Youtube
Autor
Youtube
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 04-07-2013 21:04
A gdzie są słuchowiska, gdzie są spontaniczne czytania na yt? Facebook, to teraz się liczy? Lajki? reklama? Żenada. PP był wiodącym portalem, ale się zesrał, aż kasę z reklam, a te mają swoe wymogi. Nie boję się powiedzieć prawdy, ponieważ wystarczająco długo byłem tutaj, żeby zrozumieć. panie Orzeł, gdzie są słuchowiska, gdzie są wspaniałe dzieła portalowiczów na yt? Po nowej odsłonie PP nie ma o tym mowy. Nie pamięta Pan, kto był rdzeniem Pańskiego portalu i dzięki komu był on niepowtarzalny? Dziś jest to stronka internetowa, jak każda inna nafaszerowana reklamami, nie mająca już nic wspólnego z ideą, a jedynie z komercją. Na koniec dodam, że ci najwięksi, którzy tu byli, odeszli. Przemyśl to Wiktorze.
Do góry
Autor
RE: Youtube
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 04-07-2013 21:08
Tu nasz kanał:
http://www.youtube.com/user/portalpisarskipl

PP się rozwija, nie mnie oceniać w którą stronę, a ludzie szybko zapominają... Tyle na ten temat.
Po co nerwy?
Pozdrawiam.
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Youtube
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 04-07-2013 21:20
Jakże łatwo jest kogoś krytykować, jeśli samemu robi się niewiele albo nic. Proponuję najpierw zadać sobie trud zrozumienia, dlaczego jest tak a nie inaczej, a później krytykować.

Może portal zszedł na psy, ale nadal obowiązuje tu regulamin, który Darksiu złamałeś w punktach:

2.3.1 Zakaz pisania postów pustych lub bezsensownych.

2.3.2 Zakaz jakiegokolwiek, chamskiego obrażania innych użytkowników.

2.3.3 Zakaz używania niecenzuralnych słów, nie uwzględnia się tłumaczeń mówiących o chwilowym zdenerwowaniu, emocjach etc.

2.3.4 Pisać posty komunikatywne, zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami ortografii i gramatyki.

2.3.5 Nie powielać niepotrzebnie tych samych tematów na forum.


Jeśli masz coś do zakomunikowania Wiktorowi, zrób to na PW, bo ono od tego jest, a nie siejesz ferment. Masz ochotę wspomóc redakcję? Zaproponuj to. Podobne wystąpienia nie służą niczemu dobremu. Takie zachowanie nie motywuje do niczego. Ale skoro najwięksi już odeszli, to przecież tych, co zostali można zgnoić. Piękna postawa. Gratuluję.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Youtube
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 04-07-2013 21:21
Niewidoczna. To nie są nerwy. Brakuje mi przyjaciół, którzy byli ze mną na tym portalu, kiedy był on koncepcyjny. Ni musiałem wówczas wpisywać kodu, żeby zamieścić komentarz, nie musiałem wyczytywać, lub pomijać milczeniem pewnych reklam. Zapewniam Cię, że dziś ten prtal to nawet nie jedna dziesiąta, dawnego PP. Bardzo żałuję, bo mogło to być wspaniałe miejsce dla osób myślących indywidualnie, dla pozytywnych oryginałów. Krótko mówiąc rozczarowałem się, nie tylko ja, zresztą. Tylko gdzie szukać tych wspaniałych ludzi, którzy już dawno zrozumieli?
Do góry
Autor
RE: Youtube
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 04-07-2013 21:25
Darksio napisał:
Tylko gdzie szukać tych wspaniałych ludzi, którzy już dawno zrozumieli?

Wystarczy ich poszukać, na pewno znajdziesz na innych, lepszych zapewne Twoim zdaniem portalach.

Najłatwiej jest odejść, gdy zaczynają się problemy.
Do góry
Autor
RE: Youtube
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 04-07-2013 21:29
Darksiu, może jestem głupią i pustą blondyną, ale nawet wśród plebsu można zostać intelektualnym szlachcicem. Wystarczy odrobina dobrej woli.
Znam minimum jedno miejsce gdzie są starzy wyjadacze PP, dlaczego Ciebie wśród nich nie ma, skoro jest tak źle?
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Youtube
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 04-07-2013 21:34
Niewidoczna, pewnie jest, a tutaj przyszedł dla rozrywki trochę zamętu zrobić :) Nie rozumiem takiej postawy. Aż mnie zemdliło od ilości jadu.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Youtube
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 04-07-2013 21:37
Elwira, wiesz co jest najbardziej smutne? Po latach z przyjaciół robi się wrogów...
Przyznam, jest inaczej, niż wtedy kiedy zaczynałam, ale "inaczej" ma zazwyczaj dwa znaczenia.
Pozdrawiam wszystkich.
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Youtube
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 04-07-2013 21:57
Nie jestem wrogiem. Przeciwnie. Zawsze byłem przyjacielem PP, oraz osób, które w tej chwili odsunęły się ode mnie. One wiedzą, o kogo chodzi. Nie muszę przedstawiać. Nie jestem wrogiem i nie pluję jadem. Po prostu szkoda mi, że tak to się potoczyło. Musisz wiedzieć, że byłem wielkim entuzjastą PP. Więc nie pisz na mój temat bzdur.
Do góry
Autor
RE: Youtube
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 04-07-2013 22:08
Darek, jestem trochę zniesmaczona Twoją postawą. Przecież dobrze wiesz, że do tanga trzeba dwojga, a do budowania portalu - tłumu.


Co do reklam - są POTRZEBNE. Trzeba za coś utrzymać serwer, za coś wysyłać nagrody w konkursach.


Pytasz, co ze słuchowiskami, zaś odpowiedź jest oczywista... Julka nie ma tu już tak często, jak bywał kiedyś. Nie ma czasu opiekować się kanałem. Jeśli znasz się trochę na tym i jesteś chętny - ogłoś się, chętnie zarówno udostępnię swoje teksty do nagrania, jak i coś nagram.

Rotacja jest również rzeczą naturalną. Jest wiele nowych, pięknych inicjatyw - konkursów, zabaw. PP nadal żyje. Jeżeli zaś masz jakieś zastrzeżenia do prowadzenia fanpage PP - napisz do mnie lub Sagita.


Dobrze wiesz, że bicie piany nie wystarczy.
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Youtube
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 04-07-2013 22:16
zawsze napisała:
Julka nie ma tu już tak często, jak bywał kiedyś.

Nie wiem, czy to kwestia bywania Julka (nie odmówiłby zapewne pomocy), raczej nienagrywania przez Użytkowników ;)
Zawsze - nagrywaj :)
Do góry
Autor
RE: Youtube
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 04-07-2013 22:18
Wasinka napisała:
zawsze napisała:
Julka nie ma tu już tak często, jak bywał kiedyś.

Nie wiem, czy to kwestia bywania Julka (nie odmówiłby zapewne pomocy), raczej nienagrywania przez Użytkowników ;)
Zawsze - nagrywaj :)

Podrzuć więc coś do nagrania. :)
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Youtube
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 04-07-2013 22:46
Chociażby coś swojego :)
Do góry
Autor
RE: Youtube
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 04-07-2013 22:49
Wasinka napisała:
Chociażby coś swojego :)

Tu może być problem ;) Ze swoimi sobie nie radzę.
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Youtube
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 04-07-2013 22:52
Spalonko, wszystko możesz o mnie powiedzieć, ale nie to, że jestem wrogiem. Zniesmaczona? Poczytaj teksty i komenty, wtedy się zniesmaczysz. ;)
Do góry
Autor
RE: Youtube
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 04-07-2013 22:56
Darksio napisał:
Spalonko, wszystko możesz o mnie powiedzieć, ale nie to, że jestem wrogiem. Zniesmaczona? Poczytaj teksty i komenty, wtedy się zniesmaczysz. ;)

Nie nazwałam Cię tak. I wierz mi, jestem na bieżąco.

Jeśli chodzi o poziom tekstów - o niego musimy dbać wszyscy, zwłaszcza dodający ;).
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Youtube
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 06-07-2013 23:58
Ukoję się. Przepraszam wszystkich, którzy czują się obrażeni. Może trochę za bardzo poczułem się sfrustrowany. Takie życie.
Do góry
Autor
RE: Youtube
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 07-07-2013 19:42
Jak dla mnie - bez problemu.
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Youtube
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 07-07-2013 22:37
Optymistycznie patrząc - widać, że Ci zależy.
Do góry
Autor
RE: Youtube
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-07-2013 23:28
Wiadomo, szczekać jest bardzo łatwo. Ja już nie mam 16 lat i nie jestem w stanie przesiadywać tyle na Portalu co kiedyś. Przez dłuższy czas finansowałem to przedsięwzięcie z własnej kieszeni, ale nie mam zamiaru tego robić przez całe życie. Kliniczna śmierć kanału na youtube jest ważnym wątkiem i na pewno postaram się znaleźć odpowiednie osoby, które zechcą z pasją robić to, co zostało zaczęte przez inicjatorów.
wiktororzel.pl
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]