Klub WeSZołego SZampona!
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Wierszybajka Użytkownik
  • Postów: 184
  • Skąd: mam wiedzieć?
Dodane dnia 22-04-2014 17:46
Proszę państwa super bohater nas nawiedza :D

On widzi bez majtek! :D

Ja, kiedy majtki ściągam ślepnę do cna. :D


Wybacz Ekszyn te śmiechy. Polska to smutny kraj. Dlatego taka inicjatywa, głupoty dla głupoty w gruncie rzeczy nie jest niczym złym. A obnażanie się w sensie literackim jest, po wielokroć, podstawą do działalności twórczej. Przez to co śmieszne i pryzmaty absurdu wyziera dno idei. Czasem głupie pomysły okazują się podwaliną pod największe wynalazki.
(choćby taki papier z odchodów łosia, słyszeliście o tym? Jeden facet trzepie, od tak sobie kasę na kupie :lol: )
Zdobyć na wczoraj: Bezkresny kawałek nieba i dziurę pełną słońca.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 22-04-2014 21:51
Wierszybajka napisała:
Dlatego taka inicjatywa, głupoty dla głupoty w gruncie rzeczy nie jest niczym złym.


To pozwolę sobie na uśmiech: he he !

Z odchodów łosia, czy łososia? A tak na serio, to to nie jest zwykły łoś!
To łoś superktoś!

To ja się zastanowię nad hodowlą łosiny w naszym Klubie! Uderzę jutro do znajomego leśnika, co by się szczegółów dowiedzieć.
Anakondo Bonda, prawdopodobnie od maja będziesz (oprócz robienia kawy!) kosić siano dla łosia.
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 22-04-2014 22:12
W koszeniu jestem dobra. A i futrzaki też lubię, choć nie wszędzie :)

Zatem: no problem, boss!
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
wykrot Użytkownik
  • Postów: 333
  • Skąd: znad Tanwi
Dodane dnia 22-04-2014 22:14
A Moskal we wsi stoi...
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
ajw Użytkownik
  • Postów: 162
  • Skąd: Puławy
Dodane dnia 22-04-2014 22:14
To ja mu będę przynosić suchy chleb dla konia ;)

Krystynka, Zły Zasie, została spreparowana na potrzebę komentarza. Takie kobiety nie istnieją w rzeczywistości. My kobiety zostałyśmy stworzone tylko po to, by ciosać wam kołki na głowie, ale jak to powiada Krystynka nawet najdłuższa żmija przemija ;)

Ekszynie. Naprawdę tak nas widzisz? O Jeju, a ja taka nieuczesana ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 22-04-2014 22:24
A ja bym rad zgłosić postulat: może by wystosować list otwarty do zarządzającego językiem polskim pisanym, prof Miodka, co by na początek z naszej mowy wywalić wszystkie litery utrudniające życie.

Po co h i ch! Zostawić samo - nic sie nie stanie, bo brzmi identycznie a dwa razy więcej pisania.
W podobie wywalić ó kreskowane i zostawic tylko u. I z rz zrobić porządek - ja bym postulował zostawić rz, bo ż ma kropkę, która utrudnia pisanie.

Ą i ę - na te litery nie mam pomysłu. Tak samo z ź. Chyba trza by je pozostawić.

Ale reszta do ruszenia. Minie z rok i cała ludność naszej ojczyzny się przyzwyczai. Tak, jak szwedzi w 1968, gdy w jedną noc przestawiono u nich ruch lewostronny na prawostronny. Na początku było trochę zamieszania, wsyptrzymano ruch na pół godziny, po czym grzecznie wszyscy zjechali na drugą, obowiązującą odtąd stronę. I poszło.

Jakież ułatwienie, głównie dla uczni, które są zawsze gnębione przez polonistow. A tak ileż problemów by odpadło.


Przydałoby się też przewietrzyć temat przecinków, ale nie wiem jak. Ma ktoś pomysł?


DoCo
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 23-04-2014 17:31
Nie widzę przeszkód, drogi DoCo. Jutro zadzwonię do profesora Miotka i zapytam czy jest szansa.
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
ajw Użytkownik
  • Postów: 162
  • Skąd: Puławy
Dodane dnia 23-04-2014 17:55
Zaraz, zaraz, wstrzymaj się prezesie. Od tego są sekretarki :) Anakonda Bonda ma z nim 'gorącą linię'. Na pewno przemówi mu do rozsądku swym seksownym głosem :)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 23-04-2014 21:08
Dziękuję, Wesoła Boo, za powstrzymanie Prezesa. Z jego wątpliwym wyczuciem oraz dyplomacją najczystszej i najwyborniejszej postaci zniszczyłby moją misję jednym swoim mlaśnięciem. (Proszę wybaczyć, Prezesuniu, ale szczerość u nas w Klubie to podstawa istnienia i czasem utraty pracy (ale co tam, mogę istnieć i bez niej :) )

Oto krótki list, jaki otrzymałam po tygodniu wieczornych rozmów na Skypie z Profesorem Miotkiem:

"Kohani, moji najmilejsi.

z wjelkom henciom pszyhylam sie do waszej inicjatywy. jestem jusz potfornie zmenczony poprawjaniem polakuf w ich potyczkach z jenzykiem polskim.
fszyscy zdajemy sobje sprawe rze ortografja jest gorsza nisz mafja. najpierw zabija potem wienzi a na końcu jeszcze gwauci. dajmy sobie z niom spokuj. popieram w całej rosciongłości mojej menskości.

jednagrze widze w tym wielki problem. Otusz tszebaby zmodyfikować fszystkie programy komputerowe otpowiedzialne za poprawianie buenduf. A to jest wjelce kosztowne. Kolejni nauczycjele straciliby posady co pocionglełoby za sobom protesty i straiki. kraj popadłby w ruine. a tego pszeciesz nie hcemy. europa nie przerzyłaby nastempnyh rozbioruf a jest pewne rze narut skłucony podzielony a w dodatku niesolidarny jest najłatfiejszym łupem dla pazernyh somsiaduf i innyh dalszyh niekoniecznyh.

zatem ratujonc kraj pszet zagładom i kontynent pszet rospadem ograniczmy naszom wolność suowa pisanego do waszego Klubu.

taka jest moja rada i prosze podejćcie do niej z rossontkiem i dalekowzrocznościom.

pozdrawiam kohani.
siema

prof Miotek"

Co Wy na to? Ja się wzruszyłam :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 23-04-2014 21:10
pablovsky napisał:
Jutro zadzwonię do profesora Miotka i zapytam czy jest szansa.

Wątpię...
Profesore jest z tego samego dnia, co Sztywny, więc możesz mieć trochę pod górkę, szefie.
Jak nie zagniesz go na los argumentos, to los kaplicos Ci wieszczę ja, marny rzecznik od siedmió boleściii...
Ale noc jest nasza, czyż nie?
Więc bądź zwarty i gotowy i twardy jak Roman Bratny, ole!
A Miodek, a może to tylko miodek, bo ludziska powiadajo, że podobno on...
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 23-04-2014 21:14
Sztywny Pytonie, Rzeczniku nasz najjedyńszy. Nie doceniłeś profesora, oj, nieładnie. A to taki otwarty człowiek i do tego wrażliwy na krzywdę ludzką. Do rany przyłóż (lecz nie przyciskaj).
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 23-04-2014 21:25
Ja tam stoję sobie z boku i tylko patrzę, cuś tam się zobaczy pewnikiem :)
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 23-04-2014 21:28
Zgoda!

Działaj, Anakondo! Może chociaż coś z przecinkami załatwisz? Zapytaj seksownym głosem, czy można by w ogóle skasować te kreski w zdaniach.

Nius dnia:

Jak podaje tygodnik "Ponury Rolnik" - w skupie nasion i opakowań szklanych, spadła cena marchwi i selera. Podobno ma to związek ze zbliżającą się tzw. Majówką.

Dziwne to jakieś. Ale nius, to nius.
To tyle.

[Dodano 23-04-2014 21:50]
O! Teraz dopiero doczytałem. Anakondo, dziękuję w imieniu zarządu. Wpadnij jutro po angasz. Dobra robota! (Nie mylić z Dobrą Kobrą!) Okazuje się, że pan Miotek nie w ciemię bity i gdyby nie te komputery i programy, mógłby Polakom pomuc! I wszystkim byłoby łatwiej!
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 23-04-2014 22:02
Niech się Dyrektor Miodek, ds Języka Naszego nie boja!

Już tylu ludzi na bruk wywalił kapitalizm, że nawet gdyby jakieś polonistki... Ale przecież nie, bo i tak oprócz tej gupiej kreskologii na polaku są do przerabiania dzieła wieszczów wiersze zbrojne i inne tematy. Więc nie bój sie, profesorze! A naród dzięki Panu odsapnie.

Tylko nadal nijak nie wiadomo, jak z przecinkami!!!!!
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 23-04-2014 22:06
Zawsze mówiłam, że komputery to utrapienie i zło powszechne. Dlatego zamówiłam na jutro dekomputyzatorów, którzy usuną te paskudztwa ze wszystkich klubowych biur. Zaczną, kochany Zaskrońcu Prezesowaty, od pana tableta, laptopa i tego ustrojstwa stacjonarnego, który ma podgląd na sprzęty pozostałych klubusiów Afe, raz a dobrze się z nimi rozprawią.
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 24-04-2014 07:05
Ale co z przecinkami???
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
wykrot Użytkownik
  • Postów: 333
  • Skąd: znad Tanwi
Dodane dnia 24-04-2014 09:13
Dobra Cobra napisał:
Ale co z przecinkami???


Przecinki się poprzecina. Siekierą.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
empatia Użytkownik
  • Postów: 10
  • Skąd:
Dodane dnia 24-04-2014 11:08
Po takich przecinkach w lasach będzie wiecej Pol Anek ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
ajw Użytkownik
  • Postów: 162
  • Skąd: Puławy
Dodane dnia 24-04-2014 22:02
Niezła siekierezada wyszłaby z takich przecinek :)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
wykrot Użytkownik
  • Postów: 333
  • Skąd: znad Tanwi
Dodane dnia 24-04-2014 22:31
Przy okazji można byłoby coś przerżnąć.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]