Może akcję, może zlot, może coś?
Autor
Może akcję, może zlot, może coś?
Senrix Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Tey-Poznań
Dodane dnia 20-03-2013 00:13
Cytat:
Może akcję, może zlot, może coś?


Ostatnio coś "umarło", nic się nie dzieje, chyba upadły podniosłe idee o propagowaniu czytelnictwa.
W ogóle jakaś kaszana, pewnie dlatego, że Natala się nie udziela a Tomasz coś robił, ale chyba też odpuścił.
Tak więc może coś zorganizujemy, coś większego w czerwcu przykładowo? W czerwcu, żeby można było fajnie zaplanować.

Tak więc, słucham. :)
Cytat:
Jestem niczym neon, błyskam by móc w pełni zaświecić.

Tomasz Kąkolewski. (ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Może akcję, może zlot, może coś?
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 20-03-2013 00:38
Hmmm, jestem za. :)
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Może akcję, może zlot, może coś?
wykrot Użytkownik
  • Postów: 333
  • Skąd: znad Tanwi
Dodane dnia 20-03-2013 01:27
Senrix napisał:



Tak więc może coś zorganizujemy, coś większego w czerwcu przykładowo? W czerwcu, żeby można było fajnie zaplanować.

Tak więc, słucham. :)


W czerwcu to już mam dwa na tapecie. I w dodatku za bezdurno. Tylko koszty dojazdu.
Do góry
Autor
RE: Może akcję, może zlot, może coś?
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 20-03-2013 11:55
Bez konkretów to nie bardzo jest o czym mówić. A zloty chyba mają się wciąż nieźle ;)
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Może akcję, może zlot, może coś?
Senrix Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Tey-Poznań
Dodane dnia 20-03-2013 15:38
Chciałbym trochę ludzi zebrać i wtedy coś zaplanować, skłaniam się bardziej ku akcji typu Publiczne Czytania niż "zwykły" zlot. Choć Poznań już raz był, PC były dość kameralne, może nawet byłbym w stanie zrobić to sposób bardzo atrakcyjny. :)
Nagłośnić też byłbym w stanie, może udać się zrobić coś z rozmachem. :)

[Dodano 21-03-2013 15:53]
Wybaczcie "Duble post", ale pytam - ktoś jeszcze chętny na jakiś kreatywny zlot?
Cytat:
Jestem niczym neon, błyskam by móc w pełni zaświecić.

Tomasz Kąkolewski. (ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Może akcję, może zlot, może coś?
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 21-03-2013 20:21
Hej, ja. :) Co by to nie było. :) Byle znać czas, rozmach i miejsce (wszędzie w Polsce dotrę, tylko żeby nie w dzień egzaminu, bo studia to jednak skończyć trzeba ;) ).
Do góry
Autor
RE: Może akcję, może zlot, może coś?
Senrix Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Tey-Poznań
Dodane dnia 21-03-2013 20:37
Właśnie przyszło mi na myśl:
(Wiem: Poznań był, ale Tylko tu mam aż tak dogodne warunki, gdzie indziej może trudniej)

Publiczne Czytania (Zapraszam mojego imiennika, pana Obłudę ;) ) w zabytkowym taborze poznańskiego stowarzyszenia KMPS (Klub Miłośników Pojazdów Szynowych). Nagłośnienie też da się załatwić.Potrzebuję chętnych. KMPS ma kontakty z WTK i epoznan.pl więc rozgłos sam się zrobi, szczególnie jeśli z nich zrobi się współorganizatorów. senrix.pl/files/konstal_n.jpg
Akcje KMPS mają pewien rozgłos, więc na prawdę łatwiej nieco będzie. Chciałbym to już w wakacje zrobić.
Cytat:
Jestem niczym neon, błyskam by móc w pełni zaświecić.

Tomasz Kąkolewski. (ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Może akcję, może zlot, może coś?
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 21-03-2013 23:33
Ja za zlotem obiema łapkami. Tym razem będę na 100 %. Sama proponuję lokal, domówkę w Tczewie, luz i hektary do spania, tak mi wpadło w łapki ostatnio... Zapraszam:)
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Może akcję, może zlot, może coś?
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 21-03-2013 23:52
A te hektary to chociaż miękkie są? <podejrzliwy>
Do góry
Autor
RE: Może akcję, może zlot, może coś?
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 22-03-2013 00:05
Jak sobie karimatę pościelisz, to będzie miękko:)
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Może akcję, może zlot, może coś?
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 22-03-2013 14:54
Senrix napisał:
Publiczne Czytania (Zapraszam mojego imiennika, pana Obłudę ) w zabytkowym taborze poznańskiego stowarzyszenia KMPS (Klub Miłośników Pojazdów Szynowych).


Senrix, musiałem się uśmiechnąć :) Jako, że po pierwsze ja też przecież rodowity Poznaniak, a po drugie, praktycznie wszystkich znam z KMPS. Co prawda nie mam bezpośredniego kontaktu z tym "tworem", ale moja praca w mieście polega na tym, że mogą mnie znać. Chciałbyś zrobić "Publiczne Czytania" w Enkach, które stoją na Fortecznej? :D Czemu nie, jak chcą zrobić kawiarenki w nich, to i czytelnia może być!
:yes:
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Może akcję, może zlot, może coś?
Senrix Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Tey-Poznań
Dodane dnia 22-03-2013 21:25
Nie wie, nie umiem przypasować. A sebo666666 znasz?

Chętnie takie czytanka w "bimbie" bym zrobił. :)
Cytat:
Jestem niczym neon, błyskam by móc w pełni zaświecić.

Tomasz Kąkolewski. (ja)
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.