Klub WeSZołego SZampona!
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 18-04-2014 19:45
To nie koniec.
W windzie spotkałem uroczą panią, która zapytała mnie, czy winda jedzie do góry czy w dół.
Powiedziałem, że w dół.
Dostałem za to pięknego uśmiecha.
Więc po raz kolejny posłałem porcję dobrych fluidów.
Przy wyjściu z US, sędziwy ochroniarz powiedział: Do widzenia.
Tak naładowany pozytywną energią wróciłem do domu i wypiłem drugą kawę, spełnion, ale pozbawion kwoty podatku :)
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 18-04-2014 21:45
Taaa, obsługa w US jest baaardzo miła, szczególnie, jak naliczają sześciocyfrowy podatek i nie chcą rozłożyć go na raty :(
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
weronikulus Użytkownik
  • Postów: 177
  • Skąd:
Dodane dnia 18-04-2014 23:37
Uśmiechy w wydaniu natrętnego dobra to przesada równie mocna jak nagromadzenie emotikon, kurzu i nie posprzątanych ciuchów po praniu. Ta czynność nie ma żadnego zaplecza. To zabawa w restaurację, dającą niewidzialne dania, z których się cieszymy przy odbiorze. Nie mamy w rękach nic.
"Poza Rzeczy-Wistością
nie szukaj już niczego
bo Wistość tych Rzeczy
jest nie z świata tego!"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 19-04-2014 00:49
Siostro weronikulus, w rączkach nie ma nic, ale smak zawsze pozostaje! Jakże miło Cię gościć w mym gabinecie!
Widzę optymizm, rzecz najważniejszą w dzisiejszych czasach. I bardzo się chwali, że przybyłaś w Nasze Skromne Progi Klubu WeSZołego Szampana!

Trwają bezskładkowe zapisy, zapraszam i życzę Pogodnych, oraz Radosnych Świąt, oraz wielu pięknych prezentów od zajączka, wtedy z pewnością uśmiech Twój nie będzie jakąkolwiek przesadą, wszak każdy raduje się na widok zajączka!

aPROPOS zajączków:

zajacanka napisała:
obsługa w US jest baaardzo miła, szczególnie, jak naliczają sześciocyfrowy podatek i nie chcą rozłożyć go na raty


Oj, cóż to za podatek?
Czyżby nasza droga siostra zatrudniona była jako księgowa w słynnym Liverpoolu, lub Manchesterze City?
Tam płacą podobne sześciocyfrowe kwoty do US.

WSZYSTKIM KOCHANYM KLUBOWICZOM przesyłamy życzenia RADOSNYCH I UŚMIECHNIĘTYCH DNI ŚWIĄTECZNYCH!

Podpisano: Zarząd KWSZ-a!
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
ajw Użytkownik
  • Postów: 162
  • Skąd: Puławy
Dodane dnia 19-04-2014 14:57
Uśmiechniętych świąt, mokrych i pięknie wydrapanych w ludowe wzory jajek, a także wesołych mazurków i słodkich bab życzę ja :)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 19-04-2014 15:50
Te jajka we wzorki to mi się średnio podobają!

Ale cóż, u mnie w rodzinie to dziwna tradycja, a żony trzeba słuchać. Pół godziny nieruchomego leżakowaia na wznak i tradycja zachowana.
Tylko później mały problem ze zmyciem tych farbek plakatowych, kurde! Ale czego się nie robi dla swojej dziewuszki.
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
wykrot Użytkownik
  • Postów: 333
  • Skąd: znad Tanwi
Dodane dnia 19-04-2014 16:43
Życie jest jak striptiz transwestyty - wszystko ładnie, pięknie, a tu nagle chuj!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
weronikulus Użytkownik
  • Postów: 177
  • Skąd:
Dodane dnia 19-04-2014 17:22
pablovsky napisał:
Siostro weronikulus, w rączkach nie ma nic, ale smak zawsze pozostaje! Jakże miło Cię gościć w mym gabinecie!
Widzę optymizm, rzecz najważniejszą w dzisiejszych czasach. I bardzo się chwali, że przybyłaś w Nasze Skromne Progi Klubu WeSZołego Szampana!

Trwają bezskładkowe zapisy, zapraszam i życzę Pogodnych, oraz Radosnych Świąt, oraz wielu pięknych prezentów od zajączka, wtedy z pewnością uśmiech Twój nie będzie jakąkolwiek przesadą, wszak każdy raduje się na widok zajączka!

aPROPOS zajączków:

zajacanka napisała:
obsługa w US jest baaardzo miła, szczególnie, jak naliczają sześciocyfrowy podatek i nie chcą rozłożyć go na raty


Oj, cóż to za podatek?
Czyżby nasza droga siostra zatrudniona była jako księgowa w słynnym Liverpoolu, lub Manchesterze City?
Tam płacą podobne sześciocyfrowe kwoty do US.

WSZYSTKIM KOCHANYM KLUBOWICZOM przesyłamy życzenia RADOSNYCH I UŚMIECHNIĘTYCH DNI ŚWIĄTECZNYCH!

Podpisano: Zarząd KWSZ-a!


Jakam ja siostra?

Chciałam zapytać, dlaczego tak często używane są tu zdrobnienia np "rączki"? Uważam, że jest to obleśny zwyczaj nadużywający. Pozorne, milusińskie, zupełnie jak brudny lizak, obklejony słodziutką watą cukrową...i te uśmiechy, które zabierają się za oblizywanie. Smak, racja, smak...

Ja się nie raduję na widok zajączka.

Naoptymizowanie może być wyszczerzone...ale szczerością...użyteczną.
"Poza Rzeczy-Wistością
nie szukaj już niczego
bo Wistość tych Rzeczy
jest nie z świata tego!"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
wykrot Użytkownik
  • Postów: 333
  • Skąd: znad Tanwi
Dodane dnia 19-04-2014 17:29
weronikulus napisał/a:

Jakam ja siostra?


Niejednokrotnie Przełożona.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
weronikulus Użytkownik
  • Postów: 177
  • Skąd:
Dodane dnia 19-04-2014 18:27
Prze łożona niejednokrotnie kobita w ciąży, która nie potrafi leżeć w jednym miejscu. Ma pielęgniarstwo robotę. Ja bezdzietna i nie doktór, więc żadna siostra. I jedynaczka. Pomylone więc.
"Poza Rzeczy-Wistością
nie szukaj już niczego
bo Wistość tych Rzeczy
jest nie z świata tego!"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 19-04-2014 18:38
weronikulus napisał/a:
Ja się nie raduję na widok zajączka.

Fajnie, nie ma co :(
Wesołych ;)
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 19-04-2014 21:32
Hm... Siostra - nie siostra...
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 19-04-2014 21:34
Weronikulus wnosi jakże potrzebną temu zgromadzeniu głębię fylozofyczną! Pięknie. I tak głębokie, że aż o mało co nie utonęłam dziś niespodziewanie!!!

:)

[Dodano 19-04-2014 21:38]
weronikulus napisał/a:
Uśmiechy w wydaniu natrętnego dobra to przesada równie mocna jak nagromadzenie emotikon, kurzu i nie posprzątanych ciuchów po praniu. Ta czynność nie ma żadnego zaplecza. To zabawa w restaurację, dającą niewidzialne dania, z których się cieszymy przy odbiorze. Nie mamy w rękach nic.

Jakież to, kurde, głembokie jest...
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Wierszybajka Użytkownik
  • Postów: 184
  • Skąd: mam wiedzieć?
Dodane dnia 20-04-2014 09:27
- Dzień dobry - szepcę, wchodząc tyłem do gabinetu prezesa, może pomyślą, że chciałam wyjść i zatrzymają.
- O dawno siostry nie było, nie pisze, nie dzwoni. A gdzie obiecane uśmiechy?- Słyszę głosy, nie jestem pewna czyje, tyłem przecież wchodzę. Pocieram spocony koniec ogonka, muszę znaleźć jakąś wymówkę.
- Pracowałam, ciężko pracowałam, ale to wszystko przez szczury. Opracowałam specjalną maść. Już nie będzie problemu.
- Maść na szczury? - dziwi się głos. - A to działa?
- Tak... z opóźnieniem, ale tak - zapewniłam gorliwie trzepiąc łepkiem, aż okulary zsuwają mi się na koniec nosa. - Otóż łapiemy takiego szczura, smarujemy cut pod ogonkiem po czterech tygodniach zdycha. Zdechła gadzina i mogłam wrócić.
Widzę na twarzach i pyskach kolejną falę zdziwienia.
- A to jak już go złapałaś, nie można było zabić od razu?
- Można, ale teraz wiem, że maść działa... - oznajmiłam dumna ze swojego wynalazku - ale z drugiej strony... środowisko badawcze było całkowicie izolowane... mógł też zdechnąć z głodu.

:smilewinkgrin:
Zdobyć na wczoraj: Bezkresny kawałek nieba i dziurę pełną słońca.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 20-04-2014 12:45
Czyli organoleptycznie jesteśmy znów na początku drogi.
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 20-04-2014 23:25
Wcale nie, teraz mamy dwie tezy do udowodnienia. Pierwsza to ta, że maść istotnie zadziałała, a druga to odpowiedź na pytanie czy zwierzak zdechł z głodu.
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
wykrot Użytkownik
  • Postów: 333
  • Skąd: znad Tanwi
Dodane dnia 21-04-2014 00:54
swistakos napisał:
Wcale nie, teraz mamy dwie tezy do udowodnienia. Pierwsza to ta, że maść istotnie zadziałała, a druga to odpowiedź na pytanie czy zwierzak zdechł z głodu.


Nie mógł zdechnąć z głodu, bo mógł wylizać maść gdyby był głodny
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 21-04-2014 10:46
Weronikulus twierdzi, że uśmiech niczego nie daje, bo nic w ręce nie zostaje. Cóż, jest to prawda podchodząc do sprawy materialnie. Tak samo zatem możemy myśleć o pozdrawianiu, powitaniu, podziękowaniu czy seksie. Choć po tym ostatnim może coś zostać, tylko co z tego? Nic, tylko klejące dłonie :) Czy zgadzacie się ze mną? A może Wam zostaje więcej? Podzielcie się, kochani.

Co do uśmiechów: oto raport: w dniach od 15 do 21 kwietnia rozdałam łącznie 65 uśmiechów różnego kalibru; odebrałam 64 i pół, ale to oczywiste, bo jeden był od kobiety, która właśnie przed momentem zeszła z fotela dentystycznego.
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 21-04-2014 11:13
W święta slabo z uśmiechami. Ludzie jacyś spięci latają, zapewne myśląc, ażeby udały się kolejne rodzinne spotkania, aby obiad się nie zwarzył a ciasto smakowało.
Właśnie zaczepił mnie jakiś pijany, wykładając swoją teorię o sraniu psów i niesprzątaniu po nich.

Sex, jeśli płatny, to nie uśmiech. To transakcja. Więc trudno go zaliczać do bezpłatnych środków wyrazu.

Żona chce futro - daje mężusiowi goracy seks. W podobie w walkowie załatwia się tyle innych spraw.


Z tymi umierającymi od maści zwierzaczkami to trudno powiedzieć, bo może zarazy miały jakąś chorobę o przez nią zdechły? Nie idzie tego zbadać. No, chyba, że uruchomić jeszcze raz super tajny projekt Filadelfia!!! Ojej!
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 21-04-2014 11:49
Oj, Cobro, kojarzenie seksu z interesem w znaczeniu biznesu jest strasznie smutne. Moim zdaniem właściwy seks jest tworzeniem przyjemności z połączenia energii i miłości. Ale ja tam jestem naiwna i mogę się mylić. Nawet jeśli tak jest, to wcale nie cierpię z powodu mojego mylnego podejścia do tej sprawy. Życzę Ci trochę więcej dziecięcej naiwności. Šwiat jest wówczas piękniejszy.
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.