, nieźle zagrany, trochę mało dynamiczny, ale jak ktoś lubi zagadki, może się podobać.
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 24-02-2009 11:28
"Prestiż" też kiedyś widziałam. I bardzo mi się podobał. Lubię filmy w tym klimacie.

A Hugh Jackman jest apetyczny... :shy:
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Asamur Użytkownik
  • Postów: 75
  • Skąd:
Dodane dnia 24-02-2009 12:59
Vampire Hunter D! Genialne! A klimat!
Podobało się bowiem Bogu uświęcać i zbawiać ludzi nie pojedynczo, z wykluczeniem wszelkiej wzajemnej między nimi więzi, lecz uczynić z nich lud, który by Go poznawał w prawdzie i zbożnie Mu służył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Vivaldi Użytkownik
  • Postów: 96
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 24-02-2009 14:43
Cytat:
Asamur napisał/a:
Vampire Hunter D! Genialne! A klimat!


Vampire Hunter D czy Vampire Hunter D: Bloodlust? ;p
Bo to różnica jest ;p
Choc fakt, klimat świetny, nawet kumplowi, który nie przepada za anime, przypadł do gustu.
imagegen.last.fm/LastfmLiveJournal/recenttracks/5/VivaldiOrunita.gif
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Asamur Użytkownik
  • Postów: 75
  • Skąd:
Dodane dnia 24-02-2009 14:58
Te lokacje! Pomysły też genialne:D
Podobało się bowiem Bogu uświęcać i zbawiać ludzi nie pojedynczo, z wykluczeniem wszelkiej wzajemnej między nimi więzi, lecz uczynić z nich lud, który by Go poznawał w prawdzie i zbożnie Mu służył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 24-02-2009 15:27
Ostatnio widziałam 'Moje wielkie greckie wesele'. Niezły... :D

'Plotka' - o tym jak szybko wśród studentów rozniosła się plotka i do czego prowadziła :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 24-02-2009 19:59
"Valkyrie" .
Po raz pierwszy, od lat Tom Cruise zaskoczył mnie rolą. Pozytywnie. Dobre kino. Fajnie zrobione. Pierwszy naprawdę film o tematyce wojennej, który na serio mnie zainteresował. Polecam.
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Arwena Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 24-02-2009 20:11
"chiłała z Bewerly Hills" Super film
Łapać wiosła! Nie mogą uciec:).
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
bosski_diabel Użytkownik
  • Postów: 370
  • Skąd: od morza do Tatr
Dodane dnia 24-02-2009 22:32
Milioner z ulicy...dostał chyba 8 Oskarów, ale trzeba przyznać,że wart :)
Gorąco polecam :)
...jeśli chodzi o miłość jestem dachowcem
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 25-02-2009 09:52
"Mirrors". Nie lubię horrorów, bo ja strachliwa istotka jestem, i tym razem momentami zamykałam oczy. Drugi raz z pewnością tego filmu nie obejrzę. Nie był zły, ale nie do końca w moim typie. Końcówka mnie przyjemnie zaskoczyła - już zaczęłam narzekać, że się nie postarali, a jednak ;)

Jeśli ktoś nie przepada za wanną pełną krwi - nie polecam ;)
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Vivaldi Użytkownik
  • Postów: 96
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 25-02-2009 10:02
Zaginiony batalion - film wojenny z czasów drugiej wojny, opowiadający o staraniach batalionu, mającego zając i utrzymać stary młyn w lesie Argonny. Film momentami lekko efekciarski, postacie trochę papierowe, a fabuła rwana, ale stężenie typowego, amerykańskiego patosu jest w granicach normy, więc można obejrzeć bez bólu zębów. Tym bardziej, że za pierwszą wojne sie filmowcy niezbyt często zabierają...
imagegen.last.fm/LastfmLiveJournal/recenttracks/5/VivaldiOrunita.gif
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 25-02-2009 18:54
Wiem, co jeszcze oglądałam! :)

'Wywiad z wampirem' - bardzo ciekawy film, choć momentami ohydny. Ale słyszałam, że książka lepsza [tak jak zwykle zresztą] :smilewinkgrin:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Nikczemna Użytkownik
  • Postów: 156
  • Skąd:
Dodane dnia 25-02-2009 21:56
Ostatnie dni obfitowały u mnie w różnorodne filmy, ale może napiszę o pozycjach kinowych

Jagodowa miłość - kiszka. Imponująco moralizatorski scenariusz, a słaba reżyseria. Miało wyjść ambitne kino, było momentami komicznie. Jeśli chodzi o moje sugestie, to na pewno postawiłabym na bardziej karykaturalne postacie - namiastkę tego dała mi Natalie Portman i choć w pewnym snesie uratowała film.

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - bez skrupułów stwierdzić mogę: wielkie kino. Wspaniały pod względem technicznym: zdjęcia, montaż, muzyka, kostiumy, charakteryzacja, efekty - zachwycające! Od strony duchowej - bardzo dobry scenariusz, reżyseria z wizją i zaangażowaniem. Jedynie do aktorstwa mam trochę zastrzeżeń. Ani Brad, ani Cate mnie nie powalili, ale trzeba przyznać, że oboje wyglądali po prostu niesamowicie, nieziemsko pięknie :) A do Brada miłością nie pałałam za specjalną, zaplusował, nie powiem. Cate - wyrobionej opinii nie miałam o niej, ale kobieta jest tak piękna i czarująca, że padam do stóp (i znów otaczam swoją beznadziejną miłością kolejną medialną twarz, ach ta ja).
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-02-2009 22:40
Z jagodowych filmów to mogę polecić tylko "Moja jagodowe noce".
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 26-02-2009 00:35
"Slumdog Millionaire". Właśnie patrzę na końcowe napisy.
Wspaniały film. Jeden z najlepszych w życiu.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
SmiercWFilizance Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2009 00:40
"Ring" - Taki sobie horror, chociaż nie był straszny.
"Klucz do koszmaru" - Niestraszny horror.
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2009 00:43
A ja jestem uzależniona od serialu "Supernatural". Oglądam codziennie po odcineczku, no.. dwóch... i już płacze namyśl, że do maja muszę czekać na ostatnie odcinki.
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 26-02-2009 08:03
Cytat:
Anaris napisał/a:
'Wywiad z wampirem' - bardzo ciekawy film, choć momentami ohydny. Ale słyszałam, że książka lepsza [tak jak zwykle zresztą] :smilewinkgrin:


Jej, a co tam jest ohydnego? A książka faktycznie lepsza i faktycznie - jak to zwykle bywa, choć uczciwie trzeba dodać, że pani Ryż czasem wpada w tyn przynudzania. In minus jak dla mnie jest też nadanie bohaterom cech homoseksualnych, choć jest to podane dość dziwnie i nie w odniesieniu stricte do seksu. (Znaczy o ksiażce mówię, nie o filmie...)
black number one
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]