Hobby inne niż pisanie
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-03-2015 22:54
Jestem programistą :- ).
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
ikarus Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 23-06-2017 21:33
to dosyć niespotykane jak na kogoś zainteresowanego pisarstwem:)
ja od kiedy mnie zaprowadzono na lekcje kitesurfingu to sie interesuje właśnie kitesurfinigem i windsurfingiem
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
phoenixia Użytkownik
  • Postów: 53
  • Skąd:
Dodane dnia 11-07-2017 14:36
Historia sztuki, psychlogia.
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
marcia1987 Użytkownik
  • Postów: 18
  • Skąd: Sopot
Dodane dnia 16-07-2017 19:54
uwielbiam przerabiać różne rzeczy w mieszkaniu, do tego stopnia że malowałam szafki w 7 miesiącu ciąży, ostatnio zbudowałam z synami drapak dla naszych kotów z posłaniem, u dzieci w pokoju też ciągle coś przestawiam i zmieniam wystrój, często za grosze bo dodatków szukam po lumpeksach i sklepach charytatywnych :D
"Moje słowa lecą w górę, moje myśli pozostają na ziemi. Nie poparte myślą słowa nigdy nie wzniosą się do nieba. " W.Szekspir
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-08-2017 12:42
Poezja w obrazkach czyli fotografia :) Inspiruje mnie przede wszystkim mgła, krople deszczu i płatki śniegu :)
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Krzysztof Konrad Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 22-09-2017 13:20
Pykam sobie na basie.

P.S.

Wiem, że temat dotyczy nas w pierwszej osobie, ale nie wytrzymam, jeśli nie pochwalę się swoim znajomym. Otóż chłopak chodził ze mną do klasy. Jest jakimś matematycznym geniuszem, do tego trenuje prawie wymarłą sztukę walki - Wing Chun - i pasjonuje się florystyką. Dziś studiuje robotykę, bierze udział w lekcjach sztuk walki i jeszcze układa kwiatki. Tak wszechstronnego człowieka nigdy nie widziałem.
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Markiz25 Użytkownik
  • Postów: 22
  • Skąd:
Dodane dnia 22-09-2017 14:29
Witam.
Jestem pasjonatem historii szczególnie okresu II ws. Siedzę w temacie już od prawie 30 lat. Wykorzystuje swoją wiedzę starając się przybliżyć szczególnie ludziom młodym ten straszny konflikt, a także jego geopolityczne znaczenie dla świata. Pisze artykuły, notki biograficzne, ciekawostki, recenzje książek głównie na portale historyczne. To takie moje hobby od wielu lat. Co prawda miało być inne hobby niż pisanie, ale podejrzewam że chodziło tu raczej o pisanie wierszy, prozy itd., a moje dotyczy bardziej faktów czy teorii związanych w wydarzeniami historycznymi.
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Jundi Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 20-12-2017 09:33
A ja grywam sobie czasem na pianinku elektrycznym.
W niedalekiej przyszłości chciałbym nauczyć się grać na prawdziwym pianinie bądź fortepianie, ale to chyba raczej daleka przyszłość.....
nie stać mnie na razie na fortepian :)
/Sukces/____
__________|___
_____________|___
________________|___/Ja/
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Juice Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 19-01-2018 11:21
Podróże małe i duże. Szczególnie do byłych republik radzieckich. Mają swój klimat.

____________________
drzwi wewnętrzne kraków
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Arrora Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 19-01-2018 16:02
Amatorsko zajmuje się kuglarstwem, żonglerka płonącym kijem i poj. Oprócz tego rysuję, głownie przy użyciu tabletu do grafiki, czasem tradycyjnie. Moim celem jest nabycie umiejętności na tyle zadowalających, aby tworzyć grafiki do własnych tekstów.
Pozdrawiam. :)
Ludzie potrafią wytknąć Ci wszystkie drzazgi, nie widząc kłody we własnej... nodze.
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 19-01-2018 19:16
Arrora napisała:
Amatorsko zajmuje się kuglarstwem, żonglerka płonącym kijem i poj.

Nieźle! Chyba rzadko spotykane. A co to poj? <zainteresowany>
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Arrora Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 22-01-2018 10:19
Poprawiam się, "poi".
Najprościej ujmując to dwie kulki kewlaru na łańcuchach. Kewlar jest to materiał używany do tego typu sprzętu, po polaniu parafiną i podpaleniu nie niszczeje tak szybko. Dzięki za zainteresowanie Silvus ;)
Ludzie potrafią wytknąć Ci wszystkie drzazgi, nie widząc kłody we własnej... nodze.
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 22-01-2018 12:56
Arrora napisała:
Najprościej ujmując to dwie kulki kewlaru na łańcuchach. Kewlar jest to materiał używany do tego typu sprzętu, po polaniu parafiną i podpaleniu nie niszczeje tak szybko.

Acha. :)

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e3/Firepoi.jpg/220px-Firepoi.jpg
(z Wikipedii)
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 22-01-2018 16:25
Od czwartego roku życia łowię ryby :)
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Figiel Użytkownik
  • Postów: 65
  • Skąd: Figiel
Dodane dnia 11-02-2018 23:27
A ja w ramach hobby niezmordowanie obrabiam dwie zwariowane fretki Nebinkę i Tiję. Lubię zwierzaki, pysk mi się zawsze na ich widok śmieje.
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 12-02-2018 02:44
chlanie
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Zibi1965 Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 18-02-2018 21:27
W zasadzie mam wiele pasji, ale dwie cenię sobie najbardziej: latem wędkuję, a zimą oddaję się pirografii. Poniżej ostatnie owoce mojej twórczości:
images84.fotosik.pl/997/d69e0d08380e95d2gen.jpg
images82.fotosik.pl/999/af9791fcaff070a6gen.jpg
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
bambuskolczasty Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 16-03-2018 18:10
Super, wielkie dzięki za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością przydadza mi się one :)
Jedyna różnica między tobą a kimś, kto żyje tak, jak tego pragniesz, polega na tym, że on naprawdę to robi. Zbudował sobie piękne życie, a teraz się nim cieszy.
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
Globall Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 24-03-2018 14:52
Ja w wolnym czasie zacząłem poświęcać się grze na pianinie. Już widać pierwsze efekty moich zmagań.
Śpiączka to miły stan. Dobrze w niego zapaść, kiedy nie można się zdecydować: żyć czy umierać.
Do góry
Autor
RE: Hobby inne niż pisanie
vlta52 Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 26-03-2018 19:03
Hobbistycznie prowadzę bloga. Jak mam chwilkę to zawsze coś tam wstawię.
Powiedz, której części "wsadź swój głupi łeb w kaczy kuper" nie zrozumiałeś?
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.