Zlot w Poznaniu
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 27-01-2014 19:22
Moi mili, zgodnie z obietnicą, misja pt. "Rezerwacja lokalu" została wykonana! Przemiły kierownik sali, zapisał wszystko w swoim notatniku i oczekuje gości w sobotę, od godziny 16.
Na wszelki wypadek, z nadzieją, że ktoś jeszcze zgłosi się w ostatniej chwili - zarezerwowałem stolik na 12 miejsc.
Pod samym oknem, na piedestale, wśród kolorowych abażurów w klimacie sfinksowym i z widokiem na wszystko dookoła - stolik będzie na Was czekał, jak wcześniej wspomniałem od godziny 16.
Jeżeli ktoś pojawi się pierwszy i podejdzie kelner z zapytaniem o stolik, mówimy umówione hasło, które brzmi "Portal Pisarski" - nie jest to żart, tak umówiłem się z panem kierownikiem :)
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 27-01-2014 19:33
jeż,
akacjowa weź sobie łyżkę stołową majeranku, zaparz, 10 min, można dosłodzić przed wypiciem; gorące, ale coby się nie poparzyć wypić i do łóżka, na drugi dzień zobaczysz jaka zmiana ;)


pablovsky - jesteś wielki ;), Twój brak zaangażowania w organizację jest naprawdę wyraźny i przez nas doceniony ;)
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
henrykinho Użytkownik
  • Postów: 47
  • Skąd: opole
Dodane dnia 27-01-2014 19:38
pablovsky napisał:
henry, kochany redaktorze! Rozumiem Cię. Słowo "mrok" wszystko wyjaśnia! A kiedy odsłonisz twarz, jak na redaktora przystało Masz coś do ukrycia pod tym kapturem?


Niełatwo jest wyjść z roli tajemniczego, zakapturzonego redaktora, jednak niebawem spróbuję. A wtedy nastanie światłość, mrok czy cokolwiek innego ;p
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 27-01-2014 19:41
henrykinho - rozumiem, że owo niebawem nastąpi 1 lutego... To taka ładna data na wyjście z twarzą ;)
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
Kaero Użytkownik
  • Postów: 864
  • Skąd: Wałcz/Poznań
Dodane dnia 27-01-2014 20:09
Może być mrówkojad :)
A ja leżę i leżę i leżę i nikomu nie ufam i nikomu nie wierzę.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 27-01-2014 20:11
1. Marukja - kotek
2. Amsa - jeż
3. Kaero - mrówkojad

Czekam nadal na dokonanie wyboru, bo chyba lubicie niespodzianki, co?
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
shinobi Użytkownik
  • Postów: 389
  • Skąd: Szczecinek
Dodane dnia 27-01-2014 20:13
Poproszę wesz łonową, tzw. mendę. :)
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 27-01-2014 20:14
Ja pitolę, Shinobi! Nie mogłeś wymyślić czegoś mniejszego?! ;) Ale ok, wybór to wybór :)

1. Marukja - kotek
2. Amsa - jeż
3. Kaero - mrówkojad
4. Shinobi - menda ;)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 27-01-2014 20:23
Shinobi - czy wiesz, że to można dwuznacznie zrozumieć? ;) Niejaki Jung, albo też i Freud rozpracowałby takie pragnienie w bardzo interesujący sposób... :)
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 27-01-2014 20:40
Mi wystarczy świstak, albo bakteria.
Pablo, czemu nie chcesz być słonikiem?
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 27-01-2014 20:43
1. Marukja - kotek
2. Amsa - jeż
3. Kaero - mrówkojad
4. Shinobi - menda ;)
5. Swistakos - świstak (oryginalnie ;))
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 27-01-2014 23:24
No... Ja, to mogę psem zostać, albo nie, kretem! ;) Żarty, żartami, proszę pamiętać o zabraniu ulubionej książki ;)
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
teresa481014 Użytkownik
  • Postów: 196
  • Skąd:
Dodane dnia 28-01-2014 09:09
Wielki Pablo - kłaniam się :)

sarna
Wciąż jestem
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 28-01-2014 09:13
1. Marukja - kotek
2. Amsa - jeż
3. Kaero - mrówkojad
4. Shinobi - menda ;)
5. Swistakos - świstak (oryginalnie ;))
6. Pablovsky - kret
7. Teresa481014 - sarna
8. Silvus - ?
9.Olaf Tumski - ?
10.Akacjowa agnes - żyrafa
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
teresa481014 Użytkownik
  • Postów: 196
  • Skąd:
Dodane dnia 28-01-2014 09:29
Nie wiem... ulubioną książkę, to znaczy jaką?...
Wciąż jestem
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 28-01-2014 09:42
Sama nie wiem, o co Pablovskiemu chodzi. Książkę przygotowałam, ale po co? Nie mam pojęcia. Coś klepał o autografach, ale przecież nie na tych książkach. Więc trzeba spytać u źródła.
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
teresa481014 Użytkownik
  • Postów: 196
  • Skąd:
Dodane dnia 28-01-2014 09:46
Swoich akurat nie mam na stanie(fajnie i nie) - pożyczę jeden mój tomik od koleżanki. i chyba... nie będę miała "odrobionych lekcji"(czy ja aby nie będę dla Was "za stara"?
Wciąż jestem
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 28-01-2014 09:57
Pablovski proponował ulubioną książkę zabrać, coby się na niej zautografować, aby po latach, kiedy weźmiemy ją do ręki przypomnieć sobie niegdysiejsze spotkanie ;)
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 28-01-2014 09:58
Za stara? A na co można być za starym? Uważam, że za staro to się można czuć, ale nigdy nie można nikomu powiedzieć, że jest za stary na cokolwiek, jeśli ma ochotę to robić :)
A patrząc na Twoje zdjęcie już wiem, że znajdziemy wspólny język i może się okazać, że ja też jestem za stara ;) I wtedy rozprawimy się z całym towarzystwem tak, że zapragną szybciutko pójść do łóżeczek.

Aaaa, dzięki, Amso. Teraz kumam. Ja co prawda wymyśliłam co innego, by nie pisać po książkach (niektórzy mają do nich wielki szacunek). Pogadam z Pablo, może pójdzie na mój pomysł :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Zlot w Poznaniu
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 28-01-2014 12:35
teresa481014 - popieram akacjową :), starość to kwestia świadomości, gnuśnego serca... a skoro wszyscy tutaj jesteśmy jakby "rozbuchani" różnymi chęciami, kto gdzie stara :)? moja rodzicielka lat 82 na rowerze pokonuje kilometry, ma licznik założony i się chwali ile przejechała w sezonie... czasem mi wstyd, bo ja to jej nie dorównuję, leniwa jestem:)
hm... pewnie jestem za stara :)))) na rower, chociaż przed wypadkiem codziennie do pracy jeździłam, ale i tak mamę nie przegoniłam w dystansie:)
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.