Co ostatnio oglądaliście?
Portal Pisarski » Książki i Filmy » Filmy
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 12-07-2008 22:25
"Tideland" Terry'ego Gillian"a. Film, który potrafił mnie zszokować z różnych względów, mimo dość bogatej znajomości filmów o tematyce hm... dziwnej. :)
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 17-07-2008 23:50
A ja, żeby się dowiedzieć skąd się wzięło pseudo mojego przedmówcy Tylera Durdena obejrzałam w końcu "Fight club":) w sumie jestem pod wrażeniem, a z innych inności "The Nativity story" po raz kolejny, polecam, chociaż ciężko to zdobyć
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 18-07-2008 09:50
Jednym z moich ulubionych filmów jest "Rozpustnik". Bardzo dopracowany w szczegółach film.
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
faith Użytkownik
  • Postów: 771
  • Skąd: Szprotawa/Zielona Góra
Dodane dnia 18-07-2008 11:13
Wczoraj: Cudowny i magiczny film, który mogłabym oglądac bez końca

'Dziewczyna z perłą'

polecam, w niedzielę na TVP1 :)
Jest nas sosen w lesie wiele,
jeśli umiem to się z nimi rozdarciem dzielę.
Bywają sosny, co się wiatrom nie skłonią,
ale mój pień wiotki, wiatr zwykł kłaść go dłonią.


Lao Che
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 18-07-2008 13:14
Wczoraj obejrzałam dwa filmy :] Co ja poradze na to że spać mi się nigdy nie chce :p
Pierwszy to "The Contractor"... no cóż, powiem tylko tyle że nie jest to żadna nowość w fabule, dość nudnawy i w ogóle go nie polecam.
Następnie obejrzałam "Ostatni legion" hmm... no ten film mi się podobał :] Miał w sobie trochę humoru, brutalności, magii, a więc jednym słowem spokojny film familijny :D Bardzo przyjemnie się ogląda ;]

Nie ma to jak odświeżenie starych płyt z filmami ;)

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Andar Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Nottingham
Dodane dnia 18-07-2008 21:33
Nic śmiesznego,Marka Koterskiego...widziałam ten film kilka razy,ale niezmiennie poprawia mi nastrój:))
"Ludzie chcą kłamstw,które pomagają im żyć"
Terry Pratchett.
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
wwwolekpl Użytkownik
  • Postów: 28
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 18-07-2008 21:45
po raz kolejny już :)Patriota z Melem Gibsonem



Kiedyś na koniec filmu "Człowiek Słoń" padły bardzo optymistyczne słowa:

"Nic nigdy nie umrze.
Strumień płynie,
wiatr wieje,
obłok mknie po Niebie,
serce bije...
-Nic nie umrze"

Nie wiem kto jest autorem.Może ktoś z Was wie?:)
Świat jest tylko polem bitwy która nie ma dna.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 18-07-2008 23:49
"Breaking The Waves" - ja z całą pewnością nie zapomnę tego filmu do końca życia, ale wahałbym się go polecić nieznajomemu. To film dla ludzi dojrzałych.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 19-07-2008 00:01
Masz racje Valdens, ja na tym filmie płakałam.
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 20-07-2008 21:59
a ja oglądałam Hot Shots :p dość śmieszny film. czeka mnie jescze pół Pachnidła, którego nie do kończyłam oglądać i American Pie 6 :)
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Malwis892 Użytkownik
  • Postów: 98
  • Skąd:
Dodane dnia 23-07-2008 19:30
"ostatnio oglądałam horror" dom woskowych ciał"..fajny..taki psychologiczny..;P choć nie przepadam za tego typu filmami..a z komedii romantycznych' dziś 13 jutro 30.."
"[...] Jedna kropla miłości jest więcej warta, niż ocean dobrych chęci i rozumu [...]"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 23-07-2008 22:13
dom woskowych ciał? żenada. nie dość, że z Paris Hilton to jeszcze nic się nie działo... a ja w dalszym ciągu szukam czasu na resztę pachnidła i american pie 6 :D
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Malwis892 Użytkownik
  • Postów: 98
  • Skąd:
Dodane dnia 24-07-2008 10:56
a mi się tam podobał..
"[...] Jedna kropla miłości jest więcej warta, niż ocean dobrych chęci i rozumu [...]"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Draculina Użytkownik
  • Postów: 43
  • Skąd: Jasło
Dodane dnia 24-07-2008 16:39
Karmazynowy Przypływ z Danzelem Washingtonem- film opowiada o marynarzach łodzi podwodnej, którzy dostają rozkaz storpedowania rosyjskiej łodzi podwodnej, ale z powodu głębokiego zanurzenia, nie dostają potwierdzenia, żeby wykonać rozkaz. Kapitan "Alabamy" chce wyrzucić torpedy, a pierwszy oficer- Washington się temu sprzeciwia, gdyż błąd spowoduje III wojnę światową. Na statku wybucha bunt. Film pokazuje, w jakim napięciu żyją ci żołnierze i jakie decyzje muszą podejmować. Mnie film bardzo się podobał, polecam:yes:
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-07-2008 09:00
Marzyciel /Finding Neverland/ amerykańsko - brytyjski dramat z 2004 roku. W głównych rolach: Johnny Depp i Kate Winslet. Muzykę napisał Jan A.P. Kaczmarek. Film dostał w 2005 roku Oscara za najlepszą muzykę. Polecam.

"Marzyciel" to opowieść dla dorosłych o dorosłych, którzy odkryli w sobie dziecięcą wrażliwość. Pisarz u szczytu literackiej kariery szuka natchnienia do pracy nad nową książką. Spotkanie czarującej Sylvii, matki czwórki chłopców pozwoli mu odnaleźć inspirację dla swojej twórczości. Miłości kobiety oraz wyobraźnia dzieci sprawią, że stworzy dzieło, które uczyni go nieśmiertelnym.
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Draculina Użytkownik
  • Postów: 43
  • Skąd: Jasło
Dodane dnia 25-07-2008 12:21
Cytat:
LittleRedRose napisał/a:
Marzyciel /Finding Neverland/ amerykańsko - brytyjski dramat z 2004 roku. W głównych rolach: Johnny Depp i Kate Winslet. Muzykę napisał Jan A.P. Kaczmarek. Film dostał w 2005 roku Oscara za najlepszą muzykę. Polecam.


"Marzyciel" to opowieść dla dorosłych o dorosłych, którzy odkryli w sobie dziecięcą wrażliwość. Pisarz u szczytu literackiej kariery szuka natchnienia do pracy nad nową książką. Spotkanie czarującej Sylvii, matki czwórki chłopców pozwoli mu odnaleźć inspirację dla swojej twórczości. Miłości kobiety oraz wyobraźnia dzieci sprawią, że stworzy dzieło, które uczyni go nieśmiertelnym.


tak, film jest bardzo dobry, szkoda tylko, że smutno się kończy.:no:
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 29-07-2008 11:00
"Cleaner" z Samuelem L. Jacksonem i Edem Harissem
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
AnotherGirl Użytkownik
  • Postów: 46
  • Skąd: Tarnowsie Góry
Dodane dnia 29-07-2008 13:06
ogólnie nie oglądam filmów :p
ostatnio to chyba "Halloween" czy jakoś tak. horror ;)
Wanting to be someone else is a waste of the person you are.
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
Afternoon Użytkownik
  • Postów: 705
  • Skąd: Warszawa : Katowice
Dodane dnia 01-08-2008 10:39
Wczoraj obejrzałem sobie "Sól czarnej ziemi" Kazimierza Kutza z Olgierdem Łukasiewiczem, film o powstańcach śląskich. :) nie powiem, obejrzałem z przyjemnością. :)
Do góry
Autor
RE: Co ostatnio oglądaliście?
zapomin Użytkownik
  • Postów: 406
  • Skąd: Szamotuły
Dodane dnia 01-08-2008 10:42
oczywiście "Sól ziemi czarnej" :p
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]