Ostatnio dodane artykuły
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
Autor
Ostatnio dodane artykuły
Tyler Durden Użytkownik
  • Postów: 215
  • Skąd:
Dodane dnia 22-04-2008 22:23
Już od dawna miałem to zaproponować. Chodzi mi o "Ostatnio dodane artykuły". Ja raczej rzadko czytam poezję, a tej jest na portalu bardzo dużo. I przyznam szczerze, że nie lubię w ostatnio dodanych metodą prób i błędów szukać opowiadań, trafiając głównie na wiersze. Myślę, że jakiś podział ułatwiłby wszystkim szukanie czegoś dla siebie.
"It's only after you've lost everything that you're free to do anything."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 22-04-2008 22:28
Ale przeciez jest taki podział:) wchodzisz na "Naszą Twórczość" i tam masz wszystko posegregowane
Do góry
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 22-04-2008 22:28
Problem jest z natury systemu trochę skomplikowany. Popytam Maxa ;)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Afternoon Użytkownik
  • Postów: 705
  • Skąd: Warszawa : Katowice
Dodane dnia 22-04-2008 22:28
Ale nie na głównej, zgadzam się z Tylerem.
Do góry
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 22-04-2008 22:28
Ja jestem za. Wiersze nie sa moja mocną stroną i również zaczyna mnie irytowac szukanie na "chybił trafił" prozy.

Zdania zaczynamy z dużej litery. Tyczy się to wszystkich wyżej piszących oprócz admina. :p

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Tyler Durden Użytkownik
  • Postów: 215
  • Skąd:
Dodane dnia 22-04-2008 22:31
Właśnie w naszej twórczości też trzeba się naszukać. Wchodzić do każdego działu z osobna i patrzeć na daty. A na głównej wygodnie. Jak się da, byłoby dobrze.
"It's only after you've lost everything that you're free to do anything."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Caroline Użytkownik
  • Postów: 487
  • Skąd: Dęblin
Dodane dnia 22-04-2008 22:36
Przepraszam Sagit. :p

"Bądź sobą, życie jest za krótkie żeby być kimś innym"
''Życie jest za krótkie żeby przeżywać ten sam dzień dwa razy''
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Vanillivi Użytkownik
  • Postów: 1049
  • Skąd:
Dodane dnia 22-04-2008 23:09
Własnie też o tym myslałam. Na Fabrice librorum na przykład jak się patrzy na ostatnio dodane teksty, to od razu widać co jest co. Jakby dało sie coś takiego tutaj wprowadzić, to bardzo bułatwiłoby to czytanie.
http://www.cala-reszta-nocy.blogspot.com Mój blog o życiu, podróżach i pisaniu.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 22-04-2008 23:15
Aha, no chyba, że tak...jak dla mnie, to niie aż taki problem szukać czegoś na ślepo bo czasem trafię na coś czego świadomie bym nie wybrała, a okazuje sie fajne, np. nie lubie fantastyki, a przypadkowo trafiłam na fajny tekst:) ale takie ułatwienie jak najbardzoej mogłoby być:)
Do góry
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-04-2008 09:21
Też macie zachcianki :D dobrze, że mamy od tego speców to zobaczy się, co da się w tej kwestii zrobić.
Do góry
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Tyler Durden Użytkownik
  • Postów: 215
  • Skąd:
Dodane dnia 23-04-2008 13:07
Skoro już jest temat, to dorzucę kolejną propozycję dotyczącą portalu. A mianowicie chodzi mi o dział "Publicystyka". Myślę, że można otworzyć tam poddział "Inne" lub "Artykuły" lub "Gazetka". Można by tam wrzucać różne artykuły. Czemu to proponuję? Wystarczy zajrzeć do działu "Felietony" i zobaczyć jak duży procent artykułów z felietonem ma niewiele wspólnego (co nie znaczy, że wszystkie są złe, wręcz przeciwnie... ale powinny być w innym dziale).
"It's only after you've lost everything that you're free to do anything."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 07-05-2008 18:50
W związku z tym, że przybyło nam dużo nowych użytkowników, którzy przysyłają wiersze, segregowanie ostatnich artykułów w sposób, jaki zaproponował Tyler wydaje mi się niezbędne. Co do felietonów i wcześniejszego posta to czasami miałem problemy kiedy ktoś dodawał do kategorii "Inne" coś co przynajmniej zaczynało się jak felieton i odwrotnie. Brakuje w publicystyce kilku kategorii, tylko nie wiem czy mogę się tym zająć :D No ale to już mniej istotna kwestia, jakoś sobie na razie radzimy z tym mało precyzyjnym podziałem.
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-05-2008 19:03
No, teraz to już na gwałt potrzebne te kategorie... bo sama się gubię.:rol:
Do góry
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-05-2008 14:58
pw - zapraszam do panelu administracyjnego :)

W ten weekend postaramy się popracować nad sortowaniem tekstów.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Afternoon Użytkownik
  • Postów: 705
  • Skąd: Warszawa : Katowice
Dodane dnia 08-05-2008 17:08
ja mam pytanie odnośnie komentowania. czy do kurwy nędzy nie można oceny danego tekstu uzasadnić? nawet świetną, dobrą, czy jaką tam? chciałbym żeby niemożliwe było ocenianie bez komentarza. sorki za wulgaryzm, ale nie mogłem już...
Do góry
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 08-05-2008 17:11
Oj bardzo się pod to podpinam... nie lubię otrzymywać ocen nie wiedząc za co.
Do góry
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
DamianMorfeusz Użytkownik
  • Postów: 556
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 08-05-2008 19:17
Zgadzam się - choćby krótkie - kurde, dobrze mi się to czytało, nic więcej nie dodam, bo mi dech zaparło! :) lub - tak mnie odrzuciło od monitora, że ledwo co zdążyłem dać ocenę najniższą! :p
A podział na poezję i prozę jak najbardziej na miejscu, ze względu na różne gusta czytelników, którzy starają się czytać na bieżąco nowości.
"Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie" - Peter Drucker
"Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość?
A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?" - George Bernard Shaw
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 08-05-2008 19:35
Dodałem reportaże i wywiady - może się coś pojawi, czekam z utęsknieniem :) zmieniłem też nazwę "recenzje książek" na po prostu "recenzje" - pojawiały się tutaj recenzje płyt i chyba filmów, więc taka ogólniejsza nazwa się przyda :) tyle jeśli chodzi o reformy :) czekam na tę główną, o której jest ten temat
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 08-05-2008 20:21
Ja myślę, że tym którzy piszą wiersze to obojętne podział, czy nie podział, bo i tak w tabelce zawsze jest około 25 wierszy i 5 opowiadań, jak rodzynków w cieście. To, że szukającym opowiadań trudno w nie trafić, to jedna sprawa, ale dla piszących te opowiadania to jeszcze bardziej przykre.

Dam przykład:
Ktoś napisze długie opowiadanie np. 20 stron A4 i robi to cały miesiąc, wstawia je wreszcie na nasz portal w poniedziałek. We wtorek przychodzi na górę 10 wierszyków składających się z jednej strofy, we wtorek to samo - znów 10 jedno-zwrotkowców i... w środę opowieść, dzieło 20-stronicowe znika z ekranu.
Nie mam tu wcale pretensji do tych, którzy piszą krótkie wiersze, no ale powiedzcie sami, czy to sprawiedliwy system?
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Ostatnio dodane artykuły
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 08-05-2008 20:36
otóż to Valdens, z felietonami jest o tyle dobrze, że na głównej stronie jest ramka i felietony, które pojawiają się raz na dwa tygodnie mogą liczyć, że trochę na głównej stronie pobędą... dlatego wydaje mi się, że podzielić ostatnio dodane trzeba, nawet w takich proporcjach 25-5 albo 20-10
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]