Co ostatnio oglądaliście?
Portal Pisarski » Książki i Filmy » Filmy
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 25-06-2009 14:39
Ginger na yotubie jest Obejrzałem właśnie. Świetny film :) Zdecydowanie film nie jest fikcją. Polecam, dobre i polskie.
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 25-06-2009 14:44
Cytat:
Ginger na yotubie jest

No przecież wiem. Mówię, że właśnie obejrzałam. Tyle, że na mnie wrażenia nie zrobił. Chyba za dużo tego po prostu...
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 25-06-2009 14:47
Wiesz, ja też nie padłem z krzesła. Ale cieszą mnie takie, filmy, bo są za małe pieniądze a są jakieś. O czymś tam jest. Jak dla mnie nasze polskie filmy krótkometrażowe, są do na prawdę do oglądnia. Gorzej z produkcjami za większy casch.
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-06-2009 15:50
Galerianki - też obejrzałam i ma ten film plusy jak i minusy, minusem jest dla mnie np. przewidywalne zakończenie
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 25-06-2009 16:02
Cytat:
minusem jest dla mnie np. przewidywalne zakończenie
Mhm, ja się zdziwiłem. Myślałem, że spotka ją jakaś krzywda, ze strony tego starszego kolesia, tego szopena co do niej startował, czy te laski jakiś jej numer wykręcą. A tu przeszła na ciemną stronę mocy. No dziewczyna postanowiła sobie radzić w życiu. Ja się spodziewałem jakiegoś kiczu, lub dramatu. A tu real.
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
milla Użytkownik
  • Postów: 135
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 26-06-2009 13:57
JAńcio Wodnik J.J Kolskiego. Film niełatwy, m. in o pysze i potędze pieniądza. kapitalna rola Pieczki. z resztą polecam tez iine filmy kolskiego, są po prosyu bajkowe, magiczne.

http://www.youtube.com/watch?v=qIyH1-3gBpw&feature=related tu Jańcio. rzucam line
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 26-06-2009 14:36
"światła o zmierzchu"
wiecie, po czym odróżnić fina, który jest otwarty na innych od zamkniętego w sobie?
ten zamknięty w sobie, rozmawiając z tobą patrzy na swoje buty. otwarty - patrzy na twoje.
ten film jest o takim człowieku. maksymalnie skupionym na sobie, bezbarwnym dla widza, nieciekawym dla przypadkowych przechodniów.
podczas tego filmu rozmawialiśmy i ani razu nic nam z akcji nie umkneło...

"dzikie pszczoły"
dużo postaci, dużo historii, a film taki krótki. niby nic z niego nie wynika, ale ja lubię takie lekkie kino. pozwala odetchnąć od własnej codzienności.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Nikczemna Użytkownik
  • Postów: 156
  • Skąd:
Dodane dnia 26-06-2009 17:08
Idealny facet dla mojej dziewczyny - mi się podobało. Nowatorsko i nawet zabawnie.

Slumdog. Milioner z ulicy. - nie będę pisać nie-wiadomo-ile. Po prostu fantastyczny, piękny i intrygujący film.
Czy twój ojciec pali fajkę?

Tak, mój ojciec pali fajkę
Yes, my father smokes the pipe
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
lina_91 Użytkownik
  • Postów: 1289
  • Skąd:
Dodane dnia 26-06-2009 17:19
Dom Woskowych Ciał. Jeden z lepszych horrorow, jakie widzaialam.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 27-06-2009 18:49
Jeździec bez głowy Tima Burtona - wiadomo, ulubiony reżyser obok Woody'ego Allen'a. Więc po raz kolejny się podobało. Genialny klimat. Ta mgła... miasteczko wśród lasów... na odludziu... no i Jeździec...
No i oprócz tego, że troche straszy, to troche śmieszy (Deep :D).

No i nadrabiam wszystko co się da Allena: Koniec z Hollywood, Jej wysokość Afrodyta, Wszyscy mówią: Kocham Cie, Życie i cała reszta - i wszystkie są genialne na swój sposób, mimo, że każdy jest inny. No i bawią :)
W kolejce czekają "Słoneczni Chłopcy".
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 27-06-2009 19:51
Cytat:
lina_91 napisał/a:
Dom Woskowych Ciał. Jeden z lepszych horrorow, jakie widzaialam.

ło matko! dla mnie to totalne bluźnierstwo. woskowe tam było wszystko, łącznie z grą aktorów.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Nikczemna Użytkownik
  • Postów: 156
  • Skąd:
Dodane dnia 27-06-2009 20:45
Cytat:
AnonimowyGrzybiarz napisał/a:
Jeździec bez głowy Tima Burtona - wiadomo, ulubiony reżyser


też uwielbiam Tima :) Niesamowity człowiek to jest, po cichu mam nadzieję, że może mamy jakieś wspólne korzenie :lol:. "Jeźdźca..." niestety jeszcze nie widziałam i ubolewam. Ale może nadrobię w najbliższym czasie.
Czy twój ojciec pali fajkę?

Tak, mój ojciec pali fajkę
Yes, my father smokes the pipe
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 28-06-2009 09:50
"Knowing"

Kolejny film z Cage'm, który mnie rozczarował. Wbrew swoim zwyczajom, obejrzałam do końca (zazwyczaj jak mnie nudzi, to wyłączam w połowie). Nudyyyyy. A jeszcze wizja końca świata tam pokazana:lol: Znów uratują nas kosmici:) Ale ostatnia scena... Nie, no położyłam się normalnie ze śmiechu:p A miało być dramatycznie...
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 28-06-2009 10:38
Jeździec bez głowy jest świetny. Uwielbiam ten film :D
A z Tima to jeszcze: Gnijąca panna młoda, Sok z żuka, Sweeney Todd, Charlie i fabryka czekolady, Edward nożycoręki.
Hmm... Dużo Deppa :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 28-06-2009 12:26
Cytat:
Nudyyyyy. A jeszcze wizja końca świata tam pokazana Znów uratują nas kosmici


Ale to coś nowego przecież. Zawsze ratują nas dzielni Amerykanie. :p
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-06-2009 18:05
Gabstone:
Cytat:
Nudyyyyy


A mnie się ten film podobał, łącznie z zakończeniem :yes: (ciekawe jak byś rozwiązała akcję, przedstawiającą koniec świata w tym filmie, żeby było bardziej "dramatycznie" :confused: ) Nie widzę nic dziwnego w pomyśle, że opiekują się nami ufoludki. Jak na tego typu kino, daję więc dobry z plusem.
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 28-06-2009 18:50
Nudy, bo mniej więcej po 20 minutach wiedziałam, o co chodzi... A jeśli chodzi o zakończenie, to skojarzyło mi się z Biblią, a to nijak mi się ma do kosmitów. To drzewko na koniec, że niby powrót do raju? Lubię Caga, ale w tym akurat filmie mnie nie zachwycił. A nudy, bo kolejny "Doomsday", czy inne przepowiednie. A ja lubię, jak mnie film zaskakuje.
A i jeszcze jedno. Pomysł z ufo. Nie mówiłam, że był dziwny, tylko, że mnie rozbawił. Podsumowując, kino do obejrzenia, ale bez rewelacji.

A dziś też hamerykańskie kino, tyle, że w trochę lepszym wydaniu(książka była niezła, więc obejrzałam z ciekawości):
"21"

Opis:
http://film.onet.pl/13696,,21,film.html
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-06-2009 22:25
Jest teoria, że za biblią i bogiem stoi UFO i że to do UFO odnosi się cała wiara chrześcijańska :yes: W tym kontekście motyw obrazka biblijnego ma sens.
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Vesper Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 28-06-2009 23:18
"Wściekły Byk" Martina Scorsese z arcygenialnym De Niro. W skali 1-6 daję 7.



A Dom Woskowych Ciał to nieporozumienie na karcie historii kina. Dobre na wieczory "Złote Maliny 2008"...
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
voice Użytkownik
  • Postów: 512
  • Skąd: Żary
Dodane dnia 29-06-2009 12:31
'' Nie zadzieraj z fryzjerem''
...Mad Tea Party...
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]