Cześć
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Cześć
Papasmerf Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 18-03-2013 20:12
Witam - za oficjalnie, siema - za luzacko i niestosownie. Cześć jest idealnie pośrodku ;)
Co można napisać słowem wstępu. Liczę już niemal 19 wiosen i zawsze nieco mnie pociągała wizja, aby zacząć pisać. Jakoś rok temu podjąłem próbę wykrzesania z siebie odrobiny chęci i napisałem sześć krótkich opowiadań na temat mojej postaci w grze Kroniki Fallathanu. Było ich znacznie więcej, ale tylko tyle udało sie zachować, kto grał, ten wie, że jakoś rok temu atak nieznanego samozwańczego mistrza burzenia ludziom frajdy z gry cofnął postępy wszystkich uczestników o około trzy miesiące. Mój pech, że założyłem konto 3 miesiące i 5 dni przed owym wydarzeniem!... A ostatnio brak czasu..
Powoli będe dodawał owe powiastki, liczę, że ktoś konstruktywną krytyką wskaże błędy, poradzi jak wybrnąć z trudnych sytuacji itp.
Pierwszy tekst zgłosiłem 12 marca, jeszcze się nie pojawił, ale na dniach powinien. Zatytułowany "Pewnego razu przy fajce", gatunek fantastyka (źle wpisałem, że sci-fi ;/), jeżeli kogoś te klimaty interesują - zapraszam! ;)
Pozdrawiam, Tomek.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Cześć
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 18-03-2013 20:44
Witam. Gruess dich. :)

Ktoś na pewno się znajdzie, nawet więcej niż ktoś, bo tutaj znajdziesz takich maniaków poprawiania, że aż mi skóra cierpnie. :yes:

Brak czasu, hę? Skąd ja to znam... ;)
Do góry
Autor
RE: Cześć
wykrot Użytkownik
  • Postów: 333
  • Skąd: znad Tanwi
Dodane dnia 18-03-2013 20:45
Przynajmniej piszesz normalnie, a to teraz rzadkość u młodych. Będzie dobrze! :) Rozgość się!
Do góry
Autor
RE: Cześć
Martin CROSS Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd: Polska
Dodane dnia 19-03-2013 12:22
Witam!
Jestem nowy na tym portalu, który mnie dość mocno zaintrygował. Liczą sobie zim trochę... i mam kłopoty w opanowaniu profilu (dodam, że nawet konta na faceobooku nie mam i innych portalach społecznościowych. Pierwsza sprawa - jak dołączyć swoje foto. Przygotowałem takie po 18kb i nic... Proszę o podpowiedź. Pisanie traktuję jako formę autoterapii - sporo się z moim życiu niespodziewanie pozmieniało. Nie ukrywam, że redaktorka i korektorka, które miały cierpliwość czytać moje opowiadania wyjechały za chlebem na północ no i jestem jak bez rąk, oczu i uszu. Za to z ogromnym apetytem na opowiadanie. Jak Redakcja zdecyduje się opublikować fragmenty - będę wdzięczny. Jak nie - trudno - wiele porażek w życiu doświadczyłem. Coś tam już zostało opublikowane jako self publishing. W głowie pomysłów tyle, że spać nie mogę.
Ciekawi są tu ludzie, ciekawi.
Pozdrawiam
P.S. Mnie tu zaraz zasypie.... Gdzie ta wiosna!? Boćki przegnane, przebiśniegi zasypane...
Gdzie to ocieplenie klimatu (Bałtyk miał być tak ciepły jak Adriatyk)!?
Do góry
Autor
RE: Cześć
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 19-03-2013 14:46
Witaj. Nie pożałujesz, że tu zajrzałeś. Mi się tu bardzo podoba, a każdy kontakt z osobami, które znają się na "fachu" - tylko podnosi kwalifikacje, bez dwóch zdań.
Co do zdjęcia, to w panelu użytkownika edytujesz profil i wklejasz fotkę, wcześniej tylko należy ją okroić o kilka pikseli :) Tak ogólnie, to żałuję, że tak mało osób chce się pokazać, byłoby milej.
Pozdrawiam z mroźnego i zaśnieżonego Poznania, brrr!
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Cześć
wykrot Użytkownik
  • Postów: 333
  • Skąd: znad Tanwi
Dodane dnia 20-03-2013 01:30
Martin CROSS napisał:
Witam!
Jestem nowy na tym portalu, który mnie dość mocno zaintrygował. Liczą sobie zim trochę... i mam kłopoty w opanowaniu profilu (dodam, że nawet konta na faceobooku nie mam i innych portalach społecznościowych.


Człowieku! Bracie! Ja też nie mam konta na facebooku! :) A na ch...olerę to?
Do góry
Autor
RE: Cześć
Martin CROSS Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd: Polska
Dodane dnia 20-03-2013 08:59
Cześć!
Kiepsko się poruszam w necie. Z foto będę próbował. Ja jestem.... też Wielkopolaninem. Ale życie przegnało mnie trochę po Polsce (na szczęście nie po świecie). Będę próbował się wkleić. Teksty do jakiej wielkości powinny być (tzn ile stron, czy też znaków). Popełniłem kilkanaście opowiadań, pisuję też thrillery. A moim konikiem jest.... fantastyka. Dziś nie pozwalał mi spać pewien pomysł: małżeństwo i ten trzeci dużo starszy. Jak wezmę zwolnienie - to przeleję na papier.
Pozdro
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]