Wypadałoby się chyba przedstawić :}
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Wypadałoby się chyba przedstawić :}
mizantrupia Użytkownik
  • Postów: 90
  • Skąd:
Dodane dnia 12-11-2012 22:46
Jestem tu miesiąc, więc myślę, że jeszcze zaliczam się do nowych. Poczytać już mnie trochę można i pewnie niektórzy już zdążyli to zrobić w pojedynkowych tematach : )

Nazywam się Paulina i mam dwadzieścia lat. Siedzę sobie drugi rok w Warszawie i studiuję fotografię, chociaż nie wiem, jak długo będę mogła jeszcze to mówić - pewnie wkrótce wyrzucą mnie za nieobecności : D
Piszę niewiele, ale od dawna. Pierwsze podrygi zaliczyłam już w podstawówce, jednak wtedy kierowałam się bardziej na poezję. Miałam kilka drobnych sukcesów, wówczas bardzo ważnych dla mnie - druczek w lokalnej gazecie, takie tam. W gimnazjum pisałam najwięcej, udało mi się wtedy również wygrać ogólnopolski konkurs na opowiadanie o narkotykach. Dzisiaj nie przepadam już za tym tekstem.
Teraz piszę bardzo rzadko i potrzebny jest mi impuls, bym wzięła się do roboty. Czyli właśnie jakaś rywalizacja, coś takiego. Dlatego zgłosiłam się do Waszego konkursu (swoją drogą, pozdrawiam zawsze, bo to u niej na fejsiku wyczaiłam linka do PP i wpadłam tu incognito, huhu!). Pisywałam kiedyś sporo fan fiction i pojedynkowałam się również na Mirriel. Teraz próbuję zachować jakąś świeżość i systematykę w pisaniu grając w różne pbfy.
No, to tak w wcale niewielkim skrócie.
Mam nadzieję, że będzie mi się czasem coś chciało napisać, ale poza tym witam wszystkich serdecznie! : D
Do góry
Autor
RE: Wypadałoby się chyba przedstawić :}
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 12-11-2012 23:01
Witaj, witaj. Dobrze, że się zdecydowałaś :).
Działaj, bądź.
Do góry
Autor
RE: Wypadałoby się chyba przedstawić :}
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 12-11-2012 23:08
Mhm, witam, witam. A zatem fotografia, stąd doskonale uchwycone w słowo szczegóły, wszystko stało się jasne.;) Dzięki, za podglądanie rzeczywistości przez Twój obiektyw i do sczytania! :)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wypadałoby się chyba przedstawić :}
mizantrupia Użytkownik
  • Postów: 90
  • Skąd:
Dodane dnia 13-11-2012 04:29
Cytat:
Esy Floresy napisał/a:
Mhm, witam, witam. A zatem fotografia, stąd doskonale uchwycone w słowo szczegóły, wszystko stało się jasne.;) Dzięki, za podglądanie rzeczywistości przez Twój obiektyw i do sczytania! :)


Nie dopatrywałam się w tym nigdy żadnej korelacji. Ale to ciekawa teoria! : D Dziękuję Ci pięknie za te słowa.
Do góry
Autor
RE: Wypadałoby się chyba przedstawić :}
creep Użytkownik
  • Postów: 614
  • Skąd: Stąd
Dodane dnia 13-11-2012 12:09
witaj, świetny zwycięski tekst - pisz, zamieszczaj - powodzenia
Do góry
Autor
RE: Wypadałoby się chyba przedstawić :}
Magicu Użytkownik
  • Postów: 222
  • Skąd: Leverkusen
Dodane dnia 13-11-2012 12:21
Witaj na PP :)

Płodzisz psychopatów, że aż miło - co jeden, to lepszy :)
Jeszcze raz gratuluję zwycięstwa i czekam na kolejne twoje teksty.
Nie jest naj­ważniej­sze, byś był lep­szy od in­nych. Naj­ważniej­sze jest, byś był lep­szy od sa­mego siebie z dnia wczorajszego. - Mahatma Gandhi
Do góry
Autor
RE: Wypadałoby się chyba przedstawić :}
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 15-11-2012 20:20
Gruess dich!

Aż mnie korci, żeby zapytać, co można studiować na fotografii? ;) Zawsze mnie ciekawiły takie różne kierunki, które z pozoru nie wyglądały na takie, by można było powiedzieć, że na nich się "studiuje". (No dobra, tak naprawdę wiem, że można wiele studiować...)
Do góry
Autor
RE: Wypadałoby się chyba przedstawić :}
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 15-11-2012 21:04
Pooglądałam sobie też Twoje zdjęcia :)
Do góry
Autor
RE: Wypadałoby się chyba przedstawić :}
mizantrupia Użytkownik
  • Postów: 90
  • Skąd:
Dodane dnia 15-11-2012 22:54
Nie wiem, czy to dobrze. Jak wrażenia?

Silvus - rany, wiele. Znaczy, nie nauczyłam się z tego prawie nic, bo jestem leniem. Ale miałam fantastyczne wykłady z historii fotografii. Estetyka fotografii - tutaj rzeczy dotyczące bardziej barw, kompozycji, takie tam. Złote spirale, podziały, przykłady różniste. Podstawy fotografii - straszliwe, techniczne rzeczy. Budowa aparatów, klisz, papierów do wywoływania. Poza tym dużo ćwiczeń, zarówno z cyfrowej i analogowej. Obecnie najlepszą częścią jest cotygodniowy wykład, na każdym inna osoba. Fotografowie zajmujący się architekturą, fotografią sportową, portretem, kuratorzy wystaw. Sporo się dzieje, ale średnio chce mi się z tego korzystać i obecnie zalegam z milionem prac : D
Do góry
Autor
RE: Wypadałoby się chyba przedstawić :}
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 15-11-2012 23:04
Nieźle. Na każdym inna osoba, no, to się chwali. Ciekawe, ile wspólnego ma fotografia z grafiką, komputerową, dajmy na to?

Ooo, z tym zaleganiem, to tak jak ja na informatyce, ale ja zalegam, bo jestem w każdej z nich zbyt dokładny, tak mi się wydaje przynajmniej. :p
Do góry
Autor
RE: Wypadałoby się chyba przedstawić :}
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 15-11-2012 23:11
Cytat:
Jak wrażenia?

No z pewnością mroczniejszej strony pędzla używasz.
Niektóre fotki przemówiły.
Do góry
Autor
RE: Wypadałoby się chyba przedstawić :}
mizantrupia Użytkownik
  • Postów: 90
  • Skąd:
Dodane dnia 15-11-2012 23:16
Ostatnio sporo. Trzy godziny zajęć spędzaliśmy na klejeniu literek w wymyślne konstrukcje, przy zachowaniu równowagi czerni i bieli w formacie A4. Poza "zabawą z literką" nie wiem, ile jeszcze mogę się, khem, nauczyć.
W sumie to brzmi bardzo żałośnie. Więc jednak nie "sporo". Raczej "prawie nic". : D
Informatyka brzmi świetnie, mimo wszystko. Politechnika?
Rozważam nawet podjęcie jej na studiach magisterskich : ) Ale nie jestem pewna, czy tam.

Wasinko, osobiście tak tego nie odczuwam, ale podobno tak jest. Ale miło mi strasznie, że coś mogło okazać się mocne, wartościowe, czy jakkolwiek to nazwać :}
Do góry
Autor
RE: Wypadałoby się chyba przedstawić :}
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 15-11-2012 23:22
Brzmi świetnie! Dziewczyno! Wiesz, co teraz powiedziałaś? :shy: Tak, oczywiście, zgodzę się z tym, tyle że może niewielu nie-informatyków. ;) I nie Politechnika i nie UW, uprzedzając.
Do góry
Autor
RE: Wypadałoby się chyba przedstawić :}
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 16-11-2012 11:44
No patrz, nie zorientowałam się za nic, że Ty to Ty! ;) Odpozdrawiam ciepło.



Swoją drogą - chyba wielu ludzi tak ma, że nie lubi swoich starych tekstów...
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wypadałoby się chyba przedstawić :}
pawelxy1 Użytkownik
  • Postów: 22
  • Skąd:
Dodane dnia 16-11-2012 12:18
Witam szanowną Paulinę:)
Życzę tobie tylko natchnień i impulsów do pacy:)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]