Ostatnio dodane artykuły
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 08-05-2008 21:50
Popieram stanowczo zarówno Valdensa jak i Afternoona... Porządek musi być, komentarze też. Nie tylko ocena jest ważna, w końcu to komentarz powie wiecej.
A jesli chodzi o podział, to Valdens ma racje. Takie opowiadanie zniknie z ramki i później wątpie żeby znalazło czytelnika.

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 10-05-2008 13:53
Znowu to samo... kilka osób oceniło moje opowiadanie, nie podając powodów. Jak mam to odebrać. Czy to z antypatii do mnie, czy za moje słabe pisanie...
Do góry
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 10-05-2008 14:23
Dokładnie tak jak piszą Afternoon i unpapillon. Możliwość dodania oceny bez komentarza sprawia, że ktokolwiek może ocenić na cokolwiek. Mnie też to irytuje. A jakie to nieprawdy może stwarzać. Wolałbym, żeby była możliwość dodania komentarza bez konieczności zaznaczania oceny, te ocenianie w skali 1-5 jest moim zdaniem trochę infantylne. Choć z drugiej strony pomaga 'dookreślić' opinię.
Do góry
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Siri Użytkownik
  • Postów: 41
  • Skąd:
Dodane dnia 21-07-2008 22:39
Nieco odświeżę ten temat, który jest chyba najwłaściwszy, by zadać małe pytanko. Czy jest możliwość, by była opcja powiadamiania o nowych komentarzach w komentowanych przez nas utworach?
Bo szczerze mówiąc nie wiem, czy będzie mi się chciało codziennie sprawdzać, czy ktoś zareagował na to, co napisałam w komentarzu.
Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Siri
Do góry
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 21-07-2008 23:53
Zgadzam się z tym. Więcej czasu tracę na poszukiwaniach odpowiedzi do komentarzy, niż na czytaniu nowych artykułów :) CO do mojego nowego opowiadania.. nie ma i nie ma... Inie wiem, czy jest tak do kitu, wg administratorów, czy został przez mnie źle zamieszczony, czy jest jeszcze inny powód..:rip:
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 22-07-2008 01:50
Hyper, o ile wiem jeżeli odrzucą, to Cię powiadomią... jest pewnie na razie w "cenzurze" ( fajnie zabrzmiało, tak z lat 70)... ale zgadzam się wiele czasu się traci na przeglądaniu własnych artów zamiast czytaniu innych, a są i bardzo ciekawe... B)
Do góry
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 22-07-2008 09:20
I powiadomili... Nie w tę szufladkę poszło :) Cenzura oraz propaganda są również moimi ulubionymi określeniami:)
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.